Doplnky ku kočíku Quinny Buzz. Kde ich zoženiem?

elule
13. jan 2009

Ahoj mamicky a nastavajuce mamicky. Chcela by som vas poprosit o radu kde dokupit doplnky ako predne dvojkolecko alebo nahradny potah na buzz dakujem.

elule
autor
15. jan 2009

tak naozaj este nikto nedokupoval tieto doplnky?

veronikahel
15. jan 2009

elule, niekde sa uz o tom pisalo a myslim, že tam bol tento kontakt http://quinny.libfin.cz/
a o nahradnom poťahu som ešte nepočula 😕
môžeš skúsiť túto pani, ona ti ušije, kuk http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994

danona
15. jan 2009

ahoj, v trnave je dobry detsky obchod predavaju aj cez mimibazar, skusim ti najst kontakt..predavaju aj doplnky 😉

danona
15. jan 2009

nasla som to, na mmb predavaju pod ID 33482, tu je ich www stranka http://www.bambini.sk/, su velmi zlati, ochotni.. 😎

elule
autor
15. jan 2009

Dakujem Vam mam ruzoveho buzza po malej a cakame chlapca tak sa to snazim nejak vyriesit

danona
15. jan 2009

..tiez mam ruzoveho buzza 😀 ..verim ze sa podari vyriesit..tiez som chcela novy potah, no mala uz mi kocik vyrasta, tak by to bola dost zbytocna investicia.. no viem ze tam maju.. 🙂 a maju tiez to predne nie dvojkoliesko ale jedno vacsie koliesko - k buzzu-je to novinka teraz od januara to mali mat.. 😉 je to dobre do snehu,do hor.. 😉

cicushka
15. jan 2009

elule, predne dvojkoleso si objednas normalne u predajcu kocika ako nahradny diel. Mna tusim vyslo 1200 Sk.

co sa tyka nahradneho poatahu, mozes is tiez doobjednat ako nahradny diel...stoji to cca 5000 Sk, a iba sa natiahne na tie kolajnicky na konstrukcii (neviem, ci si niekedy rozoberala kocik) Tiez som mala ruzovy a chcela si vynenit farbu na hnedo-zltu, z tej novej kolekcie. Potom som tak nespravila, lebo striesk a by mi ostala z ruzoveho a este aj striesku v novej farbe sa mi dokupovat nechcelo.

elule
autor
15. jan 2009

no 5000 sk je celkom dost to uz sa asi moc neoplati kupovat lepsie bude predat a kupit novy ale dakujem cicushka

danona
15. jan 2009

elule-no dala som si namahu a hladala v starych mailikoch 😀 a nasla som ceny co mi poslali z toho obchodu na ktory som davala link.. a je to ovela lacnejsie ako pisala cicushka /neviem kedy si ten potah zhanala, ja mam cenu zo zaciatku decembra 😉 / tu je to-kopirujem..

Dobry den,

az dnes mi poslali cenu potahov /to trvalo/: takze mensi potah stoji 1 560 Sk a vacsi potah pre starsie dieta 3 280 Sk.

Pekny den,

Andrea - BAMBINI

cicushka
15. jan 2009

danona...a ked to zratasa tak to je cca 5000 🙂

danona
15. jan 2009

cicushka-no obidva veelmi nepotrebujes.. 😅 ja mam kocik z kolekcie 2007, na neho myslim pasuje ten "mensi potah" a ten vacsi je asi na ten XL seat..aspon myslim... my sa vozime teda na tom "mensom" potahu..no je to urcite vec nazoru, velkosti bejbina.. 🙂

cicushka
15. jan 2009

danona, ja detto, kolekcia 2007.

oba potahy pasuju na konstrukciu z 2007.. Je to rovnaky sposob uchytenia aj mensieho potahu, aj XL seatu.

tilly
7. mar 2010

pasuje dvojkolecko buzz4 aj na buzz 3?

