Aký máte názor na váš kočík?

lea123321
27. apr 2011

Dúfam ,že admin túto tému nezruší. 😉 Preto som stránku označila ako otázku ,aby z toho nevznikla diskusia ,ale aby sem každá mamina napísala ,aký má kočík a nejakú recenziu k nemu.V diskusiách sa dosť ťažko hľadajú recenzie na nejaky vybraný kočík a takúto stranku som nenašla ani tuna na modrom koníkovy ☹ ,kde by boli len čisto recenzie ,tuna može každý prispieť len raz.... 🙂 🙂 🙂 ....

bobocka
27. apr 2011

mame dva kociky.graco quattro tour deluxe a espiro magic 4.graco je super kocik.

https://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE

fakt stoji za to si celu prezentaciu pozriet.clovek nemusi vediet anglicky a krasne vsetkemu chape 🙂 kolieska nie su nafukovacie,no ja som nemala nikdy problem s kocikovanim(su ovela pevnejsie a nikdy som nepoznala co je to defekt 😉 ).nie som fanusikom 3kolesovych kocikov,nie je to pre mna dostatocne stabilne.ked som si to skusala v obchode,tak kocik mal pevnu rucku,nenadvihla som ho za stred rucky,ale po bokoch a hned sa mi na stranu prevalil.no mat dnu dieta,tak na zracu vyjdem 😠 je veeeela mamiciek co si trojkolky pochvaluju,mna by na to nik nenahovoril.ku kociku je aj autosedacka s podsedakom(vajicko) a aj prenosna taska(vanicka) a plastenka.da sa dokupit aj taska a ta je senzacna.fakt odporucam.ta vanicka je mensia,tazke ak maju maminky radsej velke vanicky,tak to nebude moc pre ne.moj maly mal reflux a ako babo potreboval byt vo vyvysenej polohe,preto som veeeeelmi ocenila to,ze sa dalo vajicko prikliknut na konstrukciu kocika a tak aj ked bol uplne mimi mohol spat v kociku vo vyvysenej polohe.na kociku su pri rucke aj hodiny a merac teploty 😉 (v lete som stale kontrolovala ze ako je teplo a v zime som zas sledovala ake su mrazy-vyborna je to vecicka).to je riadne super.su tam priehradky na flase a okuliare atd. a uuuzasny je veliky kosik ,ktory sa da sklopit a teda je do neho uuuplne bezproblemovy pristup aj ked dietatko spi v leziacej polohe.sportova cast sa da zlozit az do uplneho lahu.vnutro je super vystuzene,babu je v nom velmi pohodlne.ja som velmi vyuzivala to,ze strieska sa da prehnut az ku mandlu-v lete je to senzacna pomocka.ani clonu maminky nepotrebuju a dietatko je pred slnkom chranene.ja som s tym kocikom veeelmi spokojna a uzasna je aj cena.uz sa da aj za 200euri ako komlet zohnat ked maminky na nete trosku posurfuju a to je myslim si,ze viac nez prijatelna cena za velmi dobry kocik trojkombinaciu.fakt odporucam 🙂 (ja som ho kupovala pred 2 rokmi z anglickeho ebay ako novy a stal ma vtedy 190libier)sportova cast vsak vazi cca 14kg a ked dieta rastie,tak je logicky kocik tazsi,tak sme teraz ked ma maly rok a pol kupili lahsi kocik espiro magic 4. http://www.najvyber.sk/00414848/Kociky_sportovn... som s kocikom spokojna.ovladanie je super jednoduche,kocik je lahucky,veeeelmi priestranny.maly v nom zboznuje byt aj ked uz velmi rad beha bez kocika,vzdy sa don tesi.na mandle je vystuzena ochrana pripevnena suchym zipsom co starsie deticky nemaju problem odopnut,tak sme teraz bez tej vystuze 😀 kosik je ok velkostou(je vsak asi 2x mensi ako ten na gracu,tak som si musela riadne zvykat a na velke nakupy som proste musela zabudnut),no ked je kocik v sklopenej polohe(takmer uplne v lahu),tak je don velmi zly pristup.kolieska su ok.zo zaciatku to vyzeralo tak,ze sa do nich zabori kazda jedna skalka,no po case su uz dobre vychodene a nie je s nimi najmensi problem.celkovo sa mi kocik velmi dobre a lahko kocikuje co velmi ocenujem kedze moje dieta pribera a rastie a malo by to byt obtiaznejsie s tazsim dietatom,no nie je.je to super.takze aj ked ma espiro nejake mini nedostatky,tak v konecnom dosledku ho hodnotim ako velmi dobry kocik a cena je viac nez prijatelna.iste,ze keby som mala viac peniazkov,tak by som si dovolila nejaky kocik -zihadlo 😀 ,ale s financnymi prostriedkami ake mam som si podla mna senzacne kociky vybrala a som s nimi spokojna 🙂

