Aký športový kočík pre veľké bábo?

daduska
29. júl 2008

Ahojte mamičky, chcela by som vás poprosiť o radu pri hľadaní športového kočíka pre môjho “drobčeka“.....hľadám niečo čo je pre veľké deti a aj vhodne do terénu, radi chodíme na prechádzky do prírody, ...Filipko ma 10 mesiacov a váhu 12,1 kg a 81,5 cm...už si neviem rady, páči sa mi ich veľa ale je si ťažko vybrať .....vopred ďakujem za každú radu.

anezena
29. júl 2008

ahoj daduska, javrelo odporucam Jane Slalom Pro - sportak. paradny kocik, babo ma v nom velmi vela priestoru. kamoska v nom minuly tyzden viezla č - rocnu dceru, mala bolesti bruska a potrebovala rychlo ist k lekerovi a mala si tam v pohode lezkala, a to je dooost vysoka.

Ja ho mam tiez a nemozem povedat krive slovo. neskutocne som spokojna.

daduska
autor
29. júl 2008

jej dakujem za radu .... ten sa mi velmi paci 😉 ....a je vhodny aj do terenu?

anezena
29. júl 2008

jasne je, mame odskusane aj v lese po takych lesnych chodnickoch. ja som z trnavy a tu su hozne chodniky, takze pre mna je teren aj vychadzka po meste. a da sa nadstavit makke a tvrde perovanie. sice nie je to take typicke perovanie ake je u kocikoch ktore maju pruziny, ale nam to staci, aspon si moc nezvykne na honganie.

adulik23
29. júl 2008

aj mne sa pacia jane, ale viac stvorkolky. 😉

vieruna
29. júl 2008

Ja mam skvelu skusenost s PP GT3. Syn je tiez velke mimi, ma uz 21 mesiacov a stale mu je v nom pohodlne. Podvozok sa da nastavit na tri urovne od "auparkoveho" az po offroad. Odveze sa v nom dokonca aj s rovnako starou kamoskou 😀

anezena
30. júl 2008

adulik, ale mne sa zda, ze jane Nomad - nema nafukovacie kolecka, takze podla mna nie je vhodny do terenu. Co sa tyka PP neviem, spytaj sa vieruny. neviem ake su tam kolecka.

daduska
autor
30. júl 2008

ahoj vieruna - aj PP GT3 je super, len sa mi zda velky na skladovanie....a co ten teren?????
......a co poviete na PP AT4 .....ten ma tiez dost velke koliecka..... 😉

hocy79
30. júl 2008

Ahoj maminky,chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti s nekombinovanym kocikom od Demi-Basic.velmi by mi to pri vybere-kupe pomohlo.dik

tyli
30. júl 2008

Ahoj hocy79,
ja mám veľké bábo 😀 a radím ti kúpiť najprv hlboký kočík, potom neskôr šp. kočík. Ja mám trojkombináciu a je to nanič 😝 vanička je strašne malá. Videla som osobne Peg Perego hl. kočík a je super. No cena ja podľa mňa vysoká. Tá dema sa mi zdá ako kompromis. Dobrá cena a priestorná vanička 🙂

anezena
30. júl 2008

daduska, co sa tyka PPAT4, ma ho kamoska, kocik ma super velku vanicku, a sportak sa da dat tak, ze na babo vidis, tam to je nejako s budou vymyslene. Ale na druhej strane ja by som ten kocik nechcela ani za nic. Je tazky ako hovado, ma vyse 20 kg. a mne sa s nim straaasne tazko zabacalo, kocikovalo.

daduska
autor
30. júl 2008

anezena, 20 je strasne vela....mne sa pacil hlavne preto ze by bol dobry do terenu... ☹
ale asi zacam hladat, ten Jane Slalom Pro - sportak - za rozumnu cenu...... ☹ ak by si nahodou o nejakom vedela.....hod to sem....budem rada 😉 😉 😉

anezena
30. júl 2008

no, my sme predali v sobotu ale celu trojkombinaciu. akupili si len sportak, ale mrkni sem:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3716349

minitrouble
30. júl 2008

daduska - ja mam quinny speedy - tiez je obrovsky - podla mne este vacsi ako Jane a super do terenu - jedine co ma male je hlboka vanicka ale tebe uz ide len o sportak myslim

anezena
30. júl 2008

toto su rozmery quinny: , nasla som na nete

Dĺžka sedu: 20 cm
Šírka sedu: 30 cm
Dĺžka chrbta: 45 cm

a toto Jane, teraz som to odmerala:

dlzka chrbta a sedu: 85 cm, šírka 37 cm,

daduska
autor
30. júl 2008

jej dakujem Anezena, mrklasom sa ten je super...aj ti mas takyto? Staci takato strieska na zimu?

anezena
30. júl 2008

nie, my mame 2008 tento :

http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

joj, to ti neviem povedat, lebo my sme mali v zime v marci - hlboky kocik. ale ked sa da babo do fusaku a + nanoznik, podla mna to bude ok.

