Fusak Emitex

tamia
15. feb 2008

ahoj,
máte niektorá takýto fusak? Ako ste s ním spokojné?
Mňa by zaujímalo, či tento fusak využijem aj v športovoam kočíku napr. na dalšiu zimu keď bude mať malá 2 roky. Dávate do šporťaku fusak alebo len deku a bábo oblečiete viac?
Ďakujem za rady.

janina1977
6. jan 2009

čierny so svetlou zelenou, neviem, aký máš kočík, mne sa v šporťáku šmýkal, tak som ho musela pripevniť, ale asi som už o tom písala vyššie 🙂

tessie
6. jan 2009

ja mám Concord fusion, tak uvidím, či ho budem musieť aj ja upevňovať 🙂

denisab32
7. jan 2009

Tessie, vôbec sa nemusíš obávať, že by sa v Kaiserovskom "utopila", dá sa krásne použiť aj do hlbokého kočíka-stačí vytvoriť kuklu okolo hlavičky...

denisapap
7. jan 2009

Ahojte, Emitex fusak je super, ja som s nim spokojna, pouzivam ho uz druhu zimu...ked sa predlzi zmesti sa do neho aj vacsie dieta....jediny problem je ze sa trocha smyka (predpokladam, ze to zavisi od typu kocika), a na novom kociku Concord sa neda uplne pripevnit lebo strieska je pripevnena na spodnu cast kocika zipsom, cize ho istia iba pasy...

tessie
8. jan 2009

denisapap - myslíš novú verziu Concord 2009? Už som ho včera objednala, tak sa nechám prekvapiť 🙂

brinzulka
9. jan 2009

aj Vam sa sem primiesam
Kupili sme fusak Emitex este v zime 2006 a je super...Ked bol maly v hlbokom kociku sme mu dali prec spodnu cas a okolo hlavy stiahli...tak bol v telucku...
teraz uz je jak slon...tesim sa tomu , ze spodna cast sa da prat, vyprasit...

zuzkagu
9. jan 2009

Tak aj moja skúsenosť. Mám doma oba fusaky Emitexový aj Kaiser. Oba su superné, ten emitexový mám doma od roku 2006 ked som si ho celá šťastná vydražila na Babymarkete. Vtedy to bola novinka a už vtedy stál 1700 Sk. fusak nemal konkurenciu. je super teplučký a dlhý aj pre 3 ročné dieta aj do sánok. Jedina jeho nevýhoda bola že sa šmýkal z kočíka dole a jedine pripnutie bolo pásmi z kočíka ☹ . Inak je fusak perfektný. Ale aj to šmýkanie záležalo od kočíka. 😉 No a ten Kaiser sme skúšali včera a ten je o trošku viac teplejší než emitexový. No mne osobne trošku prekáža to otvaranie uprostred, alebo je to proste len zvykom, lebo som bola zvyknutá na emitexový. kaiser je tiež dostatočne dlhý a inak ma aj dobrú cenu, ale všetko záleží od vkusu kupujuceho. Teraz ale budem používať ten KAiser, pretože som ho dostala ku kočíku a ten emitexový sa mi tam farebne nehodil. No hold budem si musieť na neho trošku zvykať. . 🙂 Ale určite odporúčam ja ten emitexový, chybu v kupe určo neurobíte. oba su superné

tessie
13. jan 2009

Tak my už máme fusak doma od piatka. Vyzerá super, kúpila som nakoniec tú kombináciu béžová-béžová. Trošku som sa prerátala, myslela som, že tento rok malej do šporťáka bude stačiť len tá kratšia verzia, no ked som ju doňho dala len tak v telákoch, tak jej trčali dole nohy 😀 . No nevadí, neuvedomila som si, že ono to má 80 cm, ale že ten vrch je dosť veľký, aby sa dala po stiahnutí urobiť tá kukla 😀 Aj tak sa mi páči a nevadí, že ho budem od začiatku používať celý. Inak som sa chcela opýtať, že takým malým deťom sa dávajú do fusaku aj ruky? Tak že z neho trčí len hlava?

denisab32
14. jan 2009

Ak niekto ešte stále váha, možno mu trošku pomôžem pri výbere, v BM je teraz zľava na nemecké fusaky Kaiser na 39 Eur 😉

sassi
14. jan 2009

tessie, isto take malinke babo može mať schované aj ručičiky 😉
ja mam tiež bežovo-béžový 🙂

jasminka
9. feb 2009

ahojte, mam fusak emitex..to mam normalne vyrezat do zadnej casti otvory?? 😲 ved sa potom poskodi a ako to bude s pripadnymi reklamaciami? a na co je zo zadu taky sustakovy obdlznik spevneny gumickami? dik

janina1977
9. feb 2009

ahoj jasminka, vzadu by mali byť otvory obšité, vystrihni jemne manikúrovými nožičkami otvory, ide to v pohode, a ten obdĺžnik by mal byť na upevnenie fusaku na opierku kočíka ... aspoň si myslím, aj keď to veľmi nedrží a fusak sa trochu šmýka... asi záleží od kočíka 🙂 🙂 🙂

janka_pn
12. feb 2009

ahojte, nebude niekto predavat pekny fusak po jednom dietati emitex combi - ten predlzovaci ? kupim 🙂 IP

waitinka7
29. sep 2009

Dievčatá, aj ja uvažujem o kúpe fusaku zn.Emitex, lebo za chvíľu bude zima a vidím, že si to takme všetky chválite. Chcem sa len opýtať, to potom už nedávam do športového kočíka nánožník, keď dávam fusak, však?

