Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

ema.nz
16. okt 2009

este nie ale uz som nad tym aj ja rozmyslala...ale podla mna este netreba,ved je dost teply aj bez toho a ako pises deticky su aj tak naobliekane 😉

zajo79
16. okt 2009

ja tiez este nemam, teplucky je aj tak. Vytiahnem az ked bude mrznut.

janina1977
16. okt 2009

ja tiež ešte nedávam, keď malú naobliekam, tak je to nateraz stačí ...

kvietocek
21. okt 2009

Ahojte, ja som kupila v pondelok Lodger fialovy a zatial som spokojna. Sice som s nim bola len vcera vonku a nechala som tam aj tu vnutornu vlozku, ale urcite ju este vyberiem. Mala mala horuce ruky aj ked ich mala vytiahnute, ako jej bolo teplo. Asi ju budem pouzivat az ked bude mrznut. Uvidim ako s nim budem spokojna v zime, ked bude snezit. Manzel kukal na mna nedovercivo ked som ho doniesla, tak zneistil aj mna 🙂 Ale snad nepremokne. Inak som rozmyslala supnut nan v zime nanoznik (mame S4) ale neviem ci sa vlezie.

miskinadamko
21. okt 2009

ja mam momentalne pliko switch je k nemu aj nanoznik ale myslim si ze ho ani pouzivat nebudeme, podla mna je lodger extremne teplý, a najlespie na tom je ze sa v nom dieta moze aj hybat nie ako v tých obrovských fusakoch.ale hlavne maly bude matv zime uz 2 roky takze v acsinou ide pesi a nebavilo by ma mu stale davat nanoznik hore dole. kvietocek neboj sa nepremokne ti, my sme isli s nim uz v dazdi bez plastenky len zo sklopenou strechou a ok 🙂

janina1977
24. okt 2009

čaute baby, už niektorá z vás prala tento fusak?

zajo79
24. okt 2009

ja nie, ale som si odlozila tu lepku co bola na krabici ako sa to perie..

miskinadamko-nemas nahodou pp sí? ci uz si ho predala? 😉

ema.nz
24. okt 2009

ani ja som ho este neprala ale vraj sa prat moze normalne v pracke len sa nemoze pouzit avivaz,kvoli tomu,ze je nepremokavy tak pozor na to!! 😉

zajo79
24. okt 2009

ahoj emka 🙂
hodinu pred prvym pranim to musi byt namocene v studenej vode, pranie v studenej vode. o avivazi nieje nic pisane..

ema.nz
24. okt 2009

ahoj zajo 😉

ja som tie papiere este necitala 😅 mne to hovorila baba v predajni 😕 🤐 ale dobre vediet dakujem 🙂

miskinadamko
24. okt 2009

zajo po sí som mala quinny speedi a teraz pliko switch, je to super kocik ale cchem ho vymenit lebo sa stahujeme a potrebujem nieco viac do terenu....ema dik za uzitocnu radu,este ze si to napisala, to som vobec nevedela, aj ja mam odlozene tie papiere k tomu,tak musim prestudovat,,,kvoli comu musi byt namocený v tej studenej vode?

janina1977
24. okt 2009

čaute baby,
tak ja som konečne našla v papieroch, že prvýkrát vyprať iba v studenej vode, nepíšu nič o dlhšom namáčaní, akurát nepoužívať vôbec žiadnu aviváž ani agresívne čistiace prostriedky ako vanish a pod., ďalšie prania normálne v práčke do 40., ale aj tak som zvedavá na osobnú skúsenosť, ktorá ho prvýkrát vyperie nech napíše ...

noemmie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babush
27. okt 2009

ahojte maminy,
chcela by som sa vas, skusenejsie mamce a hlavne pouzivatelky Lodger Bunker fuasaku, spytat, ako to riesite v zime, ci davate do hlbokych kocikov mimi vo fusaku a potom nanoznik (ci ako sa to vola..proste ten kryt na kocik). Ci to babatku postac.
Ci davate v tomto fusaku deti aj do autosedacky, alebo v sedacke na zimu mate iba nejaku deku. Proste ako to riesite v zime so sedackou a fusakom.
A do tretice, ked bude dieta vacsie, a bude uz behat a bude zima, ci sa nebojite, ze fusak, bude riadne zaspineny od topanociek.
Rozmyslam totiz nad kupou Bunkeru, ale este mam aj jedneho ineho favorita a neviem sa rozhodnut. Mimi bude januarove. Vyhodou Bunkeru je urcite, ze sa da vlastne potom pouzit aj ako deka, alebo ako jarny fusak. Ten druhy fusak, ma ale ale moznost odopnut spodnu cast a ta je aj pogumovana (alebo taky nejaky material, ktory chrani fusak, pred poskodenim).
Prosim o radu, pomoc a vase skusenosti.
Dakujem vam pekne 🙂

