Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

emanka
14. dec 2009

ja si tiež myslím, ten kaiser mi príde taký obrovský a lodger taký poddajný a dá sa využiť celý rok...ale dík

susik77
15. dec 2009

Ahojte, ten fusak je krasny 😵 Ale da sa pouzit aj v zime ked mrzne a snezi? Ked nema tu nepremok. vrstvu...izoluje dobre?

miskinadamko
15. dec 2009

senja a preco si nespokojna? 😕 s cim konkretne?
susik fusak je do vsetkých rocných obdobi, sa sa s neho spravit deka,zavinovacka, vsetko mozne, na zimu je k nemu zateplena vlozka ktora sa pripne, da sa postahovat cize kryje aj hlavicku a dieta je v nom naozaj ako v bunkri 🙂 , povrch je urobeny z materialu ktorý neprefuka nepremokne.a je vhodny aj pre vacsie deti

emanka
15. dec 2009

Žienky, ako budete obliekať detičky, keď budú veľké mrazy? Budete im dávať aj overal do tohto fusaku? A čo pod overal? Ja stále neviem, ako ju mám obliekať....teraz jej dávam body, zateplené nohavice, trigovicu, papučky, bundu-tá nie je ešte úplne najhrubšia-mne by v nej bola zima, ale ona je vo fusaku-čapicu, šál... 😝

miskinadamko
15. dec 2009

emanka ked budu velke mrazy? tak podla mna uz je riadna zima, vcera som bola s malým navecer vonku a bolo -3stupne. ty mas malinke babo takze moj nazor je bodynko,pancusky, tensia mikinka alebo tricko s dlhým rukavom na to este nejaku teplu mikinu bundu, zateplene nohavice, alebo nejaky overal, rukavicky capicu..do fusaku aj s tou teplou vlozkou, a ak mas dala by som este aj nanoznik kedze je to malinke babo ktore nechodi este

emanka
15. dec 2009

miskinadamko, ďakujem...viem, že už je dosť veľká kosa, ale myslela som takých -10,-15...teraz jej ešte nechcem obliekať úplne všetko, čo by som jej obliekla potom, keď bude -15? Teda, ak budeme chodiť aj potom von, ale asi aspoň spinkať áno.
Pančušky jej ešte nedávam, tie zateplené nohavice jej stačia, je teplučká a vyzerá, že jej nie je zima 😉 ...no a nánožník mám a aj dávam 🙂

minitrouble
17. dec 2009

ahojte baby - prosim vas potrebujem poradit 🙂
da sa tento fusak pouzit aj do autosedacky? mame maxi cosi city autosedacku a chcem to pouzivat pre novorodenca aj do autosedacky aj do kocika ...prosim vas tie co mate tento fusak poradte 😉 🙂

andrea999
18. dec 2009

V hlbokom kočiku som ho používala a v pohode..v autosedačke som ho mala len občas,lebo malý bol už dosť veľký,ked som lodger kúpila a už tam nechcel byť zabalený.Stiahne sa šnúrkou a ani moc netrčí,tiež mám mc city.A na predošlej strane ma jedna baba foto fusaka v autosedačke : noemmie 13.nov.11:32

minitrouble
18. dec 2009

andrea - vdaka za odpoved ...nasla som ten link a som ho uz aj objednala ...mna najma zaujimalo ze ci nejak extra nepretrca....mame vela roznych deciek a overalov takze zvacsa to postaci do autosedacky ale ak nahodou bude fakt vonku velka zima tak supnem aj tento fusak 🙂 ..vdaka za odpoved este raz 😉

duplicka
18. dec 2009

baby nemate typ,kde ho maju za super cenu?

emanka
18. dec 2009

už ho mám doma a je supeeeer!!!! Je úplne teplučký, malá nebola teplá, ale horúca🙂 Baby, nerozmýšľajte a kupujte, nebudete ľutovať 😉 😉 😉

duplicka
18. dec 2009

emanka za kolko sa ti podarilo?

