Aký kúpiť kočík pre 2 ročné dieťa?

janka5861
20. júl 2009

Mamičky, moje dietatko sa rado vozi v kociku a chcela by som nejaky kocik ,ktori by mu bol este ok.... poradite mi ? Take rady ,ze dieta uz kocik nepotrebuje,alebo moje dieta uz v kociku nevozim ...poznam 😉

mirka
20. júl 2009

janka, ja som teraz predala športový a kúpila už len golfáč, tiež sa mi malá ešte rada vyváža, ale športový nám už zavadzal, lebo ho nevyužívame denne, tak máme golfáč z Demy, je ľahký a spratný, polohuje sa minimálne, to mi je ale šum a fuk, lebo dcérka mi už v kočíku nespí, fakt už je to len ako pomoc pre mňa, aby som ju nemala na rukách

mirka
20. júl 2009

ale pozerám, že keď mala malá toľko ako tvoj synček, ešte sme v pohode využívali športový, takisto aj v zime, to ešte v kočíku zaspala

janka5861
autor
20. júl 2009

No ved ,o to mi ide, ze ja mam golface dva ,ale chcela by som nejaky aj na zimu .... asi uz na 4- kolesách .ale neviem aky je fajn. vsetko robia pre drobcekov 🙂

janka5861
autor
21. júl 2009

😨

adulik23
21. júl 2009

podla mna dostatocne dlhe a siroke aj pre vacsie dieta su gesslein a jane. teunonia je tiez dost dlha, ale trochu uzsia.
moj syn sa tiez stale rad vozi v kociku. mame pp uno, ale uz je mu dost kratke na spanie. co sa tyka sirky, tak ta je ok. 😉
snad som ti aspon trochu pomohla, ale najlepsie bude, ked s nim pojdes do nejakej predajne, kde jej viac typov kocikov a vyskusas ho do nich posadit a potom pripadne popozeras inzeraty, lebo tie co som vymenovala su trochu drahsie a vy ich uz asi dlho nevyuzijete. 😉

alusha
22. júl 2009

janka pozri si babydesign sprint, nam vcera prisiel a zatial som maximalne spokojna, velke kolieska, pohodlny, mohol by mat trosku vyssiu opierku chrbta, ale zatial je malemu fajn, vcera v nom presedel pol dna a to sa uz v kociku predtym nechcel vozit... neviem do akeho terenu ho chces pozivat a kolko investovat, ale cena je prijatelna a prejde aj mierny teren, my tu mame cesty a chodniky v dezolatnom stave a zatial v pohode, nie je to ako na velkych nafukovacich kolesach, ale s golfacom sa to neda porovnat, ten mame len do auta a do obchodov

janka5861
autor
22. júl 2009

ja som uz pozerala vela kocikov a pozerala som aj potom sprinte,red castli ..........

danu
2. dec 2009

angelina28 • 1d • Dnes o 17:28
Ahoj maminky...mám prvé dieťa, denne ju nosím náročným terénom-kopec, štrk,most k opatrovateľke ráno tam a poobede domov,ale potrebovali by sme lepší kočík,ten náš je už rozheganý, hrkoce, ťažko sa tlačí,dcérka je už veľká-okolo 13kg.No neviem, dokedy by sme ten kočík využili,,či sa oplatí vôbec kupovať a či radšej kvalitnejší,ale drahší.Prípadne ktorý by bol vhodný pre väčšie dieťa?Vďaka za rady..

