Britax Go Next 2015/2016 verzus Britax Go Big 2017

sashka001
24. okt 2016

Baby, chcem vas poprosit o radu! Neviem sa rozhodnut medzi kocikmi Britax go next 2015/2016 alebo Britax go big 2017... mozete mi napisat vase skusenosti? Britax go next sa mi viac paci dizajnovo no na go big ma laka chrbtova opierka na ležmo a vacsie predne kolieska. Budem rada za kazdy poznatok, radu . Ďakujem 😊

laleal
29. okt 2016

My kupujeme Go Big práve kvôli tomu uplnemu lahu v športovej časti,do nextu by som nešla,pri dcerke sme mali Brio go,všetko super,jedina chybička pre mna ten neuplny lah a teraz to na Go Big vychytali 😉 Síce športová časť stojí 689eur...boli sme ho pozrieť a o týžden-dva ho pôjdeme aj kupiť,vaničku už máme doma 😵 Mna naživo uplne dostal,je taky iny s tými kolesami a ten lah je super aj tá predlžena strieška 🙂 Jedine čo ma moooc lakalo na Nexte bola biela konštrukcia,to Big nemá ale čo už..

pitr5
16. máj 2017

@laleal prosím ťa máte GO BIG aj s hlbokou vaničkou??

Mám o ten kočík záujem, ale kvôli výťahu potrebujem najskôr vedieť rozmery kočíku s vaničkou, lebo na internete sú uvedené rozmery so športovou časťou. Vedela by si mi poradiť, akú dĺžku má kočík s vaničkou??

a dá sa rukoväť posunúť dole - o koľko je tak možné zmenšiť dĺžku kočíku??

Prosím buď taká dobrá a odmeraj ak môžeš, veľmi mi pomôžeš. Ďakujem. 🙂

laleal
16. máj 2017

@pitr5 Ahoj,rúčka sa da uplne zasunúť pod vaničku,takže tá vôbec nezavadzia 😉 Vanička dlha cca 86-87cm-ale merala som zhora zo stiahnutou strieškou,tak to trošku nadbralo.. Ale vaničku mam z kolekcie Brio,neviem či maju Britax vaničky ine rozmery,no myslím že ta dlžka bude cca rovnaka.. Vanička je kuštik dlhšia než konštrukcia kočíka 😉 a tá ručka fakt bez problemov,krásne sa da stiahnuť až dole 😇

pitr5
18. máj 2017

@laleal Ďakujem krásne 🙂

tinka349
9. aug 2017

@laleal ahoj nahodou britax go bug nebudete predavat?

laleal
9. aug 2017

@tinka349 ahoj,určite nie,maly ma pol roka a ten kočik je pre nas uplny top 👍 ale na bazosi som nedavno zahliadla že niekto predaval červeny big za 500eur 😉

tinka349
9. aug 2017

@laleal jaaaj, tak lebo ja som videla len datum prispevku ze 29.10. 😀 ja mam averziu na cervenu 🙄 jedine ze strieska by sa dala dat na cierno, ale pozerala som ho... cize odporucas?

laleal
12. aug 2017

@tinka349 Ja ho určite odporúčam,ale najlepšie ked si ho vyskušaš v predajni,či ti sadne,niektore čo ho nemali písali že je strašne velky,no bohužial ak chce niekto priestranny,pohodlny kočík pre dieťa,tak musí byť velky ale nie je to zasa obrovsky kočík ako to niektore zveličuju,treba vidieť,vyskušať 😉 Ja momentálne lepší kočík nepoznám,sem tam si poobzeram novinky čo vyšli ale teda mojim požiadavkam vyhovuje zatial stale iba Big.. Je fakt maximalne pohodlny pre dieťa,ta rovna plocha na spinkanie je hotove letisko,predne kolesa ma väčšie než go/next,najprv to bol nezvyk ale teraz ich zbožnujem,maju aj super material že sa do nich nezapichuju kamienky ako kedysi u bria a vyhoda že nedostaneš defekt,je to kočík snad do každeho terenu,prešiel uplne bez najmenších problemov sneh (maly je januarovy) takže nejaky ten sneh sme si už užili 🙂 Košík využívam na max,na športovom je strieška super dlha,prekryla ho až po nôžky a v zime ked bude vietor alebo mraz to bude super a to jeho neskutočne hojdanie,to je paradne,mamina si to tiež nevie vynachvaliť ked kočikuje maleho,pripomina jej to stare dobre časy ked kočíkovala nás 🙂 ... Tak červenu ani ja extra nemusim,mám chlapčeka,tak u mna to vyhrala tmavomodra,keby bolo dievčatko,beriem ten šedy...Ale pár krat baby písali že vystihli nejaku akciu ked vyšiel iba 560eur športovy...My sme ho kupili tuším v novembri a vtedy sme boli ešte medzi prvymi na SK a vyšla športova 620eur...Predajne ho ponukaju zväčša za 689 ale dokažu dať zlavu,len treba pytať,tých -10% je taky normal..

