Aký máte kočík a ako ste s ním po čase spokojné?

xyxy
24. feb 2009

ahojte.ake mate kociky?my mame Baby point V3 a teraz ked je sneh tak len nadavam lebo ho nemozem pouzit.nedaju sa mi zaaretovat predne kolieska.chodime na sankach.
tak piste svoje skusenosti,aby sme sa vyvarovali chyb nabuduce.

jamik
25. feb 2009

PHIL & TEDS No1 😀

adriana84
25. feb 2009

my mame i coo targo city a sme neskutocne spokojny-lahucky,lahko ovladatelny,pohodlny,maly po zlozeni a pekne vyzerajuci 🙂 vrelo odporucam

talinka
25. feb 2009

my mame JANE NOMAD a sme velmi spokojny, je lahucky, lahko ovladatelny, lahko skladatelny a ma velku vanicku, len vajicko sa nam zda nejak male oproti inym kocikom ani ho nepouzivame, nakolko ked poobliekame maleho je tam dost natesnany a nevieme ci to tak ma byt,ale nezda sa nam to, mozno pre letne dieta by to bolo pouzitelne a vyuzitelne a to sme kupovali ten kocik a hlavne kvoli vajicku, lebo bolo naj medzi testovanymi 😝

talinka
25. feb 2009

spokojni malo byt samozrejme takto napisane 😀

vivusika
25. feb 2009

my máme bambino jack pol z druhej ruky, ale ako nový. Je to síce tank, ale my bývame v rodinnom dome takže mi to nevadí. Je priestranný, má veľké kolesá, ide super aj po neodhrnutých zasnežených chodníkoch, skrátka som s ním maximálne spokojná 🙂

paola.o1
25. feb 2009

ahojte, ja som kupila peg perego skate a je priserny. uz by som ho nechcela ani zadarmo☹ neviede niekto poradit dobry sportovy kocik, hlavde sirokyyyyyy, aby sa tam zmestilo mega dieta aj so zimnym fusakom?

pastuska
25. feb 2009

Siminks, ja nemôžem taký kočík, jednak sa mi tie malé kolieska nepáčia a na druhej strane, na naše chodníky a podmienky potrebujem veľké nafukovacie, inak sa nehnem....suseda má tento, a vidím, ako s ním chodí aj teraz v zime, aj v lete - dosť ťažko.

tynushqa
25. feb 2009

Ahojte, my mame Jane pro slalom 🙂 na zimu velka vanicka, a v lete je to super sportiak 🙂 super velke nafukovacie kolesa a je to trojkolka ktora sa dobre ovlada...a sneh nam ani nevadi 😉

zajo79
26. feb 2009

ja mam peg perego skate a som spokojna, je sikovny, raz - dva zlozeny, zatial nemozem povedat nic zle na neho. Paola, co sa Ti na nom nepaci? 😕

tomaslavka3
26. feb 2009

ja mam CAM,som s nim spokojna.Su na nom male kolieska,ale ak je u nas takeo kalamitne pocasie na prechadzky nechodima a ak sa ide tak na sankach,co je u nas normalka.Pretoze u nas v Tatach mame na ceste stale sneh. 😀 😀 😀

l3nka
27. feb 2009

my máme x lander xq a som s ním zaťiaľ som s ním spokojná... ale bola som s ním len 3 krát vonku 🙂

saska.t
27. feb 2009

ahojky my mame trojkolku Avanti, perfektny sportiak a teraz sme aj v Tatrach boli a super, zaklad su velke nafukovacie kolesa mam ho aj v albume tak kuk 😉

abetka
27. feb 2009

my mame atlantic a som velmi spokojna 🙂

penelope10
27. feb 2009

😒 vidim ze vsetky (tamer ste spokojné ) 🙂
Ono asi dost zalezo od toho, ci clovek byva v RD alebo musim denno dene používat výťah. preto si myslim ze sa neda robit vyhodnocovanie aky je najlepsi, a niekto moze byt na jeho zivot. situacie s niecim spokojný a iný by ho nechcel ani zadarmo 😉
... mna napr. by uz nikto nenahovoril na kocik s velkymi kolesami, male ak sa clovek nauci s nimi chodit su daleko svižnejsie 🙂 a to nehovorim o skadnosti kocika 🙂 Velke kolesa vzdy ostanu velke
a mame PP

paola.01
28. feb 2009

Ahoj Zajo, no niesom moc spokojna, lebo mi ten skate strasne vrzga, aj ked sa ho takmer nedotykam a ideme po rovnom terene je to hruza. maly si uz tak na to vrzganie zvykol, ze akonahle zastavim, zobudi sa a zacne jacat a ja musim nonstop chodit. tak si tak chodime a vrzgame... no a kupila som na neho aj to vajicko a to je strasne tazke. mam problem to uniest, ked ideme niekam. Ale vyzera dobre 🙂

moni83
28. feb 2009

ahojte ja som pred troma rokmi staršejdcére kupovala kočík značky TAKO a bola som spokojná teraz ho znova využívam pri mladšej. Je síce velký a tažký ale dieťa tam aspoň aké také miesto má a aj vo veĺkom snehu ide perfektne kvôli veĺkým kolesám. Neviem ako by som napr. malú napratala do menšieho kočíka ako napr. to peg perego aj s fusakom a v zimnom oblečení ( malá má 7mesiacov 75 cm a 9620 g 😀 😀 😀 . ) Okrem toho setra má tiež ten čo ty paola.o1 a moju malá sa tam už nezmestí teraz. Ledva jutam natrepem bez fusaku a aj to jej už trčia nôžky 😀 😀 😀 . Takže ja by som nemenila za nič 😉 .

