Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

ingaaa
18. okt 2011

Ahojte baby.. a ako ste spokojne s fusačikmi .. nebudedrobcom v nich v zime ked budu minusi zima.. ja sa ho tiez chystam ist kupit v piatok su krasne aj ja som do ich zalubena len sa troska bojim aby nebolo zima..

jazmina83
19. okt 2011

Ahoj,som cerstvou majitelkou lodger bunkra a je to ten sivy s konikom...volam ho modrykonik 😀 😀 😀 kupila som ho tu na bazari a je v super stave uzasny fantasticky,maly mi v nom prave v dome zaspinkal,a to sme ho len skusali 😀 skoda ze som ho nekupila uz pred rokom,ale tak pri dalsich detoch budem mudrejsia 😀

jazmina83
19. okt 2011

@ingaaa je uzasne teplucky,fakt odporucam 😎

noemarta
19. okt 2011

@ingaaa jasne ze nebude v nich zima, ja ho mam od narodenia dcery, minulu celu zimu v nom bola, do konca sme boli aj v horach a pohoda, ja ho velmi odporucam 🙂 takze nemaj boja...

myounghee
20. okt 2011

ahojte... trocha odbociim,, no chcem sa vas spytat ci nahodou nemate skusenosti so spacim vakom Lodger Hopper?? chcela by som ho kupit dcerke - tu zimnu verziu, ktora ma teraz 2 roky. Dakujem

ingaaa
21. okt 2011

@myounghee
@noemarta tak a uz je kupeny.. je naozaj super dneska smeaj vyskusali.. este vlozku sme aj dali von to by uz hadam aj zhorela..

karinnka
21. okt 2011

Aj my uz mame🙂Len premyslam ci som nemala kupit radsej ruzovy 🙂

noemarta
21. okt 2011

@karinnka preco, pekny je a malej svadci !!!

karinnka
21. okt 2011

@noemarta Ruzovy sa mi zda taky ziarivy🙂Ty mas akej farby ?

ingaaa
21. okt 2011

@karinnka Nie dobre si kupila tento je nakrajsi.. pekna fialkova

noemarta
21. okt 2011

@karinnka ja mam cerveny, my mame totiz hnedo-oranzovy kocik, a tato volba sa mi zdala najidealnejsia, i ked sa mi moooc paci ten co mas prave ty, ale tak to by sme vyzerali jak kolotocari 😀 😀 😀

victoria87
24. okt 2011

taaak dnes som objednala fusacik lodger bunker, tak som velmi zvedava ako posluzi 😉

ingaaa
24. okt 2011

@victoria87 Určite dobre aj ja om kupila konecne min. tyzden a som strasne spokojna a aj mala je spokojna..

victoria87
24. okt 2011

@ingaaa Tak to som rada🙂 Tie fusaky su nadherne.

jazmina83
25. okt 2011

No,prave sme sa vratili z vecernej prechadzky,vonku mrholilo,maly mal na sebe iba ponozky,teplaky,tielko a body,na hlave ciapku a lodger s vlozkou a uplne bol mokry..ale nie z dazda ale sa mi tam chudacik spotil 😀 no neviem ho vynachvalit,najlepsia kupa 😎

katuska26
25. okt 2011

@jazmina83 ja Karolínku dávam presne ako ty oblečenú len tielko body ponožky tepláčky a čiapka keď spáva na balkone v kočíku, len bez tej vložky a vyberiem ju teplučkú, tá vložka je do zimy 😉

jazmina83
26. okt 2011

@katuska26 😀 😀 😀 😀 uz som mu tu vlozku vybrala odtial,ved ozaj ta je na zimu 😀

mareli
26. okt 2011

baby, no ja som velmi nerozhodny typ cloveka. minuly tyzden mi prisiel lodger pumpkin. cela som bola natesena, ale trochu som "zneistela" ked som dala prec ten booster, tak vnutro toho fusaka pumpkin je svetloruzove 🙂 na tom by nic nebolo, lebo ten fusak je takto este krajsi, len my mame chlapceka. tak som si objednala dalsi folklor rabbit to je ten sivy s kvietkami a s tyrkisovou vlozkou, aj vnutro pod vlozkou je tyrkisove. dnes mi dorazil ten a velmi ma zas prekvapilo, ze v porovnani s tym pumpkin je tento sivy tensi! aj na dotyk je to citi, celkovo cely fusak je tensi a este aj ta vnutorna vlozka vyberatelna je tensia ako ta co mam v tom oranzovom pumpkin. je to mozne???