miskinadamko
9. nov 2009

babush tak ja mam uz skoro 2 rocneho ale myslim si ze ked mas malinke babo kt. sa velmi nepohybuje tak je dobre dat aj fusak aj nanoznik, aja osobne by som si tam dala uz aj tu teplu vrstvu kedze sa ti babo este nezahreje behanim. ja uz nanoznik nepouzivam a to kvoli tomu ze mi malý zleze 10 krat dole a potom zase hore a bol by nam zbytocnz a hlavne bunker dost teplý takze nam ani netreba.
do autosedacky si tento dusak neviem predstavit ked sme mali vajicko tak som malemu dala kombinezu prikrylia dekou a v aute som trosku rozopla.
neviem z akeho zazracneho materialu je tento fusak vyrobeny ale maly aj ked ma spinave nohy fusak zostava cisty 😅 . my sme teraz opat zmenili kocik a aj do tohto my sedi skutocne perfektne, takze ja mozem len a leen odporucit a urcite aj vsetky ostatne kt. tento fusak maju 🙂

adrianmama
12. nov 2009

ja mam bunker zatial v hlbokom, zatial, ale potom s nim ideme do sportoveho, kde sedi ovela lepsie, kedze je sity na sportove buginky, ma v zadnej casti vysity priestor na zadocek, co v hlbokom kociky malinko zavadzia, inak my mame uz 6 mesiacov, a je to moja volba cislo jedna..avsak pre male mimnko, by som odporucala este normalny "rovny" fusak, aj ked bude v zavinovacke alebo perinke...a na zimu [urcite zakryt "nanoznikom", aj koli zamedzeniu preniknutia vlhkosti...do vajiacka sa s fusakom nezmestite na sto pro, takze kombineza a po vonku zakryt dekou..;)ale spravidla kontrolujem este mimi aj rucicky, aby som vedela, ze je OK, teda ani zima, a ani nesmie byt naopak prehriate...uzivatejte. 🙂

noemmie
13. nov 2009

ahojte, mne sa fusak zmesti aj do vajicka, a to ma nasa mala 7 mesiacov, je skor drobnejsia, no je pravda, ze dlho uz vo vajicku nebude ... vajicko mame chicco. kuk sem https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mrnousi
20. nov 2009

Holky zdravim Vas! Prave na popud Vas vsetkych, sme si i my zakupili fusak Bunker znacky Lodger. Vlastne sme hned kupovali dva (tesime sa z mrnousou a to hned dvoch - Jill a Jules). Jill sme zababusili do tej cervenkastej NOVINKY BK515 a Jules doteraz spokojne vykuka z toho tmaveho sedeho BK516! Kedze sme kupovali rovno i tie pekne Lodger osusky, samozrejme tiez dve, dostali sme hned dva darceky 🙂 extra vlozky do fusakov!! Tie mame teraz permanentne fixovane vo vajickach a tak tesime sa (hlavne ja) z dovodu nejedneho. Za Vase prakticke rady dakujem kedze dlho vahala som nad takou tucnou investiciou ale rozhodne oplatilo sa. Navod na pranie som si dokladne prestudovala (aj ten bol duplicitne🙂 a tak z istotou prispievam na oplatku teraz ja: To len tu krasnu osusku staci pred prvym pouzitim a pranim namocit do vlaznej/studenej vody aby lepsie nasavalo vlakno a Bunker ten mozete rovno smelo supnut do pracky na 40 a hotovo! Cely ten popis mam pred sebou a kedze je manzel Anglan rovno sme sa spolu pozreli i na original vysacku v AJ a preklad do SJ tam sedi doslova. Jaaaj, a ten flis material co sa nezmolka sice avivaz nepyta ale neposkodi! Ublizi mu vysoko koncentrovany praci prostriedok ako avivaz, na to POZOR! Fusak je suchy raz-dva aj ked nemame susicku, ktoru vyrobca odporucuje. Staci ak ho nechate stiect najlepsie vonku na vzduchu nech ho rovno prevetra (flisove vlakno - sa tak nadycha).
A vo vanickach aj ked rozhodne mensich (tie pre twins su fakt mini) nam sedia v tesnotke ale predsa! Tomuto nadhernemu a genialnemu fusaku davame tucnu jednotku!!!

mrnousi
20. nov 2009

Sa OSPRAVEDLNUJEM..
Spatne precitala som si nas prispevok a chyba velka tam kde akurat nema byt!
Bunker fusaku avivaz nijak neublizi! Konkretne ho vsak pri udrzbe vyrobca nepyta - fakt cislo jedna!
Bunker fusak t.j. flis material poskodi vysoko koncentrovany praci prostriedok ako VANISH - fakt c. 2!
Takze: AVIVAZ - moze byt ale nemusi... no a VANISH ten rozhodne NIE, NIE , NIE!!!

