Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

kuriatko33
20. feb 2011

@zajo79 a prečo ho stale nemáte? no to veru príde asi z mojim ja ho tu mozno v stredu mám 🙂 bo som si dala ups a je uz pripravený na prepravu

kuriatko33
20. feb 2011

@zajo79 a v akom období si ho pouzívala,myslíš ze sa mi vyplatí kupovat,ked jedne zimný mám? písaný je že celoročný,tak či je to tak

zajo79
20. feb 2011

niekedy aj v lete zimsie, a ja nemam nervy na deku, uz sme ich postracali kopec.

a inak, jar, jesen zima ho mavam.

sjuzocka
27. feb 2011

ahojte, ako je to s lodgerom a madlom? da sa mat madlo ked je lodger v kociku? napriklad rozopnuty?

luciferova
27. feb 2011

@sjuzocka mne ano, lodger je tenky, takze v pohode. na oboch kocikoch 🙂

sjuzocka
27. feb 2011

a ked mam madlo o ktore sa da pripnut ten bezpecnostny pas co byva medzi nozickami (take to istenie aby dieta nevypadlo z kocika a nemusi mat ramenne popruhy na sebe) tak to tam ide, je tam vystrih v tom lodgeri medzi nozickami?

och
27. feb 2011

@sjuzocka no on ten pas o madlo nie je až taký bezpečnostny 😉 ale ano je tam otvor, keďže je vhodný na 5 bodové pásy 😀 ja inak nepoužívam ten pás ale malú pášem len pásmy normálnymi od kočíka s tým, že ramenné nezapnem, niekde som dávala aj foto, tak to tam vidieť 😉 čiže v reály ma pás len okolo bokov a medzi nožičkami, teraz na zimu madlo nedávam

cherryblossomgirl
29. mar 2011

dievcata, nepredavate niektora lodger bunker?

ellysa
8. apr 2011

ahojte, oplatí sa fusak kúpiť aj teraz? alebo lepšie počkať do jesene? a zmestí sa tam dvojročné dieťa?

lodgermaniacka
8. apr 2011

@ellysa čo som si od minuleho roka všimla, oni stale držia rovnaku cenu, ani v lete neboli v akcii, lacnejšie kupiš jedine použity

barbie.
8. apr 2011

@ellysa moja dcera ma 82 cm a na jesen bude mat 2 roky . uz sa do neho podla mna na zimu nezmesti, alebo len tak tak. zalezi ake velke dieta mas. tiez si myslim, ze je jedno kedy ho kupis. zatial som ho nikdy nevidela lacnejsi ako +- 80eur.

ellysa
8. apr 2011

@barbie. naozaj moja má asi okolo 80 cm a len 11 m

@lodgermaniacka o cenu nejde , len či ho ešte využijem, napríklad tú vložku

lodgermaniacka
8. apr 2011

@ellysa ked nie teraz tak za pol roka, podla mna tam maly ešte buducu zimu vleze a naši su dosť podobný velkosťou 😉 napr. dnes velmi fuka, kludne by som dala lodger, môžeš dať tu hrubu vložku preč a bude ok

ellysa
8. apr 2011

@lodgermaniacka no však to, deky mi lezú na nervy...

tanija133
8. apr 2011

@ellysa Ja si myslim ze ho mozes kupit, ze sa ti to oplati ,aj na jar alebo v lete su chladnejsie dni kedy ho mozes vytiahnut alebo dat pod malu a nemusis ju zakryvat,....bez vlozky samozrejme... 😉

ellysa
9. apr 2011

a aké máte farby pre dievčatká? rozmýšľam nad fialovým folklorom, ale zasa aby bol ku všetkému-mám viac striech, tak uvažujem aj nad basic-grey alebo powder a meniť farebné booster, máte to tak niekto?

lodgermaniacka
9. apr 2011

@ellysa fialova je velmi pekna 😉

ellysa
9. apr 2011

@lodgermaniacka musím vidieť naživo a prirovnať k aspoň jednej strieške, ale myslím, že k tej najnovšej by sedel, asi aj k tmavoružovej, len neviem, či by to už nekikiríkalo a k červenej mám elodie

lodgermaniacka
9. apr 2011

@ellysa aky maš elodie? ja teraz rozmyšlam že kupim 😀

lodgermaniacka
9. apr 2011

@ellysa tak si teda kup nejaku univerzanu farbu, čo sa ti hodi ku každej farbe

desmodka
9. apr 2011

@ellysa my mame tiez 80 cm a ma tam este priestor, ale do 3-4 rokov nam urcite nevyzdrzi (na dlzku) max tak buducu zimu... urcite ho vyuzijes aj teraz, my ho mame na miesto deky (tu mi stale zkope) aj teraz ho mame ked tak fuci (bez tej vlozky)

ellysa
9. apr 2011

@lodgermaniacka ja mám ten bodkovaný čierno-biely a s červeným vnútrom

@desmodka jasné,kúpiť ho chcem, len dumám nad farbou 😉 , v pondelok skočím do enikibeniki, dúfam, že tam niečo naživo majú

lodgermaniacka
9. apr 2011

@ellysa ja som tam naposledy videla ten riflovy 😵 fakt krasa, ja som mala sivy s konikom, ten sa mi tiež hodil ku každej farbe, aj ked ja som ho nevyužila, lebo si vždy kupim ku každemu kočík original fusak v rovnakej značke 😎 ale ten ED by som ešte rada vyskušala

ellysa
9. apr 2011

@lodgermaniacka ten zamatový ed je krásny

lodgermaniacka
9. apr 2011

@ellysa zamatovy ED je krasny, ale nechcem čierny do čierneho kočíka, oni su krasne všetky, len škoda že sa u nas nepredavaju a nemôžem ich okuknuť ☹

lodgermaniacka
9. apr 2011

@ellysa riflovy som mala na mysli lodger bunker 😉

ellysa
9. apr 2011

@lodgermaniacka xexe pochopila som, len nám sa riflový nehodí a čítala som ževraj je menší ako ostatné,ale neviem, čo je na tom pravdy

ellysa
9. apr 2011

@lodgermaniacka a nevieš,kde v BA môžu mať lodger na predajni,nemusím vymýšľať chodiť do wien, aj tak sú cenovo rovnako

valentina.west
9. apr 2011

@ellysa bunker som videla v ba na kosickej ulici v obchode ktory sa vola VSETKO PRE DETI, alebo tak nejak.stoji necelych sto eur a maju ho v sivo modrej farbe.