Emitex fusak. Používali ste ho aj v športovom kočíku?

tamia
27. sep 2008

Ahoj,
chcela by osm sa spýtať, či ste emitex fusak používali už aj v športovom kočíku? chcela by osm vedieť ako ste boli spokojné, či sa nešmýkal lebo nemá žiadnu protišmykovú úpravu, akurát hore niečo čo sa dáva za operadlo, ale myslím, že to nepomôže proti šmýkaniu sa na sedacej časti. Uvítala by som okrem toho aj skúsenosti od mamičiek, ktoré ho používali konkrétne v kočiku PP centro completo, a ešte ako ste riešili pási, lebo sa mi na tomto kočíku zdajú krátke a malú tam nezapnem s vetrovkou a fusakom.
Ďakujem!

lyongirl
28. sep 2008

ahoj tamia, tak mi emitex máme od kedy bol malý v kočári. Potom sme ho presunuli aj do káričky, je super, že sa dali prevliecť popruhy, aspoň sa až tak nešmýkal. Samozrejme trošku sa šmýkal, neudržala ho úplne ani tá guma, čo sa dáva za operadlo, ale bolo to celkom v pohodke. Sem, tak som ho aj s malým povytiahla a nevidela som v tom až taký nejaký veľký problém. My sme ho mali v Cam cortine a plánujem ho využiť aj do Chicca ct4, síce neviem, ako mi tam vojde, lebo som to ešte neskúšala, ale dúfam, že v pohodke. Ak nie, nahodíme na zimu zasa Cam, tak sa zmestil super aj s nánožníkom, síce malý bol vtedy maličký, ale mal by vojsť aj túto zimu.

annika
28. sep 2008

Ahojte! Tamia, aj ja mám PP Pliko a plánujem tiež fusak emitex kúpiť, lebo som čítala veľa pekného o tom, ale som našla aj lepšie a lacnejšie, ktoré majú zips v predu a nie na bokoch a takto sa mi zdajú pohodlnejšie. Aha:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

alebo tento:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

aj ja by som bola zvedavá na skúsenosti mamičiek. Ďakujem

tamia
autor
29. sep 2008

ahoj annika,
a a kej farby máš PP pliko? ja mám PP centro v oranžovej a ten prvý čo si poslala nie je v oranžovej a vyzerá lepší ako ten druhý.
Inak tiež som po nich pozerala, najme po tom ....IGLU 😉 a ten má má aj pod riťkou protišmykovú úpravu.

annika
30. sep 2008

ja mám Mokka PP, a by som chcela nejakú hnedú, či zelenú, ale ako pozerám z emitexu majú len čierne s nejakou inou farbou...
Ja neviem, Tamia, ale každý to chváli tan fusák...Ja to asi objednám.
Pri druhom ma ťahá ten zips, že je v prostiedku a tie pekné farby....

annika
30. sep 2008

A vieš čo ma ešte trápi? Že nevidím na tie otvory vzadu na tom emitexu, či je to dovhodný aj do PP??? Lebo my tam potrebujeme 5 otvorov, dva z hora, dva z boku a jeden z dola. DObre hovorím???? Alebo stačia len tri??? Ja neviem, preto nerada kupujem cez internet, lebo v obchode to mám v ruke, viem, si to vyskúšať, ale cez tie fotky....

katy1979
30. sep 2008

annika má pat otvorov na pásy, ale ja osobne som emitex predala.
až taký uzasný zasa nie je, ale nehovorím že je zlý. nám nepasoval do sportáku. bol straaaašne dlhý

tekvica
30. sep 2008

ja som najprv tiez bola za emitex, z kazdej strany o nom pocuvam.
ale ako som ho uvidela nazivo, vobec sa mi nepaci. tvrdy, nespratny ,taky nijaky, ani v kociku sa mi nepacil.
ma reklamu, tak sa predava, ale su aj kvalitnejsie.

tamia
autor
30. sep 2008

tekvica,
aký by si teda odporučila?

