Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

lucikan
26. okt 2011

@mareli inak toto sa skoro stalo aj mne, poskulovala som po tom pumpkine (mame aj oranzovy kocik) a potom som si citala origo na ich stranke a tam spominali nieco s ruzovou - pozeram na obrazku a ziadnu ruzovu nevidim...ja teda moc rodovo farby neriesim, ale teda ruzova pre chlapca je jasne nie, ze ano 😅
Potom som chvilu chcela aj toho siveho konika, ale potom som ho videla v obchode a aj tam sa mi to vnutro strasne nepacilo, take strakate, az prilis. Lenze podla ziadnej fotky z e-shopu clovek netusi, ze to vnutro je take ake je. Vtedy som si povedala, ze kupim jedine na zivo v obchode.

marrieta
26. okt 2011

@mirka285 no veď to, že nechce ani za svet, mám aj 2 ročnú dcéru a tej som dávala čiapočku, takú tenkú, ale ona ju aj zniesla 🙂)) takže tak ako som už písala, ono to veľa záleží od dieťatka, lebo každé je iné....... a ak príde väčšia zima, prípadne mráz, tak fešáčik si už asi bude musieť zvyknúť aj na nejakú tu čiapku 🙂)))

laurka15
26. okt 2011

@mirka285 ospravedlňujem sa, odpovedala som pod menom kamarátky, bola tu na nete a neodhlásila sa. nevšimla som si t 🙄 o

mareli
26. okt 2011

no nadherny...ale uprimne poviem, ze tie dievcenske motivy su zaujimavejsie ako chlapcenske 🙂

mirka285
26. okt 2011

@laurka15 ved sa nic nestalo 🙂

mareli
26. okt 2011

laurka, ale v pohode, pokial je v kociku a nevyberas ho, tak do tej vanicky mu nenafuka...a ked ma este aj fusacik stiahnuty. a vela veci ma aj kapucnu ako mikinky a svetriky,ze ? 🙂

mareli
26. okt 2011

ozaj baby a uz sa to tu jedna pytala, mate skusenostu so spacim vakom hopper? ja ho chcem teraz na zimu pre maleho...

mareli
26. okt 2011

@lucikan...no ta ruzova veru na fotke nevidno. aj jeden pruzok je ruzovy. a cele vnutro teda, teraz keby ho pouzivam bez boostra, tak lezi vlastne na ruzovom 🙂 stale neviem, ktory si mam nechat, 😀 ale ten pumpkin sa mi viac paci aj s kocikom...skusim vlozit foto, poradite...
keby mam dievcatko teraz, tak by som sa tej ruzovej veeelmi tesila, takto ma skor zarazila

laurka15
26. okt 2011

@mareli no veď to, nevyberám ho, tak mu je teplúčko 😉 😉

mareli
26. okt 2011

baby ktory je lepsi teda?

anjelicek26
26. okt 2011

@mareli - orandzovy sadne farebne ASI lepsie, ale vyzera to potom ako uplne dievcatkovsky kocik. Ten sedo-modry sa mi tam fareben nehodi neviem. Asi dokup novu striesku na kocar k tomu sedo/modremu lodgeru a mas vystarane 🙂

mareli
26. okt 2011

@lucikan a mas foto tvojho kocika s fusakom? ten zeleny som este premyslala aj ja, ale sa mi to zdalo moc blaznive...kon sa ani mne nepacil kvoli vnutru. este ten so zlatym konom vo vojensky zelenej bol ok. svagrina ma ten denim, ten je krasny, maju cerveny kocik, takze super. este s cervenym boostrom budu este krajsi!

mareli
26. okt 2011

no striesku mam este taku cappucino, ale ta teda tiez nejde so sivym...to mi ani nehovor, tretiu striesku by manzel nezvladol a k tomu mame este odlozeny kocik bgb bee tiez s dvoma strieskami. skoda ze u nas nepredavaju ten cely oranzovy fusak lodger, na nemeckom ebay som ich videla ale asi boli zo starsej kolekcie...
este asi ten pumpkin, mohla by som nan polozit oranzovu plienku 🙂)) a na zimu som mala na plane oranzovy booster.

anjelicek26
26. okt 2011

@mareli - alebo kupis osobitne novu vlozku - tie su predsa za 25€ v akejkolvek farbe - a mas to, ale tak ten ruzovy pas vpredu ostane 😖 K tomu sivemu by to chcelo asi ciernu striesku aleb jednofarebny booster, tieto dva mi do toho nejako nesadnu 🤐

mareli
26. okt 2011

@anjelicek26
ved prave ten mam, dokonca aj z tejto stranky. ale ja som myslela cely oranzovy jednofarebny. taky som videla. teraz uz nie je...jved booster chcem dokupit oranzovy, ale teraz ked je este teplejsie, budeme bez boostra, takze ta ruzova tam bude vidiet....
ten sivy s tyrkisovym teda asi vratim...

