Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

freeze24
16. nov 2013

ahojte maminy 🙂 chcem vas poprosit o radu.rozmyslam ze by som kupila pre malinku lodger fusak.teraz ma necele styri mesiace takze zimu budeme este v hlbokom kociku.len sa mi ten fusak podla rozmerov co tu pisete zda velky do vanicky.ci zmesti sa to???dakujem 🙂

kikuleenka
16. nov 2013

@freeze24 ahoj, ja mam casualplay s4, vanicka playmoon, mam ho v nej, Hanka ma cca 70 cm (7 mesiacov) a vmesti sa mi tam aj s tym fusakom 🙂

freeze24
16. nov 2013

@kikuleenka si zlata, dakujem 🙂 a ak sa mozem opytat aky je rozmer tej vanicky? 🙂

kikuleenka
16. nov 2013

@freeze24 vnutorny rozmer je ca 75x32 cm 🙂

nikol.l
19. nov 2013

Ahojte baby, uvazujem o kupe tohot fusaku no potrebovala by som trochu poradit.
Trochu som Vas citala a zistila , ze je viac typov a rozmerov.
Viete mi poradit na zimu ktory je dobry a aj dost velky.
Dcerka ma rok a chcela by som ho vyuzit na dlhsie...Pozerala som a mate aj niektora jade?

macko_usko222
20. nov 2013

@nikol.l jade som na zivo nevidela ale tiez sa mi paci 🙂 na bazare tu na mk jedna predava nepouzity za 60e co je skvela cena,lacnejsie nekupis.Myslim,ze rozmerovo bude ok,alebo ju poziadaj o premeranie a porovnaj s rozmermi co sme sem prispeli.

nikol.l
20. nov 2013

@macko_usko222 dakujem , hej viem o nom 😉 chcela som sa ta spytat co mas tu tvoju fotku lodger tak ta kneda vypln je nieco taketo : http://www.babymarket.sk/sk/3357/1844/lodger-vl...
pride mi dost tepla a chcela by som uriete nieco take 🙂

macko_usko222
20. nov 2013

@nikol.l no mala by byt ta ista.Vraj u tychto folklor /tie co maju kvetinky/je najhrubsi booster.Ten hviezdovy sivy co som mala nemal az taky hruby ten booster a ani denim..Vraj ten dokupovany resp.ked si kupis booster samostatne je hrubsi podstatne.
Ak ti nevadi farba,tak som ti nasla o polovicu lacnejsi:
http://www.miminkovo.sk/lodger-booster-oranzovy...

katinka71
20. nov 2013

my uz 2,5 roka vyuzivame lodger a najnovsie Marco nechce spat dnu iba vonku poobede veru sa pekne zmesti aj kus chlapa do neho este aj teraz

nikol.l
20. nov 2013

@macko_usko222 diky moc si zlata sice cena je super 😉 len skoda ze je oranzovej farby 😖
a este otazocka aky je rozdiel medzi jade a dawn?
mne ten dawn pride ze je dlhsi alebo sa mi to len zda..

macko_usko222
20. nov 2013

@nikol.l ten dawn to je akej farby? ja ti velkosti tychto povedat neviem..no najlepsie je vidiet na predajni a porovnat,pripadne aj na kociku vyskusat.Ale podla mna su velkostne vsetky ok,akurat teraz ten denim je akysi mensi.

nikol.l
20. nov 2013

@macko_usko222 to je ten ruzovy co ma hviezdicku...to studujem a som z toho uz jelen 😀no to je asi fakt naj ist kuknut...som akurat pozerala tie rozmerz co si sem dala a ten ruzovy je asi dlhsi😀

macko_usko222
20. nov 2013

@nikol.l to ano,ak sa ti paci ruzova a hviezdicky tak nevahaj 😀 hviezdickovy je asi najpriestrannejsi.
A potom krasny ruzovy je ten framboise z folklor kolekcie a tam je ten hrubsi booster zas 😉 a velkostne mi mame 18m. a je uplne ok,este aj o rok bude.Maly sa mi rad vozi v kociku stale,tak tiez som chcela nieco co fakt vyuzijeme do tych 3 rokov

nikol.l
20. nov 2013

@macko_usko222 diky moc za radu 😉 ako mne ide hlavne o to ze ked uz ho kupim tak nech ho aj vyuzijem 🙂
Presne my travime vela casu v kociku takze hladam aj nieco pekne , ale zarovej co aj vyuzijeme aj v chladnejsom pocasi a prakticke 🙂 no zbehnem v nedelu pokukat a snad sa rozhodnem a nieco vyberiem...
cim viac pozeram tym je to horsie 😀 😀 krasne su vsetky 😉

tehulka2011
23. nov 2013

Ahojte, planujem predat svoj fusak Lodger Bunker vo vzore rabbit, podla mna najkrajsi vzor, cena 85€ s postou

ennah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennah
29. nov 2013

najhunatejsi je dokupovany Booster. podobne hunaty je aj booster denim a najtensi s najkratsim chlpom ruzivy z kolekcie Folklor ten je aj najuzsi. Ine som v ruke ani doma nemala.