mirka285
26. okt 2011

@mareli inak to by zaujimalo aj mna,ze preco je to tak...lebo uz tu baby par krat spominali,ze mali uz tensi a hrubsi booster a teraz ty hovoris ze aj fusak 😕

laurka15
26. okt 2011

@mareli ja mám ten rabbit tiež, a áno je tenší ako tie staršie kolekcie, toto je novinka, malého v ňom už vozievam, bez tej vložky je úplne horúci, mám ho iba v dupačkách aj bez čiapočky a v pohode. Ja som spokojná 🙂))

mareli
26. okt 2011

tak aj mna, ja teraz neviem co mam robit, ktory si nechat. 🙂

laurka15
26. okt 2011

@mirka285 tie materiály celkovo nejako začali robiť tenšie, tie nové kolekcie myslím. Lebo ja som si objednala aj Lodger Wrapper a tiež je tenší ako má švagriná z minulého roku. možno sú tie nové tenšie materiály tak isto teplé ako tie hrubšie, neviem 😕

mareli
26. okt 2011

pravdepodobne je to nejaka technologia nova. inak mi to nevychadza. @laurka15 tak ti hovoris len dupacky a fusak? lebo ja mam zatial len bugaboo fusak v kociku a dnes mal na sebe maly pyzamko, flisovy overal, bol v tom bgb fusaku a este som mala aj zazipsovany kocik s tym krytom. a ked som ho vyberala, rozhodne nebol spoteny. tak yeby mi stacilo do lodger fusaka dat len napr. teplakovu supravu a basta? zasa dnes som stretla svagrinu vonku a ta mala malych 16mesacnych obleceny normalne aj v bundickach a ma ten lodger fusak denim a uz mali aj vlozku v nom.

mirka285
26. okt 2011

@laurka15
@mareli kocky ja si tiez myslim,ze to ze su tensie neznamena,ze menej hreju,ved vyvoj ide dopredu... a napr. ja lodger este nepouzivam vobec,ja pouzivam Buggysnuggle a malej teda rozhodne zima neni...v lodgeri by jej bolo teplo kedze moja dcera je chodiaca a casto ju z kocika vyberam,musi mat na sebe bundu a keby bola este aj v Lodgeri asi by sa uvarila..

laurka15
26. okt 2011

@mareli ja mám šesťtýždňové bábo a naozaj je tam iba v dupačkách a bez čiapočky a vložka je vybratá a je teplý úplne........ tak neviem, možno to záleží aj od dieťaťa. aj minulý týždeň keď bolo riadne zima a fúkal taký ostrý vietor tak som ho iba tak vozila. 😅 😅

mirka285
26. okt 2011

@laurka15 no 6 tyzdnovemu babatku by som urcite aspon tenku capicku dala,aj z inych dovodov...

laurka15
26. okt 2011

@mirka285 ja som mu ju dávala, ale vôbec mi v nej nechce byť, ani spinkať, stále krútil hlavičkou a mrnčal 😉 a keď mu ju nedám, tak krásne spinká..... ja mu ten bunker úplne stiahnem okolo hlavičky, takže nehrozí, že by mu nafúkalo na ušká, alebo dačo iné........ kontrolujem ho

mareli
26. okt 2011

laurka, jasne, ved ja si nemyslim, zeby si malo obliekala...ja tiez vacsinou tak menej obleciem ako ini, a potom sa ma pytaju, ci mu nie je zima a tak. ale ten bgb fusak je len taky tensi,, preto ten overal flisovy som mu dala. do lodgera by som mu dala urcite len nejaku mikinu resp svetrik.
@mirka285 ty mas ten buggy snuggle. jeeej ako si s nim spokojna? to je taky prechodny fusak asi tiez? strasne su krasne, aj ja som premyslala...mozno uz ked maly prejde do bgb bee, tak potom ho kupim.

mirka285
26. okt 2011

@laurka15 aj tak potom chapem ked ju nechce mat ani za svet...
@mareli velmi som s nim spokojna,presne jak pises je to taky prechodny fusak,ale pozor su rozne hrubky,ja mam ten najhrubsi...velke plus je,ze nepada to z kocika ,da sa odzipsovat cela vrchna cast,takze spodnu cast,mozes pouzit ako podlozku do kocika,alebo ked si niekde v kakupnom centre vrchnu cast odzipsovat aby dietatku nebolo teplo a co som ocenila tento rok,ze pri nozickach mozes rozpnut zipsy,cize aj ked je uz chodiace dieta ktore nosi topanocky ako to moje,ma ich vystrcene pekne vonku...a jasne,ze kazda mamicka cumi,ze jeee aka super deka,horsie je to ked uz poviem kolko stala 😀