Aký máte kočík a ako ste s ním po čase spokojné?

xyxy
24. feb 2009

ahojte.ake mate kociky?my mame Baby point V3 a teraz ked je sneh tak len nadavam lebo ho nemozem pouzit.nedaju sa mi zaaretovat predne kolieska.chodime na sankach.
tak piste svoje skusenosti,aby sme sa vyvarovali chyb nabuduce.

dolla
16. júl 2012

Ahojte maminky.. Prave sa obzerame po kocaroch.. Budeme mat zimne dieta.. Co by ste nam doporucili? Chceme hned trojkombinaciu.. Jedna sa o nase prve dieta, byvame v RD.. Neviem ake kriteria si zvolit.. Nemam ziadne skusenosti.. Som stratena v tychto znackach, ale ziadny polsky smejd nechceme...
Prosim poradte...

dolla
22. aug 2012

..ta ochota 😀

paris3
22. aug 2012

@dolla ono ide aj o to, kolko chcete investovat 😉 lebo podla toho vies zvolit napr. znacku kocika.... co sa tyka ostatnych poziadaviek, na tvojom mieste by som zvolila vacsie kolieska, aby presiel v zime sneh a rozny teren. ja som zvolila kvalitnu nemecku znacku - teutonia, ale kocik som kupila z druhej ruky, nakolko som nechcela investovat do noveho. bola som velmi spokojna, na kociku vobec nebolo poznat, ze uz bol 2 roky pouzivany. pre mna boli dolezite veci ako kvalita, velke kolesa, pruzenie, lahke skladanie do auta, nizka hmotnost, komfort pre dieta. skus si vyhladat clanky o kocikoch, tam o tom pisu obsaznejsie....

veriiii
22. aug 2012

az teraz som si vsimla tvoj prispevok a to tu chodim casto...tak ja mam tu istu dilemu-kocik idem kupovat po prvy raz...z vlastnej skusenosti,proste musis chodit po predajniach a co najviac vidiet,aby si zistila,ze co ti bude vyhovovat.Bola som v niekolkych obchodoch v Bakde som si nechala kocik predstavit-poskladali mi ho,povedali ake doplnky su v cene, co sa a ci sa da nieco dokupit/aby si potom nezistila,ze nevies zohnat napr prikryvku do dazda alebo slnecnu clonu../a takisto sa najdu aj predavaci, ktori ti povedia aj negativa,nielen pozitiva-to je dobre..mna zaujal -gesslein-tie su sice trosku robustnejsie,ale maju aj vacsiu vanicku a aj buginy su vacsie co sa tyka sedacej casti a maju aj vacsiu nosnost, hoci podla normy mozu uvadzat vsetci vyrobcovia do 15 kg/buginy/...ja osobne chcem 4 kolesovy kocik-3 kolesove su sice moderne a ma pocit,ze tie prevladaju v obchdodch,ale niekedy sa zvykne to predne koliecko zadrhavata a zevraj nie su az take stabilne ..tiez nechcem ziade polsky kocik, ako takko,kunert,mohican/ale niektore tu mamicky chvalia./ a ked si vsimnes, vsetky maju podobnu konstrukciu-asi to vyraba ten isty vyrobca...poto ma zaujali aj peg perego pliko switch-zdal sa mi velmi prakticky a este cam dynamic,ale na kazdom sa najde nieco co sa mi nepaci, jeden napr ma malu buginu-sedaciu cast-to sa mi zdalo na tom pp a zasa cam sa mi zdal byt vyrobeny zo smejdovej latky..ja som narocna a to mi komplikuje vyber.mojimi kriteriami su-aby bola vacsia vanicka-kedze budem mat zimne babatko, nech sa tam zmesti aj fusak a vsetko,nech ma polohovatelnu rucku,kvalitne kolesa a zasa na bugine je dobre ked je lahka, lahko sa sklada na male rozmery-ale zasa sedacia cast je " hlbsia' , ked pouzivas MHD,aby si vedela s kocikom vobec nastupit do busu-niektore maju velmi siroko kolieska od seba.. takisto je dobre ked ma strieska na bugine vzadu okienko,takze vidis na dieta ak je otocene v smere jazdy/su aj buginy,kde si to moze sprehodit,ze dieta sa pozera na teba,ale deti skor preferuju pozorovat svet, preto to "kontrolne:"okienko🙂.dobra je zevraj aj znakca teutonia.. znacky ako bugaboo a poodbne su podla mna len modny vystrelok..tak snad som pomohla🙂