Aký športový kočík vybrať?

lindula3
7. jún 2009

ahojte... potrebujem poradit aky sportovy kocik vybrat? aky je najlepsi, na co mam pozerat? ked som kupovala hlboky mala som dve podmienky - velku vanicku a posuvatelnu rukovat... teraz neviem coho sa chytit... prosim poradte🙂

dosa
7. jún 2009

ahoj, ja by som zvazovala
- otocne sedenie - aj v smere, aj protismere jazdy - aby som zo zaciatku, kym si dieta zvykne na novy kocik na neho videla a ono na mna,
- potom trebars kolesa - podla toho do akeho terenu chodite
- aj polohovanie chrbta by som zvazila - ci polohovat celu sedaciu cast, tym padom je dieta stale v tom istom uhle,aj ked spi, alebo radsej polohovat len opierku chrbta a nozicky do roviny

trixi
7. jún 2009
danu
27. apr 2010

beruska.zuzanka (1 dieťa) - Včera o 20:07

Ahojte mamičky, chystáme sa kúpiť nový športový kočík pre Emku a nevieme sa rozhodnúť, mám ich vo výhľade viac, každý má niečo za, niečo proti... Preto mám pár otázok

Aký máte športiak?

Prečo ste si ho vybrali, splnil očakávania?

Prečo by ste ho kúpili znova a prečo naopak by zostal v obchode?

Vďaka krásne jarné dni prajeme s Eminkou

ktulik24 (2 deti) - Včera o 20:22

hm, mám jane slalom pro.. prečo áno-ľahunký, ale pohodlný pre malú, zmestí sa tam aj päťročný syn, super aj na zimu, zvládne všetko, malá v nom spí aj dve hodky, má tam veľa miesta.super sa ovláda aj jednou rukou, proste treba skúsiť. prečo nie-malilinký košík, nedá sa otočiť ku mne-sedenie-ale to viac vadí mne ako malej 😉 kúpila by som ho zas a znova 🙂 nezmestí sa do malého auta-do feldy musím dať dolu kolieska, preto mám ešte golfky.inak je fakt výborný. snád som trochu pomohla..

beruska.zuzanka (1 dieťa) - Včera o 20:31

vďaka 😉

akcull (1 dieťa) - Včera o 20:41

Ahoj, my máme Teutonku Spirita, chtěla jsem něco do terénu, dobře odruženého, prostorného a s možností otočení sezení směrem ke mně. Jsem s ním moc spokojená, krásně lehounce se s ním jezdí, sporťák jde do úplného lehu i sedu, potah se dá celý sundat a vyprat, boudička jde naklopit až dopředu, část se dá sundat a zbude tam jen síťovina jako letní verze. jako nevýhodu považuju hůře přístupný košík, ale to už u nových modelů není Koupila bych ho znovu, je to zatím můj nejleší kočárek🙂

susik77 (2 deti) - Včera o 23:14

Ja mam Freestyle comfort XL. chcela som dobry sportak do terenu, otocne sedenie, budicka ide uplne dole. milujem ze ma rucnu brzdu+ predne otocne koleso -360stupnov. Takze si super zabrzdim dole koppcom hlavne je to perfektne ked mam na skejte na kociku aj starsiu dceru, prip. ked idem po tej sikmej jazdiacej plosine v obchod. dome...A lahko sa otocim v malom priestore 🙂 Nevyhoda-mensi kosik-pri mojich 2 deckach je stale narvany oblecenim...ale to maju skoro vsetky moderne sportaky maly kosik. Ja som mala poziadavku, aby bol kocik velky. Takze sa mi sem vojde v poho aj starsia dcera, kt. meria uz okolo 100 cm a vazi 18 kg-kocik je do 20 kg a do 4 rokov. 🙂

bobket
9. máj 2010

Ahojte dievcata!
Potrebujem radu! Chcem kupit sportovy kocik s velkymi kolesami do terenu najlepsie 4kolesovy. Mam teraz bumbleride flyer je perfektny, otocna rucka na nezaplatenie,ale nechala som sa nim "zviest" a vobec si neuvedomila ze nie je do terenu kde byvam ja! Som smutna lebo ma vela stal a som s nim spokojna no kedze chodim s nim aj von so psom, ktory ma vodi kade-tade,potrebujem nieco dobre do terenu co sa lahko ovlada je lahky, to ci je kosik mensi mi az tak nevadi. Viete mi poradi aky kocik? Lebo sa neviem vysomarit a ked ma niekto aj vlastnu skusenost tak to je uplne naj naj 🙂

bobket
9. máj 2010

A este ma napadlo, ze cena kocika by nemala byt strasne vysoka som rada ze ma manzel nezabil ked som kupovala flyer,ale tak do tej ceny cca.

