Čierne kočíky. Akú máte skúsenosť s touto farbou?

anjelik85
14. feb 2009

ahojte mamičky, chcem sa info trošku, ktoré máte skúsenosť s farbou kočíka-čierna. naša je už veľká, ale predtým sme zvažovali kúpiť čiernu, no mňa odradila rodina, že je to ako truhla, ale teda hlavne to, že som sa bála, že v lete, keď na čiernu páli slnko, že to bude malú páliť. na autosedačke máme umelú hmotu, kde sa pásy zaklíkávajú, a tá je čierna, no malá vždy v lete kričí, keď sadáme do auta, že páli. napíšte teda vaše skúsenosti. lebo keď budeme raz mať druhé, nech môžem prečítať skutočné skúsenosti mamičiek. ďakujem. 😉

babatko88
14. feb 2009

ahojček anjelik, no ja s čiernym kočíkom nemám skúsenosti, ale sestranici sa narodil chlapček v marci 2008. Všetko bolo v poriadku, aj ked ju ako aj teba všetci odhovárali od čiernej, no proste ho kúpila, bola veľmi spokojná, až trošku na leto, keď bolo pod 30stupňov, všetko bolo v poriadku, ale akonáhle bolo len 30stupňov, tak sa malý neznesiteľne potil, iba toľko, viac neviem... ale ja si myslím, že to potenie nemal z toho, keďže mu išli zúbky, ale to si musíš usúdiť sama, aj my sme chceli čierny, teda ja, ale manžel ma neskutočne krásne prekvapil, jednoducho kočík kúpil a už mi ho len doniesol ukázať. Z jednej strany som bola smutná, no na druhú som sa nesmierne potešila. To by som od neho ozaj nečakala.
Nedaj na reči, nejde o farbu, ide o to, aby sa tam bábo dobre cítilo 🙂

livia76
14. feb 2009

😉 máme-a absolútne v pohode 🙂

ejusa
15. feb 2009

Mne sa cierny tiez pacil,ale manzel presne ako vravis vravel ze to je ako truhla a take reci mali aj iny,tak sme nakoniec kupili cierno modry 🙂

danu
15. feb 2009

my mame cierneho moona a nevidim v tom ziadny problem, je nadherny i ked je cierny 😵

annon
15. feb 2009

my máme čiernu S4 tiež v pohode, tiež som sa bála toho, že to bude v lete teplé ale je to také isté ako podložka, ktorá je zelenej farby 😵
Len mi trošku bledne od slnka strieška, ale to na každej farbe 😉

adulik23
15. feb 2009

my mame cierno-cervenu buginku, s ktorou chodime hlavne v lete a je to v pohode.
ja som na to pytala aj v predajni, ale pani mi povedala, ze to raz v lete merala a v ciernom oproti inak farebnom kociku bola teplota vyssia len o 0,2 stupna. 🙂

katka1981
15. feb 2009

Moj manzel tvrdi ze cierna farba je najkrajsia, aj kocik chcel cierny ale ja som bola proti, ze je to smutna farba, tak mame objednany cerveny. Brat kupil synovi cierny kocik a velmi sa mi pacil ale ja osobne cierny nechcem. Vec vkusu, neodsudzujem nikoho ked sa mu paci. Ja nenosim ani cierne tricko alebo sveter moc.

tinka08
15. feb 2009

my sme mali čierny, veľmi kvalitný kočík ale musím povedať, že nám vybledla strieška napriek tomu, že sme sa snažili nechávať ho v tieni. ináč výborný. boli sme s ním aj v chorvátsku, bolo tam neznesiteľne teplo, ale stačilo otvoriť vetracie okienko a všetko bolo ok.

cessy
27. feb 2009

aj my mame cierny kocik a som velmi spokojna, ked sa maly narodil, tak bolo leto a nepamatam si ze by som ho neakeho spoteneho z kocika vyberala...to je hlupost...treba vediet dieta obliect...a ak kupis kvalitnejsi kocik, tak tie maju take vetrcky na strieske, neviem ako to presne nazvat, takze myslim ze cierna farba je v pohode aj na leto

bojan
16. mar 2009

mne osobne pridu cierne veci tak trocha luxusnejsie ja som si objednala tiez cierny aj vanicku, sportak a aj autosedacku...ale to zalezi od kazdeho je vela krasnych, aj farebnych aj ciernych kocikov.

miah
16. mar 2009

my sme nakoniec kupili tiez cierny kocik, trojkombinaciu, dodnes nelutujem 🙂
fusak sme chceli farebny, aby trosku ozivil kocik a nakoniec sme vybrali tiez cierny, pretoze ten vyzeral v kociku najlepsie 🙂 osobne si nemyslim, ze v nom bude v lete malemu teplo 😵

standu
16. mar 2009

mame cierno-zlty ABCdesign 3tec, vajicko tiez cierne, fusakk cierny, znutra zlty..v lete vo vanicke bez problemov, uvidim ako bude sportiak, aj ked nejaku hrozu nepredpokladam...kludne by som sla aj do celeho cierneho.

kamiletka
16. mar 2009

My mame cierny S6 Casualplay ale aj bugaboo Bee, taktiez cierno-ruzovy a nikdy by som farbu nemenila, neboj sa toho, a mimoch. truhly su vascinou hnedej farby , nie? 🙂

matja
27. júl 2009

Máte niekto skúsenosti s tým, že by farba čierneho kočíka zošedivela?

