Fusak Emitex

tamia
15. feb 2008

ahoj,
máte niektorá takýto fusak? Ako ste s ním spokojné?
Mňa by zaujímalo, či tento fusak využijem aj v športovoam kočíku napr. na dalšiu zimu keď bude mať malá 2 roky. Dávate do šporťaku fusak alebo len deku a bábo oblečiete viac?
Ďakujem za rady.

tamia
autor
15. feb 2008

zabudla osm dopísať, že ten fusak sa dá predlžiť.
je to tento fusak:
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

danu
15. feb 2008

ahoj Tamia u nas ho ma polovica JULOVIEK 2007 cize odporucame a nosime ho od zaciatku zimy v sportovom kociku 😉

rinuska
15. feb 2008

Ahoj , ja ho mám , ale nejak špeciálne som ho zatiaľ nevyužila. Tu predlžovaciu časť ešte nie , ale už Začnem, lebo malý sa miuž nezmestí do tej základnej časti. Ja som si ho kúpoila hlavne kvôli tomu , že sa dal nasadiť na sedačku vajíčko , lebo inak bolo v zime nepoužiteľné. Je tam taká príprava na bezpečnostné pásy - prereže sa to.Ale použila som to snáď 2x , lebo malý bol po dvoch mes. do vajíčka veľký a celý pokrútený a v tom fusaku tam bol napresovaný , nemohol sa ani pohnúť. Tá predlžovacia časť sa asi ale bude dať pekne využiť , hlavne na športový kočík 😉

trixi
15. feb 2008

tamia, mne ho na zaciatku zimy odporucili mamicky prave tu na Konikovi. Som s nim velmi spokojna. Potrebovala som zohnat fusak, ktory by sa mi zmestil do kocika - vanicky a aby sa mi tam zmestil aj maly. Poradili mi presne ten ako davas link. Je vyborny. Dobre drzi teplo, nemusim maleho do neho babusit. Uz ho mam v sportaku, do hlbokaca sa uz maly nezmesti ani bez fusaku 😉 . Odporucam ho.

rinuska
15. feb 2008

Ja som zas mala pocit , že je nejaký chladný. Dávala so malého do overalu , do hrubej deky a až tak do fusaku. Ale my bývame v Tatrách a tu je väčšia zima 😀 Ale inak je fakt presne do vaničky 😅

lusil2005
15. feb 2008

ja ho tiez mam. pouzivam ho do sportoveho kocika aj s tou predlzovacou castou... je super teplucky, a ked nieje az taka zima, dam tam len tu zakladnu cast ale len spodnu. bez vrchej - prikrivky. aby mala malicka odspodu teplo a navrchu jej dam deku. zatial nemala nikdy studene nozicky 😅

dominica
15. feb 2008

Ja ho mám tiež a je perfektný, najprv bol vo vaničke, od decembra je v šporťáku a je supééér. Na budúci rok ho využijeme už predĺžený a bude sa to super umývať po topánočkách.
A v šporťáku mám fusak a na tom ešte deku a malý má na sebe klasika - bodynko, drigovicu a bundičku. Ak je vačšia zima, tak má štrikovaný svetrík, alebo na drigovici ešte vestičku, nech má viac vrstiev. Určite ho využiješ aj v šporťáku.

ena
15. feb 2008

My sme ten fusak 3 v 1 kupovali minulu zimu, do sportoveho kocika.. teraz ho mame vo vanicke pre babo, samozrejme odopla som z neho tu spodnu cast.. maleho tam davam v dupackach a overale.. do nasej vanicky ( DREAMI, kocik quiiny speedi sx) je to len len.. ale s fusakom som spokojna.. do autosedacky ho nepouzivame, tam mame autozavinovacku, tiez od EMITEXu..

ikaika
16. feb 2008

aj my ho mame, zatial len vo vajicku, je super teplucky a nepremokavy 🙂

lusil2005
16. feb 2008

jeziiis ena ta zavinovacka od emitexu je uplne perfektna. aj do kocika. aj my ju mame. 😀

ena
16. feb 2008

lusil2005: ved aj my sme tu autozavinovacku pouzivali pri prvom babu aj do vanicky kocika, kym sme nemali fusak.