sampo
27. apr 2011

my mame tiez dva kociky, ale asi len mesiac. Inak nam 18 mesiacov uplne stacil jeden - teda trojkombinacia bebeconfort high trek http://www.bebeconfort.cz/hightrek.php, je to trojkolka, ale na ten kocik fakt nedam dopustit, nemali sme ani jeden defekt a to teda teren tu mame dost narocny, ma velke kolesa, s kt. som nemala problem ani v hlbokom snehu, mala sa v nom doteraz vyspi, ovladanie lahke a jednoduche a rucna brzda na rucke na nezaplatenie, sportova cast sa da otocit do oboch smerov, co som dost vyuzivala, ked velmi fukalo alebo prudko svietilo slnko. Kosik je oooobrovsky, odviezla som tam v pohode cele balenia (6 flias) mineralky plus dalsi drobny nakup.
teraz uz mame aj chicco multiway, je to golfac, tiez som s nim v podstate spokojna, aj ked zo zaciatku sa mi zdal tazsie ovladatelny oproti high treku, ale uz som si zvykla. Je polohovatelny az do lahu (to bola podmienka, lebo cez den mi mala spi len v kociku) a za dobru cenu mal aj slusnu vybavu, akurat si neviem zvyknut na ten maly kosik... uz nemozem vlacit tolko veci v nom 😀 a este mi chybaju aj take male vrecka na strieske, co sme mali na high treku, tam som tiez naskladala kopu drobnosti - vreckovky, kluce, slnecne okuliare, male hracky, keksiky a tak.

svetlankat
28. apr 2011

my mame taktiez graco tour deluxe, je to super kociar, nemame nafukovacie kolesa, vyhovuje mi to. Aj tie hodinky a teplomer na kociari je na nezaplatenie. Druhy mame chicco simplicity, je to fajn kociar, lahunky, akurat mi na nom chyba polohovanie noziciek, teda ta opierka na nozicky, taktiez ked bola Miska este mala mi dost vadilo ze ma priesvitnu strisku v jednej casti a ked mala spinkala, svietilo jej slniecko, ale teraz uz ked sedka je to super, lebo ju viem cez striesku kontrolovat

tilly
28. apr 2011

juuuj, tu by som veeelmi dlho pisala... nechce sa mi... ak ma niekto zaujem, nech si pozrie moj fotoblog a pyta sa potom konkretnejsie 😀

iron
28. apr 2011

ja som mala viacero kocikov. Trojkombinacie Cam Cortinu X3 Evolution a trojkombinaciu Concord Fusion. Jednoznacne vedie Cam. Je to najgenialnejsi kocik s akym som sa stretla.
Co sa tyka golfiek su najlepsie na svete Chicco Liteway. Na ne nedam dopustit.

