Čím mažete kolesá na kočíku?

mam4
18. mar 2009

akymi pripravkami mazete kolesa na kocikoch??

dadka212
18. mar 2009

keď myslíš, keď vŕzgajú, tak som tam strekla WD40 alebo mi to môj tatko namazal vazelínou 😉

denisab32
18. mar 2009

mam4
silikónový sprej alebo WD-čko

mam4
autor
19. mar 2009

mame trojkolku a podla navodu predne otocne treba namazat lubrikacnym ale ked sme to tym namazali tak sa to koleso prestalo krutit, potom sme to namazali nejakym teflonovym lubrikacnym (inak dost drahy kvalitny sprej) a zase nic, potom nam znamy pozical nejaky specialny uz neveim ako sa volal tiez znackovy drahy a zase nic az sme to nakoniec natreli obycajnou indulonou a uz ide ale mohlo by aj lepsie, proste to nechapeme v com je problem... inak nevrzga obac ti eplasty zavrzgaju, a podla navodu aj skladanie treba mazat ale az sa bojime aby sa to nezacalo zasekavat... mal niekto z vas takyto problem??

maruskak
19. mar 2009

ahojte, my mažeme obycajnym olejom 🙂 a je to v pohode, ked vrzgaju namažeme 😉

veronikahel
20. mar 2009

ahojte, no my nemažeme, nám nevŕzga 😀

mam4
autor
20. mar 2009

akoze olejom na varenie?? alebo akym obycajnym? nam len obacas zavrzga plast ale to mi nevadi, len chcem aby sa lepsie tocilo to predne kolecko....

cessy
20. mar 2009

my mazeme WDckom, kazde 4 mesiace... 😉

mam4
autor
22. mar 2009

uz som aj pisala do obchodu kde sme kocik kupovali a poradili nam to iste: wd-cko, ale nam to spravilo opacny efekt, myslite ze moze byt chyba v kociku??

denisab32
22. mar 2009

mam4
pred premazaním treba vyčistiť, vysušiť a použiť silikónový alebo teflónový sprej...možno je tam len nejaká nečistota...

mam4
autor
23. mar 2009

uz sme aj cistili 🙂) asi mame zahadny kocik alebo je tam nejaka blba spina ktoru nevieme vycistit :((

matelko1234
9. jan 2023

@mam4 Dobrý deň, mne servis kociarov povedal ze WD ma opacny efekt, a vysusi spoje este viac. Preto teflonovy alebo silikonovy sprej. Paradox, ze WD mi predtym odporucil aj samotny predajca...