Aký športový kočík vybrať?

lindula3
7. jún 2009

ahojte... potrebujem poradit aky sportovy kocik vybrat? aky je najlepsi, na co mam pozerat? ked som kupovala hlboky mala som dve podmienky - velku vanicku a posuvatelnu rukovat... teraz neviem coho sa chytit... prosim poradte🙂

mamazuzu
9. mar 2012

@katrinka8 ale aj tak dakujem za pomoc 🙂

katrinka8
9. mar 2012

@mamazuzu - nemas za co... 😉

lasenka
10. máj 2012

Babule, mate niektorá tento kočík?
http://www.kocikyluna.sk/kociky-sportove/206-mo...

ako ste s nim spokojne? 🙂

janulienkaa28
21. aug 2012

Ahojte holky,neviete mi prosim Vas poradit ,potrebujeme malej kupit sportovy kocik ,ale chcem aby mal nafukovacie kolesa aby sa rukovat dala pretacat aj v proti aj v smere jazdy alebo aspon sedacia cast nech sa da otocit nech je priestranny pre malu a dobre skladatelna kedze mame maly kufor aj maly vytah v dome co je na nervy a nech sa strieska da sklopit celkom dole ked prsi alebo fuka,nech sa da dat sedacia cast uplnr do lahu a opierka na nohy nech je polohovatelna.Rozmyslali sme nad X-landrom move 2012 zda sa mi dost drahy neviem ci zozeniem nieco taketo aj v lacnejsom prevedeni.,ale ked nie tak tento by sme chceli ,nemate ho niekto ?alebo taky podobny kocik? 🙂dakujem pekne

tatianka7
1. sep 2012

@katrinka8 No aj my máme Cortinku a je úžasná,len do autobusu ju nevládzem.Kúpili sme Chicco Ct 04..No malý ma osem mesiacov a 74cm,tak mu trčia nožičky,navyše nám nevleze do fábie,tak hľadám dalej a neviem nájsť niečo vhodnejšie.. 😖 .Moje požiadavky sú:ľahký, s väčším košíkom,pevný chrbátik..golgky-negolfky,je to jedno..Mala som už Moon buggy fit a Bertoni..Poradíš mi?

katrinka8
1. sep 2012

@tatianka7 - no my mame ako druhy kocik golfky Chicco liteway, a az na ten vacsi kosik splna - ma pevny chrbatik, ide celkom do lahu, je lahky (do busu nalozeny aj s malou - ma vyse 2 rokov - sama v pohode). Len ten kosik je dost maly. Inak sa mi na nom paci, ze ma dost dlhu opierku, dcerka ma 90 cm a uplne v pohode sa oprie celou hlavickou a este je tam aj rezerva. Tiez sme ho kupovali pre taku spratnost 🙂

tatianka7
1. sep 2012

@katrinka8 Tak superne potom..pouvažujeme.Dakujemeeee 🙂 😎

evitka21
11. jan 2013

Odporúčam kočiar TFK Joggster X2 nemeckej výroby. Objednala som si ho pred necelým mesiacom a som s ním neskutočne spokojná. Je stabilný, priestorný, veľmi ľahko sa s ním manipuluje, skladný. 1x som tlačila kočiar hore kopcom a v snehu jednou rukou. Naozaj, ak zvažujete kúpu športiaku, tento nemá chybu.

vinco1978
11. jan 2013

@lasenka ja mám Monzu a som s ním neskutočne spokojná... Mám tej krémovej farby a myslela som si, že sa bude špiniť, ale veru vôbec, je to skvelý kočík...

lasenka
12. jan 2013

@vinco1978 tiez ju mam, ale cervenu a 100 bodov 🙂

komisakpd
2. máj 2013
katkavrazelova
3. máj 2013

@lenuschkav možem poradiť baby jogger city elite kamoška ho má a je super priestraný do každého terénu aj na brusle lahko skladný a dá sa do každého kufru jedno koleso v predu velmi sa mi páči no neviem či to bude niečo pre teba....

katkavrazelova
3. máj 2013

@janulienkaa28 ahoj ja som si pred týždňom poriadila x landra 2011 je úúplne super priestranný strieška sa dá krásne sklopit nepotrebuješ ani slnečník ani slnečnu clonu je lahučký uplne tichý krásny som sním velmi spokojná možem povedať že to je lacnejšie než move 2012 a je to podla mňa krajšie prevednie mám ho vo farbe amethyst a nemožem sa naňho vinadívať malá má teraz rok aj pol a pekne sa mi tam vlezie a má tam ešte vela miesta..máme ho po jednom dieťatku bol používaný asi 8 mesiacov mám k nemu ešte záručák ale baba mi hovorila že nemali nikdy žiadny problém🙂možem len doporučiť mám dve deti a pri oboch som dosť striedala kočíky možem povedať že lepší než x lander bol už len jané slalom pro ale ja zase cenovo drahší.

