Detský kočík ABC design 3tec. Aké máte slúsenosti?

dzidzuska
8. feb 2008

kocky prosim vas mate niektora tento kocik alebo nieco podobnej konstrukcie?ake mate skusenosti? 🙂

jahodka11
8. feb 2008

my mame abc rodeo a som maximalne spokojna 🙂)) kocik je lahucky, perfektne sa s nim karuje 🙂 ma velke kolesa, tie su k nezaplateniu, ked tlacim kocik s malymi kolieskami, je to hrozne, ide si kam chce.....ja so m s tymto kocikom viac ako nadsena 🙂))

dzidzuska
autor
8. feb 2008

idem pozriet ten vas🙂

dzidzuska
autor
8. feb 2008

vyzera dobre ale ja potrebujem este aj s vanickou ☹

jahodka11
8. feb 2008

ale my mame vanicku, pozri na www.babyland.sk

dzidzuska
autor
8. feb 2008

nejde mi to otvorit 😖

mata79
10. feb 2008

No my mame ABC Astro od maja. Uz nam opravovali tel. rucku, lebo sa samovolne zasuvala a momentalne zhanam nejaky kocik na pozicanie, pretoze ten nas musim znova vyreklamovat. Na lavom zadnom kole sa mi urobili 4 praskliny v gume, pod ktorymi su vzduchove diery. Musim tam poslat obe zadne kola a cakat do 4 tyzdnov na vybavenie.

Jedna kocka ma raz zastavila, ci som s tym kocikom spokojna, lebo ona ho mala- zije v Nemecku a ze tie kolesa sa jej krizili, ze ho 3 x reklamovala, nakoniec jej vratili peniaze, ze vedia o tom, ze je to nevydarena kolekcia.
Tak sa obavam co sa bude kazit dalej.

Co sa mi nepozdava je, ze maju dost vysoku cenu na to, aku nizku maju tie kociky vybavu. Musis dokupit tasku, nanoznik - to, co maju ine kociky v cene. Ten 3tec sme videli nazivo v Babylande, vyzera super, povedala by som, ze je to zimny model. Pre babenko narodene na jar az leto by som ho nevybrala.

Ale inak som s nim spokojna. Ked som ho uvidela, zalubila som si ho, tak nemozem nan dopustit. Maju velmi velku vanicku. Nas mal 9 mesiacov a spinkame vonku vo vanicke. Nozky ma trosku pokrcene, ale ked je vo vusaku, je mu teplejsie, ked je taky tesnejsi.
Coho sa este obavam je, ze sportova cast sa neda dal lezato, len polohovat ako autosedacka na 3 polohy. Ked dam maleho do 3. polohy lezato, ide to aj so strieskou, takze keby nahodou snezilo, alebo prsalo, tak rovno malemu do tvaricky.
Ale suhlasim s Jahodkou, ze sa s nimi super karuje a su velmi lahunke. Aspon tieto Astro a Rodeo. Co som skusala nazivo buginy a golface od ABC, tak su dost dazke a cenovo neprimerane.....
😉
Dzidzuska, treba to vidiet nazivo. V tom Babylande ich maju vystavene, keby sa vam chcelo urobit si vylet.....
A kvalita Nemeckeho dizajnu vyrobeneho v Cine sa ukaze casom. .......

dzidzuska
autor
11. feb 2008

no diky za info...stale este hladam recenzie kde a co...no rozmyslam velmi... 🙂

jahodka11
11. feb 2008

mata79, to si ma teda nepotesila,.....zatial vsak mame kocik v poriadku, tak uvidime.....
dzidzuska - tak hlavne dobre vyber, aby si bola spokojna 🙂

zwillingemutti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krista
20. okt 2008

kacatko03 • 1d, 30tt • 30. červenec 2008 ve 12:35
má někdo zkušenosti s touto značkou a typem kočárku? děkuju

afrikanek • 31. červenec 2008 v 18:09
Ahoj Kacatko, sousedka ho má asi půl roku a je s ním moc spokojená a i když je to tříkolka je prý velice stabilní. Taky o něm uvažuji, je fakt moc pěkný. Vyhlídla jsem si ho na www.kocarky-pro-mrnata.cz.

kacatko03 • 1d, 30tt • 1. srpen 2008 v 08:23
ahoj afrika....já už jsem si ho objednala...koukla se na něj na živo a pak ho objednala na www.slune-cz.cz mají tam i docela dobrou akci s přidanýma doplňkama 😉 , v září nám dorazí...