tin.tinka
17. feb 2008

Ahojte aj my mame tento fusak a sme velmi spokojny.
Skoda, ze ked sme ho kupovali este nebol tento
http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/fusaky-a-pe...
Da sa rozobrat aj na letnu verziu a tym padom netreba tenky fusak na teplejsie obdobie resp. flisovu zavinovacku do autosedacky 😵

adas
18. feb 2008

Ahojte,
aj my máme tento fusak a aj autozavinovačku tejto značky a sme veľmi spokojní. Najskôr sme kúpili fusak, najmä kvôli autosedačke, ale malý tam bol veľmi napasovaný, preto sme kúpili autozavinovačku a bolo to OK.

ena
18. feb 2008

my sme vcera vyskusli fusak aj do autosedacky a v pohode 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vierkaaaa
18. feb 2008

aj my máme tento fusak a nemá chybu...

vrtulka27
6. mar 2008

aj my mame ten fusak a sme s nim max. spokojní......nemenila by som.

felixmama
7. mar 2008

Ahojte.
My mame tiez ten fusak a je fakt super...odporucila by som ho kazdemu. Maly bude mat o mesiac 2 roky a v pohode sa don zmesti. Minulu zimu som tento fusak pouzivala v hlbokom kociku /nepredlzenu verziu/ a tuto jesen a zimu ho pouzivam uz predlzeni v sportaku - Chicco CT0.4.

denisocka
7. mar 2008

máme ho všetky - december 2007 - www.babetko.sk 😀

lyzenka
20. aug 2008

budeme mat na zimu tento kocik - modro-zltej farby a rozmyslam nad kupou fusak Emitex.

http://www.babybazar.sk/sportovy-kocik-id172313...

Ktoru farbu by ste vybrali, aby pasoval do tohto kocika?:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3771620

zatial díky

tamia
autor
21. aug 2008

ahoj lyzenka,
ten fusak (oranžovo sedý) by osm brala ja do oranžovo šedo béžového kočíka.... 🙂
Pošli lepšie foto toho kočíka čo budete mať.... je ho zle vidieť...

katy1979
21. aug 2008

babulky ak by ste niekto chceli tak predávam tmavomodrý zvonka a svetlomodré vnutro. malý ho mal akurát minulu zimu. je fajn ale nám nepasuje do kočíka či skôr neladí. takže musí ist preč z domu.
Tak ak by ste ho niekto chceli hodte mi IP. je ako nový, však čo by na nom aj zničil.

lyzenka
21. aug 2008

tamia, tu je myslim lepsie foto:

http://www.babybazar.sk/pics/172313_big_1.jpg

assimilate
8. okt 2008

Tiež ho mám... je super, variabilný... len odporúčam, mne sa hodí i farbou...

tamia
autor
8. okt 2008

assimilate,
už ho používaš, lewbo v pase máš uvedené, že si čakateľka 🙂 . Ja by som rada vedela, či sa nešmýka v športovom kočíku?

skolara
8. okt 2008

tamia vobec sa nesmyka a je uzasny 😵 a teplunky

zuzana76
8. okt 2008

mame, kupeny minuly rok a sme spokojni

tamia
autor
9. okt 2008

skolara,
a aký máte kočík? lebo mne predavač v obhcode povedal, že sa šmýka a že nech si to rozmyslím... bolo mi to divne, že nechcel za každú cenu predať ale poradil....
zuzana76,
používala si ho tiež už v športovom kočíku? aký máš kočík?

sassi
10. okt 2008

čau lyuenka mame rovnaky kočík 😉 No ja mam tento len ako záložný do auta, normálne mame GRACO Tour de Luxe

no a fusak ma ešte po mne taký vyše 30-ročný ale je to pravá ovčia kožušina, tak sa ho neviem vudať, aj ked je hnúúúsnýýýý a nemoderný (to akože jasne)
no a zhanam na zimu nejaký second-hand v bežovej alebo oranžovej farbe... neviete niekto poradiť??? Ale velký, lebo naš maly ma v 19 mes. už 95cm na výšku
ten Emitex by sa dal, ale vela toho nemienim investovať, lebo narok už bude syn aj tak do kočíka privelký...

zuzana76
10. okt 2008

tamia, pouzivala som ho aj v sportovom kociku, mame Jane a aj farebne celkom sedia, mame jane tmavomodro-tyrkysovo-zeleny a fusak je tyrkysovo-tmavomodry.

zuzana76
10. okt 2008

sassi, aj mne svokra dala taky fusak po manzelovi, ale mne sa zdalo, ze vobec nebol taky teply ako tento emitex a este ta kozusina aj zapachala, teda mne, niekomu to mozno nevadi, tak som kupila tento Emitex a super, som spokojna. A navyse ten 30 rocny kozusinovy bol aj velmi velky a nezmestila sa nam ani do navicky hlbokeho kocika