Aký športový kočík pre veľké bábo?

daduska
29. júl 2008

Ahojte mamičky, chcela by som vás poprosiť o radu pri hľadaní športového kočíka pre môjho “drobčeka“.....hľadám niečo čo je pre veľké deti a aj vhodne do terénu, radi chodíme na prechádzky do prírody, ...Filipko ma 10 mesiacov a váhu 12,1 kg a 81,5 cm...už si neviem rady, páči sa mi ich veľa ale je si ťažko vybrať .....vopred ďakujem za každú radu.

anezena
7. sep 2008

pp at 4 ma kamoska a je neskutocne tazky. hlboky kocik tych 20 kg ma na 100%, sprtak je lahci. a predne kolieska su na nom super. ked ide odbacat do ulicky alebo sa otocit, nemusi ho cely nadvihovat, v pohode sa na mieste otoci. na to su tie otacave kolecka 😉

domeenika
27. dec 2008

baby nechcete niektora maxi cosi mura 3??? mam na predaj, je jazdeny len 3 mesiace a je v 100% stave.. mala mi uz chodi a chceme len golfky.. ak niektora mate zaujem, tak mi napiste do IP

stvura
1. jan 2009

Ja mam od Ara kocik, nejaku novu generaciu a som s nim spokojna. Maly ma uz teraz 70 cm, takze si neviem predstavit ze by som ho natrepala do tych malickych kocikov {pre srandu som skusala susedinu malu Demu a maly tam natlaceny vliezol, no nohy nevystrel}.

ikke
21. máj 2009

filomena • Dnes o 13:04
Ahojte, možno mi niekto budete vedieť poradiť. Hľadám fakt priestranný športový kočík, polohovateľný do ľahu, ľahký, vhodný aj do terénu, nie s dvojitými kolieskami. Náš malý má pol roka a už cez 9 kg, v novembri bude mať rok. To ešte nebude na prechádzky chodiť po svojich, potrebujeme teda niečo do čoho sa zmestí aj v zime s fusakom. Neviete niekto o takom kočíku ?

danu • 1d • Dnes o 13:12
skus pozriet sem 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

filomena • Dnes o 13:21
Dakujem, tu temu som uz citala, vsetko tam ma bud dvojite kolieska alebo sa neda dat do lahu. A este som zabudla napisat, ze by mal mat 4 kolesa ten kocik 🙂

danu
4. feb 2010

banga • 1d, 127tt • Dnes o 14:59
Ahojte, kedže sme už vyrástli z nášho nádherného kočíka, rozhliadame sa po nejakom ďalšom najlepšie bugine alebo maličkom športovom kočíku. Len sa vôbec neviem rozhodnúť, ktorý je najlepší. Podmienkou je aby bol ľahký, jednoducho skladateľný, opierka sa musí dať sklopiť (na príležitostný spánok), so strieškou, ideálny by bol aj s nánožníkom.

Dievčatá prosím poraďte
Ďakujem

petulabe • Dnes o 16:57
Ahoj, ja mám podobne staré dieťa a je na svoj vek veľký a tiež som riešila tento problém. Kúpila som nakoniec Peg Perego Plico P3, malý sa tam v pohode zmestí a má aj dostatok priestoru. Ja som kúpila starší model, na inzerát (keďže ho už tak dlho asi nevyužijem), ale najlepšie je si to odskúšať (buď v predajni alebo u známeho). Všetko ostatné spĺňa, čo požaduješ a myslím, že sú naň aj dobré referencie.

