Dema Nexxus. Čo naň hovoríte?

mercy
25. aug 2008

😕 baby, čo naň hovoríte? Veď to je čistá kópia Bugaboo...

tilly
25. aug 2008

😝 mne sa nepáči

mercy
autor
25. aug 2008

Ani mne, Tilly,ale ja musím nájsť niečo ultraľahké.Uvažovala som nad holandským firstwheels,ale to mi pripadá ako kočík pre bábiky

mercy
autor
25. aug 2008

a maličké, s čím by som nezavadzala v autobuse

mata35
25. aug 2008

Ja som ho tiež videla, je veľmi ľahký, dobre sa vozí, ale je nejaký nízky, skôr pre nízkych rodičov, ja by som sa musela moc zohíbať a myslím, že ani rúčka sa nedáí posúvať.

tilly
26. aug 2008

mercy, tak si vydraž na ebay bugaboo a nekupuj jeho nepodarenú kópiu... a ten firstwheels nie je taký zlý, videla som ho v babyone, nie je to ono, ale ujde to

mercy
autor
27. aug 2008

Tilly, ja nepotrebujem bugaboo a ten nexxus by som si v živote nekúpila.Potrebujem niečo ľahké, tak mi skús poradiť ☹ A dražiť na ebay neviem, som asi polodebil 😒

tilly
27. aug 2008

to nič, to by sme dražili spolu, superľahký je asi fakt len bugaboo... iné také superľahké neviem... potom jedine niečo na štýl, golfky s naklikávacou vaničkou... alebo aj teutonia fun system je relatívne ľahká, musíš si to okukať, obchytkať a tak sa rozhodnúť...

emjee
23. jan 2009

bertica.h • 1d, 22tt • Dnes o 18:24
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5635-dema-nexxus
Dnes som sa asi zamilovala do kočíku(dalšieho))
Dema Nexus..na nete sa mi vobec nepáčila,dnes som ju ale videla"live"
Nemáte ju niektorá?
Hlavne sa mi nepáčil ten nánožník..ste spokojné? Ďakujem pekne

bertica.h • 1d, 22tt • Dnes o 18:31
ešte by ma zaujímalo,akú tašku na rukojeť ste kupili,pretože originál sa vraj nerobí..

bertica.h
23. jan 2009

dík emjee...skušala som vyhľadať a nenašla som..
tak si posuvam..máte ho niektorá?nám sa moc páči 🙂

michaelamima
14. sep 2009

hej presna kopia bugaboo, je uplne super, a o viac ako polovicu lacnejsi, lepsi kocik ani neexistuje 🙂

terenova
14. sep 2009

ahojte
No dievcence ja mam Baby ACE 042.Je to spanielsky kocik ktoreho vyrobca kupil licenciu od bugaboo.Pouzivala som aj bugaboo a mozem tvrdit ze su na vlas rovnake.Vaha ,material aj funkcie.Vsetky doplnky z bugaboo nan pasuju ako uliate.Nexxus je vsak nas slovensky vyrobok a tak to aj dopadlo.Moja kamaratka je obchodna zastupkyna Demy a prave ona mi ho vyhovorila a poradila kupit ACE 042 .Vraj sa im nexxusi velmi kazia.Mojov srdcovkov bol vzdy bugaboo ale nakoniec som zvolila to iste za menej penazi.Naco platit za znacku ked kvalita je rovnaka.Nie som mamicka odkazana na peniaze ale mam zdravy rozum a radsej som malej zo zvysku penazi kupila ine veci.

PS:Dievcata tie ktore si myslite ze je to len nepodarok sa mylite .Ja som mala aj bugagoo a mam aj tento ACE 042 a viem o com hovorim.Jediny rozdiel je tu len v znacke

zuzkaaaa
2. aug 2010

baby neviem ako vy ale ja som kočík kúpila teraz v máji používam len športový kočík je super ale mne sa trhá látka pod nožičkami a na bokoch, zobrala som na reklamáciu a povedali mi že je to mechanicky zaťažené ale tak malej ani nohy nedočiahnú úplne dole tak ho budem musieť dať niekde zašiť.... ☹

matkaaaa
1. okt 2010

MAM KOCIK DEMA NEXUSS JE CELKOM FAJN TASKU MAM NANHO ZN EMITEX A PACI SA MI LEBO MA AJ NASTAVITELNU RUKOVET 🙂 ☹

ivanek
17. okt 2010

Prosím, má Dema Nexxus polohovací rukojeť? Díky

zuzkaaaa
8. jan 2011

tak kočík nakoniec u nás dopadol strašne je mi to ľúto lebo bol fajn, na bokoch kde je konštrukcia spojená sa nám zlomil, čiže nebol vôbec funkčný, dali sme raklamovať ani po mesiaci aj pol nam neopravili kočík, reklamáciu uznali ale nespravili do 30 dňovej lehoty ale do 3 mesiacov! takže nám v predajni vrátili peniaze...

daisynka
11. jan 2011

mám možnost koupit nexxuse pro své druhé dítko použitý za 2.999 stále se rozhoduju zda do toho jít. Mám doma schovaný sportovní kočárek firstwheels po prvním dítku tak jsem chtěla jen hlubokou korbu. Bojím se toho, že není v záruce a co když mi někde rupne tak jsou to vyhozené prachy. Ale zase na druhou stranu půl roku snad hluboký vydrží a pak přinejhorším nastoupí firstwheels. ale jako snad každou ženskou mě láká nový kočár, tak teď babo raď. Nebo ještě varianta, že půjdu do nexxuse a pak kolem 2roku budu koukat po golfkách. Jak byste to řešily Vy? navíc mimi se má narodit v červenci tak počítám že listopad až únor by se vozilo ještě v hluboké zdá se dost velká.

pokahontaska
20. mar 2011

@daisynka dobry den nemela byste zajem nexuss vymenit za silver cross

daisynka
21. mar 2011

dborý den nakonec jsem zvolila kočárek Mamas and Papas - Sola, ale děkuji za nabídku

brisilda
27. apr 2014

dievcata mam doma bugaboo frog a nexuss a pride mi, ze nexuss je lepsi 🙂 /pevnejsia konstrukcia a rucka sa nehybe tak velmi ako na bugaboo / material mi pride totozny 😉 inak vsetko take iste az na cenovy rozdiel 🙂