Babyactive slapi - ľahký šporťák. Vaše skúsenosti

calixia
26. jún 2009

Ahojte maminy, nemáte niektorá skúsenosť s týmto kočíkom? Viem, že je k videniu v Trnave, ale som z Púchova tak neviem či sa mi tam podarí dostať... keby ho mali niekde blizsie... v Trenčíne alebo Ziline tam by som ho isla omrknúť. Vraj je supper - lahký - 4,5kg....polohovanie nožičiek, chrbátika...a iné prednosti. A dizajn aj farby sú tiež zaujímavé... ak ho niektorá máte budem rada, keď sa podelíte o skúsenosti...

calixia
autor
26. jún 2009

Diky moc DOSA 🙂 Si ZLATÁ 😀

calixia
autor
26. jún 2009

Naozaj nemá nikto doma tento kočík? 😝

zajo79
27. jún 2009

u nas v januarovych srdieckach 2009 ho ma snehulienka..

mark33
27. jún 2009

Ahoj, ja tieto kočíky predávam. Čo sa týka tej váhy, výrobca uvádza 6kg, neviem kto ti povedal, že vážia 4,5 😕 Od tejto firmy je najľahší Vivi, výrobca uvádza 4kg. Keď zasielam Slapi poštou, váha celej krabici s kolesami, nánožníkom strieškou, proste komplet je 10,3 kg. Môj odhad je, že samotný kočík váži cca 8kg. Opierka sa polohuje úplne do ľahu, nožičky do dvoch polôh, čiže jedna hore, druhá dole.

dosa
27. jún 2009

mark - ta vaha 4,5 kg je napisana v popise kocika - tak neviem, ci to nemyslia bez kolies??? 😉

napriklad aj tu: http://www.hej.sk/baby/obchod/920444/sportovne/...

zuzpolka
27. jún 2009

ahojte 🙂
ja ho mam, sice len kratko ešte ale som zatial spokojna 😵 😅 😉

calixia
autor
27. jún 2009

Ahoj Zajo79, tak spojila som sa so Snehulienkou a ona je s kočíkom vcelku spokojná - oceňuje najmä jeho nízku hmotnosť... a zuzpolka je tiež s kočíkom zatiaľ spokojná, takže aj keď je to polský kočík, vyzerá, že sa im celkom vydaril a je na ňom aj dobrá cena. Mark33 - ďakujem za upresnenie technických špedifikácii kočíka. Ešte pouvažujem a uvidím. Predám Cortinu Cam X3, s ktorou som bola mimichodom nadmieru spokojná a rozhodnem sa či zoberiem Babyactive Slapi alebo Chicho Multiway - malý má rok a už teraz má okolo 80 cm, tak neviem ako to bude s dĺžkou opierky. Ešte zistím, ktorý ju má dlhšiu a podľa toho sa rozhodnem 😀

mark33
28. jún 2009

calixia - opierka je dlhá 83cm aj so zdvihnutou opierkou nožičiek, náš syn má 18 mesiacov a je to v pohode. Ale dlhšie ako do dvoch rokov ho nevyužiješ. A čo sa týka tej váhy, tak to je určite zavádzajúce, toľko váži možno samotná konštrukcia bez sedáka a kolies 😉

zuzpolka
28. jún 2009

calixia ahoj,
naša mala je tiež z tych vyššich deti a jediné čo možem vytknuť tomu kočiku je že za chvilu budeme musieť dať dolu striešku 😀 neviem či sedi tak vysoko alebo je to tak blbo vymyslene 😒 proste ak ešte trošku narastie bude si buchať hlavu o strechu 🙄 😝 ... No ale nevadi mi to, lebo mame ešte jeden kočik, a tento lahši sme chceli hlavne kvoli dovolenke nech neťahame naš ťažky 😉 ale inak je fakt super, krasna farba, velky košik, polohovanie noh aj chrbatika, ale to už vieš 😅

majkokova
16. feb 2010

Ahojte, ja sa tiež rozhodujem o kúpe tohoto kočíka neviem sa akosi rozhodnúť, bojím sa že tým že je taký ľahučký bude aj dosť labilný? Mala som mustanga, tiež to bol poľský kočík a bol max labilný. viete mi niako poradiť?

daanka85
13. mar 2010

Ahojte, tak ako ste sa nakoniec rozhodli? Kupili ste si slapi, aj mna velmi oslovil, no odradza ma ta dlzka opierky 😕
Nasa mala je tiez z tých dlhších detí a...
Inac, ja som ešte uvažovala nad ESPIRO magic 4... Tak uvidim teda, lebo v tom kamoska vozila malu este okolo 3 rokov , ked potrebovala kdesi rýchlo "bezat".. Tak ju tam supla a uz sa islo 🙂

mcoya
14. mar 2010

ahojte, napisala som prispevok a skusenost do tej druhej temy kocik slapi a smarti. tak mozte pozriet. 😉 .

lenka1109
27. máj 2010

my ho pouzivame dennodenne a zatial bez problemov. Je lahky , ovladatelny a mala v nom bez problemov spinkava a to mame 14 mesiacov.

bobesko
22. aug 2011

@daanka85 ahoj,otravujem sice az po roku,ale mohla by si mi prosim povedat ako si sa nakoniec rozhodla s kocikom?ja mam teraz Espiro Magic,ale stale nie som max.spokojna tak by ma zaujimalo ci to so Slapim predsa len nieje vacsia vyhra!Dakujem!

daanka85
24. aug 2011

@bobesko Ahoj, Slapiho sa mi nepodarilo vidiet nazivo... tak nakoniec sme vsadili do Chicco multiway a mozem len odporucat... Zatial ho mozem len chvááálit 🙂
Dcerka ma uz skoro 2,5 ročka a v poho sa tam vozime a aj sem-tam spinkame... zvladne skoro akykolvek teren... no uvidme ako bude zima, kupili sme ho az tento rok na jar...
Stastnu volbu 🙂

simonkaa5
28. máj 2013

aj my chceme kupit kočík v polsku bud colleto aveo alebo baby slapi maju ho tam?aké máte skusenosti?dakujem

papi1
12. nov 2014

@mark33

predávaš k nemu aj fusaky?

evulinka123
18. aug 2015

Neviete prosim striesku na baby active slapi?,,surne..!!!