Bugina Brevi B-Light. Názor

lasicka_
29. máj 2009

ahojte! hladam lahku buginku na leto, vhodnu hlavne na prepravu v dopravnych prostriedkoch. Nasla som takuto http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=1712 a zaujimal by ma nazor mamiciek, ktore ju vlastnia alebo mamiciek, ktore uz maju bohate znalosti a skusenosti s takymto typom kocikov. Je vhodny, pohodlny, oplati sa?dakujeeeem 🙂

katy1979
29. máj 2009

lasicka najlepsie vyskusat. a matko je este velmi malický na buginu. treba si hlavne zistit ako je to s polohovanim. lebo niektore kociky nazyvaju polohovanie aj 10cm.

lasicka_
autor
29. máj 2009

katy dakujem 🙂 skusim zistit viac, zatial som nasla len ze je polohovatelny do sedu a polosedu...chcem ju vyuzivat od matovych 6mesiacov 😉

katy1979
29. máj 2009

lasicka len ci matko bude v 6 mesiacoch sediet. lebo jednu brevi som v rukach drzala aj ked iný typ a to bolo fakt polohovanie 10 cm 😅

lasicka_
autor
29. máj 2009

katy, vies ja sa tomu moc nerozumiem 😅 ...prosim ta je dolezite, aby bol polohovatelny?preco?

katy1979
29. máj 2009

lasicka no zavisi na tebe ci chces polohovatelný alebo nie. ak ti staci poloha na sedenie ok. ale matko uz musi sam sediet teda vediet sa sam posadit. a moj syn ma dva roky a stale je schopný zaspat v kočíku takze u nas nepolohovatelný nepripada do uvahy uz len kvoli tomu.

lasicka_
autor
29. máj 2009

aha...a mas, ktory sa da uplne sklopit nalezato?

katy1979
29. máj 2009

skus sa opýtat denisab32

katy1979
29. máj 2009

lasicka uplne na lezato nemam ale ma min 70 stupnový uhol. my sme kupovali golfac ked mal malý 11 mesiacov

lasicka_
autor
29. máj 2009

ok dakujem 🙂

eimiky
30. máj 2009

lasicka ja som ho včera pozerala na nete na jednej nemeckej stránke.Tiež hľadám niečo ľahké na leto, skladnejšie niečo len tak do mesta, lebo normálny šporťák mám dobrý,ale asi to bude tento, je aj za dobrú cenu
http://web38.server25.publicompserver.de/shop/p...
Neviem sa rozhodnúť.Ale tvoj je ešte dosť malinký asi na takú buginku.To má Katy pravdu.