Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

michaela80
22. dec 2011

@lodgermaniacka ja mam byzantine ten novy fialovy... a boster je uplne tenucky...

lodgermaniacka
22. dec 2011

@michaela80 aha...tak potom nechapem 😨

mici111
22. dec 2011

@lodgermaniacka no presne, ja mam pocit tiez, ze ten moj je hruby.. 😕
diky kocky 🙂

lodgermaniacka
22. dec 2011

@mici111 nerozumiem tomu vôbec, čo mi povedala pink, tak že basic kolekcia ma tenky booster, ale že by aj potom tie najnovšie farby? 😨 😨 😨 😨 môj denim je rovnako hruby 😉

ellysa
22. dec 2011

baby ja mám basic a mám pocit, že je ten booster taký istý hrubý ako aj pri folklore, na tých novších je tenší

mirka285
22. dec 2011

caute 🙂 idem sa vam trosku postazovat 😔 baby co mate xt a lodger,tak na xt cku su vzadu hore na chrbtovej opierke dva suche zipsy asi na plastenku alebo naco,a ja sprosta,som tam vzdy zahla lodger a kedze mam ten ruzovy co ma na tom mieste zrovna vysite tie kvietky,samozrejme mi to vytrhalo z nich nitky 😖 akoze nie ze by mi to nejak vadilo,lebo vsak vidno to neni,ale keby som o tom vedela,dam si nato bacha 😕

lodgermaniacka
22. dec 2011

@mirka285 no ja ho nezahybam, ani ma to nenapadlo, že by sa mohol poškodiť, a aku farbu maš? ružovy?

tanija133
22. dec 2011

@lodgermaniacka a tak to je mozne, lebo ja mam basic,ale teraz si spominam ,mala som chvilku konikovy a ten bol origo fakt hrubsi..... tak sorry @mici111 😉 No ja som mala aj minulorocny basic aj tohtorocny basic a boli tensie....

mirka285
22. dec 2011

@lodgermaniacka ano mam ruzovy,ak by tam neboli tie vysivky tak sa mu nic nestane,mne to vlastne vytrhalo nitky z tych vysiviek...ja som si ho hore vzdy zak zahla pod kocik,mi to tak dobre drzalo a vcera na poste pozeram a kvetinky vyparane 😖 nechystam sa ho predavat,chcem ho aj na buduci rok a do sanok,takze ja ho znicim,ale ak by som ho chcela predat,ma to sere,lebo nikto by ho nechcel 😝

almita
26. dec 2011

@mirka285 Detto,presne to iste sa stalo aj mne☹

bambola
27. dec 2011

baby ja mam tie suche zipsy tiez vzadu a tiez ohynam fusak ale nastastie mi to nevytrhalo tie nasivky na fusaku (narozdiel od legin, ktore som tam niekolkokrat zatrhla 😠 ) tak si dam na to teraz bacha 😕

tina129
28. dec 2011

baby inak tie suchace to je jedina vec, ktora mi na lodgeri vadi, ale vadi mi to dost, mam pozatahovane vsetky moje rukavice, ciapky aj saly, a to nehovorim o tom, ze ked mi mala zaspi a ja ju chcem viac zababusit, tak ked ten suchac chcem odopnut tak ju zobudim 😒 ale inak fusak nema chybu 😀

bambola
28. dec 2011

@tina129 ja to mam ako meritko, ak ju suchac nezobudi tak spi ako stolwerk 😀 ak ju zobudi tak este treba kocikovat 😀

tina129
28. dec 2011

@bambola 🙂

ellysa
28. dec 2011

tak som bola akurát omrknúť booster s basic-naozaj je tenší a o hodne ako dokupovaný 😕

mici111
28. dec 2011

aj ja som teraz s @marion menila booster, a divne je, ze ja mam ruzovy folklore a ona fialovy folklore a moj zeleny booster je ovela hrubsi ako ten z fialoveho folklore.. 😕

tina129
28. dec 2011

ja mam fialovy folklor a k tomu som si dokupovala este ten zlto-zeleny booster a obidva boostre su uplne rovnake, teda okrem farby

zdenush88
28. dec 2011

Ahojte.... mam lodger bunker folklore vo fialovej farbe a straaaasne by som ho chcela vymenit..... teda bude vymenit alebo predat, ak by ste mala niektora zaujem ,alebo ak by sem zabludila daka, co by chcela.. je pouzivany asi 2 tyzdne a ja som sa rozhodla , ze chcem ruzovy. Na cene v pripade predaja (nejakej rozumnej) by sme sa urcite dohodli 🙂 napiste tu alebo ip 😉

blavacka
28. dec 2011

@zdenush88 ahoj ja mam ruzovy folklor so zltozelenym boosterom malicko pouzivany len 1x prany...

