Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

zdenush88
29. dec 2011

@blavacka kozárovce su asi 40km, resp musela by si ist dalej po dialnici, asi 20minut. obcas chodim za kamoskou do LV, bola som teraz v stredu cesta trva tak 35 minut z LV. Ved to, ako ja mam nahradny fusak ten den, dva by som dako zvladla.. 🙂

blavacka
29. dec 2011

@katuska26
@zdenush88
vidim ze fusaky lodger a Kitty ciapocky letia 😉

blavacka
29. dec 2011

@zdenush88 ja mam aj v LV rodinu aj s nimi by som mala byt tento vikend 🙂
Aj ja mam aj druhy fusak Womar, ale ten je taky hruby a mala v nom je nerada, lebo je taky nepodajny...
Do tohto ju pekne zakuklim a je mekucky a prijemny...

katuska26
29. dec 2011

@blavacka 😀 😀 noooo vidíš to som si ani neuvedomila 🙂 ale letia 😅

zdenush88
29. dec 2011

@blavacka jj tiez som pozerala ze aj ciapocky mam rovnake 😉 😉 tak neviem, mozme teda urobit tak, ze ja by som ti poslala moj a ked pride tak ty by si poslala vas aby si teda neostala bez fusaka. Nasej je to celkom aj jedno, hlavne ze je vonku a spi 😉

zdenush88
29. dec 2011

@blavacka teraz ma tak este napadlo, ze by som ho v sobotu dala kamoske , lebo pride a ze by ste sa stretli v LV a spravili vymenu a ja by som si pon potom niekedy isla alebo co..

zdenush88
29. dec 2011

Teda oprava 😉 ze by si jej tvoj doniesla niekedy poobede, ona ide potom do ZC za mamou na veceru a za mnou si po take knihy, doniesla by mi ho a ja by som po nej zase do LV poslala moj fusak.... hmm?

blavacka
29. dec 2011

@zdenush88 no to by bolo super,len ja cestujem v sobotu do BA okolo 16.00hod a neviem, ci sa stihne dovtedy vratit kamoska do LV?

blavacka
29. dec 2011

@zdenush88 vsak keby to nevyslo tento vikend, tak si ich posleme postou a hotovo...nebudeme to zbytocne komplikovat...

zdenush88
29. dec 2011

@blavacka este zistujem ze kedy by sa mala vracat do LV ale ona mi nieco spominala ze by mala ist na veceru tak. Tak vsak jasne, nebudeme to zbytocne komplikovat , posleme postou 😉

blavacka
1. jan 2012

@zdenush88 ahoj, tak ako zrealizujeme tu nasu vymenu? 🙂

milena1104
2. jan 2012

Ahoj. Chcela by som Vas poprosit ak niekto ma lodger bunker v casualplay s4, ci by ste mohli vlozit nejake foto? Dakujem.

kilian
3. jan 2012

kocky ,nema nikto na plane predaj ruzoveho lodgera?? 😵

lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska2404
3. jan 2012

Mamičky prosím poraďte mi, mám lodger šedý s koníkom, plánovala som kúpiť nunu čiernu, ale na tú by som dlho čakala, tak som si kúpila likorice. Nehodil by sa tam viac denim? Dík za každú radu mám strašnú dilemu.

zuzkakorienok
6. jan 2012

@nikuska2404 ahoj 🙂 podla mna ti tam ten sedy bude krasne pasovat 🙂 ja mam denim a mam ho v cerveno bordovom kociku. Denim ma cele cervene sitie (je sity cervenou nitou) a ma aj take cervene akcenty ako na rifliach. Podla mna je denim krasne neutralny a hodi sa do kazdeho kocika a aj ku dievcatam aj ku chlapcom. Ved rifle sa hodia tiez ku vsetkemu. Ale tvoj kocik je sedo-zlty ak som si dobre pozrela a tam ten sedy s konikom podla mna krasne vynikne. Na tom denime by ti podla mna vadili tie cervene veci. Tot moj nazor 🙂

nikuska2404
6. jan 2012

@zuzkakorienok nie j ja mám taký tmavobordový alebo hnedý.

zuzkakorienok
6. jan 2012

@nikuska2404 ahaaaa no tak som to zle asi pozrela. pridávam fotky ako vyzerá denim v našom kočíku Concord Chilli

nikuska2404
8. jan 2012

@zuzkakorienok to máš pekné, no neviem sa rozhodnúť 😕

zuzkakorienok
9. jan 2012

@nikuska2404 mozno bude ten denim do tvojej nuny trochu tmavy, ale podla mna je to najuniverzalnejsi lodger bunker aky mohli vymysliet 🙂 a Denim ma este aj teflonove vlakno v sebe, takze ma vyssiu odolnost proti navlhnutiu. Ja som tiez uvazovala nad sedym ale ten mi prisiel taky smutny a bez napadu oproti inym
Lodgerom.

gabika3105
12. jan 2012

ak by niekto chcel novy fusak lodger bunker za 70eur,tak viem zohnat,nie uplne vsetky iba niektore.

strihalka
12. jan 2012

@gabika3105 hej a to je ako mozne?

kilian
13. jan 2012

@gabika3105 ja by som chcela ruzovy folklor 😕

tina129
13. jan 2012

@nikuska2404 a nepozerala si na ten zlatý? či aký to je? http://www.enikibeniki.sk/shop/components/com_v... ten by ti to nuny určite pasoval

gabika3105
13. jan 2012

@kilian dnes budem vediet ake farby su dostupne za tuto cenu,potom napisem,ale myslim ze ruzovy bude.gabika

tanija133
13. jan 2012

@gabika3105 ja by som chcela ten modry ultramarine ak by bol...... 😵

manila421
14. jan 2012

Ahojte baby, pomaly si ukladam veci do porodnice a kocik samozrejme este stale nie je doma, takze si to neviem odskusat, Dam Lodger bunker aj do vajicka? Pojde to? Ci mam zhanat daku zimnu zavinovacku do vajicka, alebo ho odnesiem z porodnice vo vanicke

manila421
14. jan 2012

@zuzkakorienok ja mam ten tmavosedy doma, nezda sa mi az tak tmavy kedze je vnutro svetle. ale je to o nazore...

manila421
14. jan 2012

@zuzkakorienok krasny je ten concord chilli, ja som robila minuly tyzden objednavku na concord a sedela som cely vecer nad tym ktory objednat, nakoniec manzel zahlasil ze Graphite, tak taky bude, ale ked tak kukam na ten vas chilli, hmmmm

laurka15
14. jan 2012

@manila421 mne sa zdá bunker do autosedačky hrozne veľký...... ani som neskúšala ho tam dávať....