filomenka29 • Dnes o 17:50
Skus nejaku lacnu buginu, uz sa ti neoplati vyhadzovat prachy na drahy kocik, ale malinka este potrebuje nieco, kde ju budes vozit, je este mala, moze sa rychlo unavit... 😖

dobromila • 2d • Dnes o 18:07
lacna bugina do terenu - asi nie. Podla mna sa Ti este oplati investovat do niecoho pohodlnejsieho pre teba aj pre dcerku, lebo este ani dvojrocnemu dietatu sa nie vzdy chce ist dlho pesi a navyse rychlo a pozadovanym smerom. Na druhej strane su zasa deti, ktore od urciteho veku zacnu totalne bojkotovat kocik... 😅
A potom su take, ako moj syn (2roky a 5 mesiacov), ktoremu sa momentalne peso chodit nechce nikam

segricka • 2d • Dnes o 18:37
v prípade, že to nie je príliš ďaleko, skús pouvažovať na nosítku. ja som mala malú v ergu aj v takomto veku s porovnateľnou váhou - na boku alebo na chrbte - v poho.
a druhé už nechcete? ak áno, tak sa oplatí investovať do nosítka, alebo aj nového kvalitného kočíka

jahodka11 • 1d • Dnes o 20:26
angelina, ak mozete, investujte do kvalitneho sportoveho kocika....najlepsie univerzalnej farby, a pri druhom dietati dokupis vanicku a mas to 😉 podla mna este vyuzijes....ja stale vyuzivam, aj ked omnoho menej....ale stale treba 😉 hlavne pri nakupoch a tak 😉

filomenka29 • Dnes o 20:39
cudovali by ste sa kolko taka bugina vydrzi v terene, ja to mam odskusane a funguje to perfektne.....neverim, ze by si mala investovat do draheho kocika zase, lebo moda sa meni a aj kociky a uvidis, ked budes mat dalsie babo, uz ti tento kocik nebude voniat, zbytocne vyhodena investicia....stale mozes kupit lacnu, pohodlnu a skvelu buginku, ver mi, mas net, tak popozeraj vyuzi a porovnaj ceny 😉

mamutka • 1d • Dnes o 20:45
no, tak mam skusenost s pokusom pouzit buginu v terene a je to bez sance, absolutne sa to neda porovnat s tym co dokaze pevnejsi kocik. staci trocha rozmocenej pody ci strk a uz je trapenie na svete.
ved ked uz mala to nebude chciet, mozete kocik predat.
inak, ak je to len pre istotu, ze sa malej nebude chciet ist, doporucila by som ergo nosic, mame manducu, je do 20 kg, nahodim prcka tam, ma 12 kg a idem si svojim tempom. ak je to len na taketo prenasanie, tak to uplne staci. nemusis tlacit kocik terenom.

angelina28 • 1d • Dnes o 21:05
filomenka29: dobrý nápad...ale neviem aký by bol vhodný...alebo kvalitný spod ruky...?

angelina28 • 1d • Dnes o 21:10
segricka: o druhom zatial ani neuvazujeme, sme radi ze mame zamestnanie, manzel nove, a financne sa musime pozbierat...no mala sa rada vozi v kociku a navyse jej vozim kocikom denne aj veci-oblecenie, stravu, plienky,...daleko to prilis nie je,ale lepsi kocik potrebujem...mozno kvalitny spod ruky,alebo lacnejsi ale vhodny do terenu s velkymi kolesami-a novy...viete niekto nieco konkretne navrhnut...?

denduska • 1d, 22tt • Dnes o 21:15
tak ja som buginou po strku nepresla 😝 a to je fajn buginka, nie nejake 4 kg vznasadlo. My mame tiez 15 mesiacov ale kocik sme okolo roka zacali bojkotovat uplne. Cize ja by som si urcite kupila nejaky nosic. Ale novy drahy kocik by som urcite nekupovala, ja som z tych co im staci aj spod ruky 😉

angelina28 • 1d • Dnes o 21:19
no...momentalne mame taliansky kocik CAM Combi Family,vidno aj tu:
http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...
ale je to umelá hmota, vrzga, hrkoce, dvojite kolesa su dost male a zle sa naviguje...tazko sa tlaci v nom mala,unavim sa a spotim, kym ju niekam dotlacim...