cerkris
12. máj 2010

ja né slalom pro použitý vieš kúpiť aj za 200euro, cam cortina alebo mbx6 možno

bobket
12. máj 2010

Zakukala som sa do peg prega gt3, bola som ho pozriet aj na predajni a je naozaj super. Obr kosik dobra ovladatelnost 😉 ani tazky sa mi nezda na to aky je velky a baby co ho maju su veeeelmi spokojne lebo aj priestor na lezanie je veelky, tak ak sa mi kupa podari tak cez vikend by mal byt doma, tak strasne dufam ze budem spokojna, lebo ine je vidiet a vyskusat na predajni a ine je kocik v akcii 😉 pozerala som aj jane slalom ale za 200 som nikde nenasla....

cerkris
13. máj 2010

ja som môj jané predala za 160eur pozri stránku babybazar tam som videla do 200eur

bejkka
31. máj 2010

ahojte maminy- chcela by som poradiť, zvažujem kúpu športového kočíka a rozhodujem sa medzi babypoint walker a babypoint fortuna - ak máte nejaké skúsenosti, sem s nimi. 😉

katarina.banska
27. sep 2010

ahojte
aky sportovy kocik by ste mi odporucili? chcem hlavne aby bol lahky, spratny a priestranny. 🙂 🙂 🙂

svetluska4
27. sep 2010

@katarina.banska my sme malemu kupili golfac, super sa sklada (ako dazdnik) ma fusak na nozky, strieska sa da rozlozit 2x viac ako u inych kocikov, takze netreba slnecnicek, lehatko sa tiez da dat skoro do lezma. ma 5 bodovy upinaci pas a este bezpecnostnu obruc (ci ako to nazvat), kosicek pod ritkou, maly vacok zo zadu na strieske, a kukatko z hora na strieske. Cena bola 75 E, ak sa ti zalubi, napisem cez IP znacku pripadne poslem link 🙂

katarina.banska
28. sep 2010

@svetluska4 posli mi prosim ta znacku alebo link na IP
dakujem ti

ajaja11
4. máj 2011

Ahojte aky kvalitný športový kočík by ste mi odporučili pre 10 mesačné bábo.Skor s vačšimi kolesami,mame otrasne chodniky.Alebo mam ist už do bugy? 🙂 Vdaka

zuzikkaa
5. máj 2011

@ajaja11 z vlastnej skusenosti quinny freestyle alebo jane slalom
su to 3kolky s velkymi kolesami cize presne na rozbombardovane chodniky
quinny ma otocnu sedacku,velky nakupny kosik,ale je dost mohutny a tazky a kedze ma siroke zadne kolesa,nezmesti sa do toho maleho vytahu-iba ked das dole koleso 😉
jane nema otocne sedenie,je lahsi
este by bol vhodny aj quinny speedy,ale ten som nemala

ajaja11
5. máj 2011

A co tak gesslein f4 buggy je na to ešte malá?

zivika
29. aug 2011

ahojte,pozeram, ze davno tu nikto neprispel, tak sa pokusim ozivit temu 🙂 chcem kupit malemu novy sportak, ale stale sa neviem rozhodnut 😖 je ich na trhu take neskutocne mnozstvo, nemoze sa vyrabat len jeden a hotovo? 😀
v prvom rade chcem, aby bol kocik lahky, lebo ho musim vyniest po schodoch (nemame vytah 😒 ), vlastne to je dovod, preco chcem novy kocik, momentalne mam sportak z trojkombinacie a ten vazi 15kg, takze hladam nejaky okolo 8-9kg...
mohol by mal preklapaciu rucku, alebo moznost otocenia v smere aj protismere jazdy, nanoznik, striesku, ktora sa da sklopit co najviac a gumene, alebo nafukovacie kolesa, idealne take samostatne, nie zdvojene...no a urcite to musi byt stvorkolka 🙂
cena okolo 300eur
mate nejaky dobry tip? 🙂
celkom sa mi pozdava BREVI OVO, ale trocha ma odradza to polohovanie...maly si zvykne v kociku pospat a neviem, ci ta poloha ako vo vajicku je to prave...a neviem sa dopracovat k obchodu, kde by som ho mohla vidiet nazivo...
dakujem za kazdu reakciu...

