Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

ma_ta1975
18. dec 2013

@martina05 na str.57 som dala foto môjho drobca v denime...popozeraj...Denim je najmenší zo všetkých ale najkrajší!!!ja som ho kupila v lete na akciu a bol schovaný v predajni mi povedali že su všetky rovnaké ale nie je to pravda! som to tam prirovnala a ten hviezdičkový je najvadčí aj som ho nakoniec vymenila aj foto som tu dala v Maclarene kukni...pozerám že máš 3mesačného drobca tak kludne by som ho kupila fakt je prekrásny 🙂 a tak do 1,5roka uplne v pohode ale určite nie do 3 rokov 😉

danielle37
18. dec 2013

@dakoda ahoj, odkiaľ si? ja z Nr, v prípade ak máš záujem vidieť denim lodger 🙂

danielle37
18. dec 2013

ahojte, ak máte záujem vidieť denim lodger v Nr - ozvite sa mi, ja mám, môžem ukázať 🙂

ma_ta1975
18. dec 2013

@dakoda @diusik na str.57 som dala foto môjho drobca v denime skoro som sa tu povadila s macko_usko222 ktorá tvrdila že je maly oproti iným ...až ked som to išla porovnať do predajne tak fakt rozdiel obrovský určite sme tam aj miery písali denim je podla mna tak do 1,5roka najvedší sa mi zda hviezdičkový ten kludne do 3rokov aj viac vymenila som ho aj foto tu nájdete...denim je teplučky určite vhodný aj do tuhej zimy a nádherný najkrajší zo všetkých a stále to budem tvrdiť len pre nás nevhodný môj drobec má 28mesiacov keby mám drobca menšieho alebo ešte len čakám neváham a denim kupim...

diusik
18. dec 2013

@ma_ta1975 diky,no ja ho tak akurat budem pouzivat,jednu zimu len,takze mi vyhovuje...

dakoda
18. dec 2013

@danielle37 ja som z Prešova, tak trochu daleko 😉 ale dakujem

ennah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennah
20. dec 2013

@diusik original denim vlozka urcite staci na zimu. ten dokupeny oranzovy je o nieco hunatejsi a vacsi oproti original hnedemu. Ja som si dokupila oranzovy booster pumpkin, lebo mame dievca a kombinacia sa mi paci najviac, 😉 este nejaka otazka?

orovka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oddrobceka
29. dec 2013

Aj ja teraz predavam tento fusak, ale chcem ho zas, len dievcensky a po prvom synovi mam chlapcensky 🙂... Bola som s nim velmi spokojna. Je celorocny, sklada sa z dvoch vrstiev a aj ked mozno na prvy pohlad nevyzera, je nepremokavy. Pouzivali sme ho aj v najtuhsej zime, aj ked snezilo a bez nanoznika v pohode, maly bol vzdy teplucky, ked som ho vybrala. Je velkostou vhodny od narodenia az do troch rokov. Neviem, co by som este dodala, naozaj velka spokojnost. Odkladala som si ho pre druhe, len ako som uz pisala, teraz by som chcela ten taky fialovy dievcensky, kludne z druhej ruky, ale najskor svoj predam 🙂.

sendynka01
7. jan 2014

Ahojte baby, kupili sme dalsi kocik a rozmyslam ci sa k nemu bude hodit nas rabbit, ci k nemu kupit len booster v inej farbe alebo tento predat a kupit iny. Mam chlapceka. Najviac sa mi k nemu hodi ten bledo sivy hviezdickovy ako ten antracit.. Co vy na to?

datka1
14. mar 2014

Baby chcem sa opytat, ktory z fusakov je najvacsi? Basic alebo hviezdovy?

lili1985
10. apr 2014

Ahojte baby,tak v rychlosti som si precitala diskusiu. Mna tiez zaujal najviac tento fusak,model denim a este je aj v akcii http://www.miminkovo.sk/fusak-lodger-bunker-den...
Budeme mat skoro zimne babo,tak potrebujem vyriesit fusak do vanicky,prip.i nejaky mesiac do sportaku.
Neviete mi poradit ci je to dobra cena a ci ho vpohode dam do hlbokej vanicky,leboco mam orginal ku sportiaku mutsy tak ten sa mi ani nahodou nezmesti do hlbokeho.Dakujem 🙂

poppy1
19. júl 2014

baby prosim vas, chcem si kupit Lodger Bunker vo farbe Dark Grey, plus si chcem k nemu kupit rukavnik na kocik. len neviem, ci vyrabaju aj vo farbe dark grey, lebo som nasla len antracit. A to neviem, ci je rovnake (vyzera to dost podobne) a tiez ma zaujima, ci mozem vyuzit rukavnik aj v pripade, ze mam na rucke kocika brzdu (vid foto). dakujem 🙂

didus2
9. aug 2014

Ahojte, chcem sa opytat, ci je fusak lodger bunker vhodny aj pre novorodenca. Pise sa sice od narodenia do 3 rokov, ale predsa sa mi zda, ze sa tam take male babatko strati 🙂

zuzi1409
12. aug 2014

Lodger bunker dawn pre 18m dieta, ano ci nie?