nevestickaaaa
3. dec 2013

Baby ja som asi úplne blbá.
Mám lodger bunker a na všetkých fotkách to vyzerá ako keby to bolo pri hlavičke nejako stiahnuté. Ako to dosiahnem? Ďakujem za každú radu

standu
4. dec 2013

@nevestickaaaa po stranach mas take shovane suche zipsy, su to kapsy, dnu je stahovacia snurka 😉

standu
4. dec 2013

pripajam sa k majitelkam bunkera 😉 na ilustraciu ako vyzera v nasom kociku. mala bola dosiat zvyknuta hrat sa v kociku, teraz ma rucky vnutri, je uz dost zima a reve taka zabalena.. nuz, musi zvyknut 🙂 ona je aj ta nie moc kocikovy typ, ale to bolo aj so starsou tak a potom sme bez kocika ani zaspat nevedeli. kazdopadne som spokojna, mala bola len v tenkom chlpatkovom overali, bodynku a pancuskach a bola teplucka ked som ju vyberala. a ten warmer je super vec, ja neznasam rukavice 😉

adri33
4. dec 2013

to bola najlepsia kupa v mojom zivote.. nelutujem tie peniaze... teplucký, proste super...

ladybird81
14. dec 2013

Oplati sa teraz kupovat lodger alebo po novom roku? Ze ci nebudu mat nejaku akciosku potom, vypredaj alebo nieco take.

dakoda
16. dec 2013

@ennah prosim ta, vedela by si mi povedat, ci denim je mensi ako tie ostatne, mne sa paci a hodil by sa mi ku kociku, len tu uz pisali, ze je mensi ako ostatne, tak sa neviem rozhodnut. A vidim, ze mas aj oranzovy booster, presne ten by som chcela 🙂

diusik
16. dec 2013

@dakoda ja som si ho nedavno kupila,iny som predtym este nemala,ale podla mna je mensi,ta spodna cast sa mi zda taka uzsia...ale nelutujem...

zewa11
16. dec 2013

no ja som emitex predala,lebo sa mi donho už nezmestil s topánkami a tento je super,ja som spokojná....malý sa mi tam vojde a pritom je dooost veľký-môj tučnáčik 😉

martina05
16. dec 2013

Ahojte neviete mi poradiť.....Máme Lodger z kolekcie knights and feries - s tým zlatým koníkom... Je denim väčší, menší , hrubší, tenší....????

diusik
16. dec 2013

@ennah prosim ta,ja sa v tychto lodgeroch tak nevyznam,ale tiez som si kupila ten denim,na jar to bude stacit,ale vidim ze mas na obrazku tu oranzovu vlozku,to je nieco teplejsie co sa da dokupit?Toto co sa predava denim s tou vlozkou nestaci na zimu?Diky

barb06
16. dec 2013

Aj ja mám denim a som nadmieru spokojná; s veľkosťou som problém nemala, aj keď neviem či je menší alebo užší ako iné bunkre; mne sa tam malý zmestil, ale je pravda, že som ho doň dávala len v overale a nie v topánkach; ale kvôli tomu by som asi aj tak iný nechcela, radšej by som malého vyzula🙂 a je úplne super v tom, že sa perfektne hodí chalanovi aj babe (čo mi teraz vyhovuje, keďže mám dievčatko🙂 resp. k ružovej sa hodí ešte lepšie, sestra mala cyklamenovy booster a vyzeralo to super, aj s červeným; ja by som teda rozhodne nemenila 🙂

barb06
16. dec 2013

@diusik to oranžové je booster, to čo má denim v tej hnedo-zelenej farbe alebo aká to je, je to vložka doň, aby bol teplejší; neviem, či je medzi nimi rozdiel v "hrejivosti", myslím, že ide skôr len o farbu; nám stačil aj v zime, ale to bol malý ešte v overale a mal nánožník, a tak v ňom spal 2 hoďky vonku na lyžovačke; a na ďalšiu zimu sme ho nepoužívali, lebo sme nepoužívali kočík, keďže v ňom nechcel sedieť, ani nič; ale ak by to nestačilo, tak pridáš deku, buď dnu alebo naň 🙂

dakoda
18. dec 2013

@barb06 a do akeho veku sa ti deti zmestili do denim? bola som ich teraz pozriet a fakt je dole uzsi ako ostatne.