elischqa • 1d • 13. srpen 2008 v 07:59
Má sestra jej má a je moc spokojená. Musím říct, že ač jsem v něj moc nevěřila, je opravdu moc pěkný a stabilní.. 😉 A korbička není zase až tak úplně prťavka.. 😉

kacatko03 • 1d, 30tt • 13. srpen 2008 v 09:35
elis: děkuju tak to je super, začínám víc a víc na ten kočík slyšet chválu tak jsem ráda že jej objednali 🙂 díky

mata35 • 13. srpen 2008 v 18:14
Ahojte, ja som ho videla práve včera, a asi bude môj, páči sa mi, len má malý kôš pod kočíkom, to sa mi zdá jediná nevýhoda.
Ešte je pekný moon, ale farby sú moc krikľavé, buď červená, alebo zelená, alebo úplne čierna a to mi nevyhovuje.

kacatko03 • 1d, 30tt • 14. srpen 2008 v 08:47
mata35 ten tek nemá moc barev na výber, bud černá, tmavě modrá nebo sedivo ružová, nebo sedivo modrá, my jsme zvolili tmavě modrou...

mata35 • 14. srpen 2008 ve 21:24
kačatko03 - ty máš ten kočík už teraz doma? alebo objednaný? Ja mám termín za 3 týždne a stále sa rozhodujem. Ale v obchode mi povedali, že do týždňa od objednania ho budem mať. takže, keď sa bábo narodí, to objednám a hádam bude.
A tá tmavo modrá - ako sa volá?

kacatko03 • 1d, 30tt • 15. srpen 2008 v 08:36
Mata: ta tmavě modrá je NAVY, my ho máme objednaný a bude v září, objednávali jsem ho začátkem července, ale záleží kde ho objednáš, mě taky řekli že když bude na skladě tak do týdne dorazí, ale poku ne tak ho musí dodavatel poslat, já jsem jim říkala že na to nespěchám takže je jedno jestli přijde v září nebo říjnu. my k tomu objednali i autosedačku, ale poku ji máš tak je opravdu čas to nechat na ten týden 14 dní dopředu, bo prcka stejně z porodnice povezeš v autosedačce ne? 🙂

mata35 • 15. srpen 2008 v 10:45
Myslela som si, lebo naživo som ho nevidela /ten NAVY/, a mne ešte doporučoval, že je veľmi pekný GOLD. Ešte by som ich rada videla viac. Vraj v Brne v Baby Star, ich majú vystavené. Neviem, či sa tam dostanem, a ako nie objednám buď GOLD alebo NAVY.

kacatko03 • 1d, 30tt • 15. srpen 2008 ve 12:35
mata, ta my měli jasno hned bo ten gold se mi nelíbil a v té stříbrno modré je vís decentní... 😉 my jsme objednali tuto kombinaci http://www.slune-cz.cz/kocarek-abc-design-3-tec...
a na ten NAVY se šli podívat taky , ale neměli ho na krámě v babystaru v Praze ale měli tam v té barvě autosedačku abc design tak jsme aspon viděli barvu na ní 🙂

micanek • 1d • 15. srpen 2008 ve 12:38
Kacatko03: ahojky já mám doma 4tec. Rozdíl je jen v povozku. Co se týče naničky na miminko, tak nejde polohavat stříška. Buď je vypnutá, nebomusí bejt položená a to mě třeba hodně štve. Je to taky taková tvrdá koza ... ale desidnově má úspěch ... určitě to není kočár do terénu ... i když mi to tvrdily.

mata35 • 15. srpen 2008 ve 12:42
kačatko, tá farba na kočíku, čo vyzerá ako čierna je tmavo modrá a tá vo vnútri striešky, je bledo modrá? Je to na PC zle vidieť.

mata35 • 15. srpen 2008 ve 13:04
micanek, ako myslíš, že tvrdá koza?
Viem, do terénu ako les, lúka asi ozaj nie je, ale bežné chodníky s ním zvládnem?
Ešte sa bojím, aby v zime nenavalilo snehu, a keď zamrzne, ale to som mala problém aj s veľkými kolesami a nafukovacími. Ale ja ho chcem tak na 6 mesiacov a potom si kúpim nejakú dobrú buginu, čo bude aj do prírody, lebo kam by som po lese chodila v zime s bábom?
Inak každý chváli nafukovacie, mala som ich, a tiež som ich musela dofukovať, kamarátka mala 2x defekt, nemohla ani domov prísť. Takže všetko má svoje plusy aj mínusy.

