Doplnky ku kočíku Quinny Buzz. Kde ich zoženiem?

elule
13. jan 2009

Ahoj mamicky a nastavajuce mamicky. Chcela by som vas poprosit o radu kde dokupit doplnky ako predne dvojkolecko alebo nahradny potah na buzz dakujem.

sakura77
17. jún 2010

bambule,co mate "buzzika" cim ste olejovali alebo mazali? lebo ja mam a zacina sa mi nejak tazko skladat-rozlozi sa super,hned,len tuknem , ale ked ho idem sklopit do auta,tak uz priam posilovnu potrebujem..treba to nejak natriet niekde alebo co? nemate skusenost?

bobket
27. jún 2010

Ahojte!
Potrbujem poradit, da sa kupit na starsi model napr.2007 potah XL? alebo na tychto modeloch je dost priestoru aj pre starsie dietatko ako 1rok?

brisilda
28. dec 2010

ahojte kocky neviete mi poradit kde by som mohla kupit 2 koliesko ku quinny ? moze byt aj pouzite dakujem

juditkaa
6. mar 2011

ahojte ak by niekto chcel mam na predaj potah xl vo farbe apple uplne novy ,,,info cez ip ,,dakujem

kingstonka
6. apr 2011

ahojte... neviete kde by som mohla kupit plast proti dazdu na sportovu cas q.buzz a nanoznik na sportovu cast? existuju originalne? ak nie mate skusenost s nejakymi inymi co pasuju...? dakujem

dosa
6. apr 2011

@kingstonka - plastenka je vo vybave kocika, ale ked uz ju nemas, mozes sa obzriet po bazarikoch, ci ju niekto nepredava zvlast, alebo sa spytat u dovozcu, ci je mozne kupit original zvlast. ale pozor, lebo plastenka zo starych modelov nepasuje na tie nove, co maju tie atypicke streisky - a naopak... dovozca je libfin.sk
nanoznik original ku kociku nie je. bud si mozes kupit nejaky univerzalny, alebo si dat usit...

weverka11
10. apr 2011

@kingstonka ahoj ja som si dala usit nanoznik od pani na mmb za 25 eur, ale nejak extra sa mi nepači a dá sa použiť iba ak je kočík v smere jazdy.... Polda mna uuuplne stači, ak si kupiš riadny nepremokavy fusak, ja som si na buzza kupial fusak na speedi a aj ten tam sedi, je trosku vacsi, ale to je pre mna len dobre, ja som v zime vozila maleho 4mesačneho iba v tom fusaku a riadnej deke a je zdravy jak repa.... Aj tak ked snezilo, tak som dala plastenku... ak by si chcela mozem ti dat zajtra foto, nemam to teraz odfotene

weverka11
8. máj 2011

kupim xl potah na buzza, farba šedá, červená, alebo čierna...

anita79
31. máj 2011

ahojte... ako ste spokojny s xl potahom na buzz... zvacsil priestor viditelne?

dosa
31. máj 2011

@anita79 podla mna zvacsil, pretoze ten penovy je taky hruby, mozno ma aj 2 cm... ked ho vymenis za xxl, tak ten je len latka, cize na kazdej strane ziskas 2 cm navyse... ja som ho pouzivala uz od roka, lebo to bolo cez leto a v tom penovom bol maly viac spoteny...

martabalalajka
15. jún 2011

Ahojte, viete mi poradit kde by som kupila nalepky na quinny, na rucky.dik

lucia1234
15. jún 2011

ahoj ja som si objednávalu cez mimibazar : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10419581&tab=0

martabalalajka
15. jún 2011

Dik, si zlata uz som si objednala aj ja 🙂

frlka
29. júl 2011

ahojte, mozem sa spytat, ci existuje nejaka univerzal plastenka na quinny zapp, alebo musi byt original? Vdaka 🙂

zuzinr
25. feb 2012

ahojte chcela by som sa spytat na ten XL potah, neviete kde by som ho kupila? Ja mam teraz na buzze ten molitanovy ale chcela by som ho vymenit za XL len neviem bude sa to tam dat dat ked vyberiem ten molitanovy? to sa tiez tak isto uchytava?

bridgetjonesova
27. feb 2013

Ahojte baby neviete kde by som mohla zohnat striesku na quinny buzz...potrebujem v inej farbe...a este tu slnecnu clonu neviete kde sa to da zohnat?

lusiel
27. feb 2013

ahoj,ak chces mozes mi cez spravu napisat co by si konkretne potrebovala ? Sijem a opravujem striesky,hniezda,potahy na kociarikoch-poslem aj adresu mojej stranky.

blcha18
10. apr 2013

@lusiel dobry den mala by som zaujem o vasu sluzbu mozem poprosit vasu stranku.....dakujem a prajem pekny den

lusiel
10. apr 2013

@blcha18 rada Vám ušijem čo bude v mojich silách 🙂

luciness
18. apr 2013

ahojte chcem sa spýtať kde zoženiem moskytierku na quinny buzz?
ďakujem pekný dě ;)

irmicke
2. aug 2013

ahojte mohli by ste mi poradit co moze byt za chybu ked konstrukcia na quinny buzz sa nezlozi .dakujem za pomoc

igorfuxo
17. sep 2013

ahojte, hladam novy seat cover ( slovensky asi potah) na sporotvu cast buzz. nemate niekto?

luciahamzova
19. feb 2014

@martabalalajka ahoj zohnala si ie nalepky aj ja zhanam

luciahamzova
19. feb 2014

Ahojte neviete kde by som kupila kosik na quinny zap

luciahamzova
19. feb 2014

@lusiel ahoj aj ja mam zaujem posles mi adresu

lusiel
19. feb 2014

@luciahamzova ahoj,napisem Ti z PRO,tam som stale prihlasena

lupape
20. feb 2014

@irmicke
ahoj. ja to preventívne striekam wd40 keď sa mi ťažko skladá.
a tá taška tam nezavadzia? ja ju dávam dolu pri skladani.
mne sa zasa ťažko točí predné dvojkoleso.
má niekto s tým skúsenosť?
už sa rozoberalo,cistilo a stále nič. nič nepomaha

mariannas74
28. feb 2014

@luciahamzova ja mam nalepky na quinny,zostali mi dve

luciahamzova
28. feb 2014

@mariannas74 a aka cena

lauricita95
23. feb 2016

😀