sante81
29. apr 2011

suhlasim s Iron, tiež mame trojkombináciu Cam Cortinu x3 evolution a som spokojna uplne so všetkym, vajíčko sme využili na maximum kedže často cestujeme za rodinou, v hlbokom sa maly vozil skoro do 8mes, takže vanička je velká, a športová časť je tiež na nezaplatenie. Lahko sa s nim manipuluje, a mne osobne vyhovuje viac trojkolka, a to že nieje ťažký ako niektoré ostatné kočíky. Je síce dosť drahy, ale suma sumárum sa cena vyrovnala tomu akoby som mala kupovať hlboky kočík zvlásť a o polroka druhy kočík sportovy. takže odporučam cam cortinu

katarina.banska
1. máj 2011

kocik jednoznacne znacku jane a z golfacov znacku maclaren

ivanagab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikolajova.zuzana
28. júl 2011

Ja mam High trek od bebeconfort, a ako sa pise vyssie, som maximalne spokojna, ma velke kolesa s ktorymi nemam problem na naozaj akykolvek povrch, velkou vyhodou je aretovanie predneho koleska na rucke kocika, co nema nikto iny a je to uplne najlepsie, nemusim sa zohynat nad koleso, ale prepnem presne vtedy kedy potrebujem. Sedacia cast vie byt v oboch smeroch, da sa dat pekne do polohy lezmo, aj ked nie mozno 180°, ale dieta sa tam krasne vyspinka, je velmi pohodlny, makunky, moderny, jedina nevyhoda na zimu, tenka strieska, avsak ma dalsiu vyhodu ze aj ked je to trojkolka, nikdy sa mi nevyvratila a to som mala povesane na nej cokolvek, sedacka bola v oboch polohach a nikdy som sa nebala, zeby spadol. Pasuje vanicka bebeconfort windoo, velka priestranna, odvetravana, super sa prenasa, pohodlna, makucka. Ja mozem len odporucit. Na znacku bebeconfort nedam dopustit.

Druhy kociarik mam Quinny Zapp - bugynka, nepolohovatelna, velmi skladna, zaberie minimum priestoru, a pre vacsie dieta co uz nespi, prakticka, pohodlna a lahko sa s nou ide aj na horsom povrchu, aj cez obrubniky. Taktiez maximalna spokojnost avsak za predpokladu, ze nepotrebujete dietatko polohovat na spanie.

zuzana581
22. nov 2011

PegPerego Aria - mala som ju ešte pri dcére a nikomu by som tento kočík neodporučila. Nemá polohovatelnú opierku nôh, čo mne pri manších deťoch velmi chýba a neskôr, keď už je dieťa väčšie, cca 2 roky, tak je kočík velmi ťažko ovládatelný. Okrem toho mi príde ten kočík ako taká "hrkálka". Samý plast a kočík je hlučný nie len na zámockej dlažbe, ale aj na asfaltovom chodníku.

Teutonia Cosmo - synov prvý kočík a podla mňa je to jeden z najlepších kočíkov dostupných u nás. Ide krásne tichúčko, lahko sa ovláda, dieťa v ňom má dostatok pohodlia, otočná sedačka, kvalitný poťahový material. Na teutonke som nenašla nič, čo by mi prekážalo.

First Class Uptown - synov golfáč. Perfektný. Pevný, stabilný, nehrkajú ani kolieska ani kočík. Dostatok miesta. Je to lacná verzia Icoo Pluto, ale neviem, či sa ešte niekde predáva nový, lebo ho už nebolo nikde dostať jednu dobu.

katkabb1
22. nov 2011

Taktiež odporúčam Cam cortinu, max. spokojnosť, do vaničky sa dcérka zmestila ako 8 mesačná s fusakom, športová časť tiež veľká, máme 20 mesiacov a v prípade potreby sa v nej pohodlne vyspí aj vo fusaku, športová časť otočná do oboch smerov, veľké kolesá sú super aj do zimy, dobre sa ovláda, určite by som nemenila 🙂