mici11
24. jan 2009

Ahojte rozmyslam nad viacerymi kocikmi, zaujal ma aj tento ABC Design 3-Tec 09 http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/A...
ak ho mate chcela by som sa vas spytat, ci sa da dat sportova cast do lahu, teda ci sa vam tam dietatko v pohode a pohodlne vyspinka. A este by ma zujimalo, ci nie je dost velky. Dakujem pekne

bianca
24. jan 2009

mici my mame 4tec 08 a sportak sa neda dat uplne do lahu ale nam to nevadi.teda este sme nemali tu moznost vyskusat ju ale snad to bude ok

mici11
24. jan 2009

Bianca, ale dieta sa tam vyspi v pohode, ci nie? A si s nim spokojna? Lachko sa sklada? Zatial som ho nevidela nazivo, tak zato tolko otazok diky 😉

bianca
24. jan 2009

mici sklada sa uuuuuuuuuuuuuuuzasne.Jednou rukou ho rozlozim.V pohode sa vojde do fabie a naviac sa da zlozit aj korba.My s nim cestujeme pravidelne 370 km a vojdu sa nam este aj kufre

mici11
24. jan 2009

Bianca tak to si ma potesila, no o 2 tyzdne ho idem pozriet do obchodu, u nas ho totiz nemaju 😒 ale veeeeelmi sa mi paci. Este raz vdaka za info

bianca
24. jan 2009

mici ked ho uvidis tak sa donho uplne zamilujes. 😉

mici11
24. jan 2009

aj ja si myslim, uz som sa aj viac menej zalubila 😀 😉

bianca
24. jan 2009

o akej farbe uvazujete?

mici11
24. jan 2009

No paci sa mi Black/orange a neviem ci je aj kombinacia Black/red. Ty mas aku kombinaciu?

mici11
24. jan 2009

pekny velmi 😉

andrea100
24. jan 2009

Máme kočíkl ABC designe Rodeo a po deviatich mesiacoch môžem povedať že už by som si ho viac nevybrala. Stále sa nám zasekáva predné koliesko, boli sme to aj reklamovať a keď nám ho vrátili opravený tak za dva dni to robilo znovu. Viac sme ho reklamovať neboli lebo 2 týždne bez kočíka v zime je dlhá doba. Hlboká vanička je dobrá ale nosnosť má myslím len do 9 kg to mi trochu vadilo. Od pol roka bol malý v športovej časti na ktorej mi vadilo že to nemá dosť veľkú striešku, keď snežilo tak mu snežilo na tváričku. To že sa kočík nedá dať úplne do ľahu mi až tak nevadilo, viac mi vadí to že nieje ani v prirodzenej polohe vsede, je to tam tak zvláštne vyvýšené ako poloha vo vajíčku a tak dieťatko musí byť opreté a nemôže sa naklánať z kočíka. Najviac spokojná som bola s autosedačkou ktorá sa dá nakliknúť.

bianca
24. jan 2009

andre to mi je luto ze mas blbu skusenost.Ja planujem kupit adapter na striesku

mici11
25. jan 2009

bianca diky velmi mi to pomohlo 😉 🙂 a pozdava sa mi to 🙂

bianca
26. jan 2009

som rada 😉

brisilda
28. júl 2009

kocky neviete kto by za dobru cenu predaval autosedacku Risus k tomuto kociariku???+nanoznik a tasku popripade fusak na zimu? dakjem

zuzana030
28. júl 2009

ja mám condor s6 a som s ním zatiaľ spokojná, síce nejde do ľahu, len taký polosed, zatiaľ využívame len ten,máme 4,5 mesiaca (sme dosť dlhé,do vaničky sa už nenapraceme), žiadne chybičky, akurát strieška by mohla byť viac naklonená dopredu aby viac zastrešovala, to je tak hádam jediné trošku negatívne, ale zas mám k nemu slnečník a cloní to úplne super, tak dobrú voľbu prajem

brisilda
28. júl 2009

kocky ja mam abc desing 3 tec a poviem vam, ze je strasne velky aspon na moj vkus ☹ myslim tym ked je zolozeny neviem si redstavit ako ho vpracem do auta ☹ a tak isto kde dam este tu sportovu cast.kocky ktore mate takyto kociarik poradte ako ste na tom vy

ducky
29. júl 2009

Ahoj všem,
tak my máme také ABC Desing 3TEC a nejsem vůbec spokojená. Asi máme smůlu na kus, ale již nám upadlo přední kolečko a po pár měsících používání je roztržený sedák, dole nad podvozkem. 😝 u sportovní sedačky. Kdybych tehdy věděla to, co vím teď, tak bych asi tento kočárek vůbec nekupovala.

Brisilda tak zrovna ten složený podvozek je spíš jeden z menších bych řekla. Ale to, že to nejde složit i se sedačkou mě taky štve. 😠
Autosedačku máme Maxi Cosi, nicméně tu Risus seženeš třeba v Dětském ráji:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3834-abc-design-r...