Babyvak alebo šatka. Čo je lepšie?

ziza
11. máj 2006

Maminy, mate niektora skusenosti s babyvakom alebo satkou?Co je prodlavas lepsie?

zuzujan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aktak
10. mar 2010

ktory babyvak je lepsi (podla vas)

MA-MA alebo EMITEX???

dakujem 🙂

majula28
10. mar 2010

ja som mala tiež babyvak, malého som nosila iba zvislo 😒 naležato nechcel byť, a bála som sa že mi odtiaľ spodkom vypadne...predala som ho a ušila som si( podľa návodu z internetu) mei tai a ten je super, lebo sa už nemusím báť že by mi spodkom vypadol 😀

anopka
11. mar 2010

ahoj maminky nemate nekdo zkusenost s nositkem close baby?

yfca
26. máj 2010

*...z babyvaku babo nemoze spodkom vypadnut, ked je tam spravne vlozene, v ziadnej z moznych poloh. Pouzivam ho dennodenne. Treba vediet, ako tam babo vlozit, na youtube je plno videi...
*...emitex som na nete nasla, ale ma-ma nie, mozes nan dat daky link? Ten emitex ma nijak obzvlast neuchvatil. Ja mam taky ten najbeznejsi obycajny babyvak od Pechov. Je fajn, ale keby som si mala kupovat teraz, tak chcem, aby sa mu dal zvlast dotiahnut lem, alebo aby sa dal zvlast dotahovat horny a spodny okraj. Kym bol prcek malinky, chybalo mi to, musela som ho viac pridrzat rukou.
*Kto sa rozhoduje medzi babyvakom, satkou a nosicmi typu patapum (manduca, ergo), napisala som vyhody a nevyhody z vlastnej skusenosti na moj blog:
http://www.elefantino.sk/babyvak-alebo-satka/