rolak
22. nov 2011

športový a zároveň hlboký máme teutonia spirit, nemám čo vytknúť,je super, otočná sedačka je výborná vec, ľahko sa ovláda, nemali sme vaničku ale fusakotašku a bohate nám stačila, vaničku sme vôbec nepotrebovali. golfáč máme Per Perego Sí a tiež veľká spokojnosť, milujem ho, je ľahučký, krásne ide, dcéra v ňom pekne rovno sedí,super ľahko sa skladá a zaberie naozaj málo miesta. Mali sme aj golfáč Bertoni Foxy,ale dcére nevyhovoval,lebo je tam také typické golfáčové sedenie a malá sa v tom hrozne hrbila a zošuchovala dole. a neovláda sa tak ľahučko ako Sí. ale Sí viac hrká,pretože sa ľahko skladá, mne to vôbec nevadí,môžem ho každému odporučiť,ale asi nebude do zimy ani do terénu,na to máme Teutoniu.

annie13
22. nov 2011

športovy mame Chicco Liteway som s nim spokojna len mi vadi kratka nozna opierka Multiway ma dlhsiu tam vsak nebol ruzovobiely 😉

anjelicek26
22. nov 2011

Aktualne mam v garazi 5 kocikov a ani nepocitam, kolko sme ich uz mali medzi tym. Idealny kocik neexistuje. Ziaden sa neda pouzit na kazdu situaciu... s jednym lietame lietadlom, druhy mavam v aute ja, treti manzel, stvrtym sa chodime korculovat a piatym na prechadzky ;)

lucka1987
22. nov 2011

mam baby smile neo special colection... obycajny za 450 eur. 4 kolka s nafukovacimi kolesami, 3.kombinacia. nema ziadne zavady, ktore by mi zabranovali kocikovaniu.... 😉
no nabuduce budem volit nieco insie.
Dovod: v zime nie je dieta chrane dostatocne pred vetrom, kedze vrchny kryt na vanicku je dost maly, autosedacka, ktora sa da nakliknut na kolesa sa mi zda az prilis zalomena. nabuduce viac pokukam aj po inych a nevezmem prvy, na ktory natrafim...

yennn
22. nov 2011

Teutonia Mistral S - 100% spokojnosť. Ľahko sa ovláda, ľahko sa skladá (keďže som veľká baba, nemám potrebu ho rozoberať ani pred nakladaním do auta), zmestí sa mi zložený do kufra. Rúčka ktorá sa dá otočiť je fajn, ale využívam ju len naozaj občas (horšie sa šoféruje tučnými kolieskami vpredu), lepšie je vykliknúť sedačku do opačného smeru - jednoduchá manipulácia. K dispozícii bohaté príslušenstvo

megi1989
22. nov 2011

CAM Cortina X 3 - jadnoznačne najlepší, najúžasnejší. Vajíčko nakliknutelné na konštrukciu v smere aj proti smeru jazdy. Priestranná polohovateľná vanička so sieťkou proti hmyzu. Športová časť taktiež nakliknutelná v smere aj proti smeru. A je obrovskááá. Proste celý kočík na 1* 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=zIEk3yaXs10


Čo iné dodať ?
Inak som ho nekupovala nový, ale použitý, aj tak na ňom nevidím žiadne chyby. Je ´ nesmrteľný ´ 😀
Jednoznačne odporúčam 🙂 🙂 🙂 😅

