Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

macko_usko222
5. nov 2013

@ma_ta1975 ano denim som dala spat a vymenila za ultramarine.A aj ten som chcela vymenit za hviezdovy ale cas uz nepustil a ultramarine som si musela nechat,vcera sme uz cestovali a uz nebol cas na dalsiu vymenu.Ale som spoko aj s ultramarinom.Len nemam momentalne ako pomerat, ked sa k nemu dostanem hodim miery 🙂)

ma_ta1975
5. nov 2013

@macko_usko222 ok,ked budeš mať čas pomeraj som zvedavá... 😉

macko_usko222
9. nov 2013

@ma_ta1975 ahoj ,tak konecne som sa k tomu dostala 🙂dokonca som oslovila aj maminku, ktorej som hviezdickovy lodger predala a ta mi poskytla jeho miery.
Tak zacnime hviezdickovym :
vnutro na dlzku:127cm,a na sirku kde dietatko sedi+cele zapinanie cez najsirsiu cast 125cm
ultramarine:117cm na dlzku,sirka 118cm.

kudrlivka
9. nov 2013

Ahojte lodgerky 🙂 chcem sa spytat, pouzivate lodger bunker aj v zime? maly mi zatial stale spava vonku ale sak sa mi zda ze je dost tenky na tento ucel ked bude vonku minus....

kristiju
9. nov 2013

ja som lodger mala strašne rada,makĺá bola vždy až spotená,taký je teplí aj s tou zimnou vložkou,bola super aj ked už chcela sedieť v športovom kočíku,pekne som vedela použiť 5 bodový pás.lodger je praktický,neničí sa rýchlo a má krásný dizajn...nechcela som žiadny tmavý fádny fusak. u mňa maximálna spokojnosť...

ma_ta1975
9. nov 2013

@macko_usko222 ja že napíšeš rozdiel tak 5cm ... tak toto je riadny rozdiel nečudujem sa že si skoro odpadla...šak tam sa zmestí hádam aj 4 ročné...no pojdem sa ja opýtať predeti ako tam niekdo vovalí 3 ročné dieta cez zimu ked tam píšu do 3 rokov...keby kupujem od narodenia do 2rokov nepoviem ani slovo ale ked garantuju do 3???za kolko si predala ten hviezdičkový?a to každý Lodger má inu dlžku a šírku? tak maju na to upozorniť na krabici ja tam nemám žiadne rozmery tak som sa držala len DO 3 ROKOV!!! som zvedavá čo mi povedia v predajni...dakujem 😉

katinka71
9. nov 2013

@kudrlivka ahoj my mame iba lodger od narodenia maly v nom spal pri -13 vonku aj 3 hodiny,vo vnutri do roka nespal cez den ani ra za este aj teraz mu je dobry boli sme na prechadzke a este sa zmesti do neho momentalne ma vysku 96 cm

macko_usko222
9. nov 2013

@ma_ta1975 myslim,ze predavacky tiez netusia,to by si musela natrafit na taku zazratu lodger maniacku 🙂)) co by uz miery kazdeho mala v oku 😀 alebo ich poziadaj o vybalenie a porovnajte rovno tam,pripadne aj s metrom.No ja som tiez predpokladala,ze kazdy lodger ma take iste miery a nie take skoky..Kebyze by som toto ja v lete vedela,tak hviezdovy nepredam alebo uz skor kupim iny hviezdovy a neskusam to s inymi 🙂 ale vdaka tiesni casovej nam zostal ultramarine.Ale aj s tym som spokojna,aj ked mam dojem aj podla fotiek aj tymi rozmermi,ze je tiez mensi ale da sa este aj o rok vyuzit.Ano vsade v shopoch pisu,ze do 3 rokov.A akurat pri hviezdovom som si vsimla,ze niekde bolo napisane ze neuveritelne priestranny 🙂 tak uz tomu verim 🙂)no ja som bola prekvapena z toho denim,tam by mali uviest,ze je mensi alebo ja neviem.Mozno povoli pouzivanim alebo co.Lebo vela maminiek ani len netusi,ze su aj vacsie lodgeri a to je skoda,za take peniaze..

kudrlivka
10. nov 2013

@katinka71.a čo ma tvoj malý oblečené keď spinka vonku vo fusaku V zime ? Aj nánožník dávaš?