nanika
29. sep 2009

nie, uz nedavas, netreba a ani nenarves :(

mucher
30. sep 2009

Ahojte dievčatá,
my čakáme vianočné mimčo, tak sa rozhodujem medzi EMITEX a LODGER SHELTER
Máte niektorá skúsenosti s LODGER nebude mu v tom flees nosiči zima? 😖
Ale v prvých týždňoch sa aj tak jedná a prenášanie do auta-von a späť.
Fusak do kočiara mám.
Jedná sa iba o sedačku.
Ďakujem

janina1977
30. sep 2009

ahoj mucher,
ja som mala emitex, nebol zlý ale až taká spokojná som s ním nebola, keď už malá začala sedieť, tak mi nevyhovoval, teraz máme lodger bunker a je super, inak mám viac vecí od lodger a som spokojná 🙂

nanika
30. sep 2009

Mala som zimnu zavinovacku Emitex, do autosedacky stacilo, neskor som ju vyuzila aj do kocika, ked bolo teplejsie a nebrala som fusak. Toto nepoznam, ale Emitex mi pripada to iste, len lacnejsie... Inak, my sme tiez decembrovi 🙂

pinco
1. okt 2009

Ahojte, tak ja mam tiez emitex. Ale ako sa mi zdal najprv super, tak mi velmi potom vadilo, ze sa nedala mala minulu zimu do neho tak uplne po krk zababusit. Tebo rukavice nehrozili a ono sa tam ten vrch tak prichytava len o gumicky, neda sa zazipsovat az hore, tak ked viacej snezilo a fukalo, tak som jej este navrch davala tensiu deku, aby jej nefucalo do tvare 😒 Som zvedava, ako to bude teraz v sportaku, ale uz je vacsia, takze sa lepsie oblecie daka bunda a hlavne, ze nohy budu v teple. ALe inak by som do hlbokeho volila nieco ine.

nanika
1. okt 2009

Ja neviem, ale mne vanicku s fusakom prekryval navlek ku kociku, aj ked je pravda, ze zima tu v BA bola uz dlho slaba, fujavicu si akosi ani nepamatam... Ak sa mi naozaj zdalo zimsie, babo som zamotala do tensej deky a na to som zazipsovala este fusak.

mucher
2. okt 2009

Dievčatá moc vám ďakujem.Každá radadbrá i keď sto ľudí-sto chutí.
Mne sa tiež páči LODGER len tá cena je fakt prehnaná ☹
Janina1977 a nemáš náhodou LODGER SHELTER aj ? Mne sa zdá veľmi praktický 🙂
Mňa zaujímal názor naň a či malému nebude zima 😝
Ak by ste vedeli o niekom kto predáva"bunker"-bola by som vďačná.
Majte sa, utekám do poradne.....

mucher
2. okt 2009

Sorry:Každá RADA DOBRÁ

janina1977
3. okt 2009

mucher - ak chceš kúpiť shelter, pozri: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1371954,
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6441699, ak si nenašla skôr ako ja ...

waitinka7
4. okt 2009

Dievčatá, a na tomto fusaku Emitex sa dá vrchná časť aj úplne odopnúť? myslím, tak, že by dieťa len sedelo na teplom....a nožičky by som mu len dečkou prikryla ak je teplejšie.

mucher
4. okt 2009

Ďakujem za tip 🙂 janina1977-len budeme mať chlapčeka a bodla by hnedá alebo max modrá 😒

ani nie som náročná,že???
ale sledovala som tú ružovu, nemela si shelter néhodou od narodenia? nejaká praktická skúsenosť???

janina1977
5. okt 2009

mucher, bohužiaľ shelter som nemala, nemôžem ti poradiť... a myslím, že som videla hnedý na predaj na mmb ...

nanika
5. okt 2009

waitinka, ano, da sa odopnut. My sme tak chodili nakupovat, v obchode som odstranila prednu cast a bolo.

pralinkaaa
12. okt 2009

ahojte, kupila som fusak aj zavinovačku Emitex - a pozerám, že baby, to sa aj do autosedačky narve? nepríde mi to tak...ani tá zavinovačka....myslím, do vajíčka, máme toto: http://www.babytrend.sk/red-castle-autosedacka-...

nanika
13. okt 2009

Pralinkaaa, to je suma fuk, vajcia su na jedno kopyto, zavinovacku som mala zimnu, bolo to ok. Fusak som tam neskusala davat, ale tiez si myslim, ze to bude ok 🙂

nanika
20. okt 2009

Pralinkaaa, testla som teraz emitex fusak do vajca a je to super, babo bude akoby v oblaciku, stacia dupky a svetrik, ako na dnu, babo tam zababusis a bude mu super. Ale, pokial ma tvoje vajco vyberatelnu novorodenecku vlozku, treba ju vybrat, lebo ten fusak je dost hruby a babo by bolo dost naplocho. Inak super.