Detský kočík ABC design 3tec. Aké máte slúsenosti?

dzidzuska
8. feb 2008

kocky prosim vas mate niektora tento kocik alebo nieco podobnej konstrukcie?ake mate skusenosti? 🙂

brisilda
29. júl 2009

Dakujem za odpoved inak ani mne sa to predne dvoj koliesko nepozdava ☹ dufam, ze nam neodpadne a ak ano tak dufam, ze sa bude dat opravit 😒 Inak myslela som, ze kociarik ma mensiu konstrukciu no mylila som sa zaberie nam miesto v celom kufri ☹

winas
29. júl 2009

Ahojky, ja mam tento kocarek take az na par malickosti jsem s njm moc zpokojena no co maminka jiny nazor mam ho od ledna 2009 a zatim zadny problem jen je nutna udrzba prednich kolecek po desti je treba odendat a namazat,ale to zvladne kazdy kolecko melo tendeci jezdit k jedne strane. uz jme vyzkouseli i sportak ale jeste mame chlapecka dost maleho urcite nejde sportak az do lehu jak pisou na netu a skladani je super mame Felicii a v kufru bombu na plyn a kocarek se v pohode vejde a jeste je misto. 🙂 🙂 🙂

misa.ottovka
11. aug 2009

Ahojky, já jsem s kočárkem také maximálně spokojená!!!!!!!!!!!! Pokud byste měla některá zájem, jukněte mám ho v albíku, budu ho prodávat koncem září!!!!!!!!!!!

renatajjj
15. aug 2009

Roztržený sedák budou mít všechny maminy, které používají sporťák tak, aby viděly na dítě /taky máme natrženo. Ono se někde uvádí, že lze nasadit korbu po/proti směru jízdy, ale není to pravda. Sám výrobce má na té trubce uvedeno, že sporťák se má používat pouze po směru jízdy. A když nasadíte korbu proti, tak samy cítíte, že při sezení mimise tlačí ta trubka. Design je výborný, škoda, že ten sporťák více nedotáhli, člověk by si za to i připlatil, protože hezčí kočár jsem neviděla.














+

winas
15. aug 2009

Musim reagovat na natrzeny sedak my vozime mrnouse zatim jen proti smeru jizdy a na trubku jsme nalepily oboustranou paskou penovou vystuz a problem nemame tak doporucuju vsem to udelat a je po problemu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirusqa
17. aug 2009

tento kocik sa aj mne strasne pacil a aj cena je celkom prijatelna, no zmenila som nazor nakolko sa neda opierka chrbta sportovej casti polohovat. Pre dietatko to musi byt ovela nepohodlnejsie ako polohovatelna opierka a v prvom rade chcem, aby malo moje dieta pohodlie a nie aby sa kocik pacil mne. A tiez je dost reklamacii na tento kocik, takze pre mna nepripada v ziadnom pripade do uvahy.

winas
17. aug 2009

Mirusqa nevim jak si zjistila ze je hodne reklamaci na tento kocarek ,ale ja mam kamaradku a ten kocarek ma jako ja a obe jsme spokojene. Na rozdil od jinych kocarku jde tento napolohovat ma 4 polohy tak nevidim nikde problem muj syn je v kocarku opravdu spokojeny nedej na usudky jinych a kocarek nejdriv ozkousej a pak pis negativni reakce

mirusqa
17. aug 2009

kocik som si bola pozriet na predajni a ked som ho porovnavala s ostatnymi (Jane slalom pro, Teutonia, Maxi Cosi - tam mi vadi akurat vaha)tak mi prisiel ovela nepohodlnejsi. u mna je momentalne favoritom Teutonia. velka sportova cast, polohovatelna opierka noh aj chrbta 😎 nebudem skusat nieco s cim som neni stotoznena 😀

winas
17. aug 2009

Mirusqa u ABC muzes take polohovat jak zada tak i nohy. Ja ti nevymlouvam koupe kocarku jen se my nelibi ze zbytecne pomlouvas neco cim sis nezkusila jet. Teutonia je pokud se nepletu kocarek uplne v jine cenove relaci tak nemuzes srovnavat kocarek ,ktery se da koupit okolo 12 tisic se vsim a kocarek okolo 20 tisic je jasne ze tam budou videt jakesi rozdily.

