Čierny kočík v lete. Aký máte názor?

lola11
11. mar 2008

Ahojte babule. Aky mate nazor a hlavne skusenosti s ciernym, alebo tmavo-modrym kocarom v lete?

tilly
11. mar 2008

ja som mala, nebol s tým žiadny problém, tú ležiacu plochu treba niečim prekryť, aby nepálila, ale strieška urobila dobrý tieň, takže mu vo vnútri nebolo až tak teplo

mywiel
11. mar 2008

Ja mam tmavo modry ale ten budem pouzivat az po lete, neviem ja by som male babo do cierneho nedala aby ho to palilo, ale ked to niecim prekryjes ako pise tilly tak asi je to v poho, ale cierny kocik mi pride aj tak velmi smutny pre babo. 😒

tribitka
11. mar 2008

ja mám čierny kočiar.....nie je dôvod aby bábo niečo pálilo, vnútro kočiara je biele....
nkdy som si nemyslela žebudem mať čierny kočiar, ale ked som ho prvýkrát uvidela, iný som už nechcela.... 😀

shela
11. mar 2008

lola11...alebo ked bude spinkat vonku tak ho daj jednoducho do tiena.. 😉

mata2
11. mar 2008

ja som mala tmavo-modry kociar.raz som sa v lete prechadzala 2h po slnku.Myslela som,ze ked budem dbat na to,aby mu buda tienila tvaricku a telicko bude to ok.Lenze potom som si vsimla,ze maly je uplne cerveny,v tom kociku bol strasny hic,tak som s nim musela padit domov,aby sa neprehrial.Odvtedy som sa s nim radsej prechadzala len v tieni.Okrem toho som ten kocik uz pri druhom dietati nemohla pouzivat,lebo mal od slnka strasne vyblednutu budu.

tribitka
11. mar 2008

myslím, že s malým bábom by som sa principiálne neprechádzala po slnku ked je najväčšie teplo, či už mám kočiar čierny, alebo zelený..... 😒

mata2
11. mar 2008

ja som ale nepisala,ze som sa prechadzala cez najväcsie teplo.Bol normalny letny slnecny den.Mozno to bolo aj tym,ze ta buda na kociku bola aj zospodu tmava a nie biela,preto sa asi v kociku vytvorila väcsia teplota.

tribitka
11. mar 2008

tak to by som výrobcovi takého kocíka dala facku, že ich vôbec napadne vyrábať takéto kočiare.... ved to môže byť nebezpečné, ak by bábo kočíkoval nejaké otecko, ktorého by nenapadlo zistiť v akom stave je bábo tak sa tam poriadne prehreje..... 😒

lola11
autor
11. mar 2008

Mne sa tak strasne paci cierny kocik a nerada by som sa ho vzdala pre 2 mesiace tepla - je elegantny a pasuje ku kazdeme oblecku mna aj babatka. Chcela som skombinovat bledu vanicku a cierny sportak, ale ten co sa mi paci to nema v ponuke ☹

tribitka
11. mar 2008

lola, casualplay má super čierno bielu alebo bielo čiernu kombináciu, ja ho mám....

lola11
autor
11. mar 2008

tribitka - aj casualplay je krasny - nemas nahodou foto toho tvojho?

tribitka
11. mar 2008

vkladám ho do albumu.... 😉

lola11
autor
11. mar 2008

dik si zlata - neviem ktory myslis, lebo tento rok maju nejake divne farby - moc ma neoslovili, len ten cierny 🙂 Ja mam tak na 50% zalusk na moon ocean 3s - tiez pekny a cenovo pristupny 🙂 Ale to sa este lahko moze zmenit - ako uz niekolkokrat odkedy som tehu 🙂 🙂

lola11
autor
11. mar 2008

Je fakt krasny - ten som mala uplne prvy v albume - ake ma koliecka?

tribitka
11. mar 2008

kolesá má nafukovacie.... 😀

lola11
autor
11. mar 2008

tak to je velke plus a este aj ta rucna brzda - ak som dobre videla

tribitka
11. mar 2008

no, je fakt vymakaný..... 😀

mywiel
12. mar 2008

Ja by som si urcite nekupila kocik s ciernym vnutrom, ale taky som ani nevidela tie vnutra su vacsinou svetle nie?