bellie
22. nov 2011

Ja som velmi dlho hladala idealny kocik, ale ako tu uz niekto pisal, neexistuje. Preto som sa rozhodla hned od zaciatku (pri mladsej dcere, pri synovi som dedila a tak som nevyberala 🙂) mat kociky dva. Mala som x-lander x3, s vanickou (ta bola super, mala bola v nej 8 mesiacov, vyuzili sme aj v lete aj v zime s fusakom), kolieska ma nafukovacie a je to 4 kolka s natacacimi prednymi kolieskami. Takze sa s nim super manipulovalo a zvladol fakt kazdy teren (aj sneh v zime). Na rozdiel o inych x-landerov ma rozpatie kolies 60 cm, takze som sa vsade vosla a bol aj stabilny. Sportova cast je tiez velka, jedina nevyhoda je, ze sa neda otocit, ale v podstate mi to nevadilo. Ako druhy kocik mam bugynu x-go, tiez od x-landeru, pasovala na nu vanicka aj sedacka a este mala aj vloznu tasku, ktora sluzila tiez ako vanicka. Ta sa dala prerobit na fusak. Taktiez je velmi priestranna a stabilna. Bugynu som pouzivala na presuny autobusom alebo do auta. Tu este mame, mala ma 3,5 roka a kludne sa v nej este aj vyspi. Ja som bola maximalne spokojna, myslim, ze by som znova volila tuto alebo nejaku podobnu kombinaciu. Kociky mi napriek intenzivnemu vyuzivaniu vydrzali. Ale tiez sa mi paci teutonia, 4 - kolka s otacacimi prednymi kolieskami, kamoska ju ma a je velmi spokojna. A gessleiny su tiez super, samozrejme 4 - kolky, 3 - kolky su podla mna nestabilne. Ale to uz su drahsie kociky. Tak drzim palce pri vyberani kocikov 🙂 Vsetkym prajem pekny vecer.

anicka1981
22. nov 2011

ja mam obycajny kocik a je super, nelutujem ze some ho kupili, mne padol do doka na prvy pohlad, je aj do mesta, aj na grilovacke v lese sme v nom boli, a vsetko ok, je vyuzity na 100% percent nakolko maly zaspi len v nom 🙂, pouzivame aj vela baby satku,,, takze kocik som asi 3 mesiace nemala vonku, ale to sa uz zmenilo, nakolko je maly uz dost tazky, tak to stiedame, raz satka, raz kocik,, ma aj sportovu cast od 6 mesiacov vyssie,

happy8051
22. nov 2011

moj prvy kocik - totalna katstrofa druhy - quinny sportak v poho.... teraz budem doslednejsia pri vybere

lubica69
22. nov 2011

Nurse Look 3 kombinácia maximálna spokojnosť 😀 Vanička aj športová časť max veľké Jediná nevýhoda,že sa športová časť nedá otočiť v oboch smeroch 😅

hoogy
22. nov 2011

moj prvy kocik bol peg perego uno tusim sa volal,nepamatam si presne🙂bol to len hlboky kocik a bola som s nim absolutne spokojna. druhy som si kupil sportak phil and teds vibe a taktiez maximalna spokojnost.kupila som si ho na zimu a super sa s nim chodilo aj po snehu a po zavejoch. pripadne sa da pouzit aj ako surodenecky co sa nam uz asi nepodari 😝 posledny sme mali peg perego SI a tiez som spokojna. lahky kocik ma iba 6 kil takze sme nemali problem ani v obchodakoch ked sa nedalo cakat na vytah zdvihla som ho aj s maly a isli sme po eskalatore 🙂 len na zimu neni dobry.

poppy1
22. nov 2011

priklanam sa k nazorom predomnou na Bebeconfort High Trek... uzasny kocik! Vhodny do terenu, tichucky, lahucko ovladatelny (nato, ze ma velke kolesa), obrovsky nakupny kos, ktory znesie vela 😉 Moja dcera v nom velmi rada spava!

Predtym som mala Bertini X6, tiez spokojnost, ale nebol odpruzeny a to bolo citit... ked to uz teraz porovnam s Bebeconfortom, tak s nim ide o ovela "hladsiu" jazdu. Zvladol aj narocnejsi teren v tatrach, v parku, strk, travu...

