Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

macko_usko222
22. okt 2012

@chirabell aaaaaaaaaaaaa ved to,ja tiez asi s tym konikom ee 🙂 tiez mi tam akosi nepasuje 🙂 asi bude ta farba greige s hviezdickami teda 🙂 len neviem neviem ,ta svetla farba..

chirabell
22. okt 2012

@macko_usko222 na margo farby...nas vyzera takto ...a kocik z vnutra je tiez svetlejsi....hojdacku (lehatko) tiez mame svetlunke...pokial nebudes v nom davat drobca v blatovych topankach tak podla mna sa udrziava bez problemov 🙂
mozno padnem casom na hubu ale zatial sa tej svetlej farby nebojim ani neskor ked bude starsi...
...inak toto je len vrchna cast, vnutornu mame uplne svetlunku, taka maslova farba...

mima1983
22. okt 2012

Tiez sa pripajam, fusak Lodger je BOMBAAAA!!!! Mame teraz novy ten 2012 a som maximalne spokojná, prihodim aj foto 🙂

mima1983
22. okt 2012

tu je nas fusacik 🙂 zatial bez vnutornej vlozky

luciferova
22. okt 2012

@mima1983 to je nadhera 🙂

macko_usko222
22. okt 2012

@mima1983 nadherny je 🙂 no a samozrejme aj babo v nom 🙂 😉

macko_usko222
22. okt 2012

@chirabell ale tebe to tam velmi pristane,ta kombinacia farieb nema chybu 🙂 Kolko ma tvoj drobec? ta fabra powder je super..,velmi pekne.Ja ked som pozerala sivu z tej kolekcie basic,tak sa mi moc nepaci/ani svetla ani tmava/Uz som rozhodnuta..ideme do hviezdickoveho greige 🙂 idem uz spravit objednavku,bo ma uz vykoti 😀 😀 😀 😀 cele dni nad nicim inym nerozmyslam,len nad tym aka farba..uz aj snivam o tom 😀 😀 😀 potom dam foto,ked pride

chirabell
22. okt 2012

@macko_usko222 drobec bude mat v piatok 3 mesiace 🙂 a dakujem, tiez som sa s farbami vytrapila, mne sa velmi paxcia tie dievcenske kvietkove...ale pre nas mi nic nesedelo az mm prisiel s tym, ze nech pozriem bez vzoru.
inak podla mna si spravila teraz dobru volbu farby

veve39
22. okt 2012

@chirabell powder z basic kolekcie je uzasny podla mna, perfektne kombinovatelny a univerzalny, dlho som nevedela rozhodnut dilemu ci tento, alebo ruzovy folklor pre dievcatko, nakoniec vyhral folklor ...a tiez sa mi pacil a stale paci aj ten svetlo sedy z basic kolekcie...

cherryblossomgirl
22. okt 2012

@chirabell my mame rovnaku farbu ako vy a rozmyslam, ze pre spestrenie si doprajem ruzovy booster 😝

chirabell
22. okt 2012

@cherryblossomgirl ja tiez rozmyslam nad 1 farebnym na zimu na prestriedanie, ale musim vybrat nejaku univerzalnu farbu lebo ak by nahodou druhe bolo dievcatko, tak nech je pouzitelna 🙂

e.l.i.e.n.k.a
23. okt 2012

@macko_usko222 urcite by som brala greige s * 🙂

zdenocka
30. okt 2012

Ahojte dievcata,
chcela som sa s Vami poradit, mozno mi budete vediet pomoct. Kupili sme si fusacik Lodger, drobcek ma 13 mesiacov, a ja neviem, cim to je, ale velmi tazko sa mi do fusacika dava. Tym, ze sa neda rozsipsovat, alebo otvorit uplne az dole, len urcita cas, tak si ho posadim a snazim sa mu tam vsunut nozky, lenze topanocky ma velke, ved je zima, tak to ide tazsie 😖 .

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanija133
1. nov 2012

@zdenocka no to je proste taky system, ale ja myslim, ze si zvyknes ,tak davat aj nozky do toho priestru.....a bude isto super... 😉

magdalenocka
1. nov 2012

ja mam tiez lodger a bol to paradny fusak ked bol maly babo, teplucky, nic sa nesmyka, uplmna spokojnost. teraz ma dva roky a uz sa mi ay tak velmi nepoydava lebo aj mne sa donho dava velmi tazko, topanky su uz velke a kym ho tam napasujem aj sa spotim. a druha vec ze ho hocikedy vylozim pobeha aj po blate a potom s nim spat do fusaka, takze ho mame aj spinavy. ale zase je super makkucky a neni v nom natrepany kedze je teply ale zaroven tenky nie ako tie skafandrove fusaky. a skusenost s inym nemam takze porovnat nemozem. ale cakame druhe baby tak urcite este vyuyzijeme

chirabell
1. nov 2012

@zdenocka
@magdalenocka a nerozmyslali ste davat ich do fusaku bez topanociek? tie hodit do tasky dokosika pod kocik a obut len ked idu bezkat...ved on je dost teply...ja mam sice len baby, ale ale nozky ma vzdy teplucke aj bez topanociek

zdenocka
1. nov 2012

@tanija133, @chirabell, dievcata, dakujem za reakcie 🙂 .
No co nam ostava len si zvyknut. Ja ho vyzuvat nechcem, lebo on spekuluje velmi casto a to by som nic ine nerobila, len ho vyzuvala a obuvala 😝 . Ked ideme pre starsieho, tak sedi v kociku, ale prestujeme z auta, potom samozrejeme chce bezkat, potom opat do kocika, pokym prejdeme bud do mesta, alebo na ihrisko, potom chce bezkat, potom opat do kocika, ked ideme domov, popripade poriesime cestou obchod... Ine by asi bolo, kebyze ideme len niekde cielene, tam by sa vyblaznil a domov. Ale takto sa to urcite neda, to ako som pisala vyssie, by som len vyzuvala a obuvala 🙂 .

