Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

veve39
12. okt 2011

@karinnka no ak by to tak bolo, tak super cena - a mna svihne ze som nepockala a zaplatila full price 😎
ale je tam tato zaludna veta
"Niektoré farebné varianty sú drahšie, ako uvedená suma" - cize je mozne, ze cena sa vztahuje len na basic 😒

maruskatt
12. okt 2011

@karinnka Dole pod inzerátom je písané, že na niektorých farebných variantoch sa može cena líšit:

karinnka
12. okt 2011

@veve39
@maruskatt
Presne som nato prisla,ze tie Folkor stoji 99eur.........musim citat asi cely popis nabuduce 😎 🙂 🙂

maruskatt
12. okt 2011

@karinnka Mna ta cena zaujala už dávno, len ked som to prečítala, už som vedela ako to je 😉

veve39
12. okt 2011

@karinnka 😎 🙂
fakt moja skusenost je, ze ceny novych lodgerov su pevne a velmi podobne v roznych obchodoch....dlho som vedela ze ho kupim, tak som myslela ze snad v lete bude nejaka akcia, bola v jednom sk netovom obchode, ale zase s takym postovnym, ze sa to neoplatilo....
cize ak nechces platit plnu sumu, tak mozno pockat na nejaky pouzity, tam su niekedy celkom slusne ceny...ale zase ak sa aj kupi novy, da sa potom myslim bez problemov predat....

kuratko
12. okt 2011

caute 🙂 tak sa k vam mozme pridat, dnes nam prisiel domov Bunker folclore modry, je nadherny a ja som z neho cela vytesena 🙂 uz aby som mohla donho zababusit toho mojho drobceka 🙂

karinnka
12. okt 2011

A neviete kolko asi vazi?Lebo nasla som v cechach za fajn cenu.Nech si pozriem na stranke ceskej posty postovne ci sa to oplati.......

lodgermaniacka
12. okt 2011

@karinnka Dnes som ho posielala, balik važil do 1,5kg 😉 😉 😉

karinnka
12. okt 2011

@lodgermaniacka Dakujem 🙂

ironka
12. okt 2011

@lodgermaniacka ahojky, prosím ťa akú farbu mi poradíš k červenému kočiaru od quinny (rebel red) a pre chlapca? díkes

lodgermaniacka
12. okt 2011

@ironka tento denim je najkrajší 😉 😵 😵 😵 aj ja som ho mala do červeneho kočíka, je prešívany červenou niťou 🙂 alebo sivy koníkovy, ten je taky univerzalny 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9514529&tab=0

ironka
12. okt 2011

@lodgermaniacka moja a ten červený basic kolekcia, čo povieš na ten?

lodgermaniacka
12. okt 2011

@ironka kamoška ho ma, ale mne sa nepači ked su 2 odtiene červenej, nebude sa ti to "biť"?

ironka
12. okt 2011

@lodgermaniacka veď to sa bojím, neviem ako pasuje do quinny, asi kúpim radšej tie čo mi radíš.

ironka
12. okt 2011

@lodgermaniacka nevieš kde kúpim ten denim alebo sivý koníkový v najlepšej cene, alebo aká cena fičí???

ironka
12. okt 2011

@lodgermaniacka nevieš kde kúpim ten denim alebo sivý koníkový v najlepšej cene, alebo aká cena fičí??? Budem vďačná za nejaký link.