danu
22. feb 2010

adrikadt • Dnes o 09:57
Ahojte mamičky, chcem vás poprosiť o radu. Mám 10 mesačného syna, ktorý je na svoj vek dosť veľký. Váži 11 kg a veľký je cca 80-86 cm. Športová verzia kočiarika, ktorý mám teraz je dosť veľká a ťažká, preto sa zamýšľam nad kúpou nového šporťáka...a neviem si rady. Kedže bývam na dedine, kde nie sú ideálne chodníky potrebujem väčšie kolesá. Kočík musí byť ľahký, kedže malý začína chodiť, aby som ho mohla ovládať jednou rukou. Kedže je malý dosť veľký potrebujem, aby bol kočík aj dosť priestranný, aby sa tam zmestil aj budúcu zimu. Ďalej dosť často cestujem, čiže by mal byť ľahko skladateľný aj skladný. A v neposlednom rade je to aj o cene. Zháňam niečo z tej lacnejšej kategórie t.j. cca okolo 150 - 200 eur. Existuje vôbec niečo podľa mojích predstáv? Mamičky ak o niečom viete, prosím poraďte.
ďakujem

berus222
22. feb 2010

adrikadt tiez riesim to iste. najprv som pozerala od abc design terra 3, ale v skutocnosti je dost maly. teraz pokukujem po chipolino ultra. je velky, ma prehadzovaciu rucku, ale tie kolieska!!! este chipolino futura neni zly, len ja by som chcela nafukovacie kolieska, lebo nase chodniky su strasne. taky kocik ako potrebujem asi este nevyrobili. ☹ a ked ano, tak stoji 600 €, co za kocik urcite nedam. 😠

adrikadt
22. feb 2010

Ahoj berus222, najskor ma oslovila dema step easy alebo spominany chipolino ultra kvoli tej prehadzovacej rucke. No ale tie kolesa...mamicky s nimi nemaju dobru skusenost, udajne sa o ne zakopava, co som si mala moznost vyskusat, pretoze jedna znama ma demu. Chipolino som videla len na internete, pretoze ho takmer v ziadnom obchode nedostat. Ty si ho videla na zivo? Udajne v skutocnosti nie su take pekne ako na obrazku. Momentalne zvazujem coletto aveo...? Tiez nedam take velke peniaze (z materskej a jedneho platu to nie je ani mozne...)

berus222
22. feb 2010

ja som tie kociky videla a zdaju sa mi krajsie ako na obrazku. ja mam teraz chicco liteway. je to uzasny golfac, len tam nasho macka na buducu zimu uz nenarvem. ☹

adrikadt
22. feb 2010

a pozerala si uz trojkolku graco treco - neviem ako sa to presne pise ☹ Sestra si ho kupila minuly tyzden, vyzera super a je priestranny, kopa miesta v nom. Ma aj dost vysoky podvozok, cize vhodny aj do horsieho terenu. Lahko sa ovlada a sklada. Cena je este celkom OK. Len mne nevyhovuje preto, ze ja vela cestujem, cize potrebujem nieco mensie do kufra.

berus222
22. feb 2010

uz som aj ten pozerala, ale zda sa mi uzsi ako tie chipolina. ten je velky ked sa posklada? aj ja by som potrebovala nieco sikovne a lahke.

adrikadt
22. feb 2010

Neviem porovnat, lebo chipolino som nazivo nevidela. Ale ked som do graca posadila maleho tak tam mal dost miesta. Kociarik sa lahko sklada, daju sa zlozit kolesa, myslim, ze na bezne cestovanie je dobry, sestra je zatial spokojna, este nevychytala ziadne muchy. Len to ze nevidi na malu, ako bola zvyknuta. Na strieske je vsak okienko. Dizajnovo je veľmi pekny, sama by som ho brala, len manzel nechce, ze radsej nieco mensie, kedze byvame daleko on nasich, preto casto chodime na dlhsie navstevy a ked zbalime maleho celu garderobu 🙂 mame problem napratat sa do auta.

