Dobrý obchod s kočíkmi Bratislava. Kde je veľký výber?

peha
29. aug 2007

ahojte, dajte mi prosim vediet, kde v BA je dobry, alebo najlepsi obchod s kociarmi - kde maju velky vyber.
chystame sa na vikend a rada by som malej nejaky lahky golfac one hand alebo lahky sportak.
pripadne, ak mate skusenosti konkretne s vasim kocikom, budem rada, ak sa podelite. dakujem.

ena
29. aug 2007

Pre deti na Kosickej (www.predeti.sk)
Bebeta a ENIKI BENIKI v Petrzalke (bebeta.sk), (enikibeniki.sk)

V predeti maju vsetko mozne, v bebete tiez, v enikibeniki som videla len quinny.

toto su obchody, ktore si mozes pozriet aj na nete.

radoslava
29. aug 2007

Ahoj Peha ja som kupila kocik v obchode na Pekne ceste v Hrackarstve. Maju tam dobry vyber.

peha
autor
29. aug 2007

jej dakujem ste zlate.
jedna vec je vidiet na obrazku a druha chytit kociar do ruk, ako sa sklada a tak. tuto v za je bohuzial dost obmedzeny vyber, teoreticky mam z netu nastudovane, len to chcem vidiet nazivo.
dobru nocku

ena
29. aug 2007

peha: my nevieme, ktory mas ty vyhliadnuty.. my mame quinny speedi sx 3kolku a potom golfac chicco ct 0.5.. s oboma som spokojna..

peterga
7. sep 2007

Dobrý výber kočíkov má BABYMARKET na Šustekovej 🙂

vesi
7. sep 2007

Ahoj, na Pestovateľskej v BA je dobrý obchod s kočíkmi pozri babyland.sk je tam presná adresa, foto predajne aj kontakt.ja som tam raz bola a vyzeralo to fajn.

ren1
8. sep 2007

Ahoj Peha! Kocik sme kupili v BABYMARKET-e na Sustekovej. Da sa objednat aj cez ich webovu stranku. Treba si ho vsak najskor "omrknut" osobne a potom sa rozhodnut, co ti bude vyhovovat. 🙂

tilly
8. sep 2007

hej, babymarket je dobrý

ale ak už idete do BA, mohli by ste skočiť do wiedne, buď blízko wagramer strasse je velikánsky ludwig a tam majú na poschodí strašne veľa kočíkov a za celkom OK ceny alebo potom v SCS je babyone alebo leiner 😉