ma_ta1975
11. nov 2013

@macko_usko222 dnes som bola v Predeti a pítala som sa či su tie lodgeri velkostne rozdielne že mám denim a je napísané do 3rokov ale že sa mi to nezdá...tak najskôr ma presviedčala že su rovnaké ked som vytiahla krabicu že to porovnáme našťastie tam mali jeden denim tak ten odopla uplne roztvorila nato dala vločkový a že aha su rovnake keby si ma neupozornila na tie rozdiely tak by som sa aj dala okašlať...len som zobrala denim pekne som ho zapla ako má byť šak nebude hadam v zime rozopnutý prirovnala som ich a rozdiel 20cm...tak som vytiahla druhý hviezdičkový a ten ešte širší hned som hovorila či môžem vymeniť že musi zavolať manažérke...tá že nie že som to mohla vymeniť do 7dní a že mám to predať cez internet stačí ti 😠 tak som totálne nasratá išla odtial doma mi to nedalo našla som tel.číslo na reklamácie pre cele Slovensko-Predeti a tam mi povedala tá pani že manažerka to už rieši maju viacej nespokojných že denim je menší...a hned sa ma spýtala či tam mali lodger ktorí by som chcela ja hovorím že jasne mne je to jedno aky zobrala by som najvedčí tak nechápala prečo mi to hned nevymenili!!!dnes už nemala čas ale zajtra to bude riešiť tak drž palce... 😉

danielle37
11. nov 2013

@ma_ta1975 prosím ťa a vieš akú má mať dĺžku ten väčší lodger.... zmeriam si ten môj Denim

katinka71
11. nov 2013

@kudrlivka moj mal oblecene body,pancuchy ,mikinku a v zimnom overale nie v sustakovom,a sup do lodgera.nad -10 som ho vonku na terase prekryla dekou nanoznik sme nepouzivali maly to nechcel ani vidiet,a stacilo mu nas neznasa teplo doteraz,v izbe kde spi od narodenia nebol ani v najväcsej zime zapnuty radiator,

macko_usko222
11. nov 2013

@ma_ta1975 drzim palce.A ty si ten denim len teraz niekedy kupila?ja som to hned videla,ze to nie je v poriadku a ze je mensi a aj ked som s nimi komunikovala/s tym eshopom kde som ja kupila/,hovorim im,ze nedajte sa dodavatelovi oklamat,ze je mensi a budete mat nespokojnych zakaznikov 😀
nehnevaj sa na predavacku,vies..ona si ani "neprdne" bez veducej..ale aspon vieme nabuduce co mame cakat a co robit.
Ja som si dokonca cele toto forum presla a veru bola tam uz jedna co spominala,ze denim sa jej zda byt taky mensi akoby scucnuty..
neviem co tym vyrobca myslel..ci ten specialny povrch je na ukor velkosti..ale nevyslo mu to 😀 nech si tam teda on zabali 3 rocne dieta teda😀
a ides ho teda vymenit za iny? a aky?

ma_ta1975
11. nov 2013

@danielle37 denim je menší určite aj tvoj ma na dlžku merala som zo spodu 115cm šírka len 80cm ostatné hviezdičkový dlžka:127cm šírka 125cm,poviem ti rozdiel obrovský!ja som kupovala denim v septembri pre 2 ročného syna na zimu až tu ma upozornila maminka že je malý určite neni do 3rokov maju na to upozorniť na krabici ale ževraj to manažerka rieši som zvedavá ako zajtra dopadnem!

danielle37
11. nov 2013

@ma_ta1975 no namam doma krajcirsky cm potesila si ma

ma_ta1975
11. nov 2013

@macko_usko222 ja som ho kupovala v septembri a iný som predtým nemala tak som netušila že su take obrovské rozdieli sa ti nečudujem že si skoro odpadla ked ti prišiel...mne to nedalo a išla som sa dnes priamo pozrieť a porovnať poviem ti ten hviezdičkový je obrovský oproti denimu...mali tam len vločkové a hviezdičkové pre chalana tak zoberiem ten vedčí dufam že zajtra dobre dopadnem a hned ti tu nahodím foto...drž palce!!!ten čo máš ty je menší ako hviezdičkovy pravda?

ma_ta1975
11. nov 2013

@danielle37 neviem aké máš stare dieťa pokial je ešte vo vaničke tak aj ja by som určite nemenila lebo denim je najkrajší povrchovu upravu má teflon tak nepremokne...lenže môj drobec mal už 2 roky tak je totalne nevhodný pre vedšie dieťa...ale manažerka to už rieši tak určite bude upozornenie na krabici že je len do 1,5roka...

danielle37
11. nov 2013

@ma_ta1975 este nemam babeno planujeme buduci rok,,,, ja sa zasobujem, postupne

ma_ta1975
11. nov 2013

@danielle37 tak potom to nevadí od narodenia je nádherný!!!a tu vnut.vložku ešte využieš aj vo vajíčku... 😉

danielle37
11. nov 2013

@ma_ta1975 no ale asi kúpim ešte jeden do 3 rokov veľkosť či nebude treba?