angelina28 • 1d • Dnes o 21:21
ak mate niekto nejaky dobry kocik odskusany,s ktorym ste uplne spokojny-je to miesto pre reklamu 😉

jahodka11 • 1d • Dnes o 21:24
angelina, my mame trojkolku jane.....a som si ista, ze aj pri druhom to bude tento kocik!!!! je naozaj perfektny 😉

mmonika • 2d • Dnes o 22:23
Angelina ja som bola spokojna s mojim poslednym kocikom ...a doteraz lutujem ze som si ho nekupila uz pri dcerke .... bol to Peg-perego pliko P3 😉 fakt vynikajuci ,lahky ,dokazal zdolat aj kopy snehu 😎 ,a pri tom bol lahky ,v pohode som ho vynasala dennodene na tretie poschodie aj s malym ,kludne aj dva krat denne ,maly sa v nom vozil skoro do 3 rokov,a veru kolko krat sa v nom aj paradne vyspal aj ked uz bol vacsi ...potah sa lahko udrziaval,dal sa jednoducho oprat v pracke...

Ale uz dost reklamy 😀 😀 😀 a veru keby mam mat nahodou este jedno dieta ,asi by to bol opat tento kocik ... 😀 😀 😀 😀

zuzikkaa
26. dec 2010

ahoj baby,,tiez zohanam golfky ale chcem 3kolku !!! zamilovala som sa do quinny zapp-sice sa nepolohuje ale to chcem tak narychlo do mesta,obchodu atd...a pri druhom by som si iba dokupila tu polohovaciu sedacku co zacali teraz vyrabat-len uz som zmetene jedna kocka zapp chvali ze je perfektny a druha ze uz by ho viac nechcela ze hrkoce a neviem co ☹ ☹ ☹
chcela by som nieco co uvezie aj vacsie dieta,,vsimla som si ze kociky su asi tak do 15 kg
este sa mi paci britax verve alebo beep ale tiez su aj dobre aj zle refer.poradte 🙂
na zimu mam quinny freestyle comfort xl a som veeelmi spokojna.je super na rychlu chodzu a nerovny teren-u nas su chdniky v hroznom stave. 😀

zdenda86
26. dec 2010

@janka5861 ahoj aj my mame take maniaka na kocikovanie. Minulu zimu mal nieco vyse roka a celu zimu prespal v kociku. vosiel my tam aj s fusakom aj s kombinezou a to je na svoj vek riadny macko. teraz ma nieco vyse 2 rokov a stale tam vojde naobliekany. ked sme ho kupovali chceli sme aby bol co najviac vyuzity. mame Patron Pluton - golface a maju take vacsie kolecka,

vivusika
21. feb 2011

náš malý má dva roky aj tri mesiace, máme športový Jané slalom a je fakt super 🙂 len keď ja chcem stále niečo iné, teraz som si vymyslela, že potrebujeme niečo ľahšie, tak uvažujem o http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5663662&tab=4 už sme ho v predajni aj vyskúšali, vyzerá dobre až na tie kolieska, a zatiaľ sa mi nič iné veľmi nepozdáva - ja nemôžem mať klasický golfáč, mne z neho trpnu ruky 😀 a kočík určite budeme ešte potrebovať, toho sa naše chlapisko tak ľahko nevzdá...

etuska
21. feb 2011

http://www.babydaysdirect.co.uk/products/out-n-...

tento je a do 22kg tusim a ma len cca 7kg.
ja som si teraz sice kupila golfac,ale ak budem este kupovat sportovy kocik,tak silne uvazujem o tomto 😉

vivusika
22. feb 2011

ten sa mi veľmi nepáči, to je niečo podobné ako čo máme - jané slalom pro 😝 tak idem hľadať ďalej...

mirek1234
21. máj 2017

Dobry den mamicky moja mala ma 20 mesicov a uz som vyskusala asi 10kocikov :D prosim poradte mi nieaky sportak alebo nieaku bugi ku dakujem &)

mirkawaw
21. mar 2018

Zienky,updatenasli ste nejaky kocik typu peg perego gt3?velkorysy,co sa tyka vnutra,ale nie tank,co sa tyka manevrovania a hlavne,nech sa este vyraba...