Fusak Emitex

tamia
15. feb 2008

ahoj,
máte niektorá takýto fusak? Ako ste s ním spokojné?
Mňa by zaujímalo, či tento fusak využijem aj v športovoam kočíku napr. na dalšiu zimu keď bude mať malá 2 roky. Dávate do šporťaku fusak alebo len deku a bábo oblečiete viac?
Ďakujem za rady.

ketkous
20. okt 2009

ahojte,kupili sme kociar Mutsy Urban Rider,ma troska mensiu vanicku,myslite,ze tam vojde fusak Emitex?Mate s tym niektora skusenost? 😉
diky

lyongirl
20. okt 2009

neviem, čo je to za kočík, ale na emitexe sa dá spodok odzipsovať, ja som to tak nosila vo vaničke...

lyongirl
20. okt 2009

Toto som skopčila, tak snáď to pomôže...

Fusak pasuje do hlbokej vaničky,
športovej sedačky a autosedačky!

Spôsob využitia:
- v autosedačke,
- v hlbokom kočíku
- v športovom kočíku
- v prenosnej taške pre dieťa

Nastaviteľná dĺžka a šírka fusaku:
- dĺžka zimného fusaku je 110cm, táto dĺžka je vyhovujúca pre väčšie deti
- po odopnutí spodného nánožníka je fusak skrátený na 90cm, dĺžka vyhovujúca pre menšie deti
- predný diel je možno do šírky stiahnuť a tým zúžiť šírku zimného fusaka, čím sa zabráni unikaniu tepla zvnútra, hlavne malé deti sú týmto chránené pred chladom

Praktické a originálne detaily pre pohodlie dieťaťa
- zaistenie proti skĺzaniu je v zadnej časti fusaka, zatiahnutím za šnúrku sa vytvorí kapsa, ktorá sa pretiahne cez operadlo a tým sa zabráni zosúvania fusaka (VIĎ DETAIL FOTO nižšie)
- universálne otvory vhodné aj na 5-bodové bezpečnostné popruhy kočíka, či autosedačky, pretiahnutím pásov cez tieto otvory, je tak isto druhá ochrana proti skĺzavaniu fusaka
- stiahnutím šnúrok okolo hlavy dieťaťa sa vytvorí kapucňa, ktorá chráni dieťa pred chladom
- odopínací nánožník je vo vnútri ľahko umývateľný, výhoda pri zašpinení detskými topánkami
- zimný fusak je rozopínateľný na 3 diely, čo umožňuje vyprať len ten diel, ktorý je zašpinený, a tak isto použiť len ten ktorý potrebujete (napr. ak je už teplejšie, len spodným dielom urobíte sedenie v kočíku pre dieťa pohodlnejšie a teplejšie)
- vonkajšia strana je vylepšená o 3D reflexné prvky

Rozmery: dĺžka 85cm + 25cm = 110cm
šírka je prispôsobivá 35cm - 50cm

ketkous
20. okt 2009

Dakujem za odpoved,mam len taky pocit,ze ked tam"narvem"ten fusak aj ked bude odzipsovany,tak neprikryjem vanicku tym vrchom,co sa pouziva v zime do kociara.dikyyy

lyongirl
26. okt 2009

ketkous a prečo by si neprikryla? Veď vanička je dosť hlboká, nie? Nejak mi to nedáva zmysel...
ja mám Cam Cortinu X3 Evolution a v pohode dám fusak, na fusak deku a ešte prikryjem aj vaničku nánožníkom.

berus222
26. okt 2009

dnes mi prisiel a vyzera dobreee.

baby, tie z vas, ktore pouzivali tento fusak do autosedacky: ake stare bolo vase dieta? lebo nas ma 5 mesiacov a vo vajci moze hybat akurat ocami. uz ho tam davam obuvakom a to ma len bundu, tak si neviem predstavit ako ho tam dam s fusakom.

nanika
26. okt 2009

Berus, nedas, smola... aspon moj odhad, ak ho tam das, lebo urcite ho tam das, nebude autosedacka splnat bezpecnostne kriteria :( Ale treba vyskusat... neboj sa deravit na pasy, neskor aj tak prederavis na sportak 🙂

martinka1981
28. okt 2009

Ahojte kočky,neviete ahodou kde v BA sa da kupiť fusak od Emitexu? teda najprv by som ho chcela vidieť naživo a potom kupiť 😉 dakujem

dida81
28. okt 2009

baby- prosim vas nemate niektorá foto ako je dietatko v autosedacke a ešte aj v tom fusaku? Ja ho mam , sa mi paci, len neviem ako sa tam babo zapásuje... dakujeeeem

nanika
28. okt 2009

dida81 Staci, ked ti odfotim medveda?

