Aké sú vaše skúsenosti s fusakom Bjallra?

smudlinka55
13. sep 2019

Prosím máte ho niekto? Nejaké skúsenosti? Či nepremokava a či je dosť teplý? Ďakujem

lenulka_14
14. sep 2019

@smudlinka55 ja som vcera v obchode pozerala tieto fusaky a teple teda su riadne. Sa mi zda ze este aj viac ako Elodie. A ci premoka nwm nemam skusenost🤔

smudlinka55
autor
14. sep 2019

@lenulka_14 Lebo sú dva druhý tejto značky. Jeden je taký ten klasicky a tento je taký semis. Či mi to nebude premokať a keď sneh bude či to udrží 🧐🧐 ale nikde neviem nájsť na neho recenzie ako keby ho nikto nemal

lucia_c
21. sep 2019

@smudlinka55 presne aj ja nad nim uvažujem a veľmi by ma zaujímal názor ako to je ked je mokrý sneh alebo dážď,celkovo čo naň baby hovoria tak kebyže máte nejaké info posuňte 😊

lucia_c
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia_c
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia_c
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia_c
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
p3tynka1201
20. okt 2020

@smudlinka55 Dobrý večer, presne tento fusak máme doma aj s rukavicami na kočík.Použivaný uz 2hý rok a nedám na neho dopustiť.👌👌👌👌Plánujem si ho kúpiť aj v čiernej farbe.Je neskutočne zateplený...malú som do neho dávala aj počas väčšej zimy vyzutú, čo dodáva pre dieťatko uplne pohodlie vo fusáku a nikdy jej nebola v ňom zima.Taktiež ste sa pýtali, či premoká..Chytili sme aj dázď aj sneh na horách a nič.Vidieť, že je robený s kvalitných materiálov.Takže toľko k fusáku.

p3tynka1201
20. okt 2020

@smudlinka55 určite budete s kúpou spokojná ako ja.Ja som celkovo tejto značke verná.Máme aj čiapky od nich aj zopar dudlíkov.Takže za mňa fakt môžem len odporúčať👌👌