Mam doma aj bezecky kocik Baby Jogger Q 16- tiez velka spokojnost, pevny, stabilny, lahucko ovladatelny... keby niekoho zaujimalo aj na sport 😉

katka3012
24. nov 2011

My mame camarelo Q12 ,a vobec som s nim neni spokojna,neviem ci sme natarfili na jedinecny kazovy kus,alebo su vsetky take ☹

parvitas
24. nov 2011

Máme Cam MB X6, čo je v podstate rovnaká značka ako Cam Cortina, o ktorej písali dievčatá hore, odlišujú sa akurát počtom koliesok 🙂 Oni maju tri, ten môj má 6 (predné sú zdvojené). Samozrejme, dajú sa zakliknúť, aby sa neotáčali, ale ja som to otáčanie využila maximálne. Dobre sa mi s ním chodilo nielen po meste, ale aj v lese, myslím, že je to nesmierne odolný kočík 🙂 takže na Camko nedám dopustiť. Kupovali sme trojkombináciu (vajíčko/autosedačka 0-13kg, vanička a šporťák). Má plno geniálnych vymožeností, ľahko sa skladá a všetko z neho sa dá odopnúť a oprať. Všetky komponenty sa dajú nakliknúť aj v smere aj v protismere. Vanička má dokonca možnosť polohovania (3 polohy) a je jedna z najpriestrannejších, dieťatko sa do nej zmestí do 6tich mesiacov a aj dlhšie. Dokonca sa z nej dá podľa potreby urobiť aj kolíska, lebo naspodku má lišty, kt. keď sa vysunú, tak sa dá na zemi aj hojdať zo strany na stranu. Korbička na vaničke sa v zime a silnom vetre, či prudkom slnku dá zacloniť (kuk foto). Na vajíčko sa dá pripnúť aj nánožník zo šporťáku. Športová časť sa dá nakliknúť aj v smere aj v protismere jazdy a je dosť dlhá aj široká, dvojročná dcérka sa mi tam ešte pohodlne vyspí. Polohovanie je tiež veľmi jednoduché. Využila by som ho aj teraz pri druhom bábätku, škoda len, že čakáme dvojičky a použité camko pre dvojky nikto nepredáva...

bamartinka
8. dec 2011

trojkombinácia Gesslein F6, golfáč Maclaren Techno XT - úplná spokojnosť moja, detí, manželova 🙂

isiska
8. dec 2011

Prvy sme mali Patron F3 s neotočným kolieskom. Do terénu fajn, ale pre mňa trošku veľký. Dobre odpružený, priestranný, mali sme fusakotašku. Na strieške mi v lete vadili tie priehľadné časti. Mal aj ručnú brzdu na predné koleso. Ale je široký a mali sme problém do malého výťahu. Keďže nemá otočné koleso troška horšie sa ovládal.
Potom sme mali cam portofino. Výhody - bol ľahký, veľký nákupný košík, ľahko sa skladal. Ale horšie sa ovládal. Teraz mám jané slalom.Dobre sa ovláda a je ľahký. Super je naklikávanie vaničky a autosedačky pri častom cestovaní. Ľahko sa skladá. Čo je nevýhodou, že má taký tvrdší podvozok. Vanička je trochu úzka. Šporťák je dosť priestranný, oproti teutonkam o dosť, ale nedá sa otočiť smerom k tebe.

lulana79
8. dec 2011

Od narodenia sme mali trojkombinaciu High Trek od Bebe Confort - a pre mna to je a aj bude Pan kocik... Maximalna spokojnost, neobkukany, krasny dizajn... Nakolko sme sa dlho uspavali v kociku a nebolo mozne ho stale vynasat na druhe poschodie, tak sme si neskor kupili sportak Graco Trekko - tiez som s nim bola spokojna a nemozem mu nic vytknut... No a potom pred letom sme si kupili, kvoli dovolenke, NUNAu - lahucky, skladny, velmi pekny a opat neobkukany

babika22
8. dec 2011

ja som spokojna s kocikom baby smile ale kedze mame maly byt garsonku a mame v nom 3 kociky mno tak to vyzera ako na burze a nemam miesto preto ich mam aj na modrom koniku hah je to zaujimave ze mi ani 1 nesadol od kedy sa mali narodil a ma uz 1 rok ja vystriedal uz vise 9 kocikou 😀 je to zaujimave ale pre nas asi ete nevyrobili kocik 😝 😎 😒 😵 🤐 😝