Dvojročné dieťa a novorodenec. Ako ste to riešili vy s kočíkom?

zlatucka
25. mar 2008

Ide o to že,synček bude mať 2roky ked sa narodí ďalšie bábo.synček mi neprejde viac ako cca pol kilometra.potom sa chce voziť v kočíku.a problém je teda v kočíku-mám kúpiť súrodenecky pre obidve detičky alebo mám to staršie zatiaľ naučiť prejsť viac a nebehať po ceste tam kde netreba?ako ste to riešili vy?

katkabac
14. jún 2013

@tinka323 este sa spytam.Nebol prilis tazky kocik(pri nakladani do auta....)Nemanevrovalo sa s nim tazko ked sedeli obe deti.My byvame na dedine tak nie vsade su idealne cesty.Raz som nasla diskusiu kde mamina povedala ,ze lutuje kupu tohto kocika.Ze strasne tazko sa s nim jazdi.Mali ste aj tu vloznu tasku ku kociku.?takze hovoris ze v pohode hlavna cast je dostatocne velka.nevysia nozky.

tinka323
14. jún 2013

@katkabac je to vec nazoru, my v ziline tiež nemame idealne cesty, ale ja som nemala problem, s kocikom sa neda hupat, to tiež treba pripomenut, ale mne to nechybalo.
dO AUTA POHODA, lebo my sme si zvykli predne kolesa davat prec ( par sekund )
a hore bolo dost miesta pre starsieho syna s fusakom, vozila som ich tak v zime, dole spala vo vloznej taske malinka.
teraz som kupila pre malu CAMARELO, no ale poviem na rovinu, po dobrom kociku vam už vsetko prekaza, ja si neviem jednoducho zvyknut na ziaden iny. zda sa mi hrozne tazky tento, ako valibuk, Britax aj ked bol surodenecky mi pripada oproti tomuto ako jemny odvar.

tinka323
14. jún 2013

@katkabac ale ked mate phil, tak budte spokojna, to je super kocik, ja som nad nim tiež uvazovala a prechadzala som sa s maminou, ktora ho mala. Myslim, že narovnake su dobre.

katkabac
14. jún 2013

dakujem....ked ja rozmyslam ze phila vymenim.Mam pocit ,ze malinkej sa v nom velmi nepaci 😒 .Uz keby sedela mozno by to bolo ine.Britax ma to dobre ze sa da otocit ku mamine.No neviem porozmyslam poriadne....ale dakujem za nazor 🙂