ma_ta1975
11. nov 2013

@danielle37 denim je malý potom neskor tento predas a kupis iný vhodný do 3rok.aj farbu inú aby to nebolo stále ta istá farba... ;)

macko_usko222
11. nov 2013

@ma_ta1975 a akej farby ten hviezdovy chces?antracite?po tom som ja tuzila.. 🙂 no veru to som skoro doslova"odpadla" ..teraz mi to je uz smiesne,ale vtedy nebolo.Na poslednu chvilu som sa rozhodla ze malemu kupim na svk lodger a skoro ma slaktrafil 😀 som otvarala oci,ze to neni pravda 😀 Ale som spoko aj teraz ten ultramarine ma zas hrubsiu vnutotornu vlozku ako hviezdovy.Velkostne sa zda byt o kustik mensi ako hviezdovy ale je ok,nam bohate staci.No ak ti schvalia vymenu,vyber je uz len na tebe 🙂 zober kocik a poskusaj s com ladite 🙂 alebo este raz meter a premeraj si tam a hlavne tie vnutorne dlzky 🙂 a uz sa tesim teda na novu foto,drzime palceky!

ma_ta1975
12. nov 2013

@macko_usko222 ja som zatial porovnávala velkosť, farbu som si moc nevšímala ale teraz pozerám že jeden mali Rabbit ten bol celkom pekný aj by pasoval do tmavo modrého kočíku či?no a dala som potom hviezdičkový tam mali naj.výber farieb tuším 4-5 take chalanské mali určite aj tu tvoju antracite ale na živo som ju nevidela neni moc tmava?aká je to vlastne farba?no a čo pozerám teraz na nete tak Stone vypadá zaujímavo...musím to potom dobre premerať velkostne...no dufam že budem môcť meniť lebo ma trafí riadne ostala zima by som ho už nutne potrebovala... 😠

macko_usko222
12. nov 2013

rabbit je pekny,sivy a vnutry modry,pekna kombinacia pre chlapceka 🙂Podla mna by tam pasoval,podla mna pekne by ukazal.Antracite je taky tmavo sivy,greige-svetlo sivy a ten som mala predtym.Aj stone je pekny,modry..asi s tym by ste najviac ladili 🙂A potom este ten ultramarine je krasne tyrkysovy/tiez mame modry kocik, ale ma taku zvlastnu modru../Ale vsimla som si ze origos fotky lodgerov..no tie farby su trosku v reale ine,treba fakt nazivo vidiet/.Skus jej opat zavolat,vies ma toho vela tak sa jej pripomen 🙂
toto je nas ultramarine:

ma_ta1975
12. nov 2013

@macko_usko222 tak nakoniec som ho mohla vymeniť ale poviem ti v predajni sa so mnou ani dvere nerozprávali...zobrala som tento myslím že je pekný a viac do tej predajne nevkročím.... ☹ drobec spí tak fotím bez neho ale ten rozdiel je jasný... 🙂

ellysa
12. nov 2013

baby ja som včera do denimu dávala 2 ročnú susedu a bol jej dobrý, ešte mala kopec miesta, tak ja nechávam, budúcu zimu ešte bude a tú ďalšiu už budeme bez kočíka

ma_ta1975
12. nov 2013

@ellysa ja mám môjho krpca v denime hore odfoteného len ked mu dám zimnu bundu tak je fakt maličký oproti tomuto čo som dnes doniesla... 😉

macko_usko222
12. nov 2013

@ma_ta1975 pocuj,krasny je 🙂 a tam dole ma taky pruzok reflexny 🙂pekne Vas po tme bude vidno,ked vas auto osvetli.A to fakt takto reagovali tie predavacky?a to dostali od tej manazerky nariadene nakoniec ci ako?nechapem co sa oduvaju,ved ich to nic nestoji 😒 Potom pridaj este jednu foto s drobcom,ze ako vyzera..prosim 🙂A doplacala si nieco,ci nic?
@ellysa prosim ta a nemohla by si pridat foto?

ma_ta1975
12. nov 2013

@macko_usko222 áno mali nariadené od manažerky že ked bude môj v 100%stave nič tam nebude chýbať maju ho vymeniť...pozerali prezerali ho dve len aby niečo našli normálne som sa skoro začala smiať čo tam dokazovali...jasné potom pridám foto len krpec bude spať pomali do 16.30 hod.a to už bude tma...a vieš kolko stoja všetky tam v predajni 105,20eur!!!! nie nič som nedoplácala vrátili my môj bloček ja som dala zan 84eur ...

macko_usko222
12. nov 2013

@ma_ta1975 tak to je supis takto..vidis netreba sa dat.Dalsia skusenost...Ano to som si vsimla,ze v predeti su akesi drahe a velmi dobre,ze si nemusela nic doplatit.Lebo za 84 hviezdovy som ani nevidela na ziadnom eshope..od 86 vyssie ale +posta.Tak ta to este nakoniec dobre vyslo 🙂 😉