blavacka
28. dec 2011

@zdenush88 posielam foto, mozes mi poslat fotku tvojho? Mozno by som ho vymenila...

zdenush88
29. dec 2011

@blavacka ahoj, kukni aj v albume, mam ho odfoteni, teda mala je v nom, ako ja mam fialovu rada, ale v tomto sa mi paci viacej ruzovy, je vyraznejsi 😉 ako dlho mate ten vas? ja som chcela povodne ruzovy, ale ked som si ho objednavala tak vtedy mali daky problem s dodavatelom a jediny na sklade mali fialovy, a to som presla asi3 internetove obchody

zdenush88
29. dec 2011

@blavacka a je ako novy, tiez 1x oprany

marion
29. dec 2011

Maminky kedze ta vlozka v lodgeri je len okolo telicka a pod zadockom, nie je detickam zima na nozicky? Ked ich vytiahnete nemaju studene nozicky? Nasa mala nema vzdy v kociku topanky, mava pancusky a na nich hrubsie ponozky. Topanky mavam v taske pre pripad ze bude chciet behat. 🙂

dakujem

mici111
29. dec 2011

@marion ja ked idem s malou von aj na spanok a vyzujem ju do lodgera, tak jej este obalim nozky dekou, ,pre istotu..inak spinkava vacsinou v topankach..ale toto riesim iba na spanok, ked tam normalne sedi, tak je obuta, takze jej urcite nie je zima..ten booster je skor pre babatka, ze sa donho cele zababusia, pre nase vacsie deticky nie je, lebo ich cele neobciahne..

mirka285
29. dec 2011

@marion ja malu tiez nechavam v topankach,pokial neni vonku slapkanica,ale takto sucho,tak mi to vobec nevadi... nema studene nozicky,podla mna ten booster je fajn aj pre vacsie deti,ved aj to je plus,ze ho ma pod zadockom a na krizoch...

blavacka
29. dec 2011

@zdenush88 ja ho mam od novembra, je fakt ako novy... A ten tvoj ma hruby ten booster? Lebo nieco som vyssie citala, ze niektore ich maju tenke... Lebo ja mam taky poriadne hruby...

blavacka
29. dec 2011

@zdenush88 tu su niejake fotky malej v lodgeri...

zdenush88
29. dec 2011

@blavacka podla mna mam tiez hruby ale neviem ako ked to porovnam s kamoskynim, ona ma tento ruzovy tak mi to pride rovnake, ja som ho kupila zaciatkom decembra. Ja mam tiez malu odfotenu vo fusaku ale neviem najst fotku v PC ale mam ju tu na MK v albume Simonka od 3.mesiaca.ako ja s vymenou suhlasim, je to na tebe 🙂

blavacka
29. dec 2011

@zdenush88 videla som malej fotku v tvojom albume 🙂 Rozmyslam ako by sa to dalo vymenit, lebo by som nerada zostala bez fusaku... Ty si z Hlinika nad Hronom? Ja by som mala ist asi tento vikend za ocom do Kozaroviec, tak to nie je daleko od teba nie?

katuska26
29. dec 2011

@marion ahoj my máme lodger bunker a malá mi v ňom spáva na balkone denne 3 hodky a má pančušky teplačky, tielkové body, dlhé body bundičku takú skorej flisovu ako zimnu a čiapku a vytiahnem ju z tadiaľ teplučkú 🙂 je to super kúpa.. my ako sme ho kúpili a začali používať malá mi v kočíku vždy zaspala hneď a páči sa jej v tom a navyše to super vyzerááá 🙂