lodgermaniacka
12. okt 2011

@ironka červena je vyrazna, ja by som k nej niečo neutralne 😉 a ceny su asi všade rovnake..to ti neviem poradiť, jedine lacnejší cez bazar

lucikan
16. okt 2011

Tak som dnes KONECNE kupila Bunker. Skoro som z toho kupovania bola uz sediva, mesiac sa mi to tahalo. Chcela som kupit v kamennom obchode, nech si okukam a vyberiem na zivo. Chcela som v eniki, ale tam nie a nie ich dostat a kazdy tyzden ma natiahli o dalsi tyzden. V babymarkete ma tiez pekne vytocili, raz ma tam prehnali zbytocne, ze uz ich maju, ale nemali ich este vylozene, takze sa nic nekonalo. Tuzba po lodgeri ale zvitazila a dala som im este sancu.
A nakoniec som kupila taky, co som vobec ale vobec neplanovala - zelenobiely stripes. Je taky nadherny hunaty! Favorit im vobec nedosiel (zlaty konikovy) a alernativy boli bledodivy alebo tmavosivy basic, ale tie neboli take hunate. A je pravda, ze ten denim radsej vidiet nazivo, isty cas som aj ten zvazovala, ale ked som ho videla, tak neoslovil.
Budeme poriadne strakaty - oranzovy kocik a k tomu ten bielo zeleny fusak, ale aspon ma to bude dobijat energiou pri kazdom pohlade v takom januari a februari, kedy som uz z tej sede naokolo zdeptana. 🙂

mareli
17. okt 2011

aj ja sa musim pridat, ja som si prave zaplatila fusak lodger vo farbe pumpkin 🙂 uz sa neviem dockat, dufam ze do konca tyzdna ho mam doma, lebo pocestuje az z holandska, nasla som ho za super cenu vratane postovneho sem na sk 85€ to je super nie za uplne novy fusak??? u nas stoja tolko len tie zakladne verzie...
a len tak nahodou nechystate sa niekto predavat booster v oranzovej farbe??? ak nie, budem musite kupit novy a to co som usetrila na fusaku, dam do boostra 🙂)) my mame takyto kocik, tak myslim, ze sa mi farebne bude hodit 🙂))

jazmina83
17. okt 2011

ak by mal niekto zaujem,toto som nasla na ceskom koniku 😎 https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/92lp/su...

luciferova
17. okt 2011

@jazmina83 len to neni lodger 😝

jazmina83
17. okt 2011

@luciferova no super...to som si ani nevsimla a uz ho tu takto odporucam,fuj hanba mi 😀 😀 😀 😀 sorryyy

radkax
17. okt 2011

my máme sivý konikový z predajne www.bambini.sk a sme veeeelmi spokojní.... 😀 😀 😀

michaela80
17. okt 2011

Pridavam foto nasho noveho lodgera...byzantine

tanija133
17. okt 2011

@michaela80 to je ten filaovy, ze? lebo na foto vyzera ako modry.....krasny... 😉

Inac nechapem preco Lodger nevyrobi nejaky bledomodry alebo hocijaky modry Bunker pre chlapcov....Dievcata maju krasne ruzove a chlapci nic? ja zelenu a sivu a ciernu vseobecne nemusim.....fialova mi pripada uz zasa skoro babska....Denim, je denim, neni zvonku taky fleecovy, a ten Ultramarine uz ani nie je v ponuke a bol dost kriklavy....Ja mam sice ten Powder, ale chcela by som taky nejaky jemny modrucky a basta....a taky neexist.... ☹ ☹ ☹

monlu
17. okt 2011

@ironka ahoj, ja som zrovna vcera kupovala Lodger Bunker z novej kolekcie 2012 a uz aj s vlozkou stal 94 Eur v Babymarkete, ak mas klubovu kartu este 5% dole .. je uzasny a mali velky vyber, v piatok naskladnovali 🙂

luciferova
17. okt 2011

@michaela80 schovaj si tie snurky do vnutra, bude to krajsie 😉

michaela80
18. okt 2011

@luciferova to som jej len na foto stiahla... 😉
@tanija133 je fialovy len je to fotene mobilom

ironka
18. okt 2011

@monlu ahojky, dík za tip 🙂))

laurka15
18. okt 2011

nám dnes dorazil tento 🙂)) bunker Rabbit .... a je perfektný a teplúčky 🙂)