minitrouble
31. júl 2008

anezena - nic v zlom - ale kamoska merala jane a quinny v obchode a zistila ze jane uvadza ten rozmer v najsirsom vonkajsom mieste ..kdezto quinny uvadza v najuzsom vnutornom mieste 😉 ....tym nechcem nikoho ovplyvnovat len upozornit aby ste ti to pre istotu odmerali ... 🙂

anezena
31. júl 2008

minitrouble, ale tie rozmery ktore som ja napisala nie su z netu, ja som to odmerala rucne strucne 😀

perlab
31. júl 2008

Jednoznačne Maxi Cosi Mura. Mne sa má narodiť baby v sept, tak sme hľadali kočík s najväčšou vaničkou a tento jednoznačne vedie. Športová časť je tiež veľká, pohodlná, dá sa polohovať do roviny, kolesá nafukovacie, super do terénu. Najskôr mi odporúčali Jane, ale keď som ich fyzicky porovnala, tento jednoznačne vedie. Majú ich aj v krásnych farebných prevedeniach. Z tých tmavých čiernych kočíkov nie som príliš nadšená. 😉

durica
1. aug 2008

Najlepsie je kupit si hlboky lacnejsi kocik a potom investovat radsej do buginy.Hlavne v zime je hlboky super.Kamoska si kupila nafukovacie kolesa,dostala v meste defekt ☹ ,nadavala celu cestu domov.

anezena
1. aug 2008

baby, ale my sa tu nebavime o hlbokom kociku, ale o sportiaku. Daduska uz nepotrebuje hlboky kocik.

co sa tyka nafukovacich kolecok, ja si neviem predstavit, zeby som ich nemali. u na sv TT su hrozne chodniky cesty a to by bol inac vyhrkany keby sme mali tie umele plastove, ci ako sa im to hovori. ale defekt sme este nemali.

perlab, hod link na ten maxi cosi, nech si ho omrkneme

perlab
1. aug 2008

Ja som maxi cosi kúpila v TT na Kapitulskej a urobili mi naň super cenu, čo som porovnávala u iných net predajcov, ani v CZ by nebol lacnejší. Kupovala som celý komplet aj s autosedačkou, hlbokou vaničkou, fusakom a slnečníkom. Majú aj stránku www.bambini.sk, alebo si daj www.maxi-cosi.cz, je tam k tomu aj video, inak kočík je holandský.

minitrouble
4. aug 2008

anazena - tak som dnes konecne odmerala nasho Quinnyho speedyho - 40 cm sirka a 89cm dlzka 😉 ...hladala som ze kde je tych 30cm co pisu - nasla som to na tom mieste ako koncia nohy - ta opierka na nohy - v strede kde dieta sedi ma Quinny 40cm 🙂

minitrouble
4. aug 2008

durica - defekt chytaju len lacne kociky - znackove kvalitne defekt nemaju - aspon co som pocula a ani my sme defekt nemali a to s kocikom chodim vsade uplne nehladim pod nohy kam idem 😉
maxi cosi mura je velmi pekny ale je tazky jak fras 😉 🙂

anezena
4. aug 2008

minitrouble, vdaka za info. to su motaci na tom nete. nechapem, preco nepisu normalne tie miery. a tiez som si vsimla, ze na niektorych kocikoch uvadzaju vonkajsie rozmery nie vnutorne, a to vie dobre zmiast cloveka.

stvura
5. aug 2008

No mne sa zda dost velky Lux II. Tiez ked som kupovala kocik som sa musela riadit tym ze maly bude mat v zime 4-6 mesiacov a s velkym fusakom by som ho napriklad do Cam-u nenapchala. Cenovo bol okolo 10 tisic, takze tiez dobre.

daduska
autor
5. aug 2008

Dobre ráno mamičky....ďakujem za všetky rady, všetko som zvážila a nakoniec som si vybrala Jane slalom – modrej farby....už sme boli aj vonku otestovať a je super...... 🙂
Stvura ja som mala hlboký Cam a bola som maximálne spokojná a to som nemala žiadneho drobca ale riadneho chlapa....vanička bola super 😉

anezena
5. aug 2008

ahoj daduska,
som rada, ze budes mat aj ty Slalom. My v Trnave sme jedini, ktori mame ten modry H64 air - vsetci maju toe cierne so zelenym vnutrom, takym kriklavym, alebo cerveny.

najprv som aj ja chcela ten cierny, ale mnazel si trval na svojom. ze ten modry a teraz nelutujem. je krasny

minitrouble
5. aug 2008

anazena - no sak prave a najma nechapem ze ci si neuvedomuju ze si tym skodia - ved kamoska sa najprv rozhodovala podla netu a myslela ze si ze to co si vybrala je to naj a potom isla do obchodu a sa jej to dako nevidelo tak zobrala centimeter a zmerala - no a tak som zistila ze to co sa na nete uvadza ze tomu verit netreba - ze treba pekne si to sam odmerat 🙂
a jane je lepsi na zimu lebo ma nanoznik 😉 - quinny nanoznik nema a tak este furt neviem jak to cez zimu poriesime - ale kedze ho milujem (ten kocik) tak snad daco vymyslime 😉 😀

caruzo19
6. sep 2008

my mame pp at4 a urcite nema 20kg,chodi sa s nim urcite lepsie nez s kocikmi rovnakych rozmerov.zvladol aj hriby,cundre a kopce v 45st uhle.ja som s nim velmi spokojna,o moznosti normalne nakupovat ani nehovorim 🙂
akurat mi nieje jasne naco su tie pohyblive predne kolieska 🙂