pimma
27. aug 2014

ahoj, vie niekto dlzku Lodger bunker RABBIT?

tinnky
15. sep 2014

My sme tiez zavislacky lodgeru, mali sme wrapper krd bola novorodeniatko, potom aj ketnu verziu a teraz sme kupili bunker

tinnky
15. sep 2014

Tot nas bunkrik v akcii

tinnky
15. sep 2014
reni1512
18. sep 2014

@tinnky ahoj, prosim ta vies mi poradit ohladom toho fusaku? mam 14mes dceru, chcem ho na zimu, je vhodny, alebo treba nejaku vlozku dokupovat? vidim na nete viac druhov toho fusaku, podla coho sa mam riadit? si spokojna? budem ti vdacna 🙂 dakujem

tinnky
18. sep 2014

@reni1512 no tento fusak je obrovsky a pouziva ho aj moje krsna , co ma 17 mes. Nic nemusis kupovat.my ma hviezdickovy a je dost velky, krstniatko ma ten s kvetinkami

reni1512
18. sep 2014

@tinnky a fakt nepremokne?

zebra41
18. sep 2014

@reni1512 len musis ratat s tym,ze bud budes davat navleky na topanky alebo ho budes mat stale spinavy, lebo mala ti zrejme uz vela beha mimo kocika. a napr. si ho uz bude vediet sama otvarat, ci ti to nebude prekazat. este si pozri ktory ma aku dlzku. no a napr. nam v nom bolo az moc teplo. a kedze tuto zimu uz urcite bude v overale alebo vetrovke,tak neviem,ci sa mi tam nespoti a potom sa ju budem bat vybrat. ale minulu zimu nam super posluzil 🙂

ianitka
18. sep 2014

@reni1512 nepremokne.... v takom normalnom dazdi a snehu urcite nie...
inak syn ho pouzival aj ako 2,5 rocny)

reni1512
19. sep 2014

@zebra41 dakujem ti 🙂 ano s tym ratam ze tie topanky budu problem, ide vsak o to, ze mne sa tie odzipsovatelne nejako nepacia, nemozem si pomoct...mali sme emitex a bola som nespokojna, malej v nom bola zima..no a ratam s tym ze ak sa raz podari druhe babo tak uz ostane aj do vanicky...v popise je ze je dlhy 115cm, ale to je pri kazdom tak dufam ze taky aj bude 🙂 este raz dakujem!

reni1512
19. sep 2014

@ianitka dakujem 🙂 dufam ze budem spokojna...

zebra41
19. sep 2014

@reni1512 aha, lebo mne sa zdalo,ze rozne farby mali rozne dlzky. my sme ho mali v sportaku, zasa myslim,ze on je skor urceny do sportaku, lebo ma vysivany ten sed,tak vo vanicke to trosku zavadzia. tak my sme asi otuzilci a to sme ani nemali tu vnutornu vlozku 🙂 ale kvalitny ten fusak naozaj je, toho by som sa nebala. no ak bude taka ista zima ako vlani,tak my zrejme fusak tento rok ani nevytiahneme

reni1512
19. sep 2014

@zebra41 no prave vcera hlasili ze nas caka tuhsia zima...no dufam ze pride normalne taky dlhy ako je v popise...lebo ma porazi toto posielanie naspat je na nervy...tak ked bude dobry ja uz do vanicky iny nekupujem, nejako to zvladneme 😀 mame ju dost velku.. ja som pozerala ten bunker jade, taky zeleny..

zebra41
19. sep 2014

@reni1512 tak ked je v popise takto uvedene,tak tak bude podla mna. len niekto hovoril,ze tie sede tusim su dlhsie ako fialove alebo naopak. uz si to presne nepamatam. aj vlani hlasili zimu najchladnejsiu za poslednych 100 rokov. mozno v Rusku mali. ale ak ti tie topanky nevadia,tak vyuzijete- fusak je to dobry. len nam uz zbytocny, kvoli mojej malej by som uz za tolko penazi fusak nekupovala