emanka
18. dec 2009

duplicka za 95,-......v normálnom obchode Pre deti....pozerala som všetky e shopy a všade stojí rovnako, +- 4eurá, mala som ho objednaný z bábätkova, ale nemali takú farbu, tak som to po 3 týždňoch zrušila a kúpila v obchode. V e shopoch ho síce majú aj za 89,- ale keď pripočítaš dopravu, tak ťa to výjde rovnako 😉 .....nikde nie je nejak výrazne lacnejší, ale skús popozerať, možno natrafíš na nejakú akciu 🙂

duplicka
18. dec 2009

no ved prave, ze vsade je jednotna cena,miskinadamko ty si kde kupovala,tiez na sk?

juliankaaa
18. dec 2009

chcem kupit fusak pre nas poklad, a ked tu citam ako ste vychvalili Lodger bunker, tak asi mam vybrate 😉
ale fakt je taky teplucky? aj teraz v tychto mrazoch je dobry?

duplicka
19. dec 2009

este dotaz, je z bocneho pohladu tvar L, myslim ci je tvarovany na sedenie

janina1977
19. dec 2009

je tvarovaný na sedenie a s vložkou je fakt veeeeeeľmi teplučký 🙂

emanka
19. dec 2009

baby, naozaj je teplučký...vyzerá, že nie, aj ja som sa bála, ale včera sme boli hodinu vonku a keď sme prišli, tak som rýchlo utekala malú vyzliecť a skúšala som, či je všade teplá...a nebola teplá, ale horúca....jedine nos a líčka mala studené, zišla by sa kukla ako majú kukláči 😀

A oproti tým veľkým fusakom je lepší, lebo je poddajnejší, takže malá tam má dosť miesta a aj nánožník tam lepšie napracem....neľutujem, že som ho kúpila, pretože je perfektný 😉

juliankaaa
20. dec 2009

a da sa pouzit aj ako deka? ze sa tak pekne da rozlozit?
tak ze drobec moze v nom pekne aj spinkat v kociariku?

maurizia
20. dec 2009

ahojte my mame tiez tento fusak, je dobry v tom, ze dlhsie vydrzi, aj dva tri roky, je dost velky..ale nevyhoda je, ze ked dieta beha a nosi topanky, tak sa zvnutra zaspini, lebo nie je dole otvor na nohy..podla mna dost podstatne. 😔 a tiez podla mna az taky teply na mrazivu zimu nie je, skor na jesen a kym nemrazi..

noemmie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima300
2. jan 2010

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Ako obliekate bábätká v zime do fusaku lodger ? Píšete že je veľmi teplý. Stačí obliecť len dupačky ? Mám na mysli mesačné bábätko.

ema.nz
2. jan 2010

mima:tak len dupacky urcite nie!!!!este tak dupacky a overal 😉

barbie.
10. mar 2010

ahojte, chcela by som sa spytat na vase skusenosti s farbami Bunker Powder alebo Light-grey. rozhodujem sa medzi tymito dvoma farbami. z vnutornej strany sa mi vsak zdaju dost svetle na to, ze tam budem davat dieta v topanockach. ale to usudzujem len podla tych fotiek. ake mate skusenosti?

zajaciq
11. mar 2010

ahojte, pouziva niekto od vas aj Lodger shelter ( zavinku do autosedacky a babyvak 2v1) ?

miskinadamko
11. mar 2010

barbie ktore myslis podla nazvu neviem ktore su to. hod link ak mozes.
zajaciq s tým skusenost nemam ale mylsim ze zavinovacku do autosedacky nepotrebujes ked mas bunker lebo on sa da tak postahovat ze pasuje aj do autosedacky

zajaciq
11. mar 2010

miskinadamko no ja ho uz mam a je do vajicka , bunker by sa tam nenacpal 🙂 len este nemam bejby, som zvedawa, ze ako sa v nom nosi.. 😀

miskinadamko
11. mar 2010

zajaciq ako hovoris nacpal by sa tam a uplne krasne , myslim ze to bolo aj tu jedna baba vkladala fotku vo vajicku s ruzovým lodgerom a sedel tam naozaj kraasne 😉 🙂

miskinadamko
11. mar 2010

staci pozriet na stranu 2. je tam link na lodger vo vajicku aj s dietatkom

zajaciq
11. mar 2010

ano kukla som. veru, napchalo , teeeda 😀 no nic asi budem musiet zalozit novu temu, resp. si pockat na drobca. ale bunker asi kupim na jesen do sportiaka. su to kvalitne materialy aj patent 😎 😎 😎