Aký máte kočík a ako ste s ním po čase spokojné?

xyxy
24. feb 2009

ahojte.ake mate kociky?my mame Baby point V3 a teraz ked je sneh tak len nadavam lebo ho nemozem pouzit.nedaju sa mi zaaretovat predne kolieska.chodime na sankach.
tak piste svoje skusenosti,aby sme sa vyvarovali chyb nabuduce.

sasiki
24. feb 2009

xyxy choď kuk do sekcie výbava 😉

mamutka
24. feb 2009

treba zhanat velke kolesa co sa daju zaaret. to prejde vsetko. mame PP GT3, super tank 😀

zoeno.1
24. feb 2009

my mame klasiku -hlboky PP a som s nim veeeeelmi spokojna 😉

jahodka11
24. feb 2009

my mame Jane, trojkolku a nemozem si vynachvalit.....aj v tatrach sme boli, aj v snehu sa s nim da ist...som max spokojna 🙂

staxa
24. feb 2009

ahoj my mame quinny speedy a je tiez super aj po svahoch sa s nim da

vocko3
24. feb 2009

my mame chicco trio S, trojkolka a je super. iny ako trojkolku by som uz nechcela, velmi lahko sa s tym manipuluje.

bublinkajasminka
24. feb 2009

my máme jane nomad a je suprový, nemenila by som

stvura
24. feb 2009

Ja som velmi spokojna so svojim Zipperom, lebo maly je augustovy a kocarik je optimalne velky. Jediny problem, ze je dost tazky, avsak v snehu co je dnes ocenujem velke kolieska.

katarinagk
24. feb 2009

my mame quinny buzz a je super 😀 , neuveritelne skladny, vsetko sa za sekundu naklikne, lahko sa s nim manevruje

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helena001
24. feb 2009

My mame Peg Perego hupaci s velkou vanickou a velkymi kolesami co je nesmierna vyhoda hlavne v zime. Ako sportak ma caka Phil & Teds Sport.

xyxy
autor
24. feb 2009

Tak to vam zavidim.ja som chcela Jane 3kolku ale bol starsne drahy.a vcera ked som videla kolko stoja v polsku tak ma skoro slak trafil(cca 15000sk!!!!!).tak sa teraz mordujem s tymto.

maruska.mac
24. feb 2009

my mame Concord Fusion a je super. Mozem len odporucat 🙂

sikula
24. feb 2009

Cauko, my mame tiež Jané Nomad a som s ním veľmi spokojná 😉

tina_
24. feb 2009

Ja som kupila z ruky Tako, mala som maly rozpocet, a napriek vsetkym ocakavaniam som bola (a som ) max. spokojna. Mala som moznost porovnat so sportiakom s plastovymi kolieskami, ten som nesla cez sneh pretlacit, lepsie by sa mi asi manevrovalo s vozikom z Tesca...Tako ide ako tank, sneh nesneh...
Tiez mi vyhovovala taska pre babo, mala mi v nej uz polroka spinka, ked niekam cestujeme...
Nevyhody - vaha kocika, ale kedze byvam na prizemi, tak to neriesim...a tiez je vyhodou, ak je moznost naklikavat autosedacku, tu mame extra...Ale zalezi na tom, co clovek ocakava...
Nebyt toho, ze mala je predcasniatko, a drobcek k tomu navyse 🙂, tak clovek aj tak po polroku meni za golfky...

hapkes
24. feb 2009

my mame casualplay som s nim max spokojna s4..perfektna manipulacia vsade sa zmesti

pastuska
24. feb 2009

Baby, poraďte niečo pre môjho, v lete bude mať rok, tak hľadám čosi iné, mám podobný kočík ako je Tako a na leto sa mi to už nezdá...ale možno by som si ho nechala, len mám ho z druhej ruky a všetko mi odchádza a neviem čo kúpiť. Sa mi pozdáva quinny speedy alebo quinny buzz. ale neviem.

hapkes
24. feb 2009

quinny to je klasik myslim ze tym nic nepokazis ja som tiez nad nim rozmyslala...su to kvalitne a prakticke kociky...

pastuska
24. feb 2009

hapkes ďík, asi tak skončím..skúsim zohnať niekde, kde nebude stáť príšerne veľa.

siminks
24. feb 2009

pastuska aj ja mením teraz kočík malá má 10mesiacov na jar niečo lahšie včera som celý večer snorila na internete chcela som chicco liteway alebo multiway a hladala som najlacnejší a som našla..

emogeon
24. feb 2009

sportovy kocik mame teraz X lander a som naozaj spokojna...
kludne ho mozem porovnat k terenaku 😀
v lese nie je problem a ani teraz cez neodhrabane chodniky
a samo zrejme dobre sa snim manipuluje

monka88
25. feb 2009

siminks presne taky sa paci aj mne.Tiez som hladala najlacnejsi,prosiim napis do IP,kde si nasla,dakujeeem 🙂 🙂

dankadina
25. feb 2009

my mame chicco trio enjoy discovery je to golfač a nerobi mi problem ani v zime ale už ho chcem predať ako tojkobináciu a tiez sa rozhodujeme medzi chicco liteway alebo multiway

bibka333
25. feb 2009

ja mam atlantik a som velmi spokojna

casy30
25. feb 2009

ja concord fusion..absolútne perfektný kočík.

deina
25. feb 2009

My mame concord fusion a som velmi spokojna, sneh mu vobec nevadi, co mi vadi, je priesvitna strieska na sportovom (v lete je to blbe), inak sa s nim jazdi uzasne. Mame aj jedny golfky - chicco multiway - a tiez som spokojna, dokonca i v mensom snehu je ok (aj ked nie az taky dobry ako fusion), tam mi vadi len nakupny kosik, ale beriem to tak, ze je to len golfac a do kufra je super.

siminks
25. feb 2009

bibka ajmy máme atlantic je super teraz do zimy ale na jar leto som chcela niečo menie a my máme asi neštastie dostala som tri defekty jeden týžden..

graziela
25. feb 2009

Ahojte,
aj my mame atlantic a som nadmieru spokojna 🙂 Nam sa uz tiez raz urobil defekt, vobec neviem ako a kde.. 😅 , ale tatino ty rychlo spravil...kolieska su super aj na zimu, a tos i viete predstavit, kolko snehu tu my na Orave mame 😉 Prave pred tyzdnom sme prehodili sport. cast, trosku mi bolo luto vzdat sa tej utulnuckej, tepluckej vanicky, ale aj ta sport. verzia je fajn...My mame oi po dcerke este aj golface, tak tie vyuzijeme mozno v lete, ked len tak na ychlo bude treba niekam ist...

siminks
25. feb 2009

graziela ja som nemal defekt 9mesiacov a teraz tri malinké sklíčko a 😉 si pred obchodom vaničku sme dali preč už v 4mesiacoch nechcela tam byť,inak se spokojné

nadka01
25. feb 2009

Ahojte.My mame hlboky PP.Mala ma 11 mesiacov a este sam tam trochu zmesti 😀 Ine kociky uz musite menit po par mesiacoch.Maju vanicky take krtince .Skor na paradu ako na ucel.Sportovy mame kupeny X lander.Tak uvidime...