mirusqa
17. aug 2009

vyjadrila som svoj nazor, na to diskusie su! kolko ludi tolko nazorov 😉

winas
17. aug 2009

jo v pohode tvuj nazor Ti neberu jen jsem si zrovna cetla diskusi na Teutonii a take nic moc mozna jako sportak v pohode ,ale pro mrnouse kteri rychle rostou hluboka korba asi nic moc,ale jde jen o to zkusit si stim jezdit zadny kocarek neni asi idealni. Preji Ti stastnou ruku pri vyberu kocarku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renatajjj
17. aug 2009

Pravda je, že některé děti jsou v téhle úlevové pozici úplně v pohodě a některým prostě vadí, proto je pak maminy posílají dál. Osobně bych řekla, že jediná nedotaženost je v tom plohování zad, jinak je kočár supr a o reklamacích jsem ani při jeho výběru vůbec nikde nic nečetla. Kola nevrzaj, člověk je nepíchne 😀 , podvozek je podle mě prostě supr, hluboká korba taky. A design je jedinečněj. Furt se za mnou lidi otáčej. Škoda, že víc ženský než chlapi 😀 . Já jsem v pohodě. Kamarádka má Casualplay S4 za 20 holí a nadává, že když mimis ve sporťáku leží, tak se nedostane do košíku a že to má krátký sporťák, který nejde otočit proti směru, tak na mimise nevidí. Takže mouchy jsou všude, záleží jak velkou člověk snese. I ten nejdražší kočár má nějakou tu masařku 😝

ducky
18. aug 2009

Tak co se designu týká, tak já už vyslechla několik komentářů, zejména od pubertálních mladíků 😀
Jeden na to kouká a říká, ty vole, to je space kočárek 😀

Mě to jen nedá a chci se zeptat Míšy, proč kočárek prodává a zároveň píšeš, jak je super. 😲
To nemyslím nijak zle, jen mě to opravdu zajímá, tak díky předem za odpověď 😉

ducky
18. aug 2009

Mirusqa, to je v pořádku, že ti kočárek nelíbí, ale srovnávej ho třeba s V-Crossem, prostě s něčím ve stejné cenové kategorii 😉 Navíc bys ho měla mít pořádně ozkoušený, abys mohla zodpovědně hodnotit. Tohle jsou jen tvoje subjektivní pocity po projetí se po prodejně. 😉
My, když jsme ho kupovali, tak na něj reklamace nebyli. No, my už byli reklamovat 😝, upadlo nám přední kolečko. Ale to je asi kus od kusu, taky někdo dostane špatné nové auto a někdo ne. 😔
Spíš mě naprosto zarazil přístup výrobce, že prý to bylo mechanické poškození a opravili to nad rámec záruky. To jsme nějak nepochopili, jaké jiné poškození by to asi mělo být než mechanické 😝

renatajjj
18. aug 2009

No oni možná mysleli třeba sjíždění ze schodů. Schody máme ke dveřím 3 a žádný nájezd, takže dolů tahám kočár po holeni. Mohla bych ho nechat "zhopsat" po předním kole, ale to by fakt moc dlouho nevydržel. Jinak jsme se zrovna po dnešní diskuzi s manželem rozhodli také prodat. A to ze skladových důvodů. Když dáme do kufru kočár, tak jsme bohužel plni, takže jdeme do golfek. Máme černo-oranžovou kombinaci, používán 8 měsíců (6 korba, 2 sporťák). Kdyby měl někdo zájem, tak dejte vědět, ráda poskytnu informace.

