Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

wikinap
17. nov 2012

ahojte kocky oplati sa mi tento fusak kupovat pre 20mesacnu dcerku

simca06022011
17. nov 2012

@wikinap podla mna je to predrazene na to aby si ho pouzila uz len teraz.. ledva ju tam vpraces naobliekanu v zime.. teda zalezi aj na tom aka je velka...

zlatanka
17. nov 2012

@wikinap ahoj ja si chcem objednat tiez ale nam sa narosi v marci tak vuzijeme aj dalsie roky.ale pre 20mes dcerku uz asi nie..je to dost peniazkov.a uz by ste ho nevyizili to radsej nakup zimne oblecenie 😉

cawes
2. dec 2012

ahojte viete mi niekto poradit aky je rozdiel medzi tymto a tym druhym lodgerom vid link. lebo cena je 30 euro rozdiel co mi pride dost, ale ako citam tak citam vobec neviem prist nato ci je tam vobec rozdiel, okrem dizajnu mame ho dostat na vianoce tak si mam vybrat ze aky vzor.
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

a druhy

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

dakujem

chirabell
2. dec 2012

@cawes rozdiel je naozaj len v dizajne...nedavno bola na tie "konove" akcia, zrejme konciaci model...niektori predajcovia ju nechali, iny vratili na povodnu...ja mam napr uplne iny, este je 3 sada a to basic, tie su bez vzoru len v tusim 5 zakladnych farbach...cenovo medzi tymito...funkcne to iste

cawes
2. dec 2012

@chirabell ok super dakujem za odpoved

tina129
2. dec 2012

@cawes niektore lodgery maju hrubsiu tu vnutornu vlozku, resp. z ineho materialu

cawes
2. dec 2012

@tina129 aha a ktore?

janula_b
2. dec 2012

@cawes ahoj, ja mám tento:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
a spokojnosť maximálna. Tá vložka v ňom je super teplá a naozaj hrubá. Súhlasím s @chirabell, tiež si myslím, že tá cena je tam taká preto, že vypredávajú tie koníkové modely. Určite odporúčam jeho kúpu, tá cena je super a kvalita neskutočnááá

cawes
2. dec 2012

@janula_b ok super, este stale ale neviem ktory chcem, ci tento alebo ten rabbit, co sa dizajnu tyka sa mi paci ten rabbit ale zase je o 30 euro drahsi

janula_b
2. dec 2012

@cawes úplne Ťa chápem 🙂, ja som z toho koníkového tiež nebola úplne na vetvy, tiež sa mi páči ten rabbit alebo denim... dlho som váhala, ale predsa len 30€ mať doma je super ... a hneď som za ne kúpila malému pod stromček odrážadlo 🙂. Tak sa vytešujem aj z nového lodgeru aj z nového odrážadla 🙂

cawes
2. dec 2012

@janula_b no ved to, ale zase moj je taky ze on mi povie ale co tak ked sa ti paci ten druhy viac tak si kup. No tak som teraz nerozhodna. A este ho mame dostat na vianoce z jeho strany.

janula_b
2. dec 2012

@cawes no ty sa ale máš 🙂, ak je to takto, tak nerieš a kúp si ten čo sa Ti páči. Urobíš si radosť a niekto iný to zaplatí 🙂 . To by sa mi veeeeľmiii páčilo 🙂 🙂 🙂 🙂

cawes
2. dec 2012

@janula_b tak hej ale zase nechcem vyzerat ze si vyberiem to najdrahsie

almita
3. dec 2012

@wikinap podla mna využijete ,my mame 31mesiacov a akurát som konštatovala,že je to najlepši fusak na svete 👍.boli sme teraz v Alpách a mala sa mi tam zmestila a 2hodiny spala v teplucku.my určite využijete este celu tuto zimu😉

wikinap
4. dec 2012

@almita to vaznee myslite tak ja to risknem

tanija133
4. dec 2012

@wikinap my mame tiez 2 roky..maly je velky a uplna pohodicka, stale sa zmestime..a tiez ho mam najradsej , mam az 2 na striedacku.... 😉

almita
4. dec 2012

@wikinap to nie je risk,je to istota 👍vobec sa nemusíš bat😉

wikinap
5. dec 2012

@almita ok objednala som

nat28
5. dec 2012

baby ja som malej dala vnutornu vlozku, ale nejak som tomu nepochopila 😝 ved ta vlozka zimna je dobra akurat tak pre male babo. Dcerka ma nozicky az po takmer koniec fusaku (tej vonkajsej casti) no a ked som tam dala tu vnutornu, nemala si kam dat nozicky, lebo sa tym padom vnutro fusaka skratilo, ale teda ze poriadne 😠 idem to ja asi odstrihnut. Ako ste to riesili??? Inak fusak je uzasny, nemenila by som, len ta vlozka je divna

veve39
5. dec 2012

@cawes ten s konikom je len pre to lacnejsi, ze sa jedna o staru kolekciu, ktora sa uz nevyraba...tie lodgery zo starej kolekcie mali hrubsiu vnutornu vlozku ako niektore nove..neviem, ci rabbit patri tiez k tym tensim...konikovy ma urcite vlozku standardne hrubu

chichinka
5. dec 2012

babulky na enikibeniki je teraz akcia na vsetky fusaky lodger - aj tie nove a to 20%..inak ta najnovsia seria je kraaasna 🙂

dzejny22
10. dec 2012

@nat28 ahoj, ako si to nakoniec vyriešila s tou vnútornou vložkou??? Ja tiež zvažujem kúpu tohto fusaku, ale môj "drobec" je veľmi veľký a nie som si istá či ho tam vpracem 🙂

nat28
10. dec 2012

@dzejny22 nevyriesila som to vlastne nijak, nejak som ju tam narvala, aj ked teda ten booster ma len pod sebou a pod nozkami takmer vobec 😝 ale si vravim ze ju to hreje aspon od spodu ked uz nic ine

dzejny22
10. dec 2012

@nat28 no budem si ho musieť ísť asi vyskúšať niekam priamo do predajne 🙂

zuzkaprofi
10. dec 2012

Dievcata mate aj ten rukavnik aby vam pri kocikovani ruky nemrzli?

nat28
10. dec 2012

@dzejny22 inak je ale perfeknty, iny by som nechcela 🙂 ten booster je primarne urceny na sedenie a aby dieta malo teplo pod sebou. Inak moja dcerka je vzdy uplne teplucka ked sa vratime z prechadzky a to som jej zatial neobliekla ani len kombinezu. Ma len zimnu bundu a pod tym tielko tricko dlhy rukav, pancusky a leginy. A je teplucka ked prideme domov 😵

ivanka.7
11. dec 2012

Ja mam booster este stale v autosedacke, do fusaku som ho este nedala. A dnes v snezeni mala len vo fusaku bez nanoznika... pekne sme otestovali nepremokavost :D a dobre to dopadlo 🙂

livsa
8. mar 2013

Ahojte, rada by som sa spytala skusenych Lodgeracok, ako fusak co najlepsie vyuzit. Zima je jasna, vtedy to je na fusak aj na vlozku, ked sa otepli, vlozka pojde von... Zaujima ma, ci, a ak ano, kedy vyuzivate len vlozku - booster. Vopred dik.

ivanka.7
8. mar 2013

@livsa ja mam booster stale vo vajci 🙂