lola11
autor
12. mar 2008

ten moj je vnutri svetly tiez, len myslim, ze buda je cela cierna

dididi30
12. mar 2008

lola aj moj je cierny so striebornym a taky som chcela a tesim sa z neho, mne sa farebne nepacia su gicove a ma ich kazdy, k ciernemu pasuje vsetko a teraz su takej kvality ,ze sa tam babo nebude skvarit 🙂 veru som pri malej mala svetli a bol onicom a spinil sa fuj....

dididi30
12. mar 2008

inak som v anglicku a tu moc slniecka nieje a maximalne 25 stupnov tu byva , skor taky vlhkejsi vzduch tu je, takze mi kocik nevybledne ani nebude na babo palit aspon sa trosku zohreje 😀 tu pouzivaju hlavne tmave, asi kvoli pocasiu 🙂 a k ciernemu pasuje kadejaka prikrivka a babo v nom vynikne, pokial nieje cernosko 😀

lola11
autor
12. mar 2008

to si aj ja myslim a hlavne ten co sa mi paci je potom len slabo zelenkavy a viem si predstavit tie nalety malych musiek v lete!

dididi30
12. mar 2008

tmave netreba tolko cistit🙂) hoci aj na nich je vidiet kade co ale nie az tak 🙂 ja som spokojna so svojim nevymenila by som ani za nic....peknu svetlu decku do toho a nejake farebne plysaky a skor sa za nim otocia ako za nejakym bledunkym 😀

mywiel
12. mar 2008

Tie kociky su dnes uz tak robene v takej kvalite aby ani tie tmave farby na slnku nebledli, cierna strieska tiez nevadi ved kocik je otvoreny, takze vzduch prudi, len cierna vanicka zvnutra tam by som male babo nedala, ale taka hadam ani neexistuje, takze nie je ziadny risk. Ani mne sa velmi farebne kriklave farby nepacia, ja mam sice vanicku kremovu, lebo som chcela neutralnu farbu a kocik tmavo modry. Ja fakt, ze dievcatko v ruzovych satickach pekne vynikne v tmavom kociku aj chlapcek v bledo modrom obleceni. Je fakt ze je to moda a za rok sa to mozno zmeni, ako aj trojkolky su teraz v mode aj ja som si ju kupila. Na rok budu urcite zas uplne ine farby. 😀 😉

lola11
autor
14. mar 2008

Dakujem babule - pomohli ste mi rozhodnut sa - vnutorne som uz bola, len som to potrebovala este pocut aj od inych tehuliek 🙂 Kupim ten cierny so striebornou konstrukciou. Dokonca mi ho schvaluje aj moja mamina - co je veeelky uspech, lebo ona na moderne veci moc nie je 🙂 Este manza to musi uplne rozdychat 🙂 🙂

lul
15. mar 2008

mne sa takyto kocik strasne lubi.... len som zvedava, co budete hovorit v lete, ci nie je povrch moc horuci.

neroriso
15. mar 2008

ja by som cierny urcite nechcela..cierna totizto pritahuje aj svetlo...a navyse je to hrozne tmava farba...
ale ked sa doplnio niecim svetlym tak mzono by to mohlo byt ono

pampuliacik
29. máj 2008

caute baby, ozivujem tuto diskusiu- aj my s manzelikom sme sa dali na to- teda cierny kocik. velmi sa nam paci, citala som aj diskusie, vratane konika.cz, ale aj tak mam obavy teraz... myslim tym, ci tam nebude v lete horuco 😖 mate konkretne skusenosti? nas kociar (rovnaky ako ma lola) ma na strieske okienko, ale zial je to priehladna folia a nie sietka. mate niektora cierny kociar, ktory nema sietku? bude tam horuco v lete? myslim viac ako v nejakom inom kociku...

tribitka
29. máj 2008

my máme čierny Casualplay, bála som sa či v lete nebude malej v nom teplo, ale má nejakú termovložku, takže ked na neho svieti slnko, tak z hora je teplý, ale ak dám ruku na strechu z vnútra, tak je normálna, vôbec nie teplá, ani malá sa nepotí, takže som kludná...... 😉
a k tej sieťke, máme ju, ale nepoužívam ju.....