luciferova
1. nov 2012

@zdenocka nad navlekmi si nerozmyslala? to je tiez take hore-dole, ale aspon nebude bosy 😉

magdalenocka
2. nov 2012

@chirabell ako pise @zdenocka to by sa nedalo, moj syn nie je kocikove dieta a kazdu chvilu vystupuje a nastupuje, sme vonku hodinu a dvakrat je urcite mimo kocika. a obuvat zimne topanky nie je taka sranda. uvidis ked ti zacne chodit asi budete mat ten isty problem 🙂

zdenocka
2. nov 2012

@luciferova, aj som rozmyslala, ale najprv by som potrebovala vyskusat, ale aby som nemusela investovat, tak by som to riesila asi igelitkami, a tie aj vyhodim. Teraz som to urobila tak, ze na spodok fusaka som si dala stary nanoznik, taky tenucky, a uvidim, ci to bude dobre, a ak nie, tak v Jysku som si kupila dve uplne lacne deky, tusim za 1 euro, a budem to robit tak, ze ho posadim, omotam nozky do deky a sup do fusacika. Ono mi nerobi problem, ked sa trosku zaspini, ved ked sa pouziva, tak urcite nebude cistucky, ale teraz bolo hrozne pocasie, prsalo, spina, blato... A to som si fakt netrufla ho dat do fusaka s takymi topankami 😖 .
@magdalenocka, tak ako pises, keby sedel v kociariku a raz by som ho vybrala a inak by tam sedel, tak aj tie topanky vyzujem. Ale on aktivne chodi od 8 mesiacov, teraz ma 13 a ani v kociku sediet nechce, ten nam sluzi len na rychly prevoz, kedze nedokaze akceptovat smer, akym ideme my 😅 . No chcela som prenho fusak, predsa je len malicky, a byvame pod Tatrami, min. rok tu dosahovali teploty -20 stupnov 😝 .

chirabell
2. nov 2012

@zdenocka my ani pod tatrami nebyvame (byvali sme rok) a mali sme tu minulu zimu tiez take mrazy 😀 uvidim, tuto zimu mam nastastie bez problemov co sa tohoto tyka a do buducej to nejak poriesim, mozno sa tu necham vami inspirovat 🙂 Inak ta deka je dobry napad, mna este napadlo ak si zrucnejsia, usit take vrece, ze by si nemusela omotavat z nej a to len nasuchnut na nozky a sup do fusaku 🙂

zdenocka
2. nov 2012

@chirabell, zrucnejsia v takych veciach bohuzial nie som 😝 . Ale vyborny napad 🙂 . No to ma ani nenapadlo, ze ho budem musiet z tej deky vybrat 😅 😝 🙄 . Musim vyskat sposoby a urcite napisem, ktory sa mi najviac osvedcil 🙂 .
Ved to na Slovensku je velka zima - brrr.

evik13
7. nov 2012

@gabika3105
aká je prosím cena fialového?
eva

veve39
7. nov 2012

@magdalenocka uplne suhlasim, davat do lodgeru 2-rocne dieta, uz aj naobliekane, je teda riadna fuška...a to este chodime bez zimnej vlozky...ja topanky naozaj radsej vyzuvam, lebo dat tam dceru s topankami/cizmami je narocne 😒 ...lodger je uplne uzasny pre babatko, aj vlani, ked mala dcerka v zime 1,5r. a este len zacinala chodit to bolo fajn, teraz je to makacka usadit ju donho...ale asi pre dieta starsie ako 2r.by to bolo s kazdym fusakom rovnake, mozno u tych nepoddajnych "mumiovitych" aj horsie...a pre 2r.dieta uz novy fusak na zimu kupovat predsa...

macko_usko222
9. nov 2012

tak dievcence moje,slubila som fotku z nasho bunkrika greige s * 😀

madlei
9. nov 2012

my mame dva a som velmi spokojna. oproti ostatnym znackam neporovnatelny...je pravda, ze sa tam vacsie babo dava tazsie, ale to do kazdeho, v pohode sa zmesti a neprefuka ho, nemusim ho babusit este aj hrubymi dekami. a ma este aj dokonaly dizajn, nie je o com. 🙂

macko_usko222
9. nov 2012

tak tu je v plnej parade 🙂 som spokojna,bo sa mi v pohode vojde s malym,co uz ma 6 mesiacov do hlbokej vanicky 🙂
viem,ze ta farba nie je taka krasna ako ruzova/alebo ine zive farby/ ,ale mame chlapceka 🙂 a farebny kocik,tak sa mi tazko hladala vhodna farba.A uplne ten tmavy sme nechceli.. 😵 😕 😀 😎

zuzkaprofi
10. nov 2012

Dievcata s ktorejnet stranky objednavate fusaky? Dakujem planujem kupit mala sa mi narodi vo february a ten sa mi naj paci ken farbu neviem vybrat;)