tinka349
12. aug 2017

@laleal dakujem velmi pekne za super recenziu 🙂 aj j budem mat januarove babo a som vysoka takze mi vyhovuje asi vo vsetkom.. a co sa tyka hojdania - ako keby som ja pisala o svojej mamke, hojdanie musi byt 🙂 ja idem do ciernej farby

marysza1990
25. sep 2017

lalea, prosím Vás, Vy máte vaničku Brio a používate to na big go s akými adaptérmi? K vaničke alebo ku konštrukcii ig go? Aj s odstupom času ste stále taká spokojná s big go?

pitr5
26. sep 2017

Ak mozem pridat nazor, mame GO BIG v Grey melange farbe a som nadmieru spokojna.. zatial sme v hlbokej vanicke, no na zimu ideme urcite do sportaka.. kupovali sme trojkombinaciu a vanicka je z typu GO NEXT..

laleal
26. sep 2017

@marysza1990 Ahoj,vaničku som už predala a vždy sa vanička predáva aj s adapterom-ten adapter sedí na všetky Brio go,Britax go,next aj big 😉 A áno,drobec má už 8 a pol mesiaca a stále som maximalne spokojna,nemenila by som za nič,resp.ja rada obmienam ale fakt som nenašla nič čo by mi takto vyhovovalo 😉

marysza1990
26. sep 2017

laleal ďakujem 👍

marysza1990
4. okt 2017

laleal, ešte mi napadlo, že vajíčko si mala aké? Britax? Dávala si si ho na konštrukciu kočíku? S akými adaptérmi? Ďakujem! Prepáč, som otravná 😉

laleal
4. okt 2017

@marysza1990 Ahoj,romer baby safe plus 😉 Ale keby kupujem znova,asi idem do maxi cosi alebo cybex,velmi si ich chvália.. Ale v pohode je aj toto,niektore baby písali že romerky maju divny sklon ale malý neprotestuje,vždy v nom krásne zaspinká 🙂

marysza1990
4. okt 2017

@laleal ďakujem!

mirkawaw
8. apr 2018

Mala som obidva,za nas top kocik,Go Big samozrejme top za ten lah a vacsie kolieska,zial v 18m nam bol zalostne maly,na zimu sme sa tam uz s fusakom nevosli,ale zial je to tak so vsetkymi kocikmi momentalne,keby mal niekto zaujem,ostal mi po Go Big komplet zimny a letny tuning,mam ho aj v albume😉

v_alika12
24. apr 2018

@mirkawaw do sportovej casti sa nezmesti s fusakom? tiez nad nim uvazujem a toto ma prekvapilo.

laleal
24. apr 2018

Ufff,no ja som mala predtým Brio go,rozmerovo je to cca to iste a dcerka 2 a pol ročna s fusakom lodger uplne v pohode,je to jeden z najväčších kočíkov na trhu...Teraz mam Go Big,synček ma 16mesiacov a miesta kopec..

mirkawaw
24. apr 2018

@v_alika12 veru nie,uz ako 1.5 rocnej jej bol uzky a hlavu mala skoro v strieske

23ivana23
26. apr 2018

Ahojte baby, viete mi niektorá z Vás poradiť ohľadne vaničky Britax go next či sa dá v nej polohovať opierka poprípade či je to potrebné aby sa dala vo vaničke polohovat opierka?

Ďakujem za rady 🙂

pitr5
1. máj 2018

@23ivana23 ahoj 🙂 ja mam GO BIG sportak, ale vanicku sme mali GO NEXT a neviem o tom, ze by sa vanicka nejako polohovala a ani neviem na co by to bolo.. ale zas mozno nie som tolko znala 🙂