Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

katkaajurko
26. sep 2011

@luciferova a ked este sa nehybe-tak co pod ten lodger? lebo ak je hodne hrejivy-sa mi to zda potom zas moc hrube - overal + fusak... ale mozno sa mylim...

domika007
26. sep 2011

@silviatt jasne, hned ako dorazi a budem mat trosku cas, pofotim ho 😉 ako ja som tiez nevedela, ktoru farbu, lebo mame bordovo - cierny kocik a je tam aj troska sivej, tak hadam tento tam sadne...

a objednavala som z bambini z TT, mam odtial aj kocik 😉

kvetinqa
26. sep 2011

@katkaajurko dost zalezi aj od toho ake mas dieta. Nas maly je horkokrvny po tatovi a tak ho nemozem velmi babusit. Lodger je podla mna dost hruby a overal by som don urcite nedavala...

silviatt
26. sep 2011

@domika007 ja som priamo z TT, tak ho tam pojdem tento tyzden omrknut 🙂 Ale nemam este kocik doma a rada by som ho tam vyskusala. Kamoska ma ten powder a je do siva aj ten, pritom na obrazku vyzera skor kremovy. Tesim sa na fotky 🙂

katkaajurko
26. sep 2011

@kvetinqa no ved ale co potom pod logger v case ked chce babo behat-lebo zase behat bez overalu v zime mimo kocika je malo nie?

michaela80
26. sep 2011

Akurat mi prisiel lodger byzantine z nemecka...je peknucky... a konecne nema cervenu vlozku ako aubergine... 😀 😀

lovacska
26. sep 2011

@michaela80 Aj ja som mala kočík jané slalom spolu s fusakom nest plus ale v športovom časti nie vo vaničke a som bola aj s tým spokojná,no mala som sj originál nánožník nad fusakom.Potom som všetko spolu predala predala a do nového kočíka som kupila lodger 🙂

lovacska
26. sep 2011

@michaela80 aj mne sa páčia stále tie fialové,len nám nepasuje k červenemu kočíku 😒

michaela80
26. sep 2011

@lovacska ja som ho len raz vyskusala... no lodger je lodger..

jay_jay
26. sep 2011

mamicky, kupovali ste niektora lodger z ebay? poradite nejake tipy a triky ako na to? som novacik s neznalostou jazyka... 😒

michaela80
26. sep 2011

@jay_jay na ebay pri tych pouzitych musis mat stastie... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a tento novy som kupila tiez na ebay ale novy co ma 24 kiddy predaj

anjelicek26
26. sep 2011

@jay_jay - my mame z ebay, ale u nas to neni problem, kedze mame aj nemecku, aj anglicku adresu, tak mozem brazdit net ako treba. Mna vysiel 35 libier 🙂

kvetinqa
26. sep 2011

@katkaajurko no to je fakt.neviem, uvidim asi az v zime, ze ako bude maly pohyblivy/nepohyblivy. Ja ho velmi naobliekat nemozem. Do lodgera sa babusil rad, ale nesmel byt velmi obleceny.

michaela80
26. sep 2011

Je mozne ze ta nova kolekcia je tensia? ci sa mi to len zda?

jay_jay
26. sep 2011

@michaela80 hmm... tak pri mojom stasti teda nic z toho 😀 a mas aj foto niekde?

jay_jay
26. sep 2011

@anjelicek26 ticha zavist 😉 u nas teda za takuto cenu nie je sanca

michaela80
26. sep 2011

@jay_jay par stran dozadu som dla... a ktory chces lodger? a kolko max chces za neho dat?

anjelicek26
26. sep 2011

@jay_jay - tak ja som predvcerom kamoske kupila za 40 libier ten ruzovy, takze dat sa da... a teraz este jednej kamoske chcem drazit ten zeleny ako mam ja, je len jeden jediny a to na nemeckom e-bay, tak mi ho prostim ziadna tu nedrazte, nech sa nebijeme medzi sebou 😅 Konci o dva dni a osem hodin.

jay_jay
26. sep 2011

@anjelicek26 zeleny ti necham 😉

silviatt
26. sep 2011

@anjelicek26 Ahoj. Ja mam zalusk na jeden tmavosedy lodger z nemeckeho ebay, chcem sa ta opytat, ako zistim, ci posielaju na SK? Musim kontaktovat predajcu? A da sa to zaplatit aj kreditkou? Dakujem moc za odpoved 🙂

luciferova
26. sep 2011

zeny, ked bude moc mrznut, tak vystavat niekde s dietatom aj tak nebudete, navyse s malinkym babom sa ani do velkej zimy nesmie, tak to uz nemusite az tak do detajlov riesit 😉
my sme si vystacili - kombineza, lodger, nanoznik 🙂

anjelicek26
26. sep 2011

@silviatt - ja platim paypalom... vzdy a vsade... ak mas kreditku, zaloz si paypalovy ucet (5 minutova zalezitost) a prirad ku tomu kreditku (dalsie 3 minuty). Potom ak zaplatis paypalom a cokolvek by bolo (nesedela by kvalita, nedoslo by ti to, hocico) - tak ti paypal v kazdom pripade vrati peniaze. Je to taka zaruka. Inak od sukromnej osoby kreditkou asi nic nekupis, ked tak bankovym prevodom a to je do zahranicia drahe

tanija133
26. sep 2011

My sme fungovali minuly rok vo vanicke - kombineza, Lodger a ten kryt na vanicku a uuuplne stacilo....a tento rok si to tiez tak predstavujem, co uz budeme asi chodit....dam overalik, alebo bundu, lodger a dam aj nanoznik a keby bolo veeeeelmi zima, tak mozno aj deku na nohy, pre moj dobry pocit, ale myslim ze ani to nebude treba... 😉 podla mna Loger staci na zimu..netreba dalsi fusak do zbierky..... 🙂

tanija133
26. sep 2011

@anjelicek26 ten prvy link co si dala, tak to nie je sedy, ale ten powder - kvazi bezovy, ale jasne vyzera ako sedy.....ale na zivo taky nie je.... 😉

ellysa
26. sep 2011

@anjelicek26 jj ten prvý je béžový, ja mám ten sivý, má iné to olemovanie

anjelicek26
26. sep 2011

@ellysa
@tanija133

sorry babule, ja len ze stoja "len" 50 € a ten prvy je novy, lacnejsie sa mi ho inak este nepodarilo najst 😉

ellysa
26. sep 2011

@anjelicek26 no však nič,len aby si niekto neobjednal a bude sa velice čudovať 😀 😀 😀 😀

silviatt
27. sep 2011

@anjelicek26 Dakujem. Vlastne ano, mas pravdu, sukromnej osobe nezaplatim kreditkou 😉 . Musim si aj tak vybavit novu kreditku kvoli menu, tak hned sa na to popytam. Dakujem 🙂

kuratko
27. sep 2011

baby rozmyslam ze ho kupim no neviem.. zmesti sa mi do vanicky s dlzkou 80 cm? diky