jankatt1
4. máj 2013

Ahojte! Mám na predaj športový kočík Jané Muum Silla 2012 - jazdený 1 hodinu. Kupovaný v piatok, t.j. 3.5.2013 v Hlohovci. Ak by mala nejaká mamička záujem, prosím, kontaktujte ma cez IP. Ďakujem 🙂

katarinatibi
19. júl 2013

Kocky nechce sa mi citat kazda tema ale nikde tu nevidim rec ohladom toho,aby sa v sportovom kociku dieta nesuchalo , v nasom sa sucha pretoze je na nom este taka podlozka - ako vo vajicku co su novorodenecke vlozky, no a posadim ju a ona sa sucha dole. Maju to aj ine kociky ci? Hladam sportak tak do 150 eur:(

krenkova
19. júl 2013

@katarinatibi Ahoj my sme mali športový kočík Quatro Monza a vôbec sa v ňom malá nešmýkala, boli sme s ním veeeľmi spokojní. Priestranný, pohodlný šporťáčik, dá sa aj otáčať v oboch smeroch. A je aj za dobrú cenu

katarinatibi
19. júl 2013

kukam obrazky ale tiez sa mi zda ze to ma nejaku vlozku vo vnutry...
@krenkova

krenkova
19. júl 2013

@katarinatibi áno, ale dá sa vybrať, tá slúži skôr na jeseň a zimu ako vložka, je pripevnená cvočkami 😉

katarinatibi
19. júl 2013

@krenkova a bez toho to tiez nosite?nieje to tvrde?

krenkova
20. júl 2013

jasné, na jar a v lete to sme mali tú vložku vybratú a je to mäkké, ako väčšina kočíkov, ktoré vložku nemajú 😉

matanemcok
20. jan 2014

ahojte co poviete na quinny buzz,,ako ste s timto spokojne ,,a co je na nom zle,,? dakujem

7katka
21. jan 2014

@huchalka ahoj,prosim ta aka je dlha a siroka sportova cast, dakujem

ditezka
18. feb 2014

@svetluska4 aký kočík to pls je? Tiež chcem taký šporťák . Ďakujem 🙂

svetluska4
18. feb 2014

@ditezka ahojky, je to kocik baby point - orion 🙂 je vo viacerych farbach , ja odporucam tmavsiu, lebo bledsie sa rychlo spinia a kedze je skladaci treba ratat s tym ze kolieska su blzko latky 🙂

linuska
19. feb 2014

Ahojte.. takze dilemu so sportovym kocikom riesime aj my. Chcela som prakticky, stylovy, jednoducho skladatelny.. neviem ci taky na svete je 🙂. Nasla som vsak test kocikov a poviem vam, ze som dost prekvapena. Napr. taky concord fusion, drahy ako hrom a miesto 106, tako laret miesto 7. Uplne som bola z toho vedla. Ja zvazujem x lander x move II. Nemate ho nahodou niekto? a tu posuvam link na ten test: http://beste-kinderwagen.de/best-stroller-selec...

keja666
24. feb 2014

Babule mám napredaj sportiak mamas and papas mylo.má tri týždne.mám ešte stokke a ten používam.mylo je peckovy,velky a extravagantny.na sr ich moc nieje;)))predávam za super cenu

karakula
4. jún 2014

@keja666 ahoj prosím ťa môžem sa opýtať na kočiarik mamas and papas...ako si s ním spokojná? Kolieska nehrkajú keď chodíš po teréne? ďakujem

keja666
4. jún 2014

Ahoj nie je fajn len sa s nim tahsie chodi na obrubnik

kajkape
4. jún 2014

@bobket ahoj. ja som mala mutsy transporter. bola som s nim velmi spokojna...nie najdrahsi, lahsi a pritom stabilny. /mozes pozriet viac info v bazare.uz skolkujeme, tak ho predavam/...

allesandra
11. jún 2014

žienky ktorý športak ma prehadzovaciu rukovat? ide mi o to že mame Concord fusion a mala mi v nom sedi len v jednom smere, chcela by som prehadzovat ručku najma kvoli slnku