Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

michaela80
27. sep 2011

@kuratko mne sa zmestil do jane transporter co ma 72 cm podla vyrobcu

kuratko
27. sep 2011

@michaela80 jej to si ma potesila diky 🙂

domika007
27. sep 2011

tak lodgera v odtieni dark grey mam uz doma, ak bude viac casu tak pridam fotky, ale je uuuzasny 😵

domika007
27. sep 2011

tu su slubene fotky 😝

silviatt
27. sep 2011

@domika007 Kraaasny 🙂 Super je

domika007
27. sep 2011

@silviatt vdaka, ja som teda maximalne spokojna, uz sa tesim, ako ho vyskusame 😎 a inak to mas super, ze ho mozes ist okuknut do bambini nazivo, ja sa tam neviem nejako dostat, ale mam zalusk na nejake dalsie veci, tak tam budem musiet konecne ist 🙂

lovacska
27. sep 2011

@domika007 pekný 🙂

silviatt
27. sep 2011

@domika007 Zajtra sa tam chystam s kamoskou pozriet. Ona ma termin v novembri, tiez chce lodger,ale ten zeleny s konikom. Tento tvoj je super a aj by sa mi hodil 😉

domika007
27. sep 2011

@silviatt ja som chcela jednofarebny, tym farebnym a motivovym som nejako neprisla na chut 😒 tak prijemne pozeranie a mozno aj nakupovanie 😉

marion
28. sep 2011

Maminky prosim ako je rieseny vo vnutri dole kde su nozicky. Myslim tym ked vlozim dietatko v topankach ci je vo vnutri dole pri nozickach nejaky sustiak proti okopaniu? Dakujem. 🙂

michaela80
28. sep 2011

@marion je tam iba flis..

marion
28. sep 2011

@michaela80 dakujem a v pripade topanok sa velmi spini ci nevies, lebo ako pozeram vy ste este malicki tak skusenost asi nie je? 🙂

michaela80
28. sep 2011

@marion to este neviem ..

marion
28. sep 2011

@michaela80 dakujem mozno sa niekto ozve 🙂

sevzuz
28. sep 2011

@marion precitaj par stran dozadu je su tam napisane skusenosti!

marion
28. sep 2011

@sevzuz dakujem citam 🙂

silviatt
28. sep 2011

@domika007 Ahoj. Tak som bola v bambini a ani jeden jednofarebny nemali. Mali ten zeleny s konikom, ruzovy s kvetinkami a denim. Ale dnes maju dostat tovar, tak sa tam pojdem zajtra mrknut 😉

anjelicek26
28. sep 2011

@marion - ja som dokupila tie navleky na topanocky, stoja par €... obujem mu ich cez topanku, nez ho posadim do kocara... neni problem...

marion
28. sep 2011

@anjelicek26 dakujem 🙂

michaela80
28. sep 2011

dnes sme vyskusalilodger byzantine

michaela80
28. sep 2011

nechce mi to prida fotky na mobile

chovancova27
29. sep 2011

čaute, včera som kúpila Lodger bunker nááádherný tyrkysový / aquamarine, no naozaj je nepremokavý? ako do neho obliecť 10-mesačné dietko ked udrú mrazy? netreba ani nánožník? Akési sa mi to zdá neuveriteľné, že mu v tom nebude zima,...🙂Vdaka za rady🙂

chovancova27
29. sep 2011

@anjelicek26 Ahoj, kde si kúpila prosím tie návleky? Vdaka🙂

anjelicek26
29. sep 2011

@chovancova27 - lodger samozrejme premokne. Treba nanoznik alebo plastenku. Pre mna je lodger ved do vanicky, alebo do sportaku na jesen ci jar, nie do snehu a plackanice...to ani nahodou.

Jaj a navleky som kupila tu normalne v mothercare, ale to ti asi nepomoze, kamoska ich kupovala aj na slovensku, opytam sa jej, kde presne.

domika007
29. sep 2011

@anjelicek26 a na zimu pouzivas, ktory fusak?

veve39
29. sep 2011

baby nestresujte ma 😉 , jasne ze lodger musi byt aj do zimy!!!! vsak nebudem mat predsa fusak na jar a jesen a iny do zimy...to by som lodgera ani nekupila...ak bude snezit/prsat, tak jasne ze na lodgera este plastenka ci nanoznik....

anjelicek26
29. sep 2011

@domika007 - my mame elodie details kupeny na zimu 🙂 A ak bude sucho, kludne prezijeme aj s lodgerom, to neni otazka tepla/zimy ale otazka vlhkosti pri lodgerovi.

veve39
29. sep 2011

ako ja mam novy kaiser jooy tiez, chcem ho vsak predat - ked ich porovnam s lodgerom, napriek uplne rozdielnym materialom mi nepripada teplejsi...

anjelicek26
29. sep 2011

@veve39 - nehovorim, ze je teplejsi - mne nejde o chlad - ani v zime nebude dietatu v lodgerovi zima, len ho normalne oblecies do kombinezy... ale... ak bude padat vlhky sneh...tak by to asi neslo... ja nemam nanoznik na jediny kocik... a furt s plastenkou (?) Vsak by mi sa mi odtial maly stale driapal, ze nic nevidi 😕

veve39
29. sep 2011

lodger je podla udajov vyrobcu nepremokavy - specialny uprava flisu, treba dodrziavat spravne osetrovanie...samozrejme pri silnom dazdi/snehu moze premoknut, vtedy sa vsak aj ja zberam z vychadzky domov 😉