ducky
19. aug 2009

Tak já když skáču schody, tak jedině po zadních, takže tímhle to nebylo. Fakt nevím.
Já musím manžu ještě přesvědčit 😝 🙄

kuspitka
26. aug 2009

Ahojte.tak pisete ze ten Rodeo je dobry a niekto nie.tak uz neviem .3tec tiez ,ze je zly a niektore ,ze dobry tak neviem teraz ani co chceme

vibeke
13. okt 2009

ahojte. aj mne sa velmi paci tento kociarik,, je velmi zaujmavy,,, stale hladam nieco take "ine".. paci sa mi este stokke,ale par drobnosti mi na nom vadi..
niekde som citala, ze ta sportova cast je trochu uzka,,, to ma trochu zarazilo... maminy, co mate tento kociarik,, mali ste problem tam natlacit 1, 2 rocne miminka ??
chcela by som ten kocik aj do buducnosti pre druhe babo,, tak si chcem byt ista, ze je naozaj ten spravny 😉
dakujem za kazdu radu 🙂 🙂

pepies
13. okt 2009

ahojte,
kamoska predava za super cenu, je ako novy, mala jej nechce byt v kociku 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6580448

ducky
13. okt 2009

Také prodávám a roční dítko se tam vejde určitě 😉
Dokonce jsem viděla i starší, tak 2-3 leté a v pohodě.

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

renatajjj
21. okt 2009

Bohužel i já musím napsat recenzi. Měla jsem 3tec black/orange. Prostě nádhernej kočár, neviděla jsem hezčí. Když jsem ho uviděla, manžel mě odrazoval, ale prostě láska byla láska 😅. Lidi se otáčeli, puberťákům kolem se taky dle poznámek zamlouval. Ale z mého pohledu: holky, OPRAVDU SI TO HODNĚ rozmyslete a nekupujte. Moje sestra si chtěla koupit stejný. Ruce bych jí urazila, kdyby to udělala! Podvozek super, design super, hluboká korba super, skládání paráda, sporťák ale TOTÁLNĚ na ho.... pardon. Pamatujte, kupujete kočárek pro miminko ne pro sebe. Přežila jsem i malý koš a neměla s tím problémy. I když teď, když je prckovi 10 měsíců, tak je mi jasné, že ten košík u tohoto věku opravdu nestačí. Chvíli je teplo, pak zima, takže ustrojujete, pak zase odstrojujete. A když je mimis větší, tak těch krámů, co člověk má sebou a to ještě ani nenakoupil ☹ . Nedej bůh, když musíte koupit chleba a toaleťák 😀 , ale šlo to. Sporťák je 1) strašně úzký, už v 7 měsíci tam bylo dost těsno a to jsme měli normálních 7-8 kilo! V zimě nebo když je chladněji a je potřeba dát deku, tak by se tam 100% nevešel, takže by klepal kosu. 2) Polohování zad je nejhorší. Naprosto nevhodné. Záda nejsou pevná, dítě se ponoří a ještě je tam ten debilní polštář, kdy dítko má hlavičku jakoby zalomenou dopředu. No to ho sakra muselo bolet za krkem, kdo tohle vymyslel. Prcek to vydržel 2 měsíce, pak vždy po 20 minutách řval a vzpěčoval se. Když viděl, že jde do kočáru, tak už brečel předem. Nestihla jsem ani v krámu nakoupit a kolikrát mi dítě musela držet paní za mnou, abych vůbec mohla zaplatit 😠 a hodně často jsem skončila s dítětem na ruce až domů! Pak jsme s kamarádkou prohodily kočáry. Takže hned druhý den jsem ho prodávala. A teď? Kočár je naše láska. Když vidím, jaký super pohodlí tam ten můj prcek má, jak se krásně rozvalí a chechtá, tak jsem u první procházky šla a bulela jaká jsem byla k....., že jsem ho takhle mučila a koukala na to, jak kočár vypadá. Za mně: NEKUPOVAT. A že mám teď super koš? Jó, to fakt mám.