Martinka, pokial viem, mali v babymarket.sk v Petrzalke, ale ci este maju, neviem, to bolo skoro dva roky dozadu. Skus si tam brnknut, ja som ho uz v ponuke na nete u nich nenasla.

nanika
28. okt 2009

Martinka, nasla som ho v samo-kociky.sk, len si tak isto zavolaj, ci ho maju aj na predajni, cez net predavaju urcite. Predajna je pri Slimaku.

dida81
28. okt 2009

nanika- jasne, staciiiii 😀 😀
/autosedacku som myslela- prve "vajicko"/

Martinka- ja som ho objednala tu:http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky/fusaky...

nanika
29. okt 2009

Didi, idem fotit, pozri si to okolo obeda u mna v albume. Martinka to chce omakat na zivo, preto som nepisala madernu, to je tusim len eshop...

martinka1981
29. okt 2009

Diky Nanika,včera som sa motala v tom okoli škoda že som to nevedela. Ale nevadi skočim pozrieť a uvidim a popripade kupim. Su nanho dobre referencie aj sa mi pači že sa využiť aj ked je dieťatko väčšie tak super 😉

nanika
29. okt 2009

Martinka, ak si z petrzalky a nezozenies na omak, mozes skocit aj k nam, nemam s tym problem. Teraz to ma uz lepsi nesmykavy mechanizmus, ja mam este spred dvoch rokov, ale je ako novy, len tie gumky troska popustali. Myslim, ze ked na neho siahnes, uz nepustis a maju prekrasne farby, ach jaj...

nanika
29. okt 2009

Martinka, ak ho budes nahodou brat cez samo-kociky, pozri sa, ci ho niekde nemaju na nete lacnejsie a potom im tu stranku ukaz na predajni, mali by to dat potom za tu lepsiu cenu...

dida81
29. okt 2009

Nanika- jeeej, dakujem. Som sa aj zasmiala s tým medvedikom... 😉 😉 😉 prosim ešte to tam dnes nechaj, vecer to chcem ukazat manželovi... Si zlatícko . 😀

martinka1981
29. okt 2009

Nanika si zlata dakujem 🙂 včera večer som sa pozerala na ich stranku a maju tam cenu tušim okolo 1500sk. Myslim že to je ok cena 🙂

tina_
29. okt 2009

neviem, či ste to tu už riešili , ale totožný s Emitexom je fusak Feddo, je to slovenská výroba, a je o polovicu lacnejší... mali sme oba, tak viem porovnať. Za Emitex z "ruky" som dala 450 SK, a za Feddo 13,90 eur za nový...

lillie79
29. okt 2009

ahojte,
ja mam fusak zimny od emitexu par dni a som s nim zatial spokojna. vyhovuje mi hlavne to, ze je viac ucelovy tj. aj to vanicky, autosedacky a neskor do sportaku. kamoska ho mala pri 2 detoch a vraj je super, aj sa lahko cisti a udrziava. zatial ho pouzivam len par dni. jedine co neviem, ze ci si mam sama spravit otvory na pasy, lebo je to tam vsetko podsite, ale nie su tam otvory na popruhy ci uz do vanicky alebo sportaku. myslite, ze si to mam sama prerezat? 😨

tina_
29. okt 2009

ahoj, neviem, ako je možné, že tam nemáš otvory na pásy?

dida81
29. okt 2009

Lillie- aj ja tam mam otvory len naznacene.... aj presne hutam nad tým, ci to mam prestrihnut....
Asi ano...Teda určite, bo ako inak. 😀

nanika
30. okt 2009

Jasne baby, strihajte 🙂 Ja som tiez spokojna s udrzbou, slahnem do pracky na 30 a je zasa cisty a vonavy 🙂

Didi, nz, ja to tam kludne necham, mozno to niekomu este pomoze 🙂

martinka1981
31. okt 2009

čaute kočky.tak som dnes bola v Samo-kočiky a maju tam fusaky Emitex 🙂 hned som ho aj kupila tak sa tešim. A su jediny v Ba ktory ich maju na predajni. kupila som malej aj teplu deku a post.pradlo s baldachynom a hniezdom 😎 som sa dnes pleskla po vačku ako sa hovori 😀 😀

nanika
1. nov 2009

Martinka, super, este si dobre nakupila, maju tam celkom ludske ceny 🙂

fialllka
9. dec 2009

ahojte

neviete mi poradit chcem kupit emitex fusak a len sa rozhodujem ci len zimny teda 3v1 alebo ten celorocny 6v1 ... dakujem za odpovede aj do IP 😉

nanika
9. dec 2009

Fialllka, to pre Terezku? Ak pre nu, to uz by som 6 v 1 nekupovala. Ak pre nove babo, to podla toho, kedy sa narodi, ak na jar, tak by som kupila zimny zvlast a potom zavinovacku do autosedacky, ak chodievate autom.

iinuska
10. dec 2009

ahojte, ja mam tento a som velmi spokojna.v bezovej farbehttp://www.prebabo.sk/Fusaky/Zimny-FUSAK-COMBI-...

fialllka
10. dec 2009

Nanika

aj pre Terezku a aj pre dalsie potencionalne babo 😉 ale vzala som len ten 3v1 😵