Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

michaela80
3. feb 2011

@och a zase ja striedam matrix s transporterom - vanickou cize by sa mi to stale nechcelo rozoberat z pasov... 😉 mam aj fusak do matrixu ogiginal na 5 - boodve pasy ale ten nie je taky teply...a zacina jej byt malinky...

och
3. feb 2011

@michaela80 hej hej pozerala som ten matrix a nikde nepisu ze by sa to dalo rozobrat 😎 on ten fusak pasuje na 5 bodovy pas ale v kociku 😀 😀 😀 😀 inak ked budem mat druhe babo a uz budem tzv. profi matka 😉 tak na vajco si kupim taky fusak co sa dava cez autosedacku 😀 proste len odklopis ked je v aute vykurene 😀 no vela vymyslov by som si uz nekupila 😉 ale clovek sa uci na vlastnych skusenostiach a koniec koncov kazde babo je ine a vyhovuje mu uplne nieco ine 😉

michaela80
3. feb 2011

@och ja uz tretie neplanujem a nemozem tak uz sa nejak vytrapime aj s tym co mame... ale zase fakt ten fusak je uzasny... rozmyslam este o bunkri v ruzovaj farbe ale to jedine keby sa mi podarilo niekde na ebay vydrazit za lacnejsie...

zajo79
3. feb 2011

@michaela80 este ho dva roky budes potrebovat, by som isla aj do noveho. a mas to na cely rok..teda okrem leta. a niekedy aj v lete, ked je zimsie.

michaela80
3. feb 2011

@zajo79 ja mam fialovy novy... cize financie nepustia...a momentalne som si nasla potah zPolskej limitovanej esdicie na moj slalom reverse takze radsej investujem tam a bunker ma uspokoji aj z druhej ruky

zajo79
3. feb 2011

@michaela80 jaj, ja som to pochopila tak, ze rozmyslas ci ho kupit alebo nie. 🙂))) a lodger bola jedna z najlepsich kup co som mohla detom kupit. super vec.

michaela80
3. feb 2011

@zajo79 lodger je uzasny fusak...uz sa mi stalo ze par mamiciek ma zastavilo ze kde som ho pozhanala...

och
3. feb 2011

@michaela80 a ty si kupovala novy lodger? bo ja som k tomu mala aj ruzovu vlozku -booster teda ak hovorime o tejto fialovej
http://www.babymarket.sk/sk/3346/1844/lodger---...

michaela80
3. feb 2011

@och tento mam ale je tam skor taka bordova vlozka ako je vnutro fusaku..
o tom uvazujem http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://cache...

michaela80
3. feb 2011

v matrixe

och
3. feb 2011

@michaela80 to vazne? vidis a ja ju mam fest ruzovu taku ako na obrazku 😀 a to sa ruzovej vyhybam 😉 , len ta fialova bola neodolatelna
ten je pekny, to je asi nova kolekcia? ta kombinacia ruzovej a modrej nie je vobec zla, na tu by som sa dala nahovorit 😀

michaela80
3. feb 2011

@och je este jeden ruzovy ale tam mi vadi ta zlta i ked je krajsi vrch...
tento http://www.pricemania.sk/katalog/vaky-a-fusaky-...

na tej fotke je ako byt ruzovy booster ale je skor taky vinovy... az bordovy☹

och
3. feb 2011

@och mala je aka zlata 😀 no skusim najst foto aj ja, mi tak pripada ze lodger je uz skor do sportaku, ja mam teutoniu a tym ze mala je zimne dieta, nemala som ani vanicku ale fusako tasku, z nej som teraz vybrala pevne casti a je to original fusak, tak striedame 😉

michaela80
3. feb 2011

@och hej lenze tie vanicky su take uzke kvoli tomu vystlaniu polystyrenom ze tam normalny fusak co mam origina mam problem vopchat ke je taka velka a v overale...

och
3. feb 2011

@michaela80 my mame ten presne ten isty 😀 a vsetci nam ho zavidia 😉 a par ludi chcelo predat svoje fusaky ked videli ten nas, len po pravde som nemala odvahu ho vystavit priamemu snezeniu 😀

michaela80
3. feb 2011

@och davas na neho nanoznik,nie? ja ked snezi tak davam este aj igelit...

