Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

och
4. feb 2011

@standa82 a tebe sa neda prat potah od kocika? ono sa tie pasy urcite musia niekde dat rozobrat, nie je mozne aby si mala nepratelny potah v kociku 😉 alebo som zaspala dobu a vymysleli niaky speci material? bo my sme vkuse spinavi od keksikov 😀 😀 😀

standa82
4. feb 2011

@och ...nie, mne nejde o kočík. Ide o sedačku, Lodger do JAne Strata vajíčka je nepoužiteľný.

standa82
4. feb 2011

@michaela80 ...AKý?
@och ..TU JE FOTO

standa82
4. feb 2011

A ako tam dáš pásy?Je v ňom azda taký veľký otvor po bokoch?

michaela80
4. feb 2011

@standa82 tam je taky pozdlzny otvor na suchy zips..mam ho v pivnici tak ked tak vecer ti to cvaknem...

standa82
4. feb 2011

@michaela80
ďakujem. Si zlatá 🙂

och
4. feb 2011

@standa82 chapem ja mam na romerke to iste, posielam foto ako to u nej vyzera zo zadu 😉

a jane strata u autosedacky sa neda prat potah? niak tie pasy musia ist dole, ved ich tam niak montovali 😉 ale neviem ci by som lodger davala aj s boostrom do autosedacky, potom to dietatko uz tam nema vela miesta a lodger je predsa len dlhy, sa to musi krcit v aute v protismere pri nozickach nie?

och
4. feb 2011

foto aj s popisom 😉

och
4. feb 2011

uhm tak popis nie je vidiet 😎 tie dva sive pasy vedla seba su vlastne ramenne pasy z predu, sa daju vyvliect zo skoby, sice straaaaaaaaasne tazko ale da sa to, a potom to cez predok pretiahnem a ostanu mi dva volne popruhy v ruke

standa82
4. feb 2011

@och ..dá sa prať ale tie pásy sa nedajú oddeliť (pás obopínajúci rúčku ) 🙂 Nevadí. Čo už. Využijeme ho v šporťáku.

standa82
4. feb 2011

@och ..ja ich voľné nemám na Strate, len na obyčajnej.

sevzuz
4. feb 2011

@och presne ako je to na foto treba vyvliect pasy, podla mna to nieje az take narocne, len treba byt trocha technicky zrucny,
a aj tak si stojim za tym ze to nie je chyba fusaku!

michaela80
4. feb 2011

@och ja pasy na matrixe nevidim zo zadu..a on je ovela vacsi ako klasicke vajco nasa ma skoro 7 mesiacov a nozicky ani zdaleka jej netrcia von...

michaela80
4. feb 2011

@sevzuz neni cjyba vo fusaku ale v popise k fusaku....

standa82
4. feb 2011

@sevzuz ...tak ako písala @michaela80 , že orig.fusak na Jane má suchý zips aby sa tie pásli prepratali cez otvor, tak tak má aj poťah na vajíčku Jane riešený.

standa82
4. feb 2011

..pardon , nie pásli ale pásy 😀

och
4. feb 2011

@standa82 ahhaaa chapem 😉 no mam taky pocit, ze niektory vyrobcovia urobia vsetko preto, aby ich vyrobky neboli kompatibilne s dalsimi znackami 🤐 clovek je potom nuteny kupovat len jednu znacku 😉 ale ako vravis, urcite ho vyuzijete v sportaku a vydrzi fusak dlho az do troch rokov tusim, a vajco je predsa len na "chvilu" 😀

@sevzuz 😀 ja si zas myslim, ze lodger nie je urceny do autosedacky vajicka, podla mna je prilis objemny a dlhy, ako som uz vyssie pisala, tak isto si myslim, ze vo vajci ma byt dieta pevne priputane a potom na neho vrstvene oblecenie, aby sa neznila bezpecnost pri nehode a taktiez nie som zastanca prechadzok v autosedacke nakliknutej na podvozku 😉 netvrdim ze som to nikdy neurobila ale zodpovedne mozem povedat, ze po vonku som s autosedackou nechodila, len ked mala zaspala a potrebovala som nakupit, islo sa vo vajci, inak som ju prelozila do kocika, popripade som ju aj s vajcom vyniesla domov do postielky 😵

och
4. feb 2011

@standa82 😀

standa82
4. feb 2011

@och 🙂

och
4. feb 2011

@michaela80 samozrejme v matrixe je to ine 😉 tam si asi vela nepomozes len dekami zhora a zas tie deticky netreba uplne ze prehrievat 😉 ved sa narodili hole z teplucka do zimy 😀

och
4. feb 2011

inak uprimne nikde nemozem najst foto bunkra vo vajci aj na domovskej stranke nie je pisane ze sa da pouzit v autosedacke 😅
http://www.lodger.com/products/bunker/how_to_us...

standa82
4. feb 2011

Keď 5-bodové, tak 5-bodové..... 🙂 Nuž....

michaela80
4. feb 2011

@standa82 matrix v zadu a s origo fusakom

michaela80
4. feb 2011

@och a fotku autosedacky matrix ale sklopenej do lahu s lodgerom som dala na predoslej stranke

standa82
4. feb 2011

@michaela80 ...super, takto presne je to aj na vajíčku. Ďakujem 🙂

googlik
7. feb 2011

ja som si tiez kupila Lodger fusak,,, pruhovany zeleny pre chlapceka.. narodi sa zac. marca. Je kraaaasny 😝 Keby ze cakam dievcatko, tak jednoznacne ten fialovy.... je naaaadherny.. 🙂 Bala som sa ako bude vyzerat v hlbokom kociariku... lebo Lodger je robeny na sportiak,,, tak ci drobec nebude mat naskrcany fusak pod chrbatikom... snad to bude ok 😖

tanija133
8. feb 2011

@googlik Ahoj , ja mam babatko od oktobra a mam tiez Lodger v hlbokom kociku celu zimu, mam ten pudrovy do bezoveho kocika, ale da sa to , nie je problem, samozrejme ze bud l epsie sediet v sportovom, ale zmesti sa aj do hlbokeho, len je trosku tam napchaty a samozrejme nevynikne tak jeho krasa.... 😉

kuriatko33
20. feb 2011

@zajo79 ahoj neskusala si lodger do bee+?? rozmyslam ci ho tam kupit?? da sa vyuzit tak marce, april, septem, okt,kym nie je velka zima,bo na zimu fusak doma mam

zajo79
20. feb 2011

@kuriatko33 do bee som mala, bee+ mame stale na ceste... asi pride naraz s tvojim. 😀

a urcite je do neho super.