winas
21. okt 2009

Musim reagovat na to co pise renatajjj nemyslim si ze kocarek je az tak spatny memu synovi bude 9 mesicu ma 9 kilo a v pohode se do kocarku vejde i se zimmnim oblecenim a dekou.Polohovani ma jako vetsina cizich znacek kocarku muj syn,ale v pohode v kocarku spi i pres dve hodiny tak nevim jestli je vzdy chyba na strane kocarku nebo se tam prote spuntovy nelibi.Nevim je to jen muj nazor ja jsem s ocarkem spokojena 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renatajjj
22. okt 2009

Ano, určitě jsou děti, kterým tato poloha vyhovuje. Otázka je, zda to chce člověk risknout a v tom horším případě se ztrátou prodat a kupovat pak nový. Na kočár jsem dlouho nedala dopustit, ani s předním kolem nebyl problém. A ono když se podíváte na net, tak těchto kočárků, když jsem ho tedy prodávala já, bylo poměrně dost. Jsem si myslela, že ho ani neprodám.

brisilda
13. jan 2010

kocky ja som nasmu mrnuskovi kupila este v predstihu tento kociarik najskor ma zarazilo aku ma velku konstrukciu a ako sa mi to vojde do kufra no zistila som ze stacilo najst iba spravnu polohu lebo do poskladanej konstrukcia ta sportova cast krasne zapadne 😀 inak neviem ako je mozne ze sa vam tam nezmestilo 10 mesacne dieta ved ja som tam vopchala 3 rocneho chalana a velmi sa mu tam pacilo 😀 no bol tam ente tente 😀 😀 😀

misa.ottovka
27. jan 2010

Já ho používala jen do 6 měsíců naší Simči, design super, kola také dobrá, podvozek taky, ale sporťák naprosto nevhodný, malá nyní v 9 měsících váží pouze 7kg a byla by tam tip top s fusakem, nehledě na nevhodné polohovaní, tak jsem ho vyměnila za jiný. Nákupní koš taky tragický, je malý a zapíná na patentky, které když navlhnou pak zreznou a nedrží, takže jsem nákup vláčela po zemi, nebo v tašce na rukojeti a stalo se miže se kočárek málem přgvrátil. Hrůůůůůůůza. Jediné plus vidím v designu.

winas
27. jan 2010

Musim trochu nesouhlasit kocarek mam stale chlapekovi je rok ma 82 cm a 10,5kg a jezdime ve fusaku od emitexu combi a v pohode se vejde a je v kocarku spokojeny tak nevim hold je kazde mimco jine.

wendulla
9. apr 2010

ahoj, mate nekdo zkusenost uz s novym modelem 2010? Je nejak designove jiny nebo je uplne stejny jako kolekce 2009? Funkcni vlastnosti?Dekuji.

zuzu1807
6. máj 2010

ahoj,ja mám 3 tec 2009 black a som velmi spokojná,malý sa narodil v zime tak som do hlbokej časti napchala prenosnú tašku concord aby mu bolo teplúčko 🙂 športovú časť este nemám odskúšanú tá príde na rad až v lete.kočík sa dobre skladá v pohode sme ho vopchali do kufra peugeot 207,jedinou nevýhodou može byť malý košík do ktorého počas jazdy skáču kamienky,ale ja ho skoro vobec nevyužívam.má super design aj kolesa sú v pohode peretlačila som sa aj snehom v zime.

wendulla rozdiel medzi 2010 a 2009 je minimálny,košik je vačší na streche vaničky je okienko,vajičko má iný poťah a do športovej časti sa daju doúpiť všeliaké farebné podložky

romana.st
22. máj 2010

Ahoj holky,

máte některá ABC design Rodeo? Nemůžu se nikde dočíst, který skejt k němu pasuje 😖 Poradí mi prosím někdo?! Děkuji

zuzu1807
Odpoveď bola odstránená
Zobraz