anjelicek26
26. okt 2011

@mareli - fu tazko radit, ku cappucino strieske by mozno napr. sedy siel + dokupit sedu vlozku? Nakoniec budem rada, ze mam jednofarebne kociky a mozem si to prehadzovat 😀 Ja mam len ruzovy a zeleny lodger doma 😀 A kupila som dvojickovsky kocik, bude srandaaaa s oboma 😅 😅 😅

zajo79
26. okt 2011

@mareli kup si powder

mareli
26. okt 2011

@anjelicek26 a naco dvojickovsky? a nahodou ruzova a zelena ide spolu. 🙂
ale cappucino striesku ja nosit nebudem, mne sa pacia farebne 🙂 jaaaj no ozaj tazke s nami.

mareli
26. okt 2011

@zajo79 no ty si "zabila" ja uz nemozem dalsi kupit...jedine menit 😀

anjelicek26
26. okt 2011

@mareli - juj manzelikovia to predychaju 🙂))) Moj rozdychal - nakazal - kupit kocik c.7 pri Maxovi 😅 😅 Po tom, co sa o stvrtej rano ovesany taskami terigal s malou v naruci na long stay parkovisko tri kilometre 😝 Tak povedal, ze toto uz eeeee, my lietame kazdych 6 tyzdnov, minuly rok sme leteli 16x, my to vyuzijeme, svacneme ich tam, bude pokoj a klud 😀

A predaj cappucino striesku a kup inu xixi - ved to neni "navyse" - len si vymenila, nie?

lucikan
26. okt 2011

@mareli skor si myslim ze ten bielozeleny ee - vzorovany fusak aj vzorovana strieska a kazde v inych farbach je moc. Tiez som ti chcela napisat, ze powder by sa najviac hodil. Ale ani ten pumpkin nie je zly, ale ta ruzova pre chlapca... 😨
Tu je foto odo mna, som to mohla aj lepsie cvaknut, ked na to kukam, aby bolo vidno aj tie pruzky, co su v nozickovej casti. Ten moj je modry zvnutra, zatial chodime bez boostra.

lodgermaniacka
26. okt 2011

@mareli ja by som k tvojej strieške len jednofarebny lodger, najlepšie tie najlacnejšie z kolekcie basic, ako aj @zajo79 písala..no ružovy by som ani ja pre chlapca nechcela 😎 ale inak sa celkom pekne k tej strieške hodi..

tanija133
26. okt 2011

@mareli tiez si myslim ze by sa ti najviac hodil ten powder basic bunker....Alebo tento tehlovy http://www.blingcheese.com/image/code/131/the+l... , maju ho v enikibeniki v Ba vystaveny....pumpkin s ruzovou nie a ten sedy sa ti tam podla mna tiez nehodi .....ale je to na tebe.... 😉

mareli
26. okt 2011

dakujem baby, ten sivy urcite nie, ten vraciam spat, manzel povedal, ze ten ladi len s tym plysovym hrochom, co visi na strieske 😀

lodgermaniacka
26. okt 2011

@mareli mne sa nejak tato najnovšia kolekcia nepači 😒 😒 😒 😒 aj ten sivy je taky divny..konikovy bol krajší, jedine denimovy sa im vydaril 😵 a ten by sa ti podla mna aj velmi hodil 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lodgermaniacka
26. okt 2011

@mareli akej farby maš tie guličky na strieške? su aj hnede? či sa mi to zda? lebo ak hnede tak jednoznačne denim, ma hnede vnutro a je asi najuniverzalnejší

tanija133
26. okt 2011

@lodgermaniacka mne sa tiez tato kolekcia velmi nepaci....nechapem ako je mozne ze su 4 odtiene sedej pri bunkri, konikovy, rabit, a 2 basic light grey a dark grey....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A modry jedine denim....preco uz nevymyslia normalny modry.... ☹

lodgermaniacka
26. okt 2011

@tanija133 mne sa velmi pačil modry folklore 😵 😵 😵 no ten sa už moc nepredava 😒 tato nova kolekcia otras, staršia bola super, ale denim je moja srdcovka, opäť som sa k nemu vratila 😵 😝

mareli
26. okt 2011

@lodgermaniacka denim??? ten by mi asi nesiel, dnes som bola so svagrinou, ona ho ma, takze som bola s kocikom vedal nej...
tie gulicky na strieske su presne ako na foto s pumpkinom. aj hneda, oranzova, slabooranzova a taka siva. zakladna kocika je cokoladovohneda 🙂))
mna este napadlo, ako som skusala fotky z netu prilozit k tomu mojmu odfotenemu, ze by mi mohol ist aj ten folklor aquamarine...