danu
10. sep 2009

tweetinkapp • 1d • Včera o 14:34
Dobry den,
rada by som sa opytala mamiciek, ktore maju skusenosti s touto farbou kocika, ci sa im deti v lete v nom neparia 😅 .

katy1979 • 1d, snž • Včera o 15:20
tween to tu uz myslim bolo. ale nie nemusis sa bat nezaparia. tie kociky maju nejaku upravu z vnutornej strany a je rovnako teplo v kociku cervenom, modrom ci ciernom.

sue • 1d • Včera o 15:20
...ja mám skôr psychický blok pred týmito kočíkmi, nemyslím,že by tam bolo teplejšie, ale pripadajú mi ako malé rakvičky 😔

lila794 • 1d, 11tt • Včera o 16:46
Podla mna su ale prakticke, nezaspinia sa tak rychlo... 😉

susisus • 39tt • Včera o 16:53
lila - Presne preto sme sa pre čierny rozhodli a ešte preto, že si ku nemu môžem čokoľvek obliecť 🙂

lila75 • Dnes o 12:43
vzivote som nerozmyslala nad tym, ze ci mi oblecenie ladi s kocikom 😝
Mne sa teda cierne kociky nepacia vobec a uz vobec nie tie co su cierne aj ZVNUTRA. Brrr, to je ako v horore, ako by som dieta mala dat do truhly. Predstavte si, ze mate spalnu vymalovanu na cierno - vratane stropu.
Viem ze je to vec vkusu, takze nic v zlom. Nastastie je moznost dostatocneho vyberu farieb. 😀

sue • 1d • Dnes o 12:44
Lila nezašpinia? A od čoho by sa mali? Nehovoriac o tom, že na čiernej je vidno predsa všetko - biele chĺpky z kadečoho, chrumky, keksy, blato...

missy97231 • 1d • Dnes o 12:48
lila, ja som ciernu truhlu zatial este nevidela 😉
ja mam cierny kocik, aj ked sice len kratko - ale inej farby som ani nechcela 🙂

lubinka9
29. sep 2009

mne sa tiez paci cierny kocik. Nie je cely cierny, s bielymi kvietkami. A zvnutra je smotanovy.
A nemyslim si, ze vyzera ako truhla, da sa k tomu nakombinovat kopec farebnych doplnkov a tak ho ozivit. Autosedacku by som asi zvolila inej farby, do ciernej potom zapasuje hocijaka.

Mna by len zaujimalo ci sa naozaj kocik v lete prilis nezahrieva. A myslim, ze od slnka blednu aj ine syte farby, nielen cierna.

sakura77
29. sep 2009

aj ja som si kupila cierny hlboky,cakam dievcatko a mam v nom cerveny fusak,plus nejake cervene doplnky a vyzera to fajn 😉 a zvnutra je biely 🙂 a veru,mne vybledol aj oranzovy napriklad...takze to vobec neriesim

lul
29. sep 2009

tiez som este ciernu truhlu nevidela a zvlast nie s ciernym vnutrom 😀 vacsinou byva biele, nie? 😀 😀

co sa farby tyka, preco nie. mozete si do nej dat akukolvek farbu deky, akokolvek mozete dieta obliect a nebude v nom vyzerat ako maskarada 😉 inak som vcera videla uchvatnu kombinaciu - oranzovy kocik, v zelenom oblecene dievca a ruzovu deku, no to bola podivana... 😀 😀 😀 ja som ZA cierny pripadne iny tmavy kocik (tmavomodra, tmavohneda)

nikollette
24. nov 2009

A nie je dietatku v tom teplo?
Uvazujem o kupe čierneho golfáča.
Co myslíte??

emkica123
20. feb 2011

rada by som aby na tejto strane boli aj kočiare sa tu dali predavať a aj mená sa tu dali vyberať.

lady24
19. nov 2011

My sme tiež kúpili čierny kočík, ktorý je kombinovaný s bielymi kvietkami. Vybrali sme ho najmä kvôli tomu, že budeme môcť kombinovať rôzne farby doplnkov, nebude sa špiniť a to vyblednutie podľa mňa nezáleží od farby, určite časom zbledne aj oranžová, ako už niekto písal. Vôbec neľutujem ten výber, skôr si myslím, že čierna je luxusná farba. Môžeš si k nej v pohode hocičo obliecť a vždy to bude vyzerať dobra.
Uvažovali sme aj nad oranžovou, ale keď som si zobrala, že čakáme chlapca, ako ho budem obliekať????? Máme prevažne modré a jablčkovo -zelené veci , takže by v tom vyzeral fakt divne. A v čiernom tátošovi môžeme obliekať čo len chceme a bude to vždy vyzerať super 🙂)))) Takže sa z toho teším 🙂))))))))

tamocka
21. nov 2011

My mame cierne Brio GO. V lete v hlbokom kociku nebolo horuco. Je pravda, ze vyzeral ako pohrebak, ale kupila som farebny slnecnik a hned to bolo veselsie. Cierna farba sa kombinovat s hocijakou inou farbou. Doplnky ako je fusak alebo taska mam cervene. Tazke ziadne strachy alebo predsudky pred ciernym kocikom. Ved aj Vicktorka Beckham ma cierny kocik 😀