duplicka
7. mar 2010

jasneee, pasuje

adka12
18. máj 2010

takže z trojkolky sa dá urobiť štvrorkolka?
Baby ja by som chcela nejakú tašku na buzz ale hore na rukoväť. Nemáte niektorá? Minule som videla jednu babu a mala tašku chicco a bola super, no na nete som ju nikde nenašla...
a čo sa týka slnečníka? treba origoš alebo pasuje aj univerzálny?

janulka04
19. máj 2010

kocky, viete mi niektora poradit...mame quinny buzz, sice z druhej ruky, ale krom vanicky nebolo nic pouzite, dokonca aj predne dvojkolieska boli uplne nove, zabalene...len mam problem...aka plastenka do dazda pasuje na hlboku korbicku? neboal ta, ziadna, iba na sportiak? mozno som nieco prehliadla...prosim, kde sa to da zohnat??? velka vdaka

dosa
19. máj 2010

adka, ano, z trojkolky sa da urobit stvorkolka - dokupenim prednej napravy 😉 ja mam buzz 4 a na vymenu k nemu som si dokupila to nafukovacie dvojkoliesko - takze mozem pouzivat aj ako trojkolku, aj ako stvorkolku...

janulka, ak nemas original plastenku, na vanicku ti pojde aj univerzalna - mavaju ich vo viacerych velkostiach, tak by to bolo treba asi vyskusat... mavaju ich aj v obchodoch s kocikmi

janulka04
19. máj 2010

dosa, original plastenku mam, ale len na sportiak...a na vanicku musi byt asi ina, vsak...neda sa dokupit niekde? 😕

tilly
19. máj 2010

na vanu je ina plastenka, ale v pohode ti posluzi napr. z dm alebo ineho obchodu plastenka na hlboky kocik 😉

janulka04
19. máj 2010

kocky, ste zlate zabky, dakujem, moc ste mi pomohli 😉

tilly
19. máj 2010

adka, super su tasky jj cole 😉

dosa
19. máj 2010

ja som nemyslela tu sportakovu plastenku, ale uz ste sa pochopili 🙂

janulka04
21. máj 2010

este som sa chcela kocky opytat, ze asi original plastenka a moskytiera sa neda dokupit, vsak, neviete?
a asi budem zniet ako debil, ale k comu je taky ten kruzok na gumicke na rukovati??? my sme na to s mm nedosli 😀
hambim sa, no neviem...dakujem

tilly
23. máj 2010

ja myslim, ze sa da dokupit, ved na mmb ich ponukaju dost 😉

aky kruzok? 😅

janulka04
23. máj 2010

tilly, tak este popozeram, ja som to googlila, no nic mi nevyhodilo, tak skusim aj MMB, dakujem... 😵

a kruzok tento...akoze studujem manual a nic tam nieje k tomuto...tak k comu to sluzi??? Asi som naozaj pripecena 😀

sakura77
24. máj 2010

janulka 😀 ten kruzok je ze ked poskladas kocik,priklad do auta-tak to potiahnes a zapnes tam nizsie aby sa ti nerozletel ked budes vytahovat-ale treba mat rucku zatlacenu na najmensiu polohu,inak nedociahne 😉

janulka04
24. máj 2010

vdaka, sakura 😀
aj som si myslela, ze to bude nejaka taka radoby "hovadinka", dakujem 😀 😀

dosa
26. máj 2010

@janulka04 ak mas zaujem o nejake doplnky co nie su volne k predaju, skus napisat na info@libfin.sk . oni su asi dodavatelia, lebo ked som chcela kupit sedak inej farby, tam mi od nich napisali spat

janulka04
26. máj 2010

@dosa, dakujem... vyskusam, lebo neviem to nikde zohnat a myslim, ze original by bol lepsi
dakujem krasne 😉

elizabetha80
16. jún 2010

ahojte ja mam kocik QUINNY BUZZ tmavy vymeni niekto za ruzovy ? lebo my mame dievcatko a chceli by sme ruzovy :!)