Fusak Emitex

tamia
15. feb 2008

ahoj,
máte niektorá takýto fusak? Ako ste s ním spokojné?
Mňa by zaujímalo, či tento fusak využijem aj v športovoam kočíku napr. na dalšiu zimu keď bude mať malá 2 roky. Dávate do šporťaku fusak alebo len deku a bábo oblečiete viac?
Ďakujem za rady.

silvia0111
28. okt 2010

ahojte, mala by som taku vseobecnu otazku na fusak, nemame este kupeny kocik, a kebyze kupime fusak, to je jedno akej znacky, hodia sa do kazdeho kocika? aby nebol maly, velky...

elvera
19. nov 2010

@tinnka9 ahoj, citala som diskusiu, kupila si si ten prechodny fusak, lebo aj ja nad nim velmi spekulujem. mam hruby zimny, ale namiesto deky by som chcela tento prechodny este pod nanoznik. Dakujem

elvera
19. nov 2010

este sa chcem opytat, da sa tam vrchna cast z prechodneho fusaku odzipsovat aby mi zostala len ako keby taka vlozka do kocika? pod chrbatikom a pod zadockom len aby to mal .

matica
1. dec 2010

Mala som veľmi rada tento fusak, praktický, pekný a hlavne teplý. Ušetril mi kopu nervov s obliekaním malinkého bábätka v zime, keď mala malá 4 mesiace a cestovali sme autom na dlhšie. Dala som jej navrch len semišovú súpravku, bavlnenú čiapočku a šup do fusaku, ocenila som najmä to, že najprv mohla byť kompletne zabalená a keď už bolo teplo, mohla som to okolo hlavičky povoliť, alebo dať odchýliť predný diel, či ho úplne odobrať. Nemusela som dieťatko trápiť v bunde, kombinéze a pod, v čom by sa mohlo vzhľadom na vajíčko a dlhú cestu cítiť zle. Jeho používanie mi bolo naozaj uľahčením v zime. Ale už mám doma veľké dievča, ktoré mi neobsedí a nieto už vo fusaku a preto ho posúvam ďalej, ak by mal niekto záujem o kombináciu béžová - béžová, tak napíšte 😉

dara2583
7. mar 2011

Neviete mi niekto poradiť či sa tento fusak môže prať v práčke? A ak áno pri koľkých stupňoch a otáčkach žmýkania? Máme ho zvnútra trochu špinavý od čižmičiek, ale bojím sa to dať len tak do práčky.
Ďakujem

exupery
7. mar 2011

@dara2583 moze na 30stupnov,ja som prala uz Xkrat....ako ak myslis,klasika zimny,ale ono tato znacka ma vsetko pranie na 30stupnov.

dara2583
7. mar 2011

@exupery áno myslím klasický zimný, ďakujem.

erika12345
25. okt 2011

Neviete nahodou, kde v obchode zozeniem najnovsi model tohoto fusaku? Na nete nechcem objednavat, lebo ho chcem ma t co najskor doma a vacsinou vsade ho maju vypredany...Dakujem.

poleva
25. okt 2011

@erika12345 ako vyzerá najnovší model

erika12345
25. okt 2011

@poleva http://www.4mama.sk/zimne-fusaky-a-deky/zimny-f...
zaujala ma na nom hlavne zmena na materiale, preto chcem tento najnovsi , len som sa neskoro spamätala a o chvilu je tu zima...

poleva
25. okt 2011

@erika12345 aj cena poriadna 😒

garonka
25. okt 2011

@poleva medzi tymi fusakmi emitex nieje moc rozdiel ja mam minuloročny a tohtoročny je vylepšeny akurat novym vrchnym materialom a vyplnou ale fakt ho odporučam 😉 este do neho vôjde aj môj dlhy krpec 90cm 😅 jaj a na novej kolekcii Emitex nieje na fusaku nakreslena snehova vločka 🙂

poleva
25. okt 2011

@garonka ja mám v bazariku jeden na predaj,jeden som predala
boli perfektné,ale to je ivema baby je tam vločka 😉

garonka
25. okt 2011

@poleva a teraz hladas emitex? emitex fajny fusak len fakt ta cena 🙄

poleva
25. okt 2011

@garonka nie len som sem nakukla,moji majú overaly,nemajú radi fusaky,majú rok a pochybujem žeby chceli byť v tom-uvidíme

garonka
25. okt 2011

@poleva no to aj môj krpec , mame overal ale možno ak ho dam do sani tak neviem neviem a ci ja fusak vôbec este tuto zimu využijem som zvedava 😅

erika12345
25. okt 2011

@garonka ja som myslela, ze prave na tej novej kolekcii je snehova vlocka a na tych starsich nie je...A tie minulorocne su dobre teple?
@poleva viem, cena je vacsia, ale myslim, ze do tohto sa oplati investovat, nech drobec nemrzne.🙂

garonka
25. okt 2011

@erika12345 na tej novej kolekcii je snehova vločka na fleece to som si ani nevšímla videla som ho naživo ono taky rozdiel medzi minuloročnym nieje. Ja čo mam z roku 2010 je celkom teply, fakt ho odporučam, môj maly bol vo fusaku v teple a teraz ho využijeme snaď aspoň v saniach lebo dole sa da odopnuť a dieťa môže v ňom sedieť v topankach a nezašpini ho.

erika12345
25. okt 2011

@garonka dakujem za radu. 🙂 Ja vaham, ci tohtorocny alebo radsej ten combi exclusive celorocny.
Nemate nahodou niektora skusenost s tym celorocnym fusakom? Oplati sa to? Je to prakticke alebo zbytocne?

lucula73
15. nov 2011

ahojte baby,
chcem sa opýtať,čo máte tento fusak,dnes mi došiel tu z bazaru jeden a strašne ťažko idú na ňom zatvárať tie zipsy po bokoch...nestretli ste sa s tým niekto? 😕 🙂

tinika
16. dec 2011

ahojte, prosim vas pouziva niekto fusak emitex aj do autosedačky? da sa tam dat? vdaka

iinuska
16. dec 2011

@lucula73 a neni ten zips pokazeny? Nemal by ist tazko

iwonna
21. sep 2012
monika588
12. sep 2013

chcela by som sa spýtať od kolkých stupnov možem používať fusak. Aby malému nebolo velmi teplo

miku1
12. sep 2013

@monika588 Ak máš jarno-jesenný, tak ten môžeš asi už aj pomaly chystať. Viac menej je jedno, či bude bábo prikrité dekou alebo vo fusaku. Ak sa pýtaš na zimný, tak ten by som nechala až fakt na zimu. Ale presné stupne ti nepoviem 🙂

lin123
12. sep 2013

@monika588 ja pouzivam fusak, ked je 5 stupnov a menej, ale to bolo,ked bol maly este v hlbokom, inak som pouzivala deku.

monika588
21. sep 2013

ďakujem za odpoveď. Pomohlo😀DD

zuzikkk
4. nov 2015

Ahojte baby. Verím, že mi niektorá pomôže. Chystám sa kupovať fusák a páči sa mi emitex combi 3v1.Mám 3,5 mesačnú dcérku a tak váham, či tá skratená verzia 87 cm jej bude dobrá aj niekedy v mesiaci marec, keď je ešte zima, kedže pod fusakom bude naobliekaná...pretože uvádzajú, že je to pre novorodenca...alebo sa mám radšej poobzerať za iným fusakom?ďakujem