ja som ešte našla toto: http://wwwl.mimibazar.sk/foto.php?id=4065800

tento sa mi páčil, ale ako som pozerala na obrázok, tak som rozmýšľala, že kde bude mať moja malá ruky, ked ona ich nechce mať schovaté a tie bočné časti sa miz dajú veľmi vysoké, nie je tam miesto na ruky...

annika,
čo na to hovoríš...?

katy1979
30. sep 2008

su aj fusaky s otvormi na ruky

mne sa páči aj eisbarchen

tekvica
30. sep 2008

tamia, ja som zatial cakatelka, aj na babo, aj na kocik 🙂

ale mne sa pozdava wallaboo, zeby som vzala ten novorodenceky, co ide aj do autosedacky, aj akuratny je do vanicky a potom na druhu zimu do sportoveho kaiser sa mi celkom paci.
pravdupovediac tie opachy typu emitex a aesthetic, aj ekd su 3v1, nastavovacie a predlzovacie ,sa mi nepacia.
ale musim pokukat este.

annika
30. sep 2008

Vidíš, Tamia, na to som nemyslela, že kde budeme mať ručičky....xixixixix Fakt ! Vieš, čo, ja už rozmýšľam, že si radšej kúpim nejaký kvalitný overal a čižmy... Spať aj tak nespíme v kočíku už, a čo keď si chce malý trošku pobehať po teréne??? Potrebujeme my vlastne ten fusák????

tamia
autor
1. okt 2008

annika,
aj mňa to už napadlo, že či ho treba..... ale zase, ked nebude sneh a bude taká "polo" zima bábo v overale bude vyzerať čudne...
ja vobec neviem, ale premýšľala som, že si ten emitex pojdem na živo vyskúšať do kočíka a tiež tam posadím aj malú ako to vlastne vyzerá a či bude mať kam dať rúčky, a či sa vlastne nebude šmýkať.

katy,
daj link, prosím, na fusak kde sú otvory na ručičky.

tekvica,
ty by si mohla pridať link na ten kaiser... 😉 Je predlžený, aký je dlhý?

katy1979
1. okt 2008

tamia pokial viem tak niečo také robi tfk ale fusak je to na typ kočíka joggster a myslím že aj quinny robi s otvormi.

annika
1. okt 2008

No aj ja by som rada vyskúšala na živo ten fusak, ale u nás to namajú nikde v obchodoch. Majú všelijaké iné za 6-7-800 Sk, ale takéto nie... ☹ ☹ ☹

annika
1. okt 2008
katy1979
1. okt 2008

annika z DS to do blavy nemás tak daleko, zober kočík a vyskusas

annika
2. okt 2008

Katy, a kde to majú??? V ktorom obchode?

katy1979
2. okt 2008

annika babymarket na sustekovej v petržalke.
ked zleziete z pristavneho mosta pojdete akoby k tpd a je to v novostavbách za zdravotným strediskom sustekova. t.j. prvá svetelná križovatka a odbočite vpravo a na konci ulice zasa vlavo.

annika
3. okt 2008

Díky, Katy! Keď pôjdeme do Blavy, tak sa zastavíme. Dúfam, že tam trafíme, lebo Petržalku velmi nepoznám, my chodíme na Kramáre väčšinou a to cez mesto.

tamia
autor
3. okt 2008

annika,
potom daj vedieť ako to vyzerá na kočíku PP a taktiež či sa to šmýka alebo nie.... 😉

katy1979
3. okt 2008

annika preto som ti to tak polopate napísala, to najdete popr. si vytlačte mapu čo maju oni na stránke.

annika
4. okt 2008

No, my sme sa chytali dnes do Blavy, ale z toho asi nič nebude, lebo mi volala mama, že by prišli na návštevu k nám. Tak asi budúci týždeň....Idem kuk, či majú webovú stránku.

katy1979
5. okt 2008
annika
5. okt 2008

díky moja 😉 idem kuk 😉

tamia
autor
13. okt 2008

annika,
už máš ten emitex?

evaachesa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz