Detský kočík ABC design 3tec. Aké máte slúsenosti?

dzidzuska
8. feb 2008

kocky prosim vas mate niektora tento kocik alebo nieco podobnej konstrukcie?ake mate skusenosti? 🙂

mayka11
3. júl 2010

ahojky ja mam 3tec doma a som s nim veeelmi spokojna ci s vanickou alebo so sportovou castou..
takze ti ho len a len odporucam..a zaroven ti chcem povedat ze ho aj mam na bazariku lebo moj mali je uz velky a kociarik nam uz netreba tak skus pozriet 🙂

lucindusa
12. nov 2010

Ahojte mamicky, chcem sa spytat, ktora mate kocik Abc design 3tec, ci sa daju kupit na tento kocik aj ine kolecka, gumove....lebo tie co su k nemu ako original sa mi velmi nepacia. ked idem s malym po hrbolatom chodniku tak sa mi zda ze maly sa v nom velmi natrasa. Skor ma zaujima, ci nie je dostat k tomuto kociku gumene kolecka, ktore by naraz viac tlmili. Dakujem za odpoved.

mufo24
2. máj 2011

Ahojte, ak by ste niektorá mali záujem tak mám doma úplne nový, nepoužitý 3tec vo farbe cognac. Obsahuje vaničku, šport časť a autosedačku risus

danieli
20. jún 2011

My ho uz tiež mame, sme zatiaľ spokojní, krásne sa s ním manipuluje, s manželom sme povodne chceli casualplay, ale ten sme nedokázali v predajni ani len vrátiť na povodne miesto ako zle sa nám s ním "soferovalo", čo sa veľkosti týka, rozhodne nemôžem povedať, že by bol veľký, vojde mi do kufra na Smarte ak treba aj s vanickou...

mirka0703
6. sep 2011

Ahojte, mohli by ste mi napisat ake mate skusenosti s tymto kocikom v zime? Hlavne co sa tyka sportovej casti....

reka99
27. sep 2011

@mufo24 ahoj nemas este nahodou ten kocik?

romca13
10. nov 2011

ahojky holky,,, v diskusi už dlouho nikdo nebyl, ale ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenosti s tímto kočárkem .... http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/akcni-nabidka/...

ráda bych věděla jak je velká hluboká korba a co sporťák,, ten mi totiž přijde takový nestabilní, nepohodlný, díky moc za info 🙂

kmirkav
25. nov 2011

@romca13 ahoj, neviem, ci uz neni neskoro, ale my ho doma mame a viac by som ho nekupovala. Ta vanicka sa da, ale ako pises, tak ta sportova cast je velmi nepohodlna a tiez sa mi zda nestabilna, aj ked to pekne zacvakne, ked ju tam vlozim. Material sa mi zda dost nekvalitny, my sme sportovu cast vytiahli vonku v aprili 2011 a za 3 mesiace uz pekne vybledol (cierno oranzova kombinacia) a to som ho nenechavala vonku na slnku. Prechadzku v kociku sme mali do 2 hodin denne, takze neodporucam. A este sa nam to male dvojkoliesko zacalo zasekavat, ale nechala som to tak, nesla som to reklamovat, lebo sme si kupili golfac a v tom je mala doteraz, aj ked teraz uz v kociari vobec nechce byt.

dagis
7. feb 2012

@romca13 Já jsem kočárek používala 14.měsíců a nemůžu si ho vynachválit.Sportovní sedačka je pohodlná i stabilní.Malé se v něm moc líbilo.Je narozená v listopadu,měla 4kg a úplně v pohodě jezdila v hluboké korbě do června.A autosedajda taky paráda.Kdybych měla mít další dítě tak si ho nechám,ale jelikož mám už děti dvě tak ho momentálně prodávám.U ná opravdu velký úspěch 🙂

nika1104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strawberry7
8. sep 2012

Kočky máte niektorá na predaj tento kocik abc design vo farbe ruzovej? Dakujem

marenkovo
18. nov 2012

ahojte ,prosím žienky ,ktoré máte ABC design 3tec,ako sa s ním jazdí v snehu,ja bývam na severe a v zime máme snehu po kolená,teda či nezapadá,ked má menšie kolesá,DAKUjéééééééém

kiakocikovsvet
18. nov 2012

@marenkovo užčite v snehu sa s ním jazdí ťažšie ako s veľkými kolesami

elje
2. okt 2013

Musim povedat, ze dnes som uplnou nahodou mala moznost odskusat tento kocik (cierno-bielu kombinaciu 2012) a zamilovala som sa 🙂 Pritom mam vybraty uplne iny kocik co som planovala kupit, ale asi budem musiet prehodnotit plany... Je uplne uzasny, lahucko sa s nim manipuluje (v pohode som vysla dokonca po uzuckej rampe) a tie madla z neho robia nieco ine ako obycajny kocik. Neviem ako je to pri dlhodobom uzivani, ale prvy dojem urcite uzasny 🙂

imanuel
9. nov 2013

@ducky Ahoj, prepáč že obťažujem, čítam si však príspevky, píšeš, že ste mali problémy s predným kolesom u ABC Design kočíka, my máme tiež, trojkolku, zasekáva sa mi, hlavne teda v zime, keď je zľadovatelý sneh a dostane teda zabrať, predné koliesko. Zvykne ho ťahať do jednej strany. Nevieš či, keďže ste to už riešili, je možnosť dokúpiť samostatne predné koleso osobitne? V záruke nie je..... Inak je fajn, nechcela by som ho riešiť iným.... Ďakujem veľmi pekne.

ducky
10. nov 2013

@imanuel Ahojky, vůbec neobtěžuješ, jen je to dobrá náhoda, ptž už sem vlastně ani nechodím a teď jsem šla ze zvědavosti mrknout 😀
Musela jsem zalistovat zpátky, co jsem tam psala, ptž už si to vůbec nepamatuju 😅 Matně si vybavuju, že nám tam něco prasklo a to kolečko tam nedrželo a stále vypadávalo ven, ale je to už moc dlouho, promiň. 😔
Moc jsem ti asi nepomohla, viď? 😔