berus222
22. feb 2010

poznam, balime sa na kazdy vikend k rodicom 😀

adrikadt
22. feb 2010

citala som si akurat referencie na to chipolino futura, neodporucaju ho velmi na nerovny teren...ja som na nasich dedinskych chodnikoch uz z jednym kocikom pohorela, a uz by som nerada ☹

berus222
22. feb 2010

toto ma vie tak vytocit! v ktorom meste alebo dedine su dobre chodniky?! bud su rozbite alebo robene zo zamkovej dlazby. a na taky teren su odporucane nafukovacie a velke. a kolko kocikov ma take?! velmi malo. 😠 😠

adrikadt
22. feb 2010

No mame to tazke pri vybere, clovek da za kocik nie male peniaze a potom zisti, ze je to uplne neprakticky kocik. Clovek sa vsak uci na vlastnych chybach, pri druhom baby uz budem vediet do coho sa oplati investovat...

rainee
23. feb 2010

my mame kocik Bebetto Tiger. patri sice k tym tazsim ale neviem si ho vynachvalit - velky, priestranny, pevny, dobre peruje, velke kolesa do terenu alebo zimy. ma len jednu chybu ze je aj poskladany dost velky a nezmesti sa nam do maleho auta, preto sa pozeram na leto po nejakom skladnejsom kociku. vsetky sa mi ale zdaju strasne malinke pre nase velke babo. a 500 euro za kocik nemienim dat. tiez sa mi paci abc design terra 3 ale nikde som ho nevidela nazivo, chcela by som si ho odskusat.

nereika
28. mar 2010

mate niekto chipolino futura? da sa zlozit aj do maleho auta? nikde som ho nevidela nazivo, neviete doporucit predajnu v ba kde by ho mali? diky.

mima_vanes
6. apr 2011

ahojte, chcela by som poradit moja dcera ma 19mesiacov (12kg a 86cm)a chcela by som prenu neaky sportovy kocik chodime sa aj dost korculovat..... davam prednost trojkolkam 🙂

joveta
15. apr 2011

@mima_vanes Tak toto by zaujímalo aj mňa, Betka má 14kg a 89 cm. V pondelok sme si vyhradili deň na nákup ,,nového veľkého kočíka" 🙂

cerkris
15. apr 2011

ahojte baby tak ja som mala 10 kočíkov a tiež veľké deti podľa môjho názoru sú dosť priestranné jané slalom, concord fusion peg perego gt3 tieto som mala možnosť vyskúšať osobne , peg perego je ale dosť ťažký mne najviac vyhovoval slalom a dajú sa v dobrej cene kúpiť použité 🙂

mima_vanes
27. apr 2011

@joveta a ako to dopadlo s tym nakupom kocika? 🙂

mima_vanes
27. apr 2011

@cerkris ďakujem za radu 😉 ...inak som tiez rozmyslala nad tym jane slalom 🙂

joveta
28. apr 2011

@mima_vanes Ahoj, tak samozrejme nevybrali sme si žiaden :( Ešte stále sa vozíme v tako jumper x sttf - tento má zatiaľ najdlhšiu športovú časť čo sme mali možnosť zmerať popri iných kočíkoch

frlka
5. júl 2011

@danu pozri tieto kociky:
baby jogger city mini
baby home
quinny zapp
gesslein swift (ak nie si vysoka, lebo ja mam 175 a kopem do kocika - rucky nie su tepeskopicke, inak super kocik)
quinny speedy
mamas and papas SOLA
(aj na MK su niektore znacky v inzeratoch - tak usetris, ak nechces novy)
😉 🙂

frlka
5. júl 2011

@berus222 mamas and papas SOLA 😀

civavava
5. júl 2011

Jane Slalom Pro, 2008 model.

frlka
5. júl 2011

@adrikadt
@berus222 a este super skladna, ale velky pre dieta je teraz za akciovu cenu 217 eur BABY JOGGER CITY MINI
kuk video:

https://www.youtube.com/watch?v=QgVuzEwho5U

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vlasa
5. júl 2011

najvacsiu plochu ma PP AT4

frlka
5. júl 2011

@berus222 X-Lander XA 4-kolesovy je super, ale zasa ""narvat ho do kufru"...musis mat vacsi kufor auta. Ale do terenu je super, mam ho doma. Len potom na cestovanie treba maly spratny golfac, ... 🙂