och
3. feb 2011

@michaela80 nie nedavam nanoznik, len ked zacne prsat alebo snezit prehodim igelit
nenasla som foto s dietatom, ale nasla som foto kde pekne vidiet ako to ide na 5 bodovy do kocika

sevzuz
3. feb 2011

@michaela80 ale to nie je chyba fusaku ale vanicky 😒 😒 😒 ,
mimochodom dostanes ho aj tam urcite len musis tie pasy na vanicke odponut a potom prevliect cez fusak, v teme o kocikoch jane nikto neriesil tento porblem?

sevzuz
3. feb 2011

a tak nic neskoro som pisala 😝 😝 😝

michaela80
4. feb 2011

@sevzuz lenze ja mam polohovatelnu autosedacku matrix a tam sa pasy zapnut nedaju....podla mna je chyba vo fusaku ze sa pise ze je na 5 bodovy a je len na tri 🙂 🙂 🙂 🙂

sevzuz
4. feb 2011

@michaela80 lenze to ci je fusak na patbodove alebo trojbodove pasy urcuje pocet otvorov na fusaku!,
ty tam ten fusak dostanes, len je pre teba narocne ho tam davat a potom prekladat do vanicky lebo je to pracne,ale to neznamena, ze sa tam nedadat 😖

michaela80
4. feb 2011

@sevzuz on je na 5 bodove ale nie autosedackove.. a robit si namahu ze stale vyberat pasy z autosedacky tak dakujem pekne... 😒 ..ja mam fusak aj na 5bodove zapinanie a tie otvory su uplne inac ako na lodgeri..

divoska
4. feb 2011

ju vam do toho trochu skocim. my sme to vyriesili tak ze vo vajicku je len booster (ktory tam aj zostava), a prehodime cez neho len na par krat poskladanu deku cize mu aj tak trci len tvar ked ho prenasame niekde nakliknuteho len v sedacke. fusak mam v kociku zatial bez bosstra (ale tak este sa stale vtrepeme do hlbokeho - ale kludne by som to tak spravila aj v sportaku. ja asi nanoznik ani kupovat nebudem som zrovna vcera rozmyslala, radsej mu dam dovnutra este nejaku decku nacpatu keby sa mi zdalo moc zima alebo co ma napadlo.

michaela80
4. feb 2011

@divoska ako ja som si to tiez vyriesila tym druhym fusakom, ale stve ma ze som kupovala fusak s popisom na 5 - bodove pasy... ☹ ☹ ☹ my sme tiez este vo vanicke a tam boster tiez nepouzivam... lenze ak by som dala boster tak ako vravis a potrebovala s kociarom prejst aj 20-30 minut vonku ako sme boli v utorok a von bolo - 8 tak myslim ze ten booster je malo do autosedacky.... 🙂 🙂

standa82
4. feb 2011

Dievčence, náhodou som objavila túto tému. Mám aj ja Lodger, no použila som ho len do vaničky, keď bolo teplejšie. Mám vajíčko s 3-bodovým zapínaním a aj Jane vajíčko s 5-bodovým. No Lodger nie je použiteľný do Jane Strata vajíčka, pretože síce má fusak otvory, ale na Jane Strata sa pásy cez rúčky nedajú od seba odobnúť tak ako foto od
@och .

michaela80
4. feb 2011

@standa82 ten isty problem mame.. 😉

divoska
4. feb 2011

@michaela80 jaj tak to jo, to ja vzdy len par metrov s tou sedackou co sa premiestnime z auta niekde do tepla, jo s tym popisom pravda

standa82
4. feb 2011

@michaela80 ..áno. Vyhodila som zbytočne 100 e 😠

michaela80
4. feb 2011

@standa82 fusak je perfektny len popis trosicku nesedi....co uz sak zachvilu aj tak vajco nebudeme pouzivat tak sa to vyriesi ten problem...

michaela80
4. feb 2011

@standa82 ja mam do vajca origos fusak jane do autosedacky.. 😉