lulu723
1. mar 2009

ahojte ja mam tiez Tako a som velmi spokojna.mame ho z druhej ruky a tiez nieco hladam na leto.nieco lahsie a hlavne,aby nezaberal vela miesta v aute,ale samozrejme aby bol aj taky moderny 😉

claudinka
1. mar 2009

my mame cam combi plus a je supeeer, iba male kolieska, tym padom v snehu von ani nechodim 😀 jedina nevyhoda..

borkax
1. mar 2009

ahoj, ja mam Quinny 2007, je velmi drahy, takze sme ho brali z druhej ruky, je super, len sme museli namazat predne kolecko, hlavne je velmi skladny, je to trojkombinacia. je fakt dobry a som spokojna

usek21
1. mar 2009

Ahojte,
my mame x-lander X1. Je OK, hlavne teraz ked je tolko snehu. Vanicka sa mi ale zda dost mala, uz v 5 mesiacoch sme museli prejst na sportak. A tiez ma maly kosik, nic sa tam poriadne nevojde 😒

lubec
1. mar 2009

ja nedam dopustit na Inglesina magnum......skoda,ze som ho nemala pri prvom,vtedy som mala hebedo podobne Taku-nikdy viac

mam4
2. mar 2009

nam dnes dosiel high trek od bebeconfort a zamilovala som sa do neho 🙂) skusali sme na vseliakych terenoch a nebol ziadny problem, doteraz sme pouzivali ten stary znamy "tank" a neda sa to porovnat co sa tyka manevrovania, skladania, vahy, pri druhom babu uz len dokupime vanicku, fakt odporucam a aj cena je "znesitelna" my sme kupili vo vypredaji a oplatilo sa !!

miah
2. mar 2009

ahojte, my mame Quinny Buzz 2009 - trojkombinacia - sme veľmi spokojný, ľahko sa s ním manévruje, zvládneme aj hrboľatý terén, ľahko sa rozloží/zloží, a hlavne je skladný. 🙂

cessy
2. mar 2009

my mame Casualplay S4 a 100% spokojnost 🙂

bubinko83
2. mar 2009

http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

pekny že? Ale ta cena 😲 😲 😲 😲 😲 😲

dejna3
2. mar 2009

aj my máme casualplay S4 a som veľmi spokojná, jazdíme aj na snehu 😉

yanna.o
3. mar 2009

Inglesina Magnum na houpacím podvozku.
Zpětně jsem ráda, že jsem se takhle rozhodla, ač v těhotenství jsem mohla jen teoretizovat. Pohodlný pro dítě, lehký, snadno ovladatelný. Nemá otočná kola, ale u tohoto kočárku to není zdaleka tak nepříjemné jak u těžkých kočárů se špatnou pákou. Lze otáčet po i proti směru, má velký koš, snadno se skládá, bouda má větrání a korba/sporťák (dva v jednom) plné polohování zad (sklopí se za jízdy dle potřeby, lze přizvednout, když dítě nechce už ležet a řve). Houpací podvozek je supr do terénu, krásně tlumí nerovnosti. Je velmi kvalitní, jezdím s ním rok a půl (nemusíte se tak dlouho 😀 ) v šílených terénech, v blátě, přes hrboly a je bez poruchy. Jezdím ale i do Prahy - do centra, kde jsou rovněž hrboly, kočičí hlavy apod., takže i tam supr. Na eskalátorech no problem. Stojí šikmo na všech čtyřech 😉

Otočná kola mi chyběla na malých místech, úzkých místech, ale nijak dramaticky. Také by se občas hodily u těžšího dítěte, ale v situacích, kdy štrádujete po cestě je to fuk, kočár se v reálu moc nepřizvedává, jen do ostrých zatáček a malým dítětem to jde skoro samo, jako fakt. S těžším to chce trochu zabrat, ale žádný drama jak u těžkých kočárů nebo kočárů se špatnou pákou - rukojetí. Není to zářný příklad sporťáku, ale do cca roka je to dobrá volba.

Jak začne dítě ťapat samo, tak se kočár využívá mnohem méně. Já mám pro tyto účely golfky 😉

Jinak bych se na zkoušku ráda projela s X-landerem XA s otočnými předními koly, Jané Nomádem a Slalomem, Bugaboo Cameleonem a Teutonií Spirit S3. Z levnějších kočárků, které však nejsou těžké a dobře se ovládají, bych zkusila Deltim Travel Soft nebo Trend Line Rider či Trend Line Racer - ten je prý krásně lehký i ovladatelný.

yanna.o
3. mar 2009

Jo a všude se vejdu a nemusím otevírat druhé křídlo nebo sundavat kolo, Pokud bych toto měla řešit denně, tak by to bylo k vzteku, takže pozor na rozměry 😉 Z těch sporťáků bych ještě zkusila projet třeba Hoco Striker nebo od jiné firmy nějaký podobný typ. Od narození bych chtěla kombinaci na houpacím podvozku, příp. hodně měkce odpruženém sportovním podvozku.

Do terénu:
- čím větší kola, tím horší terén projedou
- pro rodiče - nižší váha a dobré těžiště, aby to utlačil a na rovině nebo ve městě aby to jelo samo
- pro dítě - nafukovací kola a houpací podvozek nebo měkké odpružení, aby to s ním na nerovnostech moc neházelo (jistě mu bude příjemnější ležet v takovém kočárku 😉 ; navíc čím je mimi menší a lehčí, tím víc to s ním třese) - stejné výhody přináší takový typ podvozku i samotnému kočárku, jelikož čím tvrdší podvozek, tím větší rány na konstrukci kočárku i její části 😉

zajo79
4. mar 2009

paola, skate staci namazat a budes ho mat bez vrzgania 😉

jajka0211
16. júl 2012

my mame concord fusion 2011 a som maximalne spokojna