zivika
30. aug 2011

joj, baby, asi neviete poradit...no skoda ☹

zuzanalv
30. aug 2011

@zivika JA S OM SPOKOJNA S JANE NOMADOM,NEDA SA PREKLAPAT RUCKA A ANI OTACAT SEDACKA ALE JE LAHKY,MALY MI V NOM SPAVAL DO 20 MES.JE POMERNE VELKY PRE BABO ALE ZAROVEN AJ SKLADNY,DO OBCHODOV SOM CHODILA BEZ PROBLEMOV

zivika
31. aug 2011

@zuzanalv je to pekny kocik, len ja fakt potrebujem, aby sa dala sedacka otocit, lebo ked je maly nervavy, ukludni sa, len ked na mna vidi...

ekoli
21. jan 2012

@zivika ahoj. co si si nakoniec vybrala? lebo pozeram ze mas prakticky rovnake poziadavky ako ja, tak by si mi pomohla 🙂 vdaka.

mecenga
21. jan 2012

Ahoj ja mám športový kočík Piere Kardini Toledo a som veľmi spokojná. Vmestí sa aj do felicie, ale len len. Je vhodný aj do terénu a ide veľmi ľahko 😀

zivika
23. jan 2012

@ekoli ahoj 🙂 povodne som velmi chcela ten brevi ovo, ale nedokazala som ho zohnat, lebo vo vsetkych obchodoch ho sice mali napisany skladom, ale realne ho nikde nemaju 😠 tak som nakoniec zvolila britax b-smart a som spokojna 🙂 je sice trosku tazsi, ako som chcela, ale velmi sa mi na nom paci, ze sa da perfektne poskladat a bez problemov ho strcime aj do kufra fabie 🙂 zatial som na nom nenasla nijake minus, tak dufam, ze ani nedajdem, lebo keby som chcela zase dalsi kocik mm ma asi niekam posle 😀 tak drzim palce pri vybere 😉

ekoli
23. jan 2012

@zivika super, dakujem, pozriem co je to zac 🙂

lenuschkav
26. jan 2012

Ahojte holky, zhanam sportovy kocik, nie golfac, skladny jednou rukou a lahky, priestranny pre dieta, s nosnostou aspon okolo 20 kg, kedze mame doma valibuka. Pozdaval sa mi celkom baby jogger city mini, ale ma nepolohovatelnu rucku....mate s takymi kocikmi skusenosti? aky by ste mi poradili?

kristimikova
31. jan 2012

ja mam perego GT3 a som naozaj velmi spokojnaaaa. polohovatelnu rucku ma http://www.kociky.sk/detske-kociare/kombinovane....

huchalka
7. feb 2012

my sme mali tiez GT3 a je super, velky priestranny pre valibukov, nevyhoda je ze je tazky a velky takze treba mat velky kufor na aute, ale na zimu je super a ovlada sa takmer jednym prstom. a mam ho aj na predaj kedze sme uz velke na kocik

mamazuzu
5. mar 2012

@lenuschkav ahoj. aj ja momentalne zhanam sportovy kocik. ale nechcem golfove palice. chcem nieco take lahucke, skladne ako golfac, ale chcem spojenu rucku. vsetky baby pisu o velkych kocikoch jane, peg perego. ja mam sportak brio go, je perfektny, ale chcela by som na leto nieco malinke, skladne do kufra na dovolenku. ja co som zatial pozerala, tak celkom sa mi pozdava cybex callisto, ale tiez sa asi neda otacat v aj proti smeru jazdy

katrinka8
5. mar 2012

@mamazuzu - ahoj, aj chicco ma taky sportak, svagrina ma chicco simplicity. Su to vlastne take golfky so spojenou ruckou 😀 Alebo baby design walker.. Ale tieto "golface so spojenou ruckou" sa asi nedaju otacat ziadne v smere a protismere. Aspon myslim.
Ale kukam, ze v lete uz budes mat velku babu, mozno sa jej ani v kociku nebude chciet sediet, tak to otacanie ani nevyuzijes - mozno budes pouzivat kocik naozaj len na najnevyhnutnejsie presuny 😉

mamazuzu
6. mar 2012

@katrinka8 presne taketo nieco som myslela, len mne na tychto dvoch kocikoch vadi, ze maju zdvojene kolieska. mne sa to jednoducho odjakziva nepaci. ja si nepomozem 😅

katrinka8
6. mar 2012

@mamazuzu - no, ved ako povies 😀 Ja len ze tieto mi napadli. My mame ako sportak Cam Cortinu - ale ta je velka, a potom golfky Chicco Liteway - tie maju jedno koliesko. Ale zase su to golfky 😀