Existujú kočíky pre väčšie deti?

razaby
20. apr 2009

Dobrý deň. Už cca 1 mesiac ☹ hľadám pre môjho malého pohodlný šporťák, v ktorom by sa i vyspinkal. Podmienka je dostatočne priestorovo veľký, polohovateľné i nôžky. Poprípade i golfky, kde by si ešte zdriemol a nebol by utlačený. Cenovo tak do 90 Eur.... 😉 ..sú vôbec pophodlné kočíky pre väčšie detičky???? Kúpila som mu Coletto Aveo..odskúšala som, super stabilný, i kavlita celkom OK...len som skúšala bez malého a zistila som, že je pre neho malý, resp moje chlapča je pre kočík veľké ☹ ☹ ☹ . Preto prosím a budem nesmierne povďačná, za každý typ..... 🙂 😀

ena
20. apr 2009

My mame golface chicco ct 0,5, pouzivame ich prilezitostne, 2 rocny sa ti tam zmesti, a aj sa vyspi, ked treba.
Zo sportovych trojkoliek sa urcite 2 rocny aj starsi zmesti do Quinny speedi- ten sa mi zda az velmi siroky.. a do phil and teds SP.

sue
20. apr 2009

Do Jané Slalom v pohode dvojročné dieťa, len 90eur leda tak z druhej ruky...
My máme Chicco Multiway, čo je teda medzi golfáčmi dosť veľký kočík a už máme dosť problém 🤐

erikasadek
20. apr 2009

http://www.vertbaudet.fr/Fr/poussette-canne-mul...

existuju takyto typ , kocika ti vojde , dieta aj 4 rocne su polohovatelne, a lahke. a ak su velke akcie tak ho kupois aj za 40 euro...

erikasadek
20. apr 2009

http://www.allobebe.fr/sf-puericulture-promenad...

dala som Ti to len na ukazku , ze take drahe zase nie , asi len na slovensku.. co je skoda...;

kubankakubanka
20. apr 2009

ahoj ja mám demu step lux ta je do 15 kg do troch rokov v pohode je polohovatelny je aj na rovné ležanie a má aj preklapaciu rúčku a aj dizajnovo je pekny a zdruhej ruky kupiš aj za menej ako 90 € a má aj velky nakupny košík,zo začiatku som nebola nadšena že dema ale teraz by som nemenila za žiadny iný ,som max . spokojná

ankam
20. apr 2009

ahoj ja mam baby Desing-Rider a je velmi priestranny a do 20kg a som s nim max.spokojna
lenze uz je odlozeny kedze mala sa uz nechce vozit
asi na dovolenku ho vytiahnem 😀

sue
20. apr 2009

To asi záleží aj od dieťatka...aké je dvojročné veľké...pretože my máme 15mesiacov a 12kg a 84 cm...

razaby
autor
21. apr 2009

Moc, moc moc ďakujem..........všetkým. Večer pozriem na nate.Môj malý má dva roky, 16 kg a dlhý je cca 90cm. Potrebujem niečo na výbeh do mesta, lebo nezvláda tak dlho chodiť a cestu späť mi zväšča spí 😔 a rada by som kočík zobrala i na dovolenku. Tak ešte raz Vám všetkým srdečná vďaka a budem rada i za iné typy...... 🙂 🙂 🙂 🙂

katy1979
21. apr 2009

razaby skus pozriet vo vybave mozno ti nieco udrie do nosa.
my mame TFK Buggster chvalia sa tým ze je to v podstate najvacsí golfác. my máme 90 cm a 14,5 kg v 21 mesiacoch.

dosa
21. apr 2009

razaby, my sme kupovali golfky, ked mala dcera uz vyse dvoch rokov. predali sme sportak a ona si az potom zmyslela, ze sa chce vozit... kupili sme chicco liteway - uplne v pohodicke sa tam vyspala este tuto zimu - mala dva a pol roka - 14 kilo - 97 centi. golfky stali az okolo 4 tisic, ale z druhej ruky by si urcite kupila za slusnu sumu. ak by si chcela viac kolies, velmi podobny je aj chicco multiway.

beata8888
29. máj 2016

Ahoj a kde to mozem kupit aj re 4 rovne detskom taky sportovy kocik. Dakujem za info

petrarasto
4. jún 2016

Pozrite si môj inzerát sestra predáva hnedú trojkombináciu, veľká vanička veľká športová čas ktorá má aj novonarodenecku vložku

petrabela
13. júl 2016

@erikasadek prosim pani Erika,co je to za golfový kočík,kde sa zmestí 4 ročné dieťa? Ten ktorý spomínate....dáte mi názov prosím?

kacena4
13. júl 2016

@petrabela necitala som stranku ale su kociky kam sa zmesti aj vacsie dieta ja mam phil & teds pouziva sa ako surodenecky ale aj ako jednokocik a zmesti sa don aj 5r. dieta vyskusane - moja ma 6r. a este sa odvezie bez problemov ked je unavena no su aj ine napr. obaby tandem detto ako P&T a ine

petrabela
13. júl 2016

Dakujem pekne

maruska1312
28. okt 2018

@sue a aky kocik pouzivate ja mam 5 mesacne dieta a ma 10kg bugy co mame je mu uz uzski