emanka
21. nov 2009

Baby poraďte, prosím....objednala som si fialový bunker, ale pôvodne som chcela ten červený-tehlový, ale ten nemajú s tými kvietkami, ale má iba 3 výšivky dole, ten ružový-malinový sa mi zdá byť až moc ružový, taký "sladký" a ja nie som moc na ružovú. Pošlú mi ho až začiatkom decembra, lebo ho nemajú na sklade, takže mám ešte čas na premyslenie...... máte niektorá ten fialový? Ak áno, tak je to pekná fialová? Teraz som videla aj tú fotku Noemmie a ten ružový je tuším tiež pekný.....neviem sa rozhodnúť, poraďte !!!
Najradšej by som chcela ten tehlový s kvietkami, ak mávajú aj taký a vy viete kde(e shop), tak mi prosím dajte adresu alebo nejaký link....hľadala som na viacerých stránkach, ale nikde som nenašla, tuším v jednom obchode ho majú, ale len s dekou(akcia) a deku nechcem....ďakujem 🙂 🙂 🙂

tabibibi
22. nov 2009

emanka skus to cez mimibazar maju tam dost vela farieb.aj ja som objednala tu zelenu na druhy den som mala doma 😉 jedna pani tam ma skoro vseky farby na sklade

emanka
22. nov 2009

tabibibi, ďakujem, idem hneď popozerať na MMB, lenže mne sa zdá, že ten tehlový nie je s tými kvetinkami, ale nie som si istá...a keď nebude, tak budem mať fialový...ešte raz ďakujeeem

emanka
22. nov 2009

už som si zistila, že taký, ako som chcela nie je...takže bude fialový...

tabibibi
24. nov 2009

emanka aj fialova je super, keby som mala dievca urcite by som brala tiez 😵

andrea999
24. nov 2009

Ja som fialový videla v meste,je fakt pekný.Ja mám Knight Gold,lebo aj ja mám chlapa. 😀

mrnousi
24. nov 2009

uplne vsetky dostupne modely aj s pokecom maju na stranke distributora mama-mia.sk Prave tam sme si my vypozerali tie novinky a dovozca nam potom poskytol priamo kontakt na predajnu kde boli uz dostupne. Nie vsade maju kompletnu ponuku bunkrov skladom! A ten tehlovy s kvetinkami nieje. My sme si zobrali tu cervenkastu novinku Bunker Basic 515 a vobec nieje sladky. Nema sice ani kvetinky ani nasivky no zato stal nas len 79,90 a posobi jednoznacne stylovo. Vid www.lodger.sk (mama-mia.sk)

emanka
25. nov 2009

to som rada, že aj ten fialový je na živo pekný, lebo keď som videla fotku s bábätkom, tak tam bola tá fialová taká vyblednutá, nebola taká žiarivá ako na stránkach e shopov, tak ste ma potešili, ďakujem a už sa teším, kedy dorazí...potom dám vedieť, aký je...
ja kebyže mám chlapca, tak kúpim ten tmavo-zelený, vždy sa mi tá farba páčila a vlastne aj dievčatku by som ho kúpila, ale mám čierno-šedý kočík, tak som to chcela trošku oživiť... 🙂

senja
14. dec 2009

Tak my mame Lodger Bunkr v krasne barvicce Knights & Fairies (vrele doporucuji, ta stribrno-seda vypada neskutecne luxusne, zvlast ty aplikace konicka a hvezd - jsou trochu trpytive).
Tmave zeleny Scarabee jsem pro naseho kluka take puvodne chtela, ale pak manzel rekl, ze mame poradneho rytire, ne kluka s kytickama na fusacku 😀 Takze sve volby fakt nelituji 😉
Spis me trochu zklamal samotny fusak jako takovy ☹ Vzhled sice nezklamal, ale horsi je to s funkcnosti, trochu lituju, ze jsem nekoupila radeji Kaiser.
Jinak ty diry dokonale sedi na bazpecnostni pasy autosedacky Maxi-Cosi Cabriofix, myslim, ze i na kocarek M-C Mura. My mame sportak Mutsy, a na ten jeste budu muset dodlat nove diry, aby sedelo to dokonale.

emanka
14. dec 2009

senja, prečo ťa ten fusak sklamal? mne už vo štvrtok konečne dorazí, ale ešte sa to dá zdrušiť, tak píš, prosím 😲

janina1977
14. dec 2009

emanka, nebudeš ľutovať, ja som zasa dnes vymenila kaiser za lodger 🙂