Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

veve39
31. aug 2013

@ma_ta1975 konikove neviem ci je rozdiel, ked som ja kupovala novy lodger (2010), predavali sa obidve farby v obchodoch...ja som ho kupila az ked mala dcerka rok a veru som lutovala, ze sme ho nemali od babatka, kedze pocas zimy ked uz mala vyse 2r. sme ho vyuzili minimalne...od babatka je idealny

ma_ta1975
31. aug 2013

@luciferova tak super kupim teraz na jesen-zimu-chladnejšiu jar a predám...a ktorý ročník máš a ako vyzerá(kôn,hviezdičky,kvetinky...)v tom som ešte mimo.. 😒

ma_ta1975
31. aug 2013

@veve39 veru ani ja som nepostrehla že je nejaký Lodger škoda...no ešte počkám a tak v polovici septembra už budem musieť kupiť...dakujem za pomoc už sa trošku orientujem... 🙂

tanija133
31. aug 2013

@ma_ta1975 ahoj, my sme mali 2 lodgere, od narodenia az doteraz, naj fusak......su typy 1. tie jednofarebne basic bezovy sedy, cerveny, 2. konikove, sedy a hnedkasty s konikom, 3 folklore , tie s kvetinkam.....4. hviezdickove su najnovsia kolekcia z minuleho ...5 denimovy je tiez super...

ma_ta1975
1. sep 2013

@tanija133 ahoj,dakujem pekne už chápem...pojdem pozrieť PREDETI a uvidím či neni akcia alebo či nedaju zlavu...novší model na jar lepšie predám ako starý a vypratý žmolkový...škoda že som až teras zistila že je lodger a to som sa tej deky nadvíhala zo zeme 😠 tie staršie modely su tu aj tak drahé doplatím a kupim nový... 😉

ma_ta1975
5. sep 2013

kočky idem sa vám pochváliť....najviac sa mi páči Lodger bunker DENIM na 100% laska na prvý pohlad 😀 no síce bude cestovať z Košíc do predajne Pre deti Trenčín nevadí...a dokonca budem mať 23% zlavu (od 13-15.9 su DNY marianne )hned som letela ten časopis kupiť predavačky mi tam MOJ denimček zatial postrážia 😀 😀 😀

ssslnieckooo
12. sep 2013

@ma_ta1975 ahoj mozem sa opytat o akej zlave hovoris?? Aj ja chcem kupit lodgera a zlava by potesila 🙂

ma_ta1975
12. sep 2013

@ssslnieckooo ahoj musíš zohnať mesačník marianne stojí 2.89eur september 2013 ...tam su kupony a v predajni Pre deti je zlava 20% a 3% ked zaplatíš kartou ale tovar nemože byť v zlave...v sobotu si letím pre môj Lodger-DENIM myslím že sa to oplatím za tu cenu... 😉

ssslnieckooo
15. sep 2013

@ma_ta1975 Ďakujem 🙂

ma_ta1975
15. sep 2013

@ssslnieckooo už ho mám a je fakt nádherný ... 🙂

katkaromi
22. sep 2013

@ma_ta1975 tiež si idem objednať Lodger vo farbe Denim 🙂 chcem sa opýtať, aká je tá vrchná látka? Myslím materiálovo...

ma_ta1975
22. sep 2013

@katkaromi material vypadá ako riflovina je to chutno prepracované ešte aj vačok našity fakt chutnučké...ale je to neviem nejaká špecialna teplučká látka voda len steče nevpije sa...nebudeš banovať je fakt najkrajší zo všetkých... 😀

moka
27. sep 2013

Ahojte, chcem sa spytat, uz pouzivate Lodger v tomto pocasi? Ja som uz vytiahla, malej je tam tak akurat teplucko. Booster este nepouzivame. A staci Lodger aj do tuhej zimy? Ked dam este booster, prip. deku a nanoznik?

luciferova
27. sep 2013

@moka ja ho uz mam asi mesiac nasadeny 🙂 bez boostra teda 🙂 v zime nam stacil, dala som maleho do kombinezy, ani nanoznik nebolo treba 🙂

katren
27. sep 2013

@moka my tiez uz ficime bez boostra 😉 a v zime nam tiez stacil ked sa mi zdalo prilis zima, dala som ten co mam v zlohe, ale inak nie 😉

bambinitrnava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
9. okt 2013

@katkaromi my ho mame v denim a fakt super🙂 a presne tak jak pise mata

bambini
11. okt 2013

milé maminy , práve sme naskladnili Lodger zimne fusaky, overaly aj zimne ciapky, material je ten istý ako pri fusakoch... 🙂 co sa tyka tepelno izolacnych vlastnosti, je to jeden z najlepsich fusakov ponukanych na nasom trhu...treba davat pozor pri prani bez avivaze... 🙂 kupony z casopisov si mozete uplatnit aj u nas na nasej predajni pre znacku Lodger /okrem fusaka vo farbach: denim a aubergine a gold, ten uz mame v akcii/ 🙂

ivanka.7
11. okt 2013

@moka mne stacil lodger aj do tuhej zimy, dokonca som ho nosila tusim celu zimu bez boostra, ten som mala vlozeny vo vajicku; je fakt, ze mam trochu otuzilejsie dieta ale s boostrom podla mna pohoda, ty si tiez z juhu 🙂

silviatt
11. okt 2013

@bambini dobry den. Overal sa vyraba v akych velkostiach prosim vas? Aj 86? Dakujem 🙂

bambini
12. okt 2013

@silviatt overal sa vyraba vo velkostiach 3-6 mesiacov a 6-9 mesiacov..... 🙂

petuscha
16. okt 2013

Maminky nepredávate niektora fusak bunker lodger pre chlapčeka aj s vložkou ... najrqdsej aqiamarine alebo rabbit... mam sivy kocik tak aby to ozivilo ;))) vacsinou Sun len pre dievčatka... dakujem
@laurka15

petuscha
16. okt 2013

@bambini prisim aké csu ceny? A v akom časopise su.pripadne kupony Ďakujem

macko_usko222
29. okt 2013

Ahojte.Davam varovanie: pacil sa mi lodger bunker denim,teraz je aj v akcii na roznych shopoch za 69,90e..akurat dnes mi bol.doruceny,uz ked som Ho preberala celkovo sa mi zdala krabica lahunka a mensia(mam uz skusenost s tymto fusakom,min..rok sme tiez Mali,ten hviezdicky),rozbalim a sol:maly ,uzky!!!hlavne ze vyrobca uvadza pouzitie cca 3 roky!!porovnala som s fotkami z min.Roma a rozdiel obrovsky!!ten hviezdickovy je ovela vacsi a aj pri nozkach je ovela ovela viac miesta!Hned som tam volala aj mi potvrdili,ze ked porovnali na predajni,tak ten denim je uzky a celkovo mensi ako ine a ze musia kontaktovat dodavatela,nech I'm podali vysvetlenie..Ale jasne,ze sa to budu snazit ukecat,ale ak skutocne chcete vyuzivat fusak as do 3 rokov,urcite nie tento denim,co maju momentalne v akcii!nenechajte sa nachytat.Ospravedlnujem sa za preklepy,opisem cez mobil

macko_usko222
29. okt 2013

A este pridavam foto fusaku denim,co mi dnes prisiel a tym hviezdickovym amerikan stars.Ten rozdiel vo velkosti je poriadny.

enah
29. okt 2013

@katkaromi Bunker DENIM je velmi prijemny - nie je tvrdy ako riflovina, vyzera tak ale je makky a jemny, z vnutra samozrejme fleesovy. Dokonca mi pride jemnejsi a materalom vhodnejsi k detom ako materail tej vlozky boostra - ta je citit lacnym polyesterom kdezto denim je citit velmi kvalitnou upravou. a ano, voda po nom steka, pretoze je popretkavany teflonom, ten chrani ako pred vodou tak pred prilnatim spiny. 😀
Ja sama mam dievatko tak som si do denimu prikupila Pumpkin vlozku ayb to nebolo take chlapcenske. 🙂 Zial, mam aj modry kociar a vsetci sa pytaju ako sa vola chlapcek... Hm, nevymeni niekto novy, krasny denim s dvoma vlozkami booster za skoro novy aubergine?
fotky nahodim

tanija133
30. okt 2013

@macko_usko222 dobre ze pises o tom denime, skoro som ku kupila a nam by uz bol poriadne maly....mala som uz 2 logere, tak viem aka je normlana velkost..... 😉

macko_usko222
30. okt 2013

@tanija133 veru, nastastie my vieme aka je normalna velkost.Stale rozmyslam,ze co tym vyrobca sledoval..Ci ten specialny teflonovy povrch je na ukor velkosti..Ale naco je to dobre?ved ten fusak je pouzitelny tak do roka max a za taku cenu?aj za cenu v akcii je to privela!mne sa vidi,ze hviezdickovy je najvacsi..uz som mala moznost Ho porovnat aj s ultramarine a s hviedami je vacsi,neni o com.Ja som sa na tom dobre dostala..vybavovanie-strata mojho casu,10eciek v prdeli,vdaka poste hore-dole,to mi uz nik nevrati.Skoda,ze v predajniach maju povacsinou maly vyber,vsetko doobjednavaju..tak sa to porovnavat moc neda ..resp.mna ani nenapadlo,ze vyrobca bude robit take velke rozdiely v jednotlivych modeloch..no co uz.Ja som sa dostala a preto som pridala Toto varovanie,viem ake to je pocitat kazde ecko a este ked sa o nejake dostanete,tak namiesto radosti je skor smutok..

tanija133
30. okt 2013

@macko_usko222 ja som mala ultramarine a basic powder a prisli mi take velkostou rovnake.....tak ked pises tak asi hviezdovy bude vacsi....to je fakt cudne, podla mna mozno to boli nejake chybne kusy alebo co, doteraz som nepocula ze by sa niekto stazoval na denim ze je maly, ale mozem sa aj mylit...mozno aj vsetky ze by boli taketo male? to nahneva fakt, aj teraz som videla na bozaosi presne za 69, 90 E novy denim a uvazovala som nad nim,ale nakoniec som kupila raz opraty buggysnugle, my sme uz velky, Lodgere predavam a este som si spravila radost na tych par krat povozeni s Buggysnugle....

macko_usko222
30. okt 2013

@tanija133 no neviem tiez som myslela,ze nejake vadne kusy co supli "hlupakom-slovakom" (:ale myslis,ze Toto by si vyrobca dovolil?alebo to nakupili od vyrobcu,ze zmensene denim verzie za par eciek?a tu to davaju akozedo skvelej "akcie" 😠 mne to stale nejde do hlavy,ze co za nepodarok (: no ultramarine je tiez ovela vacsi ako denim,ten je ok velkostne.Len ten hviezdickovy je priestranejsi aj v oblasti noziciek,kde je ten obluk akoby sirsi resp.viac miesta ma.No dufam,ze sa tu ozvu nejake majitelky denim,ze ten ich je velkostne ok.Ja som tiez nezaznamenala,zeby sa niekto na velkost denim stazoval,ale zas na 2 strane nemusia vediet,ze existuju aj ovela vacsie lodgeri.no keby si si ho objednala,mala by si dost (: A ten fusacik co spominas,mas nejake foto?prvy x pocujem taky nazov..