Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

aljosa1
27. okt 2015

my máme tento a je uplne uzasny, ci uz ako prechodný bez vlozky, alebo s vložkou ako zimný... dá sa stiahnuť okolo hlavičky a bol to najlepší fusak, malý sa v nom prevozil minulú zimu (od novembra) a to boli riadne mrazy (sme z Kremnice) 🙂

mam33
27. okt 2015

@aljosa1 nás už tiež chodí má skoro 15 mes ale myslím že je dost dlhý. A za koľko ho ponúkate ?

aljosa1
27. okt 2015

@mam33 a aky dlhy je vas maly? nas ma uz okolo 90 cm 🙂 a to má o mesiac rok 🙂 takze tak .... a u nas je zima dlha, tak neviem ako by som ho tam stale trepala 🙂 🙂 dala by som ho za 45 €.

eliska07
27. okt 2015

@mam33 Ja som presne pre toto lodger predávala - kúpila som si elodie detail petit royal blue - stráášne sa mi zapáčil, tak som obetovala lodger, aj keď som si ním bola naozaj veľmi spokojná. Len som vymýšľala a chcela som zmenu 🙂

mam33
27. okt 2015

@aljosa1 asi sme sa ale nepochopili ja zháňam len ten model co som doplnila fotku. Bud červený alebo béžový.

eliska07
27. okt 2015

@aljosa1 Tento je krásny - najviac sa mi páčil zo všetkých, ale keďže sme fusak kupovali skôr ako bolo bábo a stále nám nevedeli povedať, čo to bude, tak sme kúpili neutrálny červený. Ale keby som bola vedela, že to bude chlapec, tak beriem jednoznačne tento čo máte vy 🙂

aljosa1
27. okt 2015

@eliska07 krásny fusak, len ta cena 🙂

mam33
27. okt 2015

@eliska07 mam ten istý 😉 a chcem k němu aj ten lodger má pre mňa prednosť kolies tomu otvoru na popruhy . Nemusím to pracne prevliekat

eliska07
27. okt 2015

@aljosa1 veď to... ale manžela som nahovorila, že som šetrná, že kočík máme stále ten istý a niekedy bude možno aj ďalšie bábo, tak ho snáď využijeme dlhšie. Úprimne, nám sa nový fusak už asi extra neoplatilo kupovať, malý už má 20 mesiacov, takže budúcu zimu už bude v kočíku asi naozaj len minimálne - ale zase túto rátam, že bude ešte celú. Rád sa vozí a ja veľa využívam kočík, tak nech mu je teplo a nech sa aj ja ako maminka vytešujem 🙂

aljosa1
27. okt 2015

@eliska07 hm dobra strategia xi 🙂 ja mam vyhliadnuty emitex monti, je to najdlhší čo sa dá zohnať, ked my máme dlhana doma 🙂 nemá ani rok a už nosí 92 oblečenie 🙂

eliska07
27. okt 2015

@aljosa1 U nás presný opak - 20 mesiacov a dĺžka asi 77 cm a váha 8,7 kg 😉 ale aspoň mám pocit, že mám stále doma bábätko 🙂

aljosa1
27. okt 2015

@eliska07 my 13 kg 🙂 🙂 ja mam chlapa doma xi 🙂

alikoli
27. okt 2015

@aljosa1 hmmmm, ďakujem, už som kúpila emitex

siska_br
26. nov 2015

Ahoj dievcata
prosim Vas, nemate nahodou niektora skusenost, ako pasuje Lodger do Bugaboo Cameleona? Cam3 konkretne. Dakujem pekne!

lilacik
20. dec 2015

Ahojte maminy, ako prosim obliekate babo do fusaku lodger bunker? Citam ze je velmi teply tak nechcem aby sa mala prehriala. Ma 3 mesiace. Kolko vrstiev odprucate? Vdaka 🙂

jarka2304
14. sep 2016

@tinnky dobrý večer kde sa dá zakúpiť taká deka?

tinnky
14. sep 2016

@jarka2304 myslíte ten lodger bunker?všade,kde.predavaju.lodger,dajte si do.googla.ja som v tt kupovala v Bambini

littledragon
8. okt 2016

Ahojte. Neposúva niekto LODGER celoročný fusak Bunker Fleece? Farba béžová - Sepia

littledragon
8. okt 2016
nostress
11. okt 2016

Ahoj, zvazujem kupu tohto fusaku, je uvedene ze je do 3 rokov, ale nikde som nevidela, ako do neho dat dieta ked uz je vacsie, chodi a ma zablatene topanocky v zime. Pouzivate ho len pre male babanka, alebo aj vacsie uz chodiace deticky? Chcela by som aby nam posluzil co najdlhsie, nie iba dokym zacne chodit a potom uz nebude prakticky. Momentalne mame pre prvu dcerku fusak Teutonia, ale ten ma v dolnej casti na nozicky, ked je dieta uz vacsie nepremokavu latku aj vo vnutri, plus sa to da uplne odopnut tak, ze topanky su napr. aj vonku. Pri Lodger Bunker sa mi ale zda ze musim nozky uplne zasunut dnu aj so spinavymi topankami do fleese obalu. Moc dakujem za rady.

lillibeautycentre
9. mar 2018

Prosim vas zienky, ktore mate skusenosti s fusakom lodger bunker. Hladam prechodny fusak. Dcerka bude mat teraz 15m a je dost vysoka - 82cm. Je naozaj vyuzitelny do troch rokov? Doporucili by ste ho ako prechodny? Alebo nejaky iny?Dakujem za odpoved.

zuzkagu
9. mar 2018

@lillibeautycentre fusak je parádny. Určite aj ako prechodný keď dáte von tu vnutornu vložku

lillibeautycentre
9. mar 2018

@zuzkagu dakujem za odpoved. A velkostne, dokedy ste ho vyuzivali?

zuzkagu
9. mar 2018

@lillibeautycentre tak ja do 2 rokov. Lebo potom Sim už kočík nevyužila

kika87
12. mar 2018

Ak by mal niekto zaujem posuvam fusak lodger denim. Je to presne tento na